Sami

aldeens: Es arī eju un skatos kur maluzvejniekiem liek tīklus un arī dodu viņiem pa rokam jo esmu Ogres rajona brīvprātīgais zivju inspektors, tākā nevajaga mani te mācīt kas man jādara ar negodīgiem maluzvejniekiem, daudzi ir dabūjuši pēc nopelniem. Izturēsimies saudzigi pret mūsu zivīm:)
28.jūlijs 2010, 17:10 | links
 
Aldee ar makšķeri nevienu ūdenskrātuvi nekad neizķers, nekad
28.jūlijs 2010, 17:02 | links
 
Aldee.
Es nesaprotu, Tev kaut kādi mazvērtības kompleksi, vai kā???? Ielicis sev profilā bildi ar kaut kādu čali stringos, ja tas esi Tu, nu tad sorry, man vispār nav ko teikt par tādu cilvēku!!! Kā jau Bebrs teica, ieliec bildes, nē labāk video, kā tu ker un atlaid daudz smuka izmēra zivis, tad varbūt uz Tevi skatīsies savādāk, a pagaidām tā ir tikai tukša dir.... no tavas puses....ja tu nevari noķert zivi, un skauž, ka kādam tas izdodas (pēc kā tas pagaidām arī izskatās) nu tad turpini gausties žēloties cik tev dzīve grūta, tikai nepieliec te forumu, ka taisies rokas lauzt utt....es gan to gribētu redzēt - piebrauc krastā copes ekipāža ar diviem čaļiem katram pa 5 mēra līdakām un tad no krūmiem izlec ārā čalis stringos un sāk lauz rokas, par to, ka ir ievērots likums.....smiekli nāk par tevi....
28.jūlijs 2010, 17:02 | links
 
Aldee
Kāpēc sevi uzskati par normālu makšķernieku?
28.jūlijs 2010, 16:57 | links
 
gintsgg: Davai visi tagad saksim barot visas savas ģimenes un radus katru dienu ar vairakiem kilogramiem zivis no Latvijas Valsts ūdenskrātuvēm, tad gan daudz to zivju paliks mums normāliem makšķerniekiem, jā laba tev atieksme pret dabu:( paņem izroc dīķi pie mājām vai laukos un audzē un ķer kaut katru dienu un cik vien gribi. Cienīsim citus makšķerniekus un saudzēsim zivis jo pēc mums arī kādam tas jāpaliek un vēl lielākā daudzumā:)
28.jūlijs 2010, 16:50 | links
 
Aldee ,
man liela ģimene un 1 kg tā tikai paostīt vien ir , cik man vajag tik es noķeru pats un nekas man nav jāpērk , jā Tev vajag lai es savu noķerto atlaižu , tad pērc man vietā , jā nopirkt zarna par tievu , tad nevirini muti . Es laižu vaļā tikai zemmērus , jo negribu maksāt sodu , pārējo visu noķerto paturu . Tā ka , jā pirkt man zivis neesi gatavs , aizveries un nepiesarņo tēmu ar savam pārgudrībām .
28.jūlijs 2010, 16:07 | links
 
Tak katra paša darīšana, ko dara ar likumīgi noķertu zivi. Es pārsvarā atlaižu, ja zivs nav savainota. Bet dažreiz var tak paņemt zivi arī uz mājām apēšanai. Cita lieta, ja atved mājās un izrādās, ka nav kas notīra zivi, un zivi izmet misenē, tad gan tā stulbi sanāk.
28.jūlijs 2010, 15:18 | links
 
Kāpēc kādam būt jāpērk zivis tirgū, ja tur pat nezin cik viņa svaiga un kur ķerta? Ar ko tīklā noķerta zivs, ko pērk tirgū, ir labāka par paša noķertu?
A kas attiecas uz principu - ķer uz atlaid, tad šo principu lieto, vairāk vai mazāk, visi makšķernieki. 90% gadījumu visu lomu neviens nepatur, tāpat notiek atlaišana, tāpat notiek arī zemmēra zivju atlaišana un retu sugu atlaišana(piemēram alatas). Bet tas ir tikai normāli, ja copējot patur tik zivis, cik var izlietot. Bet, ja kādam labāk patīk pirkt tirgū, tad tik uz priekšu! Un par to samu - ja cilvēks to var izlietot, tad kur ir problēma. Noķer sākumā pats tādu un tad safilmē kā Tu viņu laid vaļā un ieliec forumā. Visi tikai uzslavēs tevi par to.
28.jūlijs 2010, 13:12 | links
 
Aldē
Ja tā ir tava bilde kas profilā tad ne tajā saitā esi ienācis.
Ieliec savā albūmā kādu fotogrāfiju - nu tās kur tos lielos samus atlaid :D
28.jūlijs 2010, 12:43 | links
 
Tie brakari pat jāsit nebūs. No tāda resnīša stringos (skat viņa bildē) paši nobīsies. Vai arī no smiekliem ...
:DDDDD
28.jūlijs 2010, 12:26 | links
 
Aldee.Ja jau esi tāds izsitējs,tad ej,skaties,kur braki liek tīklus un lauz tiem rokas.Ja vien pašam kaut ko neatraus vai nesalauzīs.Un nebrauc te virsū godīgiem copmaņiem.
28.jūlijs 2010, 12:14 | links
 
Aldee
Nē, nav svešs jēdziens!
Taču tā nav spiesta lieta! Tas ir katra paša ziņā!
Un pietiek te sadaļu par samiem pied...t
Gribat ņemties, taisiet jaunu sadaļu- "Atlaist vai nē?"
28.jūlijs 2010, 12:10 | links
 
Es skatos laikam šitajā formumā ir svešs jēdziens, noķer un atalid:(
28.jūlijs 2010, 12:03 | links
 
Aldee: Beidz pļūtīt un visus pēc kārtas mācīt kā dzīvot, uz to tev nav nekādas tiesības - ne morālas, ne juridiskas. Ej uz tirgu un pērc, ja tev tā labāk tīk, bet nebāz savu šņukuru citu darīšanās.Tirgot, apēst, atdot radiniekiem, kaimiņiem vai kaķiem - katra makšķernieka paša darīšana.
28.jūlijs 2010, 11:59 | links
 
gintsgg, Tu katru dienu pa 1kg zivis ēd? Vai vienkārši bendē nost un ved uz tirgu tirgot, redziet viņam vajaga 7kg nedēļā, aizej tak uz tirgu un nopērc, nevis bendē katru dienu savai iegribaj vai kaķiem.
28.jūlijs 2010, 11:51 | links
 
Jā nedaudz sajaucu, Vjetnamas gan, bet tā jau ir cita tēma :)
27.jūlijs 2010, 20:21 | links
 
Pangasija ir no psihajiem Vjetnamiešiem,un ne visas pangasijas ir sliktas kvalitātes - tās kas augušas tīrā ūdenī (brīvā vidē) ir labas,tikai te ir tas banālais moments - pircējam jau nevajag labāku bet dārgāku,viņš labāk nopērk lētāku un pēc tam pats šausminās par to ko ko ēdis.:) (starp citu nesmuko pangasiju šur tur ēstuvēs tirgo kā karpu...dūņu piegaršas dēļ.Un cilvēki kas nepazīst vietējās zivis arī smuki maksā kā par karpu.) Pats strādāju saldētās produkcijas uzņēmumā par tirdzn.pārstāvi,un varu pateikt tikai to ka nav sū... zivs - sū... ir apstākļi kuros viņas fiksi cenšas nobarot.Bizness un tikai. Ja Aldee būtu vairāk naudas,droši ka ēstu labākas zivis (ar heku gan viss ir oki). :D
27.jūlijs 2010, 19:19 | links
 
Pastāstīšu kā ir ar to vaļā laišanu. Pavasarī nospīdēja veiksmīte un uz spininga noķēru gandrīz 20 kg smagu samu, to redzēja apmēram 15 cilvēki, viens apsveica cits gribēja nofotogrāfēties ar lomu, taču viens kungs pienāca man klāt un sacīja : "Tāda skaista zivs, ko tu ar viņu darīsi, laid viņu vaļā" Nū, man tā galīgi negribējās to darīt, jo samu biju godīgi noķēris. Taču kas bija pats bēdīgākais tajā lietā, ka tam kungam kas to man pateica, pašam kulē bija sabāzti 40 cm gari zandarteļi. Visi kuri mani dzīvē pazīst, zin ka man nekad nav bijušas problēmas atlaist nevienu zemmēra vai virsnormas zivi un atlaidis esmu ļoti daudz. Tiesa arī man garšo zivis un kāpēc lai es nepaņemtu 5 kg smagu zandartu? Pirkt veikalā Pangasijas fileju kas nāk no ķīnas un ir indīga? Nē paldies.
27.jūlijs 2010, 18:18 | links
 
Es gan neko vaļā nelaižu....jo nekad arī daudz neesmu noķēris!! Nu, protams, zemmērus atlaižu gan!
27.jūlijs 2010, 17:29 | links
 
Atlaist vai nē?
Katram ir iespēja tādu noķert, un pārbaudīt savu nervu sistēmu:)))

p.s. Patīk gan jums ņemties, par ne par ko:)))
27.jūlijs 2010, 15:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager