Sami

Sven,, bet Tu pats kvoko, esi izmanojis ierīci konkrēti savai vertikālai copei ?
16.augusts 2023, 18:18 | links
 
Laiku pa laikam šeit pieriet kritiskā massa,, Willy, nu ieej Lielupes sadaļā :)
Man pret Tevi nav nekas,, nebūtu Tevis, tā sadaļa izbeigtos !
16.augusts 2023, 18:17 | links
 
Jon-Hill [16.aug]: Sven, man jautājums: Panoptiks der kvokam ?
ļoti labi redzams kā hodā skrienošs sams tiek apturēts ar kvoku
16.augusts 2023, 18:14 | links
 
Jon-Hill [16.aug]: Sven, man jautājums: Panoptiks der kvokam ?
protams. daudzpusīga tā ierīce, ja prot pielietot
16.augusts 2023, 18:13 | links
 
Jon-Hill [16.aug]: Bet galnais, ko gribētu redzēt,,, tie punkti un nosacījumi, kapēc tieši tas vai cits kāts,, komlektā ar spoli, auklu, krastā vai laivā nostrādās vislabāk !!!
.. vai es nesaprotami izsakos ??
Kādā ziņā es esmu aizņēmis to nišu!??...tā jau ar gariem zobiem cenšos rakstīt cik maz vien iespējams!!
16.augusts 2023, 18:12 | links
 
Sven, man jautājums: Panoptiks der kvokam ?
16.augusts 2023, 17:54 | links
 
Jon-Hill [16.aug]: Visupirms, dikti gribētos, lai ziņi (viedie) atdala savu tekstu no citātiem !!
Nē es protams saprotu, ka kas ļauts cēzaram, nav ļauts vērsim,, bet tomērr...
te gļuks bija, parasti viedie tā nedara
16.augusts 2023, 17:50 | links
 
=== Manam tests laikam 130!bet maucot vidēji ar 90-100gr šaubos vai tas vēl vienu sezonu izturēs! ===
.. redz,,, Tu esi te aizņēmis visu Lielupes nišu,,, bet vai es, kas copē tik, labi, ja brīvdienās,,
Nolaižaties no saviem auKstumiem, pie tautas...
16.augusts 2023, 17:47 | links
 
Bet galnais, ko gribētu redzēt,,, tie punkti un nosacījumi, kapēc tieši tas vai cits kāts,, komlektā ar spoli, auklu, krastā vai laivā nostrādās vislabāk !!!
.. vai es nesaprotami izsakos ??
16.augusts 2023, 17:43 | links
 
Un tieši tāpēc rakstiju, ka tests līdz 300 un garums līdz 2 metri,, pat īpaši neakcentējot big/šmig/fig baits,,, un tam īstenībā ir maza nozīme... nu ja vienīgi brendā un cenā,,, bet kāpē maksāt vairāk !! :)
16.augusts 2023, 17:41 | links
 
Visupirms, dikti gribētos, lai ziņi (viedie) atdala savu tekstu no citātiem !!
Nē es protams saprotu, ka kas ļauts cēzaram, nav ļauts vērsim,, bet tomērr...
16.augusts 2023, 17:39 | links
 
Gribētos, lai ziņi dalās pieredzē, nevis dogmātiski: .
... IMHOTEP,, IMHOTEP !!!
Cope, un samu cope tai skaitā, nav dogmas,, aļa ņem to,, liec to, un velc,,,
16.augusts 2023, 17:36 | links
 
svens76 [16.aug]: Willy [15:30]: Neasakas90 [15:15]: Derēs!tikai ja bùs dārgs,būs žēl kad sams sadalīs to kātu reizinātājos!:)

Willy, 16.augusts 2023, 15:10

Tik traki????bigbaits neizturēs??? - samam vajag kko spēcīgāku??Es nopietnam samu džekam pārdevu Abu Vendetta BB kātu ar testu līdz ap 100gr par 50e....viņš teica tā...2-3 normāli sami un kātam čau!spolēm nodegot bremzes utt...joki tur esot mazi ar samiem!:))
nu ar bigbaitu 16nieku samu izvilksi kā ar vinču, arī 30nieku tas tur labi, tik tas maita nospruka. es par savu Lizzardu līdz 200g[/quote]Lizzardam cena 300+! Cik daudz Tu esi mētājis 200gr cūkas!??
Manam tests laikam 130!bet maucot vidēji ar 90-100gr šaubos vai tas vēl vienu sezonu izturēs!
16.augusts 2023, 17:34 | links
 
Minhauzens vispār, uz dižgabala lodes lidoja :)
Bet atkārtošos,, neba nu vienā kātā,, ar tādu un tādu testu, par tādu un tādu naudu ir veiksmes formula...
Tas ir tas, ko gribēju teikt,, !

Peace !!
16.augusts 2023, 17:33 | links
 
Jon-Hill [16.aug]: .. nebraucu augumā,,, gribēju teikt, ka tests un kāta (spoles) cena ir mazākais, kas nosaka izvēli !!
Bet tieši tie sīkumi un to kombinācijas, kapēc konkrētais kāts salūza, spole nodega...
Nezinu!džeks nebij vakar dzimis,spec.ss-ā meklē lētus kātus un mauc!..16 un 30kg viņam tādi kurkuļi!
16.augusts 2023, 17:20 | links
 
.. nebraucu augumā,,, gribēju teikt, ka tests un kāta (spoles) cena ir mazākais, kas nosaka izvēli !!
Bet tieši tie sīkumi un to kombinācijas, kapēc konkrētais kāts salūza, spole nodega...
16.augusts 2023, 17:17 | links
 
Jon-Hill [16.aug]: === .. viņš teica tā...2-3 normāli sami un kātam čau! spolēm nodegot bremzes utt.. ===

.. :) reāli smieklīgi ! Kāds sakars, kopsaucējs - līkas rokas :b
Laikam līkas,nepētīju!:)
16.augusts 2023, 17:14 | links
 
=== .. viņš teica tā...2-3 normāli sami un kātam čau! spolēm nodegot bremzes utt.. ===

.. :) reāli smieklīgi ! Kāds sakars, kopsaucējs - līkas rokas :b
16.augusts 2023, 17:11 | links
 
Willy [16.aug]: Neasakas90 [15:15]: Derēs!tikai ja bùs dārgs,būs žēl kad sams sadalīs to kātu reizinātājos!:)

Willy, 16.augusts 2023, 15:10

Tik traki????bigbaits neizturēs??? - samam vajag kko spēcīgāku??
Es nopietnam samu džekam pārdevu Abu Vendetta BB kātu ar testu līdz ap 100gr par 50e....viņš teica tā...2-3 normāli sami un kātam čau!spolēm nodegot bremzes utt...joki tur esot mazi ar samiem!:))[/quote]nu ar bigbaitu 16nieku samu izvilksi kā ar vinču, arī 30nieku tas tur labi, tik tas maita nospruka. es par savu Lizzardu līdz 200g
16.augusts 2023, 16:52 | links
 
Kātu vajag ar testu līdz 300 gr. Līdz 2 m, ja ar kvoku, no laivas.
Tests līdz tiem 300 dēļ tā, lai noturētu eholota starā ēsmu (viļņos un vējā),, un kā reiz sūdīgos apstākļos var sanākt tik ar tiem 300+ gramiem !
Sevišķi ja dzīvo patālāk, un tiec tikai tad, kad tiec, nevis, kad ir ideāli apstākļi !!
Līdz 2 metri, jo laivā lielāks garums toč būs lupatās,, ne dēl testa,, bet dēļ tā, ka sams sipīs pilnā ručkā zem laivas, kad spinis vertikāli gaisā,,, un censonim likās, ka nu pat jau laime !!
Bet pārējo jau nosaka sīkumi,, piem, pamataukla 0,5, pavada 0,4, bet griezulis l ai ar liels, bet ne samu copei (attiecība 1:5)
Un vēl viena, varbūt pat paša svarīgākā lieta spole (jauda un ietilpība) un tās bremzes regulējums !!
Nodegt var tikai tā spole uz kuras ir puņķi, par ko neesi pārliecināts un nevari reāli kausēt bet tikai dedzināt !!!
Bet svarīgākais katram copmani saprast, ka izvilks tikai to zivi, ko pelnijis !!
Tieši pelnijis, iegūldot laiku, izdomu un līdzekļus !!
Tā bik patētiski sanāca, bet: ...nu tā viš i !!
16.augusts 2023, 16:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager