Sami

daddy_j [7:16]: daddy_j [Vakar]: Pie Rīgas hes džekiem kas grabina!:)

Willy, 21.jūlijs 2022, 21:51


šitāds smuki stiepj, nevis grabina... nav kautkāds kaulainais žanis vai līdaka... :)Trīsreiz mini svaru!;)

Willy, 21.jūlijs 2022, 23:15

5-7kg :)Obižaješ! 8,140!

Willy, 22.jūlijs 2022, 08:34


15% robežās trāpīt uz nopļautas pļavas ir OK ;) labākais gastronomiskais izmērs...
22.jūlijs 2022, 09:21 | links
 
daddy_j [22.07.22]: daddy_j [Vakar]: Pie Rīgas hes džekiem kas grabina!:)

Willy, 21.jūlijs 2022, 21:51


šitāds smuki stiepj, nevis grabina... nav kautkāds kaulainais žanis vai līdaka... :)Trīsreiz mini svaru!;)

Willy, 21.jūlijs 2022, 23:15

5-7kg :)
Obižaješ! 8,140!
22.jūlijs 2022, 08:34 | links
 
daddy_j [Vakar]: Pie Rīgas hes džekiem kas grabina!:)

Willy, 21.jūlijs 2022, 21:51


šitāds smuki stiepj, nevis grabina... nav kautkāds kaulainais žanis vai līdaka... :)Trīsreiz mini svaru!;)

Willy, 21.jūlijs 2022, 23:15


5-7kg :)
22.jūlijs 2022, 07:16 | links
 
daddy_j [21.07.22]: Pie Rīgas hes džekiem kas grabina!:)

Willy, 21.jūlijs 2022, 21:51


šitāds smuki stiepj, nevis grabina... nav kautkāds kaulainais žanis vai līdaka... :)
Trīsreiz mini svaru!;)
21.jūlijs 2022, 23:15 | links
 
Pie Rīgas hes džekiem kas grabina!:)

Willy, 21.jūlijs 2022, 21:51



šitāds smuki stiepj, nevis grabina... nav kautkāds kaulainais žanis vai līdaka... :)
21.jūlijs 2022, 22:42 | links
 

Pie Rīgas hes džekiem kas grabina!:)
21.jūlijs 2022, 21:51 | links
 
ka tagad ir ar samu kersanu aiz plavinam?pie tada zema limena.
21.jūlijs 2022, 18:01 | links
 
Varbūt kautkurs varētu ko pastāstīt par posmu no Jēkabpils uz Pļaviņu pusi tur pie dzelzceļa tilta var piebraukt vai ne, vienu gadu piebraucu bet zīme bija ka tālāk nevar pie krasta braukt. Vai labāk doties ir zem Jēkabpils
15.jūlijs 2022, 12:58 | links
 
Tanī dienā kad biju daudz braukāja bet neredzēju kādu kas vilktu ārā kautko.
Ar laivu vai no krasta tā ir laimes spēle var gadīties ka no krasta arī nekā nebūs .
No krasta mēģināju kādas bedres dabūt bet vis bija diezgan vienmērīgi ap 9metri , viena vieta bija iedobe kautkur uz 20 cm un tur taisni ņēma kolēģis divus metrus blakus svaidīja un nekā nebija.
Kā lai saka ja gribēsi noķert tad ir jāpastrādā
15.jūlijs 2022, 12:53 | links
 
Sanāca pie citāta ierakstīt savu tekstu, misējās!
Mīnuss, ka nevar dažu minūšu laikā koriģēt savu tekstu - akmens portāla administratoriem!
13.jūlijs 2022, 21:41 | links
 
Atskaite no sestdienas copes
Sameni knābāt sāka ap kādiem 5 pēcpusdienā pirmais pieteicās ap 9
Kad iestājas tumsa kļuva interesantāk, cope bija līdz kādiem 1 naktī.
Noslēguma 3 kurkuļi un viens samens kilograms drusku vairāk.
Vis notikās no krasta aiz plaviņām.
Kādreiz..., sen atpakaļ, copi Daugavā arī sāku uz gruntenēm. Bet ātri vien pieriebās postīt mazos samu kurkulēnus(parasti nemanot ierij līdz pakaļai, un kāds tur vairs dzīvotājs), tad metu to nodarbi nah... Tagad velcēju, tā ir loterija, citrei pa "0", citreiz paņem. Bet tad jau sīkāku, kuram jāaug palaid, jo traumu tam praktiski nav, izņemot sāpošu muti. Protams ir arī, kas ņem visu, bet tas jau visos copes veidos notiek...
Dairixs, 13.jūlijs 2022, 15:21
13.jūlijs 2022, 21:36 | links
 
Atskaite no sestdienas copes
Sameni knābāt sāka ap kādiem 5 pēcpusdienā pirmais pieteicās ap 9
Kad iestājas tumsa kļuva interesantāk, cope bija līdz kādiem 1 naktī.
Noslēguma 3 kurkuļi un viens samens kilograms drusku vairāk.
Vis notikās no krasta aiz plaviņām.
13.jūlijs 2022, 15:21 | links
 
Tas viss tiks izmēģināts nākamajā reizē.
Fakts tāds, ka samu cope ar Live ir bomba. Visiem, kuriem ir iespēja, ko tādu ielikt, dariet to. Zinu, ka Humminbird Live tehnika ir lētāka. Tur pietiks ar kaut vai G3 Helix un MegaLive devēju. Iesaku.

CopeUsma, 10.jūlijs 2022, 16:01


Jā, paldies M. par kompāniju un tehnisko nodrošinājumu :)

Sen jau gribēju novērtēt, kas tas Panoptix par zvēru! Tiešām "bomba... nezinu, var būt man smadzenes kaut ko piezīmēja, bet reizēm šķita, ka redzu sama ūsas un krūšu spuras kustamies. Nu to, ka šis peldot asti tirina, to pat mājinieki mana telefona video saskatīja! Reakcija uz kvoku labi redzama - šis iet garām ēsmai - uzsit kvoku - šis dziļumu nemainot apgriežas un nāk atpakaļ. Parastajā eholotā -strīpa un viss...

Par copi, kopā 2-vatā sajutām 5 sama kontaktus, tā teikt copes. 1 gab laivā. Cēlās normāli, t.i. ir bijis labāk, ir bijis sliktāk...gan ne visās labajās vietās... M. nācās i-pilotu dīdīt ar roku, varbūt dreifējot ar peldošo enkuru būtu savādāk. Grozoties rindā uz izbraukšanu aprunājāmies ar vēl 2 kvokotājiem, viņiem līdzīgs rezultāts... Ne asakas!
10.jūlijs 2022, 16:15 | links
 

Nu ko, paldies Daddy_J par lielisku kompāniju un varu teikt, ka pirmā samu cope ir izdevusies. Neliels, bet ir.
Es domāju, ka daddy_J arī bija interesanta pieredze to visu vērot ar LiveScope.

Mans rezumē kāds, sami tanī dienā cēlās, pat daudzi cēlās. Bija vairāki eksemplāri ap 1,5m vismaz, to Live ļoti labi redz. Viss video redzams manā tiktok profilā.
Bet tie lielie apskatīja ēsmu, tā arī nepaņēma. Es domāju, ka vajadzētu pamēģināt viņiem uzlikt kaut ko lielāku, piem., beigtu raudu vai ko tādu. Jo liela zivs, iespējams nevèlas mazu mānekli.
Tas viss tiks izmēģināts nākamajā reizē.
Fakts tāds, ka samu cope ar Live ir bomba. Visiem, kuriem ir iespēja, ko tādu ielikt, dariet to. Zinu, ka Humminbird Live tehnika ir lētāka. Tur pietiks ar kaut vai G3 Helix un MegaLive devēju. Iesaku.
10.jūlijs 2022, 16:01 | links
 
CopeUsma [08.07.22]: svens76 [15:03]: CopeUsma [14:45]: Atraiss [2.jūl]: svens76 [2.jūl]: Atraiss [11:29]: CopeUsma [Vakar]: Labdien! Iesakat eholoti tieši priekš samu kvokošanas. Tā lai labi var redzēt ēsmu in negļuko kā dziļums virs 10m

Atraiss, 30.jūnijs 2022, 23:40

Active Target, LiveScope vai Mega Live, visi smuki Tev tiešajā ēterā visu parādīs.Es drīzāk domāju parastu lētu sonāru ar pietiekami platu lenķi lai var labi ēsmu un padjomus redzēt dziļumā!Man te viens bivalijs samenieks vispār ar veco eagle eholoti nesliktus samus velkMan tā īsti nav saprašanas par tiem khz kādus un cik skatīties... Tāpēc prasu ko iesakat. Būtu labivismaz vienu modeli, kas derētu tikai samiem. (Cik saprotu vajag platleņķa staru)Stara platums ir atkarīgs no frekvences. Jo augstāka frekvence, jo platāks stars. Katrai frekvencei sava funkcija. Augstam frekvencem vairak, lai nolasitu strukturu, zemak frekvencem, lai atrastu zivi.
Es Tev ieteiktu paskaties Youtube video, tur ari Copes Garšā ir konkreti paskaidrots, kas kā darbojas un no tā varēsi saprast, kas Tev nepieciešams.
Šaubos, ka samu, kas noslēpies zem zariem, akmeņiem vispār jebkādā eholotā var ieraudzīt. Un kad viņš ir iznācis ārā, viņš kustās tik haotiski, ka eholotam, kas nereāda reālā laikā, īsti jēga nav. Līdz ar ko, laikam labāk meklēt struktūras un vietas, ne tik daudz pašu zivi.
Svens var pakomentēt šito, viņam pašam pano ir, samus noteikti atskatījies.Ar pano samu,kurš piespiedies pie grunts nepamanīsi. Bet pārējo redz ideāli. Šad tad uzsitot ar kvoku virs interesantas struktūras no grunts "atdalās" balķēns:) bet uz samu tā mērķtiecīgi ar pano gājis neesmu, tik piezvejā šad tad trāpās. lielie 3x uzveikuši mani. tā ka 3:0 samu labā:) mazie uz kūpiņu gan tikuši tādi līdz 5kgUzveikuši kā? Norautas auklas un salauzti kāti?
Pirmais mazā dziļumā ierāva kokos un visu aprāva, otrais salauza karabīni( tur biju pats vainīgs, lielais mults bija žostka novilktu bremzi), arī mazaa dziļumā paņēma, nepaguvu atbrīvot bremzi. Trešais arī aptinās ap karjagu un atlocīja lielo Miura mouse trīsžuburi. Visi pēc pano mēroga bij "svarīgi"
8.jūlijs 2022, 16:32 | links
 
svens76 [08.07.22]: CopeUsma [14:45]: Atraiss [2.jūl]: svens76 [2.jūl]: Atraiss [11:29]: CopeUsma [Vakar]: Labdien! Iesakat eholoti tieši priekš samu kvokošanas. Tā lai labi var redzēt ēsmu in negļuko kā dziļums virs 10m

Atraiss, 30.jūnijs 2022, 23:40

Active Target, LiveScope vai Mega Live, visi smuki Tev tiešajā ēterā visu parādīs.Es drīzāk domāju parastu lētu sonāru ar pietiekami platu lenķi lai var labi ēsmu un padjomus redzēt dziļumā!Man te viens bivalijs samenieks vispār ar veco eagle eholoti nesliktus samus velkMan tā īsti nav saprašanas par tiem khz kādus un cik skatīties... Tāpēc prasu ko iesakat. Būtu labivismaz vienu modeli, kas derētu tikai samiem. (Cik saprotu vajag platleņķa staru)Stara platums ir atkarīgs no frekvences. Jo augstāka frekvence, jo platāks stars. Katrai frekvencei sava funkcija. Augstam frekvencem vairak, lai nolasitu strukturu, zemak frekvencem, lai atrastu zivi.
Es Tev ieteiktu paskaties Youtube video, tur ari Copes Garšā ir konkreti paskaidrots, kas kā darbojas un no tā varēsi saprast, kas Tev nepieciešams.
Šaubos, ka samu, kas noslēpies zem zariem, akmeņiem vispār jebkādā eholotā var ieraudzīt. Un kad viņš ir iznācis ārā, viņš kustās tik haotiski, ka eholotam, kas nereāda reālā laikā, īsti jēga nav. Līdz ar ko, laikam labāk meklēt struktūras un vietas, ne tik daudz pašu zivi.
Svens var pakomentēt šito, viņam pašam pano ir, samus noteikti atskatījies.Ar pano samu,kurš piespiedies pie grunts nepamanīsi. Bet pārējo redz ideāli. Šad tad uzsitot ar kvoku virs interesantas struktūras no grunts "atdalās" balķēns:) bet uz samu tā mērķtiecīgi ar pano gājis neesmu, tik piezvejā šad tad trāpās. lielie 3x uzveikuši mani. tā ka 3:0 samu labā:) mazie uz kūpiņu gan tikuši tādi līdz 5kg
Uzveikuši kā? Norautas auklas un salauzti kāti?
8.jūlijs 2022, 15:55 | links
 
CopeUsma [08.07.22]: Atraiss [2.jūl]: svens76 [2.jūl]: Atraiss [11:29]: CopeUsma [Vakar]: Labdien! Iesakat eholoti tieši priekš samu kvokošanas. Tā lai labi var redzēt ēsmu in negļuko kā dziļums virs 10m

Atraiss, 30.jūnijs 2022, 23:40

Active Target, LiveScope vai Mega Live, visi smuki Tev tiešajā ēterā visu parādīs.Es drīzāk domāju parastu lētu sonāru ar pietiekami platu lenķi lai var labi ēsmu un padjomus redzēt dziļumā!Man te viens bivalijs samenieks vispār ar veco eagle eholoti nesliktus samus velkMan tā īsti nav saprašanas par tiem khz kādus un cik skatīties... Tāpēc prasu ko iesakat. Būtu labivismaz vienu modeli, kas derētu tikai samiem. (Cik saprotu vajag platleņķa staru)Stara platums ir atkarīgs no frekvences. Jo augstāka frekvence, jo platāks stars. Katrai frekvencei sava funkcija. Augstam frekvencem vairak, lai nolasitu strukturu, zemak frekvencem, lai atrastu zivi.
Es Tev ieteiktu paskaties Youtube video, tur ari Copes Garšā ir konkreti paskaidrots, kas kā darbojas un no tā varēsi saprast, kas Tev nepieciešams.
Šaubos, ka samu, kas noslēpies zem zariem, akmeņiem vispār jebkādā eholotā var ieraudzīt. Un kad viņš ir iznācis ārā, viņš kustās tik haotiski, ka eholotam, kas nereāda reālā laikā, īsti jēga nav. Līdz ar ko, laikam labāk meklēt struktūras un vietas, ne tik daudz pašu zivi.
Svens var pakomentēt šito, viņam pašam pano ir, samus noteikti atskatījies.
Ar pano samu,kurš piespiedies pie grunts nepamanīsi. Bet pārējo redz ideāli. Šad tad uzsitot ar kvoku virs interesantas struktūras no grunts "atdalās" balķēns:) bet uz samu tā mērķtiecīgi ar pano gājis neesmu, tik piezvejā šad tad trāpās. lielie 3x uzveikuši mani. tā ka 3:0 samu labā:) mazie uz kūpiņu gan tikuši tādi līdz 5kg
8.jūlijs 2022, 15:03 | links
 
Atraiss [02.07.22]: svens76 [2.jūl]: Atraiss [11:29]: CopeUsma [Vakar]: Labdien! Iesakat eholoti tieši priekš samu kvokošanas. Tā lai labi var redzēt ēsmu in negļuko kā dziļums virs 10m

Atraiss, 30.jūnijs 2022, 23:40

Active Target, LiveScope vai Mega Live, visi smuki Tev tiešajā ēterā visu parādīs.Es drīzāk domāju parastu lētu sonāru ar pietiekami platu lenķi lai var labi ēsmu un padjomus redzēt dziļumā!Man te viens bivalijs samenieks vispār ar veco eagle eholoti nesliktus samus velkMan tā īsti nav saprašanas par tiem khz kādus un cik skatīties... Tāpēc prasu ko iesakat. Būtu labivismaz vienu modeli, kas derētu tikai samiem. (Cik saprotu vajag platleņķa staru)
Stara platums ir atkarīgs no frekvences. Jo augstāka frekvence, jo platāks stars. Katrai frekvencei sava funkcija. Augstam frekvencem vairak, lai nolasitu strukturu, zemak frekvencem, lai atrastu zivi.
Es Tev ieteiktu paskaties Youtube video, tur ari Copes Garšā ir konkreti paskaidrots, kas kā darbojas un no tā varēsi saprast, kas Tev nepieciešams.
Šaubos, ka samu, kas noslēpies zem zariem, akmeņiem vispār jebkādā eholotā var ieraudzīt. Un kad viņš ir iznācis ārā, viņš kustās tik haotiski, ka eholotam, kas nereāda reālā laikā, īsti jēga nav. Līdz ar ko, laikam labāk meklēt struktūras un vietas, ne tik daudz pašu zivi.
Svens var pakomentēt šito, viņam pašam pano ir, samus noteikti atskatījies.
8.jūlijs 2022, 14:45 | links
 
Sveiki varbūt kāds taisās šodien uz samu, brekšu copi. Labprāt sastāditu kompāniju . Nakts copi Rīga
8.jūlijs 2022, 11:15 | links
 
mareks31 [07.07.22]: Dairixs [6.jūl]: Sveiki varbūt kāds taisās sestdien uz samu copi no Jēkabpils līdz Rīgai tanī posmā? Pars reizes esu bijis bet neko neesu dabūjis.
Aiviekste vietas zinu bet upe šobrīd ir pagalam
Varētu sastādīt kompāniju.Vai aiviekstē vispār neķeras nekas?
Biju zem Lubānas uz Pļaviņu pusi upe smird pēc beigtām zivīm
Pars līdakas beigtas mētājas pa krastu
Garāmbraucējs teica ka līdz Pļaviņām nekā laba neesot
Vīrs Lubānas 3-4 kg zivis pa krastiem mētājas
8.jūlijs 2022, 08:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager