Sami

Pa šiko : PVA maisiņi karpu copei !
26.jūnijs 2023, 13:39 | links
 
GoneFishing [26.jūn]: Sveiki, vai kāds var ieteikt, kā vislabāk uzspraust uz āķa un nostiprināt vistu aknas? Kaut kā nesanāk ar viņām, samiņi ķeras, bet ja paspēj pienākt, tā sajūta, ka iemetot vai nu nokrīt, vai sīkzivs visu noēd.
Var pietīt pie āķa ar parastu spolīšu diegu.
26.jūnijs 2023, 12:35 | links
 
Sveiki, vai kāds var ieteikt, kā vislabāk uzspraust uz āķa un nostiprināt vistu aknas? Kaut kā nesanāk ar viņām, samiņi ķeras, bet ja paspēj pienākt, tā sajūta, ka iemetot vai nu nokrīt, vai sīkzivs visu noēd.

GoneFishing, 26.jūnijs 2023, 11:33


Nopērc aptiekā tīklveida saiti sabāz iekšā aknas un spraud uz āķa.
26.jūnijs 2023, 12:20 | links
 
Daugavā, visu "gaļu", kas uz grunts vēži noēd, vismaz HESu ūdenskrātuvēs. Tāpēc i nemēģinu vairs.

Nez, varbūt uzmaukt kautkādu mazu putuplasta bumbiņu, kas ēsmu paceļ uz augšu no grunts?
26.jūnijs 2023, 11:45 | links
 
Sveiki, vai kāds var ieteikt, kā vislabāk uzspraust uz āķa un nostiprināt vistu aknas? Kaut kā nesanāk ar viņām, samiņi ķeras, bet ja paspēj pienākt, tā sajūta, ka iemetot vai nu nokrīt, vai sīkzivs visu noēd.
26.jūnijs 2023, 11:33 | links
 
Tur ir tā saranča kā viņi Latviski nezin,bet zaļi un lieli un pirkstā arī var iekost.Cm.5 ir toč.
23.jūnijs 2023, 17:34 | links
 
Ne jau pļavu sisenīši, bet tie dziedātājsienāži, kuri vasaras otrajā pusē vakaros sisina krūmos un kokos. Tie tādi paprāvi arī pie mums, iespējams Ukrainā vēl lielāki kā jau dienvidos, jo tur sastopami arī dievlūdzēji.
23.jūnijs 2023, 15:06 | links
 
Sams ēd visu, nu pankūkas ar aveņu zapti nē... skaidrs, ka stepē vardes nesaķersi, tāpēc sienāži.

Ja jau sprauž uz paškalta, milzonīga āķa, tad ne jau 2, bet 20... no tā sienāža jau nekā nav... arī Ukrainā nav tie kā strazdi :)))
23.jūnijs 2023, 14:39 | links
 
veiksme noteikti noderēs... bet ar savu necilo 17 gadu pieredzi, kopš nopietni (3x sezonā izbraucu) :DDD ) esmu samiem pievērsies, varu teikt, ka sleika samiem nederēs vis... ok, piezvejā samu arī uz MJ var noķert, bet mērķtiecīgi ar slieku ne...
tas būtu kā zvirbulis uz sliedes, tēlaini runājot :)

ne asakas!

daddy_j, 22.jūnijs 2023, 18:38


Atceros 90.to sākumā lasīju kaut kādā ru copes žurčikā par ukraiņu sama spečuku, kuram toreiz bija vietējais samu rekords 90kg. Copēja ja nemaldos Dņeprā, no smailītes (!) vienatnē, ar kvokošanu. Bez kāta, aukla vairāku mm diametrā uztīta uz dēlīša un izlaista caur kvoka rokturi, kvokojot visa sistēma raustās un tā esot galvenā fiška. Āķus kala pats milzonīgus. Bet pats interesantākais ēsma- lielie zaļie sienāži, pa 2 uz āķa. Var jau būt ka vecis visus troļļoja, lai duraki ķersta sienāžus :)
23.jūnijs 2023, 12:53 | links
 
RaimisD, man liekas ka šitas ir tieši tas par to joku ar čakru tīrīšanu. Vai ta mav neviena čoma kas panems lidz un parādīs. Un ja mav, nu tak var ieviest ar bez tiem 300 eiro, labāk uzsaukt pāris aliņus, ieguvums būs 200p labāks
22.jūnijs 2023, 22:59 | links
 
daddy_j [22.jūn]: sleika samiem nederēs vis...
Diletantam ar naktinieks ir slieka ;)
22.jūnijs 2023, 18:47 | links
 
... slieku tavā vietā uzmauks, ja vajag.

Katram savs, veiksmi vīri.

RaimisD, 22.jūnijs 2023, 17:49


veiksme noteikti noderēs... bet ar savu necilo 17 gadu pieredzi, kopš nopietni (3x sezonā izbraucu) :DDD ) esmu samiem pievērsies, varu teikt, ka sleika samiem nederēs vis... ok, piezvejā samu arī uz MJ var noķert, bet mērķtiecīgi ar slieku ne...
tas būtu kā zvirbulis uz sliedes, tēlaini runājot :)

ne asakas!
22.jūnijs 2023, 18:38 | links
 
L200 [22.jūn]: Es jau nezinu, varbūt ka viņi visi stāvēs upes malā un skaitīs: "Dzīve veiksmīga dzīve. Es karaliene..." :) 300 eiro tomēr.
:DDD
Tev ir talants savilkt neordināras paralēles. :D
Ps.
Twiterī klejoja blondīņu mantra. :)))

Nepārprotiet, es nenonievāju šādus copes seminārus un cenu ar nekomentēju.

Samaksā vienu reizi tos simtus un stipri vien ietaupi laiku un naudu, ko būtu tērējis pašmācības ceļā rakdamies līdz tām specifiskajām samu copes gudrībām.

Citiem patīk pašiem visam iziet cauri. Pērkot nepiemērotu inventāru, nelietderīgi tērēt laiku copējot ne tur , ne uz to un nepareizajā veidā.

Cietiem patīk tā, ka visu pasniedz uz paplātes ar visām ērtībām, pat parūpējās kur pārnakšņos tava nogurusī pakaļa , slieku tavā vietā uzmauks, ja vajag.

Katram savs, veiksmi vīri.
22.jūnijs 2023, 17:49 | links
 
Es jau nezinu, varbūt ka viņi visi stāvēs upes malā un skaitīs: "Dzīve veiksmīga dzīve. Es karaliene..." :) 300 eiro tomēr.
22.jūnijs 2023, 15:42 | links
 
.. ak šitā !!


.. ne-e, neesmu !
22.jūnijs 2023, 11:55 | links
 
Jon-Hill [22.jūn]: Tapēc arī interesējos ! Viss pārējais saprotams,,, bet tā kopīgā makšķerēšana ???
Nu kā. Visi kopā sies āķi. Metīs donku iekšā. Sēdēs, tukšos divroci un gaidīs samu. :)

Kas ir nekad neesi "kopā" makšķerējis? :)
22.jūnijs 2023, 11:49 | links
 
Tapēc arī interesējos ! Viss pārējais saprotams,,, bet tā kopīgā makšķerēšana ???
22.jūnijs 2023, 10:55 | links
 
Jon-Hill [22.jūn]: * plus vakarā praktiskā- kopā makšķerējot ar makšķernieku *
.. par šo var bik smalkāk, lūdzu ?? Kā to paredzēts realizēt ?
It sevišķi ja būs 10..15..+ dalībnieki!:)
22.jūnijs 2023, 10:35 | links
 
Cik zinu šai gadsimtā lielākais no krasta ir zem Pļaviņu HES licencētajā zonā ~80kg uz relax gumijas zivtiņu.
Bet tā pie mums nav populāri samus ķert no krasta ar gruntenēm, tie kas melš ka nevar izvilkt vienkārši nezina par ko runā un kā ķert!
Pameklējiet video youtube kā ķer samus no krasta, tai pašā Vācijā, Itālijā, Francijā, Spānijā, ēsmā lielākoties gan ir lielās peletes vai beigtā zivtiņa! Man čoms Spānijā karpas ķerot izvilka ~75kg no krasta.
22.jūnijs 2023, 09:45 | links
 
izlasiiju par samu esmaam un pabiju bezmaksas seminaaraa.Paldies.
22.jūnijs 2023, 08:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager