Sami

Biju brīvdienās uz samiem, pats pie loma netiku, bet kolēģis noķēra dikti smuku samu - 57kg un 2.07m
Aprasts un bildes atrodamas šeit - http://parcopi.lv/publ/sams_uz_kvoku/2-1-0-51
25.jūlijs 2010, 22:13 | links
 
Un jā par tām vietām, protams ka visi sevi cienoši copmaņi tās vietas zin, tikai tas sams arī jāmāk noķert
25.jūlijs 2010, 17:35 | links
 
Samubērn, pie manis būs pa lēto, domāju ar kādiem 30 ls pietiks, samu tev garntēju, pat vairākus
25.jūlijs 2010, 17:34 | links
 
Īstenībā vienu vakaru pabraukājot pa upi ar laivu, visas labās vietas arī var atrast :D Skaties tik kur ugunskuri kurās .... :)))))
25.jūlijs 2010, 10:42 | links
 
bet apspriest sheit kur uzreiz visi gvelziis stulbiibas nav manaas intresees!!! - tāpēc raksti viņam privāti

Kurš būs tas lohs kas parādīs savas vietas?
25.jūlijs 2010, 10:37 | links
 
Mani arī uzjautrināja Samubērna komentārs , prasības tādas , it kā Monako princis būtu gaidams , vienīgi aizmirsa pateikt cik gatavs maksāt par tādu servisu .
25.jūlijs 2010, 10:24 | links
 
Nu Raiņa cienīgs garadarbs-smadzenes mežģās lasot:)
Un galvenais ir beigu koments-lasīt stulbības viņš šeit nevēloties!!!!:) Un kā tu vērtē šo savu skricelējumu? Ja vēlies šeit no kāda kaut ko uzzināt,cieni tos,kam šis murgojums ir jālasa! Vai iedod izrediģēt kādam,kas prot rakstīt!
25.jūlijs 2010, 10:02 | links
 
Sveiki Copes bralji!!! Esu no ogres- bet kaa aju copmanju aprindaas tas notiek kjeras vienmeer vakar un riit un tur kur es pashlaik neesmu - tapeec arii necopeeju ogree -lai gan skaistas vietas netruukst - bet dzinamais dzen tur prom uz taam pljavinjaam un koknesi!! Teikshu taa shogad vienu reizi jau biju lielaa braucienaa uz 3 dienaam ar koleegjiem maija peedeejos un juunija pirmajos datumos - un no samu copes nebija ne vella|!!! Bijaam divas naktis un samu nedabuujaam ali gan kopaa bijaam 4 draugi un 8 gruntenes!!!! Copeejaam pljavinjaaam preteejaa pusee!!! Braucaam peec sev izveidotas trases un vietas!!! Dziljuks bija 11 metri!! Iespeejams pie vainas bija tas ka nebija veel samu laiks - bet tgd esu atkal sanjeemis apnjemshanos un ceru dabuut vairaak brivas dienas no darba un aizlaist pacopeet!!! Mosh ja kaads ir cilveeks kas speej kaut ko ieteikt tad mosh privaati pastaasta - mosh ir akada vieta - kur 1.kaart - var labi piebruakt!!!
2.kaart krasts ir nevis akmenjaisn - bet patiikams kur var ar draugiem atpuusties!!!
3.kaart nav piecuukots - pats savaacu peec seviim visu - tapeec ceru ka taa dara arii paareejie liidzcilveeki!!! 4.kaart nu vareetu sagadiit akadu asaaku raavienu tai veelajaas nakts stundaas!!! ;) privaati vareetu ar kaadu zinoshu cilveeku saraxtiities- jo arii man ir daudz intresantu jautaajumu!! bet apspriest sheit kur uzreiz visi gvelziis stulbiibas nav manaas intresees!!!
25.jūlijs 2010, 02:09 | links
 
jā, jā, neaizliedz gan. Kad atrausies sodu par vienu siko samu Ls 300 apmēra + vel administratīvais sods tad smaids no sejas ātri pazudīs.
23.jūlijs 2010, 18:46 | links
 
32.2 jau neaizliedz uzglabāt
23.jūlijs 2010, 16:40 | links
 
Kā tur īsti ir sams lietus laikā ņem vai tomēr neņem ?
23.jūlijs 2010, 15:59 | links
 
Pa TV rādīja ka vienam tieši par to sodu uzlika, ka gribējis no rīta puikam parādīt tīkliņā turētu samiņu ...
22.jūlijs 2010, 20:12 | links
 
Noteikumos ir 32.2. punkts "... nekavējoties atlaist..."
22.jūlijs 2010, 20:09 | links
 
Aldinjsh, un kā tu pats domā tīkliņā zivis ir tās ko tu paturi vai nē?
22.jūlijs 2010, 20:00 | links
 
Man tāds jautājums, kuram nevaru rast atbildi...

vai uzglabāmajā tīkliņā var likt zemmēra zivis, lai no rīta visas reizē atlaisu ? Nu copēšu pa nakti...

un ko teiktu inspektori, ja prasītu uzrādīt lomu un man uzglabāmajā tīkliņā stāv zemmēra sami ?
22.jūlijs 2010, 19:08 | links
 
JOHNNYR
Nu jā, esmu noķēris piecinieku. ;)
22.jūlijs 2010, 13:24 | links
 
ko daugavā labāk uz āķa likt? vietā kur copēju parasti, ir daudz vīngliemežu, dzirdēts, ka uz tiem arī ņem. Kuru gliemeža vietu labāk āķēt virsū? to gaļīgo kas ārpus mājas? vai visu?
22.jūlijs 2010, 13:12 | links
 
JOHNNYR
mans nemaz neapvainosies,ja ari tos samu bērneļus sauksi par samiem!:)
jo katram ir savi kritēriji.esu pāraudzis to laiku,kad copēju šamos no krasta un priecājos par tiem pašiem 1-2kg samiņiem.pavasaros,maiskij somik,parasti trāpijās lielāki exemplāri.bet jūlijs-augusts,no krasta,bij diezgan rezultatīvs tieši ar exeplāriem no 0,..-~2kg.:)))
p.s.ne asakas visiem "samu" speciālistiem!:)))
22.jūlijs 2010, 13:11 | links
 
Lai neaizvainotu urmasu turpmāk tos saukšu par kurkuļiem :) bet jūs paši esat noķēruši samu virs 5? Es piemēram Bebru vimbas ķert nemācu :)
22.jūlijs 2010, 12:55 | links
 
Manuprāt sams sākas no 5 kg
22.jūlijs 2010, 07:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager