Sami

Jon-Hill [16.aug]: Sven,, bet Tu pats kvoko, esi izmanojis ierīci konkrēti savai vertikālai copei ?
vertikāli necopēju, bet ar kvoku esmu apturējis pārāk ātri skrienošu samu un kad tas iepauzēja dabūju tā copi ar precīzu metienu noliku mānekli tam pa ķērienam
16.augusts 2023, 21:36 | links
 
Jon-Hill [16.aug]: Par skarbiem vīriem arī visai šaubīgs esmu,, drīzāk mažori !!
Esmu piedalijies mačos,, tik kkā dārgā gala pričindāļi ir retajam,,, bet šeit, nu tik biezi, tik nopakoti.. first nav ko pasūtīt.. !!
Tapē jaunie censoņi, kam vienkārši nav tās naudiņas tik,, pat baidās apjautāties, jo ne reizi vien jau lasijuši, kā tiek noniecināti citi...
Aber kamdēļ jāliek atbilde pēc atbildes? Pietirš tēmu tā, ka maz neliekās. Vai tad nu tiešām nevar pasēdēt, apdomāt, un sakāmo salikt vienā ierakstā?
16.augusts 2023, 21:35 | links
 
..un jautājums tomēr bija :
=== ..Tēvs izteica domu, ka varētu pa vasaru šmaukt no manis to kātu samu copej uz kvoku. ===
.. viss pārējais interpretācijas !!
Peace. Off !!
16.augusts 2023, 20:02 | links
 
Jon-Hill [16.aug]: Raimi,, es tašu paskaidroju kapē līdz tiem 300 !!
Straumē vējā, kad laivu dzen,, ēsma nebūs starā tais pašos padsmit metros ar 60 gramiem... sevišķi ja šaurā stara eholots censonim..
Un iekarinot 250 gramus, 100 gramīgā spinī gals kā puņķis ielieksies ūdenī, ne viļņus kopēs, ne sopi reedzēt, ne piecirstt...
..kā vēl populāri paskaidrot ???
Ok, ok mans saprast :)
16.augusts 2023, 19:59 | links
 
Jo vajag tomēr nodalīt : mēŗķa zivs - sams, ar visu no to izrietošo un cūcene, kad aizkabināja, vai pat paņēma !!!
16.augusts 2023, 19:58 | links
 
Ruu [16.aug]: Samu var izvilkt arī ar pludiņmakšķeri,viss atkarīgs kā tu velc.Ja gribas 50nieku izvilkt 15 min,tad protams vajag kā River Monster nesalaužamu bambuku.Bet nesteidzoties dažs pamanas tādu 25kg ar mikro džigu izvilkt,ir dzirdēti gadījumi :))
Zini kā tādi stāsti periodā, no pārstāstiem apaug ar detaļām :)

Iepriekš šķiet biju rakstījis, ka izvilkts plostojot uz velci ejot.

Nepaslinkoju ,pazvanīju, uzjautāju.
Dabūja šo zvēru Daugavas augštecē, bet bija piestājuši krastā.

Aiz nav ko darīt pamētāja. Otrajā metienā čalis uz āķa.
Divus kilometrus gar krastu ejot mēģināja to izvilkt.
Tikuši līdz krācēm , zive satraumējās un padevās.
16.augusts 2023, 19:57 | links
 
Jā par bildi runājot !
Māc šaubas redzot ādus copmaņus džinsos un zandalēs ! :)
16.augusts 2023, 19:55 | links
 
Plus samu copē, otra svarīga lieta ir rīcībspējīgs peldošais enkurs,,, to nezkapē praktiski nepiemin,, kapē diez.. ???
16.augusts 2023, 19:54 | links
 
RaimisD [16.aug]: Apskādētā samiņa bilde šeit jau figurēja.
Izskatās ka notikusi darbība ar cirvi
16.augusts 2023, 19:51 | links
 
Raimi,, es tašu paskaidroju kapē līdz tiem 300 !!
Straumē vējā, kad laivu dzen,, ēsma nebūs starā tais pašos padsmit metros ar 60 gramiem... sevišķi ja šaurā stara eholots censonim..
Un iekarinot 250 gramus, 100 gramīgā spinī gals kā puņķis ielieksies ūdenī, ne viļņus kopēs, ne sopi reedzēt, ne piecirstt...
..kā vēl populāri paskaidrot ???
16.augusts 2023, 19:49 | links
 
Jon-Hill [16.aug]: Un tieši tāpēc rakstiju, ka tests līdz 300 un garums līdz 2 metri,, pat īpaši neakcentējot big/šmig/fig baits,,, un tam īstenībā ir maza nozīme... nu ja vienīgi brendā un cenā,,, bet kāpē maksāt vairāk !! :)
Būšu pārpratis
16.augusts 2023, 19:45 | links
 
Par skarbiem vīriem arī visai šaubīgs esmu,, drīzāk mažori !!
Esmu piedalijies mačos,, tik kkā dārgā gala pričindāļi ir retajam,,, bet šeit, nu tik biezi, tik nopakoti.. first nav ko pasūtīt.. !!
Tapē jaunie censoņi, kam vienkārši nav tās naudiņas tik,, pat baidās apjautāties, jo ne reizi vien jau lasijuši, kā tiek noniecināti citi...
16.augusts 2023, 19:39 | links
 
Un es necepos, jau teicu, man poo!
Bet tas ar nav pareizi : ņem to un vilksi, kā ar viņču !!
Tur pārāk daudz saskaitāmo (spole, bremze, aukla, fitingi, pavada, āķi, piecirtiens, pacietība),,, un galu galā arī veiksme..
16.augusts 2023, 19:34 | links
 
Nevienā brīdī neteicu, ka obligāti !!
Bet jautājums bija kā gatavoties uz samu !!!
Un ar pareizām rokām, pat velnu no elles var izmānīt ar tastu līdz 40, un mono 0,25, ar nosacijumu, ka laivā un pārinieks tēmā līdz !!!
16.augusts 2023, 19:30 | links
 
Willy [16.aug]: Kādā ziņā es esmu aizņēmis to nišu!??...tā jau ar gariem zobiem cenšos rakstīt cik maz vien iespējams!!
Willy necepies, cilvēks taču piedurās :)

Jon-Hill pats zini, šeit mīt skarbi vīri. Apslaukās ar smilšpapīru un jokus nesaprot.
16.augusts 2023, 19:28 | links
 
Samu var izvilkt arī ar pludiņmakšķeri,viss atkarīgs kā tu velc.Ja gribas 50nieku izvilkt 15 min,tad protams vajag kā River Monster nesalaužamu bambuku.Bet nesteidzoties dažs pamanas tādu 25kg ar mikro džigu izvilkt,ir dzirdēti gadījumi :))
16.augusts 2023, 19:25 | links
 

Apskādētā samiņa bilde šeit jau figurēja.
16.augusts 2023, 19:24 | links
 

Abu garcia Tormentors
16.augusts 2023, 19:23 | links
 
Jon-Hill [16.aug]: lai tas ir apzināti, ar domu, mērķi un sajēgu..
Reizēm pat bez domas, mērķa un sajēgas gadās veiksmes stāsti.
Dzinča lasot noteikti iesmej par obligātajiem samu kātiem ar testu 300g.

Biju jau stāstījis.
Zandartu kātiņš 5-25g
130 mm vobleris.
0,12mm pītā.
Spole no Depo 2500niece par 30eur

Rezultātā sams 184cm garš un 40kg smags
16.augusts 2023, 19:22 | links
 
Īstenībā man po-o, cik naudas un kādus kātus kurš samu tīkotājs izmetīs copes lietas salasijies,,,
gribējās, lai tas ir apzināti, ar domu, mērķi un sajēgu..
..nu nezinu, kā ūdens aprite dabā, kad iztvaiko, atdziest un nolīst pār zemi ... nevis - ja samaksāsi, noziedosi..un būs tev veldze !!!
16.augusts 2023, 18:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager