Sami

Tās spoles reklāma
,izskatās jau pārliecinoši.
14.augusts 2011, 21:24 | links
 
āķis: Ja sāk no sava profila ar email, tad tikai biedriem.
Jāsāk ar vajadzīgā copmaņa meklēšanu visos profilos, tad izvēlas vajadzīgo un viņam var sūtīt vēstuli vai veikt citu darbību.
14.augusts 2011, 21:17 | links
 
Viss kārtībā,atkodu to gudrību!
14.augusts 2011, 21:15 | links
 
Es ar kaut ko nesaprotu,nemāku pievienot jaunu vēstules saņēmēju.Nebiju iedziļinājies,tā tikai visiem atbildu,bet kad vajag jaunu pievienot ta čuš.Kas man obligāti jāaicina pa biedru,nu gan versija!
14.augusts 2011, 21:02 | links
 
:))) Skaisti:))) Uzraksti man,lūdzu uz PM,kā to var dabūt gatavu!
14.augusts 2011, 20:49 | links
 
14.augusts 2011, 20:45 | links
 
Paturēju rokās to Ņeļmu - man nepatika-diametrs viennozīmīgi par mazu! Līdz ar to tā paliek vēl lēnāka. Samam tā nederētu viennozīmīgi!
Ļoti labs un iesakāms variants ir SHIMANO MOOCHER PLUS-tai ir bremzes sistēma kā bezinercenei-absolūti neaizvietojama lieta normāla izmēra sama vilkšanai. Taisos sūtīt sev otru tādu pašu.
Žēl-nemāku ielikt bildīti. Moš kāds var pamācīt?

Bet te links:
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-29081.htm
14.augusts 2011, 19:31 | links
 
Jūs noteikti pa Nelmu iepriekš runājiet
14.augusts 2011, 19:14 | links
 
Velce viens kurkulis un līdaķele , tas starp divam lietusgāzem.
14.augusts 2011, 18:49 | links
 
Tagad pārdošanā ir dabūjamas Ņevai līdzīgas spoles pēc izskata un izmēra, bet ar gultņiem un bremzes tirkšķis nav spoles aizmugurē, bet sānos. Ražo viņas Ukrainā. Bet cena nav kā krievu laikā-Rbļ 3.50 bet pāris gadu atpakaļ- Ls 11.Cik maksā tagad - nezinu. Bet tinamie rokturi - tādi paši kā Ņevai - pirkstu sitēji.
13.augusts 2011, 14:32 | links
 
Papildinājums iepriekš teiktajam-n-tās reizes esmu domājis prikola pēc izvilkt kādu kārtīgu samu ar ņevku-tīri kaifa pēc(to nu nenoliegšu-vilkt zivi ar ņevku ir kaifīgāk). Bet katru reizi,kad velku kādu 50-70nieku, vienmēr nodomāju-paldies dievam,ka nebiju idiots un neuzliku ņevku...:)
13.augusts 2011, 13:38 | links
 
Ja Tu ķer Daugavai raksturīgā izmēra samus,auklu var tīt kaut vai uz plaukstas. Ja pieķersies normāls sams(virs 40kg),vilkšana būs inkvizīcija ar lielām iespējām pazaudēt/sačakarēt zivi. Retorisks jautājums-Tu esi vilcis 40nieku ar Ņevku?
Par metienu tālumu-prasmes un pieraduma lieta-tālu var iemest ar visām spolēm. Man attālums samu copē neinteresē.
13.augusts 2011, 13:28 | links
 
Raih ja samus spiningo, tad ņevas ripulis ir vislabākā spole, jo tad svarīgs ir metiena tālums, un tavu multiplikātoru es pārmēstu 100 %, tā kā nenoniecini vecās spoles :) Protams ja ķer savā Ebro tad cita lieta, tur ir savādāka sistēma :)
13.augusts 2011, 12:44 | links
 
daddy_j
Bet kurš tad ir teicis ,ka tie mani liekie simts metieni ir nekvalitatīvāki par citiem simts metieniem????:) Man vienkārši atliek vairāk laika,lai tos veiktu.
12.augusts 2011, 20:45 | links
 
Izvilkt,protams,var-sēdi laivā upes vidū un uz kāta rēķina kausē milzoni. Bet tas ir sviests- plaukstu spiest pie tā ripuļa,lai mēģinātu pēc iespējas vienmērīgāk bremzēt zivs rāvienus. Bez neoprēna cimda āda būs jēla-nu nevar ar plaukstu dabūt kvalitatīvu,vienmērīgi noslogotu bremzi-rezultātā shodu uz Ņevkas ir kudiš vairāk... Ja jums ir vēlme pašam sev radīt sarežģījumus un pēc tam priecāties,ka esat spējis tos pārvarēt,tad Ņevkas lietošana,protams,ir attaisnojama:))) Gluži kā vecos laikos-pahod na viživaņije-paņem tikai spičkas un dodies uz nedēļu mežā. Un tad skaties,kas no tā visa sanāks:)
12.augusts 2011, 20:41 | links
 
raih, ne jau metienu skaits dod zivis :) to Rudulju Juris teica, ka normaala cope ir 100 metienos 1 zivs :) tb jo vairaak met, jo vairaak velk. a es saku ka jaamet preciizi un ar praatu un jaavelk ar izjuutu - 4 metieni 2 zivis un mauc taalaak :)
12.augusts 2011, 20:34 | links
 
urmaas > Tas pats jau būs ... :)
- nav mums Ebro milzeņu, kāpēc , to lai pēta ihtiologi, bet vietējie matadori velk un izvelk samus ar to kas ir... !
12.augusts 2011, 20:32 | links
 
 
Pēdējais rekords,Veldre-ņevas spole un 0.35 aukla.http://www.staburags.lv/portals/medibas/raksts.html?xml_id=18078
12.augusts 2011, 20:28 | links
 
Epox
Tas bij Jēkabpils samu matadors Boriss Spaskovs
:))
12.augusts 2011, 20:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager