Sami

Tā viš i...Atzīšos-es pat par savām Spānijas samu vietām nelabprāt stāstu,jo konkrēti tajā krajā copes iespējas ir diezgan ierobežotas. Tad ko runāt par mūsu Daugaviņu? Traka dialemma-palielīties ta gribas,a nedrīkst:)))Briesmīgi!
27.jūnijs 2011, 22:50 | links
 
normis7.beidz čīkstēt un atver savu galeriju.....
27.jūnijs 2011, 22:28 | links
 
SASIPĀT prieku sev un citiem.Tā ir ka nevarat bez lielīšanās nociesties!!!Kārtīgi LETTIPOISI!!!
27.jūnijs 2011, 22:27 | links
 
trakākais ir tas ,ka samus izķer pilnīgi legāliem paņēmieniem(neuzskaitīšu ar kādiem...) Ar naktsšņorēm nekādu dižo kaitējumu normālam samam nevar nodarīt ,ar pudelēm gan tas jau ir cits mērogs, taču manos krajos pēdējos gados šāds spiediens liekas ir mazinājies. Skumji ja uz upi dodas kā uz darbu ,domājot kā tikai ņemt.....
27.jūnijs 2011, 22:24 | links
 
Tas jav bij gaidāms,šeit ir pilns KRĀNIŅU staipītāju,rezultāts?Rezultāts,kā teikt na litco(uz sejas)
normis7,šķiet ka tas čangals atgrieziez no Īrijas,kurš pa diennakti vilka pa pusstonai zivju,niku neatceros.
27.jūnijs 2011, 20:10 | links
 
tomels-kas ir pudeļnieki?
27.jūnijs 2011, 20:10 | links
 
normis7 - naktsāķu liceji un pudeļnieki uzdarbojas?
27.jūnijs 2011, 19:58 | links
 
normis7, tagad redzi kā ir!!?? Vairākus esmu aicinājis "nelielīties"......
Daudzi ienāk forumos lai "uzsūktu" informāciju. Neizslēdz to, ka "izdzīvošana" no zivīm, ļoti daudziem ir dzīves veids:) Daudzi krogi labprāt pieņem zivis, sevišķi samus:)
27.jūnijs 2011, 19:52 | links
 
Nu ko , rakstu ar baigo rūgtumu dvēselē. Es naivi biju iedomājies ,ka šis portāls ir domāts copmaņiem, lai varētu dalīties pieredzē ,priecāties par otra veiksmi ,saņemt atbildes uz jautājumiem utt.Šodien uzzināju ,ka no manām ievietotajām bildēm ,"gaļinieki" no Ilūkstes beidzot ir atkoduši priekš sevis jaunu migrācijas vietu.Nu ko ,jāizsaka tikai līdzjūtība samiem . Daugavpils ,Krāslavas ,Jersikas ,Dunavas Daugavas posmi jau ir "gaļinieku" izkāsti un normāli sami tur ir diezgan liels retums. Tagad rindas kārtībā iet Jēkabpils ,Pļaviņas ,Koknese.Jāizsaka tikai nožēla ,ka ir tādi "copmaņi" kuri vaļasprieku padara par peļņas gūšanas avotu ,nerēķinoties ne arko .Veči jau trin āķus lai rīt varētu doties apgūt jaunos medību plašumus... Saturās sami, Daugavpils un Ilūkstes "gaļinieki" nāk !!!! Sanāk ,ka labāk ir sēdēt kā pelītei ,lai citi nevarētu izmantot tavu pieredzi un veiksmes stāstus. Smagi ir apzināties ja es ar savu neapdomīgo rīcību veicināju samu izķeršanu no kārtējā Daugavas posma.Tā ka Copmaņi ,esam apdomīgi pirms kaut ko publicējam.....
27.jūnijs 2011, 19:10 | links
 
junija pirmaja nedelja, ar vel 2 kolegiem biju pasedet 2 dienas uz karusinjam...rezultata 1,2 un 2,1...Shvaki...laiks bjia dikti mainigs un udeni brizhiem nometa pat uz 2M...

jasanjemas un japameigini izdarit tas pats uz Vikem vai citam Daugavas zivim! Esot cits rezultats! Vai varat kaut koieteikt shaja jautajuma!?

Vel gribeju apvaicaties, vai kads gadijuma nebrauka uz tuvajam kaiminjvalstim uz kadu udenstilpni pakert usainos, varbut varat kaut kaut ko ietteikt!
27.jūnijs 2011, 19:03 | links
 
Manējie visiem būs pareizi! Ņe veriš?:) Nu labi-garumu jau,protams, var pakoriģēt:)
27.jūnijs 2011, 16:03 | links
 
raihs - jā, tas pats filozofs :)) ..."pareizie leņķi" ir atkarīgi no kvokotāja roku garuma un laivas borta augstuma, tas, kas vienam būs "pareizs", otram galīgi garām :)
27.jūnijs 2011, 16:01 | links
 
Sienāzi , ka kāds speciāli būtu ielaidis , diez vai , ka sistemātiski mitinās , es arī neticu , viss drīzāk pa kādam šar tad pa Buļļupi no Daugavas iemaldās .
27.jūnijs 2011, 15:59 | links
 
Āāā-jā-atceros! Pilnīgs sviests! Vecis sevi pasludinājis par samu virsvadoni:)
Es šajā ziņā ticu tikai fizikai-pareizi leņķi,asas šķautnes...Nu un protams,kvalitatīvs izpildījums un ērta lietošana. Filozofiju piedomājiet paši!:)
27.jūnijs 2011, 15:52 | links
 
Gint, var jau būt, bet tā drošvien ka ir bijusi čūcene. Kāds noķēris kurkuli un ielaidis lielupē, kurš paaudzies un uzķēries, bet lai sistemātiski tie tur mitinātos, neticu.
27.jūnijs 2011, 15:52 | links
 
Sienāzi , es biju Daugavā , es tagad Daugavas iemītnieks , man pašā Rīgas centrā laiva stāv . Samu Lielupē pirms 3 gadiem pats redzēju kā izvilka uz gruntenes , 5 kg , starpcitu netālu no Tevis , jā gribi PM arī precīzu vietu varu pateikt , to vietu Tu 100% zini .
27.jūnijs 2011, 15:36 | links
 
filozofs no šejienes http://www.kvok-filosof.ru :)
27.jūnijs 2011, 15:25 | links
 
Sienaazi, tu būsi izbrīnīts:)) Pārsteigts būs sams!:DDDD
27.jūnijs 2011, 15:23 | links
 
Tiščenko-kas tas tāds? Neesmu pazīstams ar tādu
27.jūnijs 2011, 15:19 | links
 
raihs - tiem, kam "širokaja duša", tiem daudz kvoku vajag, tas tiesa :) un viņiem vēl filozofēt patīk - piem. Tiščenko :))
27.jūnijs 2011, 15:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager