Sami

Sodien kvokojot 2kg samins un 6 kg lidaka :D uz karusinu!!!
30.jūlijs 2011, 16:40 | links
 
Jā,samu cope iet pilnā sparā!Piecas laivas dauza kilometra posmā,tad jau ķersies vēl sparīgāk.Kas drīsies pa brīvdienām bail pat iedomāties.Lai noķertu ko jēdzīgu točna vajag tādu laivu kā VSOP,lai aizmuktu no klopētāju bariem,un atrastu kādu klusāku vietu!Joprojām spēkā princips,jo skaļāk un biežāk jo labāk.Iesaku megadauzītājiem nopirkt smailes un blietēt divrocīgi!
29.jūlijs 2011, 08:49 | links
 
raihs
pagaidām gan nekas neliecina par to, ka es varētu atgriezties uz "pareizajām " sliedēm...........
29.jūlijs 2011, 07:07 | links
 
Da nu pie vella tādu čempionātu-kādā veidā šie tur ķer tos samus? Viss notiek uz tām smirdīgajām paletēm-sagāž pustonnu iebarošanai,vērtenītē uz āķa liek to pašu(4-5 paletes),samet donkas,sasēžas zem nojumēm un pļumpē alu. Intelekta tur nav itin nekāda! Pieķerties var jebkuram! Ēsmas zivtiņu izmantot nevar,manuprāt,arī kvokot nevar.Un vispār tur daudz ko nedrīkst. Par to,ka uzvarēja marihuanščiki,nemaz nebrīnos-tur galvenais vecis,kas tur taisa biznesu ar samu copi,ir no Holandes. Savējiem iebarojamajā vietā vairāk paiku sameta,un uzvara rokā:) Manuprāt,nav vērts pārāk tiekties uz tādu čempionātu
29.jūlijs 2011, 06:47 | links
 
Par vēlu, pirmais pasaules čempionāts samu ķeršanās ir beidzies un Nīderlandes puiši sen jau mājās aplūko kausu un priecājas par balvu, bet lielākā sama apmānītājs no Francijas par laivu
29.jūlijs 2011, 02:57 | links
 
...bet pietrūka naudiņas...vai varbūt vēl kas...,ja kas ,es vēl aizlaistu...
29.jūlijs 2011, 00:29 | links
 
Šogad uz Ebro ķerstīja samus, līdz pēdējam cerēju redzēt Latvijas karodziņu komandu sarakstā, bet ...
29.jūlijs 2011, 00:17 | links
 
Šie jautājumi drīzāk nav pārsteidzoši ,vairāk gan uzjautrinoši....
28.jūlijs 2011, 23:10 | links
 
Tā ir ,katrai zivei sava ūdens temperatūra un skābekļa sastāvs,mani arī dažreiz pārsteidz ar jautājumiem-kā Zviedrijā ar samiem...???
28.jūlijs 2011, 23:06 | links
 
Ai veči-ko jūs tur par kaut kādām samu "populācijām" Latvijā runājat? Nekas sakarīgs,nekad un nekādos variantos tur nevar sanākt-ja zive barojas 6 mēnešus gadā,un pārējo laiku čuč-kas tur var būt? Nekas-tik vien kā tie Daugavas knēveļi...Galu galā LV ir pēdējā valsts ziemeļu virzienā,kur ūsainie var šo pretīgo klimatu izturēt...Nu ielaidīs kādā ezerā vai upē-nu un tālāk? Izaugs līdz 10kg? Līdz 20? Un viss... Nu nevar tur neko darīt-tāda ir mūsu ziemeļnieciskā specifika...Plus vēl ,protams,arī tā gastronomiskā specifika...
28.jūlijs 2011, 23:00 | links
 
siluro
Nez kādēļ es arvien vēl naivi ceru,ka Tu atgriezīsies uz "pareizajām" sliedēm:)
28.jūlijs 2011, 22:51 | links
 
Nu jā,par samiem citur.... Bija dzirdēts arī par samiem Ventā...it kā kaut kad,it kā tas bija sen, ir noķerti! Bet nupat bija vēsts par noķertu samabērnu! Neatceros vairs no kurienes infa, varbūt te pat bija. Kā tad ir? Tas ,ka ir,skaidrs! Bet,cik liela populācija varētu būt, cik augstu tie ir manīti?
Kaut ko esmu dzirdējis arī par Nabes ezeru,it kā,laikam, arī tur esot!???
Par Puzi varētu jautāt apsaimniekotājam Aivaram, varbūt viņš zin ko vairāk!
28.jūlijs 2011, 22:44 | links
 
raihs
es arī zinu, kā tas ir, ja kāds piezvana un pasaka,ka ar manu kvoku kādu sakarīgu ūsaino piečakarējis... :))))))))))
28.jūlijs 2011, 22:30 | links
 
Samu veči, varbūt kāds var pastāstīt no kurienes sami ir uzradušies Puzes ezerā ? Ddzirdu : pagājušo gadu - 12nieks, šogad-6nieks un 9nieks. Vai viņi tur ir ielaisti? Un ja ielaisti, tad cik sen atpakaļ ? Mēs vietējie makšķernieki sametām naudu, nopirkām samu mazuļus un ielaidān pāris gadu atpakaļ Plaužu ezerā . Ezera dziļums sasniedz 11m, bet vēl neko nejūt Laikam, jau vēl kāds gadiņs jāgaida.
28.jūlijs 2011, 22:18 | links
 
Te dažas dienas atpakaļ viens lielījās ar 22nieku-šamais pret mazu karūsiņu esot vājību izrādījis. Ūdenstilpni būtu neētiski izpaust-vismaz noķērājs mani nepilnvaroja to darīt:).
Par kvokiem-jā,nopirkt var tikai manā veikaliņā. Ja es tirgotu caur copveikaliem,sanāktu nesamērīgi dārgi(jau tā nav lēts). Ja negribas braukt,var izsūtīt pa pastu-ja speciāli jābrauc pakaļ,tad tā noteikti sanāks lētāk-4Ls par sūtīšanu
28.jūlijs 2011, 21:49 | links
 
mjaa, piekriitu........un cik lielakais ir piemanitais ar tavu kvoku, Latvijaa?? Tikai sudrabnamaa var noprkt tavus kvokus?
28.jūlijs 2011, 21:36 | links
 
Kvoki-bizness?:) Nē,šajā štellītē piķis noteikti ir otršķirīgs-man galvenais kaifs ir no tā,ja kāds piezvana un pasaka,ka ar manu kvoku kādu sakarīgu ūsaino piečakarējis...
28.jūlijs 2011, 21:16 | links
 
raih: es zinu, kad kvoku biznees ir ienesigs sai menesos, pat pats domaju kadu iegadaties.... brivdienaas biju kvokot-skan visaas pusees, viens laikam ar lapstu jeb airi sita-trobele visaas malaas....:D
28.jūlijs 2011, 20:28 | links
 
Klusums forumā-tātad samiem zors uznācis!:) Vismaz spriežot pēc tā, cik strauji rūk manu kvoku krājumi,tad copei jābūt baisai! Kā tur īsti ir,a?:)
28.jūlijs 2011, 20:07 | links
 
Upes gliemenes ir labākas par vīngliemēžiem, tikai viņas izņemot nočaulas, tāpat kā vīngliemēžus, čaulas vajag mest ūdenī turpat kur makšķerē. Tā mani savulaik mācīja vecais Fjodorovičs no Kokneses. Viņš samu lietās bija matadors. Pats redzēju , ka samu uz10kg noķēra uz krievu laiku 72% saimniecības ziepju gabala.
Vīngliemēžus vienmēr stigri papildināju ar naktstārpiem.
27.jūlijs 2011, 23:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager