Sami


filmiņa no http://euro-som.de
3.maijs 2011, 09:42 | links
 
Es vairaak plandos pa Aiviekstes augshteci,no ljaudonas un uz augshu.Pa dienu sami tup bedrees,pa nakti pa seekljiem shivereejas:)vienaa naktii dabuuju uz vidus kur pus metrs 2 gab,viens bija 8kg otrs 6kg.Bet vienaa gadaa taads uz 40kg blankstijaas apkaart,vispaar bailes pazaudeejis:)vechi kaa aptrakushi skraidiija apkaart,laikam tak viens uz gruntenes sho bij dabuujis:)Bet nu Aivieekstes samu cope no Daugavas kardinaali atshkjiras:)
22.marts 2011, 16:09 | links
 
samam tāpat kā jebkurai citai zivij ir saucamie vihodi ;) un tie mainās atkarībā no laika un sezonāliem apsākļiem. es mazu gan (62cm) esmu izvilcis no 70-80cm dziļuma ar spinu un uz maza šūpiņa :D
21.marts 2011, 21:22 | links
 
Sami Daugavaa ir daudzviet un dziljumam biezhi vien nav noziimes, esmu 5 nokjeeris ap metru dziljumaa akmenjainaa seeree...kjeras shamie uz visu veidu maanekljiem,bet vairaak uz gumijaam esmu dabuujis...
21.marts 2011, 20:10 | links
 
Ruu.Ja nav noslēpums,kur tuviņus ķer??? Vai starp abiem hesiem, vai virs "Aiviekstes"?? Kādi tur dziļumi ???
21.marts 2011, 18:33 | links
 
mjaa jaanji ir kaut kaads magjiskais zivju laiks,viss naak un visur naak,tikai jaaizdomaa ko kjersi:)reiz pa nakti tupeedams noskatiijos kaa shie mezha piili nolaida veederaa:)
21.marts 2011, 18:07 | links
 
Daugavā ,virs Jēkabpils viss atkarīgs no ūdens līmeņa. Pagājušo pavasari ūdens temp. it kā normāla,jau vajadzētu šamiem copēt, bet nevar tikt klāt..Baigais līmenis un straume.Nevar saprast kur meklēt.līmenis nostabilizējās labi ja ap Jāņiem. Ceru ,ka šogad būs bišku ātrāk.........
21.marts 2011, 18:00 | links
 
sekoju liimenim Aiviekstee,itkaa vilkshana ir maijaa,bet baigaa aizdoma ka pirmie paskrien garaam jau apriilja beigaas.Viss atkariigs no liimenja,pagaajusho gad divi taadi pie 30 aizgaaja,bljin liimenis bija paaraak liels,bez laivas ar taadiem ir pakaljpusee.Pagaajusho gad Aiviekste nebija diezko deviiga ar samiem,vairaak zhvidzinaaju atpakalj,a es zhvidzinu atpakalj taadus liidz 2kg kaut gan ar ruugtumu sirdii skatos kaa dazhi lasa pilnas kumes ar tiem 0.5kg un priecaajaas kaa nu samus pavilkushi.Vaardsakot visu raadiis pavasaris
21.marts 2011, 12:34 | links
 
normis7 Paldies Tev par informāciju.
21.marts 2011, 08:37 | links
 
Sveiks!!!!pats ar samu ķeršanu ,tā nopietni nodarbojos četrus gadus. Viss atkarīgs no veida kā tu gribi viņus ķert. Gruntene ir pats demokrātiskākais un lētākais no veidiem.Vispilnīgākā informācija par tevi interesējošiem jautājumiem ir atrodama šeit www.euro-som.de Vēlu veiksmi šajā sezonā!!!
20.marts 2011, 22:15 | links
 
Kāda tipa makšķerkātu iesakat vislabāk...spinings,karpu makšķere vai jūras makšķere?
20.marts 2011, 18:05 | links
 
Visu cieņu makšķerniekiem,ekspertiem utt. Esmu nolēmis šogad pacensties noķert samu Daugavā. Vēlme ir spēcīga un kārdinoša jo neesmu agrāk tā aizdomājies par samiem,nebiju aizdomājies par to ka mums te Latvijā ir lielākas zivis par līdakām un zandariem utt. Nu un vēl tas ka es pat dzīvē tiešā acu kontaktā pat neesmu nereizi redzējis samu kur nu vēl noķert.Bet,tākā esmu kaislīgs makšķernieks vairāk ar noslieci uz grunts tipa makšķerēšanu,tad vēlme ir iegūt šo skaisto zivi papriecāt acis un nomierināt sirdi un varētu pat teikt sapni kuru dikti gribu piepildīt. Viss kas man ir vajadzīgs tas ir uszināt no jau esošajiem pieredzējušiem cilvēkiem konkrētu informāciju...no kura līdz kuram laikam sami ķeras,kuros mēnešos viņi ir visaktīvākie un visbeidzot vai ir kādas konkrētas vietas un laiki kad samus ir aizliegts ķert? Ā un vēļ jautājums,ja man doma ir mēģināt ēsmu turēt tīri uz grunts,tad tādā veidā arī ir iespēja veiksmīgi noķert samu vai obligāti ir jābūt pusūdenī,vai metru divus no grunts,kā tur īsti ir?! Es no paša rīta jau piesēdos un izlasīju visus komentus un rakstus šai sadaļa,visas 21 lpp. Nu tākā tiešām esmu nolēmis piepildīt sapni :) Par jebkuru izsmeļošu informāciju būšu dikti pateicīgs un novēlu visiem ne asakas ;)
20.marts 2011, 15:03 | links
 
nu bet protams ka ne ziemaa...es jau laiciigi gribu ievaakt informaaciju pavasarim un vasarai...ja kaads var paliidzeet tad buushu pateiciigs!
27.februāris 2011, 11:45 | links
 
bacis, es ar domāju kā izskatītos ķert samu ziemā. Izurbina caurumu (jauztrin baigie naži pie Buma) un mēgina āliņgī dauzīt ar kvoku.... a auklas gals pie vincas jāpiesien, ja kāds 70 kg pieķereas
27.februāris 2011, 11:24 | links
 
tak nejau ziema.
27.februāris 2011, 09:52 | links
 
sveiki.
kuram es vareetu uzrakstiit privaati un kursh man kaut ko vareetu pastaastiit par copi Aiviekstee? interesee sami,brekshi(vietas kur kjeraas,kaa piebraukt?) Buushu ljoti pateiciigs!
27.februāris 2011, 08:59 | links
 
Malači piukas! Man pat skauž!
Patika pozitīva attieksme pret zivi. Ne tā kā citos video redzēts - pasper ar kāju, sabaksta acis utt.
9.novembris 2010, 15:00 | links
 
9.novembris 2010, 14:42 | links
 
šogad vispār švaki, jeb man tikai tā ???
vis ir darīts kā pēc grāmatas un labāk ;)
28.septembris 2010, 10:55 | links
 
Vēl ņems-ar tukšu vēderu gulēt neies!
28.septembris 2010, 10:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager