Sami

No staburaga klints pa straumi uz leju pie pirmās mājas ir sliedes un boja ar amerikas karogu.Pirms bojas, kādus 50 metrus, aizķēru meteni.Knapi uzcēlu. Izgriezu vobleri, bet tīkls palika.Gribēju pārgriest, bet tad otrs gals visu laiku plezdinātos Daugavā. Tur vajag uzmanīties.
17.jūlijs 2011, 19:28 | links
 
Uz dažādiem......
14.jūlijs 2011, 21:12 | links
 
Sveiki samisti!!! Gribeju pajautat ja nav noslepums uz kadiem vobleriem nem usainie Daugava??? veletos kadreiz pameginat jo pagaidam tikai kvokoju.... busu pateicigs
14.jūlijs 2011, 11:17 | links
 
Raih , cena mani nesatrauc , labai mantai laba cena , un vēl bija tas teiciens ka es neesmu tik bagāts lai pirktu lētu mantu , bet Ebro galīgi neder , nav man tik daudz laika .
12.jūlijs 2011, 19:53 | links
 
gintsgg

Labi,bet mācībstundas notiek Ebro upē,apmēram pa vidu:) Der?

woiceks

Kvokus es taisu vairāk kā juvelierizstrādājumus ,tādēļ cena nav un arī nevar būt no tām zemākajam-20,00Ls...Uz plaša patēriņa preces preces statusu nepretendēju. Tas tā-vairāk copes estētikas cienītājiem!:)

http://sudrabanams.lv/lv/sudraba/katalogs/71/1/mak%C5%A1%C4%B7erniekiem.htm
12.jūlijs 2011, 19:25 | links
 
es ar foreleem draudziigs-:)
12.jūlijs 2011, 19:18 | links
 
Ņemot vērā viena personāža izdarībām par foreļtēmu, no kvokiem, it īpaši no labiem kvokiem un samu vietām, viņu vajadzētu turēt Īrijas attālumā. Tas nav ne pārmetums, ne arī mēģinājums kādu aizvainot. sausu faktu analīze un kristalizējies viedoklis.
12.jūlijs 2011, 18:45 | links
 
Raih , esmu gatavs ciest tik , cik vajag , kad varēsi veltīt man laiku , padod ziņu .
12.jūlijs 2011, 17:28 | links
 
Daddy , dzirde man iz izcili sūdīga , es pat nevienu instrumentu neprotu spēlēt , dzīvodams mūziķu ģimenē , atliek tikai talants , jā tāds man vispār ir , vai arī vienkārša veiksme .
12.jūlijs 2011, 17:25 | links
 
Raih:Kadas cenas kvokiem?
12.jūlijs 2011, 16:27 | links
 
gintsgg

Ar manējo kvoku sanāks uzreiz katrs trešais sitiens. Cieti!:)))
12.jūlijs 2011, 08:57 | links
 
gints - tas bija kompliments! :) nopietni! ja pašā sākumā ir katrs 10, tas liecina par smalku dzirdi un īpašu talantu :) nākošajā reizē jau būs katrs 3, tad aizies sērijas, 3 normāli un 1 plunkš :)
12.jūlijs 2011, 08:49 | links
 
Raih , jā iemācīsi kā ar viņu darboties , es arī labprāt nopirktu , ar kvoku vienu reizi mēģināju pagājšgad , spečuks teica ka priekš pirmās reizes tīri neko , katrs desmitais sitiens esot kā vajag , tā arī nesapratu , viņš to nopietni , vai nesa mani cauri .
12.jūlijs 2011, 00:46 | links
 
es droshi ka iegaadaashos kad atgrieziishos no Norveegjijas,tas buutu tuvaak augusta vidum
11.jūlijs 2011, 21:24 | links
 
katrā ziņā pēdā bija metāla daļas:DDDDDDDD
11.jūlijs 2011, 15:43 | links
 
Pag,pag-tas jau nebija manis taisīts-to man iedeva viens Daugavas matadors pamēģināšanai. Man šķiet,ka pēda tam bija taisīta no alus bundžas dibena:)))
11.jūlijs 2011, 15:36 | links
 
raihs
tikko iet runa par Taviem kvokiem, uzreiz atmiņā nāk tas, nu bija tev tāds kvoks ar izoleni un drātīm kopā samontēts, un tāpat viss kustās:)))))))), vēl ir saglabājies kolekcijā:))))
11.jūlijs 2011, 15:32 | links
 
Ruu
Jā, kvoki ir. Tā ka zvani! Vienīgi-esmu tikai šodien un rīt, un tad tikai jaunnedēļ. Kaut gan nopirkt jau var arī bez manis
11.jūlijs 2011, 14:37 | links
 
Raihs: Tu tā aprakstīji, kā pasaku pirms gulētiešanas... es pat uzbūru ainiņu paralēli tavam textam un tā vien nagi niez maukt uz copi! Labs!
11.jūlijs 2011, 11:31 | links
 
starp citu raih tev kvoki paardoshanaa veel ir?
11.jūlijs 2011, 09:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager