Sami

Ri4i20

par kādu divdesmitnieku parādīšu kā tā lieta darāma :D
24.maijs 2011, 01:23 | links
 
Tad tik turpini 3 metros kvokot!
:DDD
23.maijs 2011, 22:51 | links
 
lasiit ir viens, bet kvokot 3m dziljumaa dienaa ir kas cits:D un nejau visas gramatas raksta pareizi un tiesi, krievu saitos ir pietiekosi info, bet tie jau vairaak par Volgu, Dnepru nejau Daugavu! Ja cope Daugavaa ar Aivieksti atskiraas-samu, tad jau Daugavaa ar Volgas panemieniem vispaar nauko mekleet:)
par krasniim varu pastastiit, apmainaa pret samiem:)
23.maijs 2011, 22:49 | links
 
Gribu vairāk zināt par krāsnīm:)
Ri4i20, Tu jau pietiekoši daudz zini, tālāk tikai darbs:))
23.maijs 2011, 22:42 | links
 
Nav jau par ko vainoties.Tik spriežot pēc Taviem tekstiem,maz vēl esi lasijis par kvokošanu.
:))
23.maijs 2011, 22:40 | links
 
urmaas:
nemaz neceru dzirdeet, bet visur nianses, ja taas nezin, tad......... neceru vilkt milzenjus, bet copi ieraudziit gan gribeetos:)
ja man kaads prasiitu par krasniim, tad arii neko nedzirdeetu:D navko apvainoties.......
23.maijs 2011, 22:39 | links
 
guntarskl
labi, bet tajos 7m jaatstaj esma pusdzilumaa vai........? Tagat pratigi kvokot uz naktstaru vai dzivo(sai gadalaikaa)?vai veel lidz kvokosanai jagaida minumums menesis...?
23.maijs 2011, 22:35 | links
 
No nopietniem kvokotājiem nedzirdēsi ne pusplēsta vārdiņa.Tākā trenējies,trenējies un vēlreiz trenējies.
:))
23.maijs 2011, 22:32 | links
 
Ri4i20, Tādas vienas receptes nav, var noķert gan uz karūsu, gan uz naktsslieku. Ceļās dažādos dziļumos, jāpārbauda visi, bet pa dienu seklāk par 7m mēģināt nav vērts.
23.maijs 2011, 22:29 | links
 
guntarskl
mja esmu salasijies dazadu literaturu un vecie,,kvokotaji" ko stastijusi vai taisniiba,bet veletos dzirdeet no kada kas nodarbojaas, nevis lasot kada krievu saitaa...
23.maijs 2011, 22:20 | links
 
Ri4i20, teoriju vari smelties gan video, gan grāmatās, tas palīdzēs tikai iesākt. Cik saprotu, to jau esi izdarījis. Tālāk tikai darbs, darbs un vēlreiz darbs.
23.maijs 2011, 22:14 | links
 
L.Cope
Austrumlatvija man patalu, tad jabrauc uz ilgaam brivdienaam........:D
23.maijs 2011, 22:10 | links
 
par to - kā? iesaku apskatīt kādus video. piem. http://smotri.com/video/view/?id=v265851d9cb

bet par to - kur? jābrauc uz austrumlatviju :) plavinjas - daugavpils.
23.maijs 2011, 21:58 | links
 
Tonis, ko domā , varbūt sakarā ar jautajumu parunāsim par kvokiem ?
23.maijs 2011, 21:45 | links
 
Sveiki biedri,konkurenti!!:)
Nekads liels samu kerajs neesmu un kur nu profinjs veel........Viss sakaas ar to, kad draugam uz dzimsanas dienu uzdavinaju pariitis kvoku(protams iegadajos arii sev 3 gab), zinu maz, bet tomeer........Kvoki stradaa, skana ir uz sitiena izeju:))! Pirmaa mana ,,samu"cope bij aizpagajusgad,protams neko, otraa tapat....sogad esmu nobriedis tam nopietni pieiet....sodien pat iegadajos spiningu-darbi iet-tiksu pie eholota un utt..... , savadaak naktiis nevaru aizmigt....Velos zinaat par Rigas Hesu-Kur kvokot,kada dziljumaa uz ko, ja nav dzivaas, vai naktstarpi der, kad piecirst!! Zinu,kad tapat neviens ,,noslepumus" lielos neatklaas,bet tadas nianses, lai vareetu vismaz copi ieraudziit-jau prieki buutu.....:))
23.maijs 2011, 21:39 | links
 
nu man toch spekjis nepaliidzees:)
16.maijs 2011, 14:04 | links
 
Un cik pašam speķis jāapēd,lai pieņemtos pa 1.5kg?
16.maijs 2011, 13:45 | links
 
:)iedomaajies cik samam ir jaaapeed,lai uzdziitu masu gadaa par 1.5kg
16.maijs 2011, 13:35 | links
 
Iepriekš domāju ka viņu ēdienkarti galvenokārt sastāda lielās raudas, bet tas ļoti atkarīgs no sezonas.
16.maijs 2011, 10:27 | links
 
jaa tas ir sen zinaams fakts ka sami ar veedzeleem nu nesatiek nemaz.Man pat liekas ka veedzeles veel ljoti agraa pavasarii notinaas uz leju prom,jo sami naak uz augshu uz naarstu.Toties rudenii,kad sami aizgaajushi uz leju uz ziemoshanas bedreem,veedzelju ir daudz.
16.maijs 2011, 09:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager