Sami

VSOP
Manb ar atlaišanu naf nekād' problēm. Ir vairākas normas ar vimbu atlaistas, pēdējā laikā gan zivis vairāk garšo, varbūt tāpēc ka mazāk uz copi sanāk tikt.
Lai tādu samu atlaistu viņš vispirms ir jānoķer, es nu noteikti to nemāku.
27.jūlijs 2010, 12:12 | links
 
taa jau muusdienaasir - es vienu vietnju zinu un ari ies to nevienam neteikshu - bet stulbi braukt 100 km - ka vakaraa 3 stundas jaameklee kur var piebruakt - bet nu iisteniibaa jau labaak pasham atrast ko intresantu - jo man tiik vietas - jo mezhoniigaak jo labaak - nevis vieta kas tiek rezerveeta ik nakti!!! ;)
27.jūlijs 2010, 12:03 | links
 
V.S.O.P., tu jūties uzrunāts?
27.jūlijs 2010, 11:48 | links
 
Kapraci
Ja nu kāds te pļūta, tad tu nu gan varētu būt TOPa augšgalā..
27.jūlijs 2010, 11:46 | links
 
džeks noķer foršu zivi, bet cilvji viņu nopļūta....moška šamiem vajag pa citiem portāliem bakstīties, ne pa copes?
27.jūlijs 2010, 11:42 | links
 
Aldee - sams nebija manis ķerts, apraksts būtu tāds pats arī,ja sams tiktu atlaists + vēl tas tiktu iemūžināts. Bet ar atlaišanu ir tā. Ar ko sams savādāks? Tad jau jebkurš asaris pāri 500gr, rauda pāri tiem pašiem 500gr, vai breksis virs 2kg arī jālaiž vaļā, jo tā ir liela zivs priekš savas sugas. Galvenais ir, lai noķertais loms reāli tiek izlietots uzturā, nevis nopūdēts, izmests vai izbarots kaķiem. Lielākā daļa no runātājiem paši to neatlaistu, piedevām tad jābūt konsekventam un jālaiž vaļā visu sugu zivis, ko noķer, nevis tikai izredzētas sugas pārstāvjus. Minēju savu viedokli jau vienā forumā, minēšu arī te. Pats es arī vienmēr paturu tikai to, kas nav aizliegts un tikai tik, cik zinu, ka izlietošu. Un roku laušanu pietaupi gadījumā, kad Tev nāksies pret kādu aizstāvēties ar pilnu klapi :)
27.jūlijs 2010, 11:37 | links
 
Samiem 100 kg nav robeža, ja vien kāds nepalaiž kotletēs. Manuprāt lielākus par 20 kg nav vērts nokaut, lai aug un vairojas :) garšīgākas zivs par kūpinātu samu Latvijā nav.

Bebrs, kuldīdzniekiem jau ar to atlaišanu ir tā kā ir ;) nepaņemsi tu - Tomiņs un CO tāpat ar cemmeri savāks un gaļā palaidīs ...
27.jūlijs 2010, 11:03 | links
 
Jaa, nu izskataas, ka mans greizsirdigais amata biedrs ir aiznjemies manu segvardu:)

Protams ari es esmu par saudzigu attieksmi! Var tachu panjemt tik cik pieteikek lai iepriecinatu sevi un sev tuvos, nevis piestumt pilnu saldetavu ar visu sugu parstaavjiem!

Saudzesim un priecasimies par to, ko mums daba dod!

Aldee
27.jūlijs 2010, 11:01 | links
 
Aldee.Tev laikam visi Copmaņi,,ir gaļinieki,tev tak pie upes nevar nemaz būt tuvumā ka pašam kaut ko nesalauž, par to diršanuTas tā.Tev viela pārdomām,nespried pēc sevis citu vārdā,un esi mierīgs.Aldee.
27.jūlijs 2010, 10:47 | links
 
Cik gadus teiksim Daugavā dzīvo sami?Ezeros karpas un tt?Visus izķer un neviens neizaug 100 kg un vairāk.Tā pat zivis izaug-sasniedz savu vecumu un dotajiem ūdeņiem izmēru un tad nomirst.Tad jau teiksim vecajos dzirnavu dīķos būtu karpas pa 40,..60,..+kg,kur tad ir?Visi zināmā vecumā nomirst!
27.jūlijs 2010, 09:01 | links
 
Izvelciet paši tādu SAMU un tad varēsiet visiem parādīt kā tāds jāatlaiž. Bet kamēr tāda SAMA nav tā atlaišana ir tukšā pļurkšķēšna.
27.jūlijs 2010, 08:50 | links
 
Aldee , jā jau vajag atlaist lielās zivis Tev par prieku , es esmu ar mieru pilnīgi visas zivis atlaist , gan mazās , gan lielās , bet Tu man katru dienu tirgū nopirksi 1 kg zivju , varam satikties centraltirgū un lai katru dienu nebūtu jāskraida , nopērc man 7 kg uz visu nedēļu . Esi ar mieru ? Jā nē , tad nevirini muti , lielais salauzēj .
27.jūlijs 2010, 08:32 | links
 
Aldee agresīvs.:) Nekas nevienam nav jālauž - nav taču Tavā privātīpašumā noķerts,vai ne? ;) Līdz ar to - katrs ar savu iegūto gaļu rīkojas pēc sava prāta un galvenais - likumīgi. Nelikumīgi šajā gadījumā būtu pārlauzt rokas.Arī medniekiem dzīvniekus vajadzētu šaut pa kājām,skaisti uztaisīt bildi, un palaist lai klibo,-lai kuļas tālāk un moš izdzīvos..te gan ir nedaudz citādi,bet sērija tā pati. P.s.Man gan zivju kotletes negaršo, un ēdamākie sami ir augstākais līdz 10 kg.Ko darītu ar tik lielu - nezinu,bet iespējams ka palaistu arī - kā vaislinieku.:)
27.jūlijs 2010, 01:31 | links
 
Apraksts labs, bet tas ka sams tika vienkārši nobendēts, tas nu gan nav īsta samotāja cienīgs gājiens): Vienkārši nobendēja un noēda tādu trofeju kas varēja vēl augt un augt. Aizej tak nopērc uz tirgu heka zivs fileju ja esi ta izsalcis un piebāz savu māgu vai kuņģi pilnu, nevis bendē nost tādu zivi kretīn tāds.): Trāpītos tu man blakus es tev rokas pārlaustu par tādu gājienu
27.jūlijs 2010, 00:58 | links
 
Parcopi - apskatījos samu, smuks gan, labs apraksts, lai veicas turpmāk!:))
26.jūlijs 2010, 14:21 | links
 
V.S.O.P. - par zivju atlaišanu viedokļi dalās. Ja pats būtu noķēris tādu, tad arī visticamāk paturētu. Galvenais, lai zivs tiek reāli izlietota uzturā, nevis sapūdēta vai izbarota kaķiem.
26.jūlijs 2010, 14:12 | links
 
bebrs:
kur tabūji 300Ls!!???

tagad taču ir 100Ls pēc jaunajiem noteikumiem!!
26.jūlijs 2010, 12:14 | links
 
parcopi.lv

Zivs smuka, bet kotlešu masas parāde- FUI>>>
26.jūlijs 2010, 10:30 | links
 
Tad jau vajag pagatavot sama šašliku
26.jūlijs 2010, 08:19 | links
 
Beidzot kaut kas sakarīgs likteņupē notiek!:)
25.jūlijs 2010, 22:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager