Sami

...ja šitā metīs nost ūdeni-būs tikai dziļums...un pilni krasti ar dārgumu meklētājiem...bet vispār jau to var apvienot-iemet uz ūsaino un staigā ar aparātu...
30.jūlijs 2010, 16:15 | links
 
baltais 62.
Es tur neesmu pats bijis, bet tā man teica. Varbūt 31 noapaļots uz augšu. Bet jautājums jau kur labāk mēģināt- lielā dziļumā vai mērenā dziļumā.Līdz Septembrim 1 reizi tikai sanāks samu pacopēt un negribās to pašu vienīgo aizlaist greizi
30.jūlijs 2010, 16:10 | links
 
Varbūt tāpēc, ka bija Stučka?
30.jūlijs 2010, 15:43 | links
 
vispār jau diezgan loģisks izskaidrojums...bet cik zinu,Aizkrauklē,kur viņu tomēr uzcēla,arī nav nekāda labā vieta bijusi...Bet ūdeni vēl joprojām met nost...
30.jūlijs 2010, 15:38 | links
 
virpulis
Cik esmu dzirdējis (ja tā ir taisnība), tad sākotnēji pēc projekta HES bija paredzēts celt Pļaviņās. Tad veica papildus izmeklēšanu un ekspertīze nolēma, ka tanī vietā nedrīkst celt. Labāka vieta esot pie Aizkraukles. Tā arī tur uzcēla, bet papīros palika "Pļaviņu HES". Moš kāds zina, kā bija īstenībā?
30.jūlijs 2010, 15:12 | links
 
Līmenis atkal nenormāli nomests...laikam atkal pilsdrupas līmē...
30.jūlijs 2010, 14:30 | links
 
...tā arī nekad neesmu sapratis-kāpēc HES ar nosaukumu"Pļaviņu" atrodas Aizkrauklē...Varbūt tāpēc ka tas uzpludinājums sākās Pļaviņās...???
30.jūlijs 2010, 14:28 | links
 
Baltais62, Pļaviņu HES dambī ir pat 47m dziļums:
http://www.ezeri.lv/database/2172/
30.jūlijs 2010, 14:08 | links
 
Leopolds
Pie Pļaviņām it kā nav manīts 40m dziļums.
30.jūlijs 2010, 14:01 | links
 
Paldies! Tad nu laikam mēģināšu padsmitniekā meklēt
30.jūlijs 2010, 12:25 | links
 
Grūti pateikt, neesmu nekad Pļaviņās ķēris, mani medību lauki sākas dažus km zem Kokneses, iesaku meklēt seklākās vietās, dziļumā tagad pamaz skābekļa
30.jūlijs 2010, 11:54 | links
 
Johnnyr ! Jautājums Tev kā specam. Sestdien taisos laist uz samu pusi - Pļaviņām. Saki pls kur šobrīd lielākas cerības samu sastapt? 40 metru dziļumā vai padsmit metros?
29.jūlijs 2010, 21:56 | links
 
Tas Aldeeeee,gan i labs!:))))))))))))un smuks,gudrs un labu sirdi! :))))))))))))Lai šim veicās un kādreiz noķer,tad varēs atlaist.Noķert-es domāju zivi.Pasarg dievs tik ne to,ko tādos stringos ķer... !:)Jo tad pie daktera būs jāatlaiž!
28.jūlijs 2010, 21:08 | links
 
Nu..pirms hesiem arī samu nebija maz.Zušu vispār bija ellē daudz.Padomijas laikos veči reizēm esot veduši maisiem mājās.Tā stāsta - kā nopirku tā pārdodu.;)
28.jūlijs 2010, 20:49 | links
 
cik gadus jau ir hesi.šamiem apstākļi tak ir perfekti.cik daudz viņus agrāk velkāja?tagad kvokščinātāju parādijies tik daudz-atsitīs un varēs sūkāt ledu:))ja kāds to suķi var apēst-lai ēd.man tādu suķi nafig nevajag.un nezvai justos laimīgs ja tāds uzsēstos uz maniem standart copes rīkiem:).
28.jūlijs 2010, 20:25 | links
 
aldee.Pirmkārt vairs nav Ogres rajona.Otrkārt,ja negribi,lai tevi māca,nemāci citus.
28.jūlijs 2010, 17:38 DDDDDDDDDDDDDDDDD
Cik skaists atšifrējums aldeens gan ir vērīgs puisis ar rajūnu gan nošāvi greizi Kā Viepils saka Muah muah muah.......
28.jūlijs 2010, 20:00 | links
 
Būtībā jau uz samiem varētu tiešām ieviest likumiņu ka lielāku par 30 - 40 kg jālaiž vaļā. (tie 30-40 tomēr lai paliek pēc katra vajadzībām).Reāli jau tos monstrus pēdējā laikā pat ēstuves pa naudu neņem,kur nu vēl pašam vajadzētu..Bet pa visu pārējo,tā vien liekas ka te dažiem kas braukā uz Daugavu un ne sū... nevar noķert, skauž par katru lielāku zivi, jo liekas ka viņu ir maz,tāpēc ka visi tik ved mājās.Droši vien tādi kretīni arī draugu lokā pēc tam sūdzas - ko tad tur var noķert,ja neviens atpakaļ nelaiž. :D Cilvēks pēc dabas ir mednieks un medījumu parasti apēd (ja vien nav veģetārietis un gaļas vietā rij vitamīnus lai piekrāptu dabasmāti un saņemtu to no kā atteicies citādā veidā.) Un man, teiksim pie pakaļas ka es šad un tad šo un to arī radiem aizvedu kuri nemakšķerē un kuriem garšu svaiga zivs. :P :) Tas ir normāli.Nenormāli ir citiem uzspiest SAVU pasaules uztveri,uzskatus stresot par svešu zivi. :)
28.jūlijs 2010, 19:46 | links
 
aldee.Pirmkārt vairs nav Ogres rajona.Otrkārt,ja negribi,lai tevi māca,nemāci citus.
28.jūlijs 2010, 17:38 | links
 
Man arī tāds pats jautājums , kāpēc tu uzskati sevi par normālu makšķernieku ?
Aldee ,
zivis nopirkt nevari , bet tukši muldēt patīk , man nekas nav jāperk un nekas nav jārok , jā tu gribi lai es tev par prieku atlaižu , tad ver maku vaļā , cirks par velti nemēdz būt , es vairāk tavu gvelšanu nekomentēšu , un ko tu raksti nelasīšu , es neesmu psihiātrs un palīdzēt tev nevaru , te jau teica viss pirms ieliec bildes ko tu pats esi atlaidis . Vai tikai tu neesi tas kurš stāstīja ka vajag atlaist lielo zivi , bet pats kulē sabāzis zemmēra zandartiņus .
Vienu lietu es tev ieteikšu , aizeij pie zveiniekiem , kuri katru dienu noķer pa 70 tonnām mencu un tur sāc savu demagogiju , šie tev ātri pa šmauli iedos , varbūt kļūsi gudrāks .
28.jūlijs 2010, 17:22 | links
 
JOHNNYR
Kā ar meženēm tagad?
28.jūlijs 2010, 17:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager