Sami

vai ir vērt ko piedāvāt?domāju kā nē.tikai tāpēc lai pēc tam neklausītos ka iesmērējis sūtu!kaut vaina nav kvokā.vaina ir izpratnē!!!un tik laps jau nebūs,ka sami paši laivā leks!!!
:)))
18.augusts 2010, 18:05 | links
 
Piedod, bet kvoks nestrādā, un nešļakstās, ar viņu strādā un šļakstina.
Atšķirība ir, cik viegli ar viņu panākt to ko gribi:)))
18.augusts 2010, 18:03 | links
 
guntarskl
labs kvoks ir strādājošs kvoks, uz kuru arī sami iet....
Ja nesanāks Latvijā kādu roku darbu dabūt, nāksies uz nākošo sezonu no Krievzemes pasūtīt. Vienkārši redzēju, kā strādā kvoki, kurus pārdod veikalos - tik šļakatas pa augšu, no skaņas nekas prātīgs nav. Droši vien, ka veikalā kādu labu ar var dabūt.
18.augusts 2010, 17:43 | links
 
Kastanis, varu palīdzēt, varbūt arī nē, jo nesapratu, kas tavuprāt ir "labs kvoks"...
18.augusts 2010, 17:29 | links
 
Varbūt kāds var pateikt, kur var pasūtīt labu kvoku???
18.augusts 2010, 17:01 | links
 
dadd_y
nepiesējos.vnk ir lietas par kurām tur varu pasmaidīt.bet ir ari lietas kuras iesācējiem tiešām būtu jāņem vērā!
p.s.šī nav tā tēma,kuru publiski gribētu apspriest!
18.augusts 2010, 10:49 | links
 
ko nu piesējāties vecajam? :)) arī šņabis "ar filozofiju" labāk garšo nevis vnk piedzerties :))
18.augusts 2010, 10:24 | links
 
raihs
istinu glagoļiš.man tur vēl šis tas nepatika,bet lai nu paliek.
:)
18.augusts 2010, 10:08 | links
 
Vakar slēpojām pie Nāves salas. Jāsaka sorry tiem puišiem, kuri šaurumā sēdēja ar gruntenēm, bet ne par to ir stāsts. Pamanīju vienu kvokotāju, pareizāk sakot sadzirdēju... Brīvā brīdi piebraucu mazliet parunāties, jo ļoti izskatījās pēc iesācējiem. Pēc sarunas gan tēvs ar dēlu, gan es bijām ar platu smaidu, jo viņiem mazliet pastāstīju par kvokošanu, mazliet pārādīju ar šo to, bet pašam tika sajūta par to, ka viens pāris sitēju varētu kļūt par kvokotāju :)) VISIEM, kuri to nezina - nevajag maksimālo troksni taisīt. Tam nav nozīmes, nozīme ir skaņas atdarināšanai ;)
18.augusts 2010, 09:09 | links
 
Mani no tā kvok-filosof riktīgi nošķebināja-vīriņš pats sevi vienbalsīgi pasludinājis par Viedo Samu Ķērāju. Apgalvo,ka kvoku māk izgatavot tikai viņš,ieliekot tajā bezmaz vai maģiskus spēkus. Turklāt pamanās tos pašus "ar dvēseli radītos" kvokus tirgot lielos vairumos un par pamatīgu cenu:))) Man radās iespaids,ka viss tas saits radīts tikai komercijai,filosofija ir tikai batonu karināšana...
17.augusts 2010, 21:53 | links
 
To veliks:
Ieskaties sseit www.kvok-filosof.ru
un novelc "ucebnik".Tas ir Vecis ar pareizo piegaajienu un copes filozofiju, iesaku arii ievilkt vina filmu -pamaaciibu ,ja neatrodi man ir,varu padaliities. Protams neapgalvoju, ka tas ir vieniigais un pareizais copmanis bet ir lloti daudzas lietas ko var pamaaciities.
15.augusts 2010, 19:01 | links
 
Sveiciens samu ķērājiem un vaļā laidējiem :)
Esmu iesācējs ar nelielu stāžu. Interesē šī lieta Latvijas apmēros un labprāt pacilātu virkni jautājumu ar kādu pieredzējušķu samu ķērāju, kurš darbojas no laivas ar kvoku.Palasiju komentārus un kā jau paredzēju, tad tie ir dikti skopi. Mani NEinteresē vietas un bedres bet gan kā pareizi pieslīpēt šo ārodu, lai gūtu labākus rezultātus un pats galvenais, lai neaizbaidītu citiem lielos lomus. Tas ko var novērot šogad uz Daugavas ūdeņiem, nekādi man neiet kopā ar pareizas samu ķeršanas ,,skolu,,. Rodas iespaids, ka šogad kvoko tikai iesācēji.
Tāpēc šai sakarā, jautājums 1.- vai kāds zin pareizu formulējumu kvokošanai ? Ko tad īsti ir jāpanāk ar kvoka skaņu ? Baidos, ka lielākā daļa ilgadējo kvokotāju domas šai sakarā dalīsies jau pirmajā diskusijā, jo vērā ņemamie faktori ir atšķirīgi un ļoti daudz (dziļums, straume, blakus trokšņi, vējš, siltums un protams ēšanas laiks un ēdienkarte). Protams arī aprīkojums ar ko paredzēts izvilkt upuri. Šeit nevar arī nepieminēt veiksmi, jo pateicoties apstākļu sakritībai (nevis pareiziem kvokiem vai pārspīlētai pieredzei), liela daļa sevi maldina un aiz vien biežāk sūdzas par sliktiem lomiem salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem. Komentāros atradu vienu vērtīgu informāciju par āķiem un to iestiprināšanu barībā.(paldies autoram). Esmu izmēģinājis visus iespējamos veidus un variantus , taču svarīgi ir zināt kāpēc tā un nekā savādāk. No savas pieredzes: es lieku 2 āķus (parastos lielos) bet pirmo lieku regulējamu, vienkārši izverot cauri un apmetot loku cilpai nostiprinu ar pludiņu gumiju. To es daru tāpēc, lai pie dažādām barībām var mainīt āķu atālumu. Ar zivi, viens lūpā ,otrs zem augšējās spuras. Naktstārpus lieku uz abiem āķiem bet otru pievelku apmēram 3 cm zem pirmā. Kombinācijā naktstārpu ar gliemežiem vai aknām, tur tā paika iznāk masīva, tāpēc ar āķu palīdzību to labi var noregulēt cik garu vajag, tā lai arī ūdenī peldot tā pēc kautkā apēdama izskatās.
Vienvārdu sakot, ja kādam ir vēlme padalīties pieredzē un pietiekami stipri argumenti savai pārliecībai, ļoti labprāt e pastā vai aizbraukšu ciemos un aprunāšos, vai uzaicināšu ciemos pie sevis un varam reāli uz Daugavas uzrīkot pieredzes apmaiņu. Ir arī man savi novērojumi un rezultāti.
E pasts rokons@inbox.lv
15.augusts 2010, 18:32 | links
 
Frenk,tur jau tas āķis,kad spečuki klusē,tātad viss notiek,bet kad viņi sāks stāstīt,tad cope jau parasti ir uz galu???
12.augusts 2010, 20:23 | links
 
Nez ko samu veči klusē kā partizāni ? Kautkā aizdomīgi... Vai tad tiešām nekas nenotiek ?Vīri , varbūt kādam ir info par Pļaviņu HESu ? Vai tur ūdens līmenis ir atjaunots vai vēl pazemināts ?
12.augusts 2010, 19:28 | links
 
nu vispār tas bija V.I.Ļeņina hes:).
2.augusts 2010, 18:41 | links
 
Cik esmu novērojis, tad pirms pērkona sutoņā sams paliek ļoti aktīvs, vismaz labi ņem vobleri. Īsi pirms vai pēc pērkona copju nav bijis. Lietū esmu ķēris, teikšu sama copes ir. Tas viss par vobleriem.
2.augusts 2010, 18:00 | links
 
trīs lapas plikas d......., kāds nevar padzēst

tā arī Aldinjsh am neatbildēja, vai sami ķerās lietū ???
un ko šie saka par zibeņiem un pērkoniem ???
man ar tas intresētu ;)
2.augusts 2010, 14:45 | links
 
Vakar bijām sam-samičus pie Pļaviņām lūkoties. 18- 1:00. Kamēr gaidīju un kamēr bija gaišs, smuki mazos brekšukus (400-500g) uz balto pafīderēju. Sami gan klusēja- mazie samēni tikai visus nakteniekus norija un 1:00 bija jātaisās mājās. Jāatzīst kad jaunā paaudze ir varen rijīga un samu būs daudz. Mēģināju arī uz plicīti un gliemezi, bet klusums.
1.augusts 2010, 13:10 | links
 
Paldies Baltais! Tad jau nemeklēšu lielo bedri
30.jūlijs 2010, 19:23 | links
 
Leopolds
Pļaviņās arī 31m neatradīsi.
Copēt iesaku +/-10 metros.
30.jūlijs 2010, 17:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager