Sami

:)))Gulbis
virtuālais bairītis no manīm!:)))
17.jūlijs 2010, 12:27 | links
 
'Būtu labi, ja tajā vietā būtu kāda bedrīte un varbūt kāds samiņš.
'Aldinj...varbut tev veel atsleegu iedot no istabas,kur nauda atrodas?:))))))))))))))))))))))
17.jūlijs 2010, 12:24 | links
 
Kāds varētu lūdzu pastāstīt, kur ar mašīnu iespējams tuvu tikt pie Daugavas(Lai mantas nav jānes puskilometrs), Pļaviņu apkārtnē +- 20 km radiusā ????

Būtu labi, ja tajā vietā būtu kāda bedrīte un varbūt kāds samiņš.

Doma nākošnedēļ aizlaist pacopēt, tā kā jābrauc ~ 100km, kaut kā uz dullo negribas braukt.
17.jūlijs 2010, 12:20 | links
 
Po upē runājām ar vienu vācieti-bāzes saimnieku,kurš jau padsmit gadus katru dienu tur copē samus. Viņš uzskata,ka īsteni lielu samu ar kvoku varot tikai aizbaidīt:)
Bet laikam jau viņam nebija PAREIZO kvoku !!!:)
17.jūlijs 2010, 10:43 | links
 
raihs
lieto tik pareizos kvokus, un būs balle arī uz Tavām trepītēm :)))))))
16.jūlijs 2010, 23:05 | links
 
Bļin...Patīk man tas itāļu sams...
16.jūlijs 2010, 20:20 | links
 
Kā sastāv ar sama copi, ir kautkas manāms?
16.jūlijs 2010, 11:02 | links
 
tā tik tev atliek mājās sēdēt, jo nav uz ko ķert :)))
15.jūlijs 2010, 00:46 | links
 
Šodien , nē nu jau vakar , mazliet uz augšu no manas zemītes , mans draugs izvilka 1,83 m samu , Šodien 21 : 00 to rādīs Zvejas raidījumā .
15.jūlijs 2010, 00:26 | links
 
Настоящая рыбалка (9 фото)

http://ziza.ru/2010/07/12/nastojashhaja_rybalka_9_foto.html
14.jūlijs 2010, 19:23 | links
 
VSOP iedosi kādu linku? slinkums pašam meklēt
14.jūlijs 2010, 15:18 | links
 
Nu tak nesāc te pārmest par to, ka tev nesniedz bezmaksas konsultācijas :DDDDD Pameklē netā. Ir vieni franči, kas visu ir safilmējuši, tai skaitā - kā sams uzbrūk paikai. Tie ir tie paši čaļi, kuriem ir slavenais kazahijas sama klips...
14.jūlijs 2010, 12:29 | links
 
aakis
man jau nevajag redzēt kā tie zvēri peldās, bet gan kā izskatās eholotā kad ceļas!!
14.jūlijs 2010, 12:25 | links
 
VSOP - jā. tāpēc nācās nopirkt motoru, jo ar airiem no vietas, kur var ielaisties līdz vietai, kur sami nav nodauzīti līdz nāvei vairs nav iespējams nokļūt...
12.jūlijs 2010, 21:16 | links
 
nobody - norāde - slieka (ok naktstārpu bunte) uz āķa ir makšķerēšanas "A" ar to visi esam sākuši, bet rezultāti...nu tā. tālākie burti ir mormiškas, spoguļāķi utt., kad zivs ķer ēsmu ne tikai primitīva izsalkuma dzīta, bet ar interesi, es pat teiktu - prieku :)) nu tā kautkā :)
12.jūlijs 2010, 21:14 | links
 
Šodien izskrēju pa Rīgas HESu ap 40 kilometriem, pārbaudīju savas iestrādnes. Secinājums - kvokotāju drīz būs vairāk kā samu. Kurš ar airiem, kurš ar motoriem, cits "vannā" tomēr visi kuļ ūdeni un izklausās, ka sit ar domu - es varu uzsist visskaļāk par visiem, tā es dabūšu vislielāko samu. Šķiet, ka sams atkal drīz būs atsists, jo pieejamākajās vietās nereaģē gandrīz nemaz. Skumīgi...
12.jūlijs 2010, 20:33 | links
 
kur tas gundars ? ,skaties pēc kārtas automātiski.
12.jūlijs 2010, 19:57 | links
 
nobody-īpašu uzmanību pievērs šim VSOP citātam-
ja sams lenc paiku, uz kvoka ceļas un neņem tad kaut kas nav kārtībā ar kvoku, ritmu, spēku... ja sams ir aktīvs, tad viņš ēd.
12.jūlijs 2010, 19:08 | links
 
nemāku spriest par samu copi un necopi Latvijā, bet Spānijas ūdeņos, kur samu ir ļoti daudz, var nokvokot vairākas dienas neredzot copi, un tad vienā brīdī copes sāk birt kā no pārpilnības raga.
Interesanti ir arī tas, ka nārsta laikā ir tur izteikti daudz tukšo copju, sams ēsmu ņem, bet nerij. Kādi novērojumi šajā sakarā Latvijas ūdeņos????????
12.jūlijs 2010, 19:01 | links
 
vai kāds varētu pateik kur var atrast kādu video kur eholotē var redzēt kā ceļas sami?
12.jūlijs 2010, 16:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager