Sami

:)te jau tik lielas eesmas zivis dazhiem ir liels notikums nokjert:))kur nu veel peec tam samiem karinaat
11.jūlijs 2011, 09:25 | links
 
A vot kāpēc vieglāks? Nu labi-neliec 1kg,bet tādu 0,5kg breksēnu 20nieks noēdīs kā ogu... Ja es ķertu LV,tad vienu copeni taisītu uz tārpiem-izklaidei un pārtikas programmas pildīšanai,bet otrai uzliktu 0,5-0,7kg raudu vai breksi-sapņu samam... Man jau liekas,ka tas lielais neēdīs to pretīgo tārpu.
Šogad maijā uzstādīju ēsmas zivtiņas rekordu-3kg barbe.Ideāls dzīvais-dzīvīgs,šiverīgs un samam arī baigi patīk. Peldināju divas dienas-milzonīgo pludiņu tā barbe rāva zem ūdens pat līdz 10 sekundēm. Otrās dienas vakarā beidzot sams šo noēda. Pēc apmēram 30 sekundēm piecirtu-ņifiga-garām... Pa zobiem nedabūja-zinu-pēc pusstundas ēdīs vēlreiz. Tā arī bija-pludiņš pazūd-aukla strauji tinas no spoles-gaidu divas minūtes-cērtu-ir! Sams mani izvazā pa visiem zāļu laukiem. Pēc 15 minūtēm šo ieraugu zem ūdens-tēvs-tāds ap 70-75kg,barbe vienā āķī šim plenderējas pa ūdeni līdzi... Ievilku laivā kopā ar visu barbi. Piesēju pie krūma, kur vienmēr samus esam sējuši pirms svēršanas. Barbi iemetu laivā-ļoooti garšīga ceptā veidā.... Nākamajā rītā skatos-krūma vairs nav............kaut gan pie tā fucking krūma bija vismaz kādi 100 sami pirms tam sieti... Žēl sevis,žēl samu-sūdīgi šim ar krūmu pa ūdeni ...Bet es tā izrēķināju,ka pa kādu mēnesi šim vajadzētu to 1cm virvi(kas izvērta caur žokli) pārrīvēt... Tas nu tā-tēmai par ēsmas zivtiņām:)
10.jūlijs 2011, 23:28 | links
 
Raihs,te,pie mums,vss kaa kosmosaa......nedaudz vieglaaks....
10.jūlijs 2011, 22:17 | links
 
 
spoles auklu paartiishanai vai atsiteeju uztiishanai:

http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-33486.htm
10.jūlijs 2011, 18:32 | links
 
No krasta nevarēs aizmest. Principā ir izkristalizējusies vieta, tāds kā akmeņains sēklis upes vidū ap kuru šie tusē. Pagaidām ir dabūts tikai ar spiningu, bet gribas kaut kā produktīvāk apstrādāt to rajonu. Dziļums nav liels, straume gana spēcīga, tāpēc štukoju kā labāk.
10.jūlijs 2011, 12:47 | links
 
Var jau no krasta....ja nav dikti tālu jāmet....
10.jūlijs 2011, 12:41 | links
 
Doma šito sistēmu ievest iekšā ar laivu un paeksperimentēt gan ar dzīvo, gan ar nakteņiem uz āķa.
10.jūlijs 2011, 12:31 | links
 
tas no krasta ...no laivas jau poweri, uz šitādas pagašgad zanderu izvilku ....
10.jūlijs 2011, 12:28 | links
 
Esmu, bet tālu iemest mazliet sūdīgi...personīgi liekas ka ar pavadām labāk..tur jau ar var piemeistarot kādu pludiņu, lai nav uz grunts......
10.jūlijs 2011, 12:26 | links
 
http://euro-som.de/Bilder/u_pose_foto.gif
Kāds šādu sistēmu ir izmantojis?
10.jūlijs 2011, 12:12 | links
 
Cenšos neko mazāku par 1kg uz āķa nelikt:)
Ar tiem trijžuburiem jau ir problēma-ja tas ir neliels,tad taisīts no dikti tievas drāts, ja liels-tad grūti noslēpt tārpu. Vot nav tādu mazu un izturīgu 3-žuburu āķu,nav! Ejot uz lašiem/taimiņiem,tieši tāda pati problēma-tie owneri arī ņefiga netur! Vienīgos ideālos āķus-mazus,vienlaicīgi resnus-es nopirku Zviedrijā-speciāli lašiem domāti. Kad rādīju te vienam samu bendem,šis baigi siekalojās. Dārgi jau bija gan-ap 70 saņiem
10.jūlijs 2011, 10:41 | links
 
raihs,kadu aku sistemu labak izmantot kerot uz nakteniekiem......zinu, ja liek vienu 1-zuburu, akis apstajas mutee plakaniski un piecirtena bridii tas ir laukaa,vai likt vienu 3-zuburu lielaaku?......tada nesaprasana.....
10.jūlijs 2011, 09:57 | links
 
 
Uzķēries sams nemaz nav diez ko gudrs un krūmos īpaši nelien. Kaut gan vajadzētu:) Patreiz nekādu īpašo strjomu dēļ diviem āķiem nav bijis-no āķa sami noraujas izcili reti. Manuprāt,tā mute ir daudz cietāka par jebkuru zaru,kurā varētu ieķerties otrs āķis. Divu āķu sistēmai ir cita bēda-kad samu ir jāpaņam aiz apakšžokļa un jāievelk laivā-vot tad ir baigi jāskatās. Jau vien iedomājoties,kas var notikt,ja sams pasprūk un milzīgais brīvais āķis iecērtas rokā, man slikti ap dūšu metās...

10.jūlijs 2011, 09:24 | links
 
raih a nebuus taa strjomiigi ja viens triinieks karaasies no mutes laukaa?Ne vienmeer ierij abus aakjus.Sams tomeer spiezh uz grunti un reizeem gadaas ka vinjsh seezh kaartiigos chakaarnjos
10.jūlijs 2011, 08:58 | links
 
Es lieku tā-pirmais āķis-1-žuburis vai 3-žuburis(atkarībā no zivs lieluma) lūpā, otrs āķis-vnoteikti 3žuburis-mugurā.
10.jūlijs 2011, 08:42 | links
 
Bijā aizvakarnakt uz Daugavu (aiz Aizkraukles) - samu neredzēju, bet kurkuļu gan ka biezs! Pa nakti un no rita gan ūsaiņi ik pa laikam pacēlās līdz ūdens virsmai, lai notrokšņotos, tā kārtīgi..... Taktika izrādījās biki nepareiza - vajadzēja naktstārpus "sēdināt" un sēres kantes, nevis tieši dziļumā, jo lielākā trobele bija tieši tur. Nākam reiz jāsameistaro sistēma, lai 300g brekšuku var uzsēdināt uz 2 āķiem.....
10.jūlijs 2011, 07:46 | links
 
Samuberns

Nu kas par murgiem? Tas būtu tas pats,kā jautāt-vai tiešām no krasta ķeras tikai mazas līdakas?
Vienu stāstu atceros-visslavenais Dzeņuandis kaut kur šķiet,Krāslavas(a varbūt arī Jēkabpils)pusē kādu stundu ar savu nabaga ņevku noņēmās ar 40nieku-pie paša krasta kaut ko samudrīja, un šis norāva auklu...
8.jūlijs 2011, 21:02 | links
 
veleejos vispaar pajautaat kaadi kuram ir rezultaati bijushi kad samus kjeerushi no krasta - vai tieshaam tur valda mazo eera???
8.jūlijs 2011, 19:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager