Sami

no kurienes mēmelē sami ir paradijušies jo vietējie brakani stāsta ka pat ar harpūnām šaujot tādus ap 3kg un uz nakts šņorēm
30.jūnijs 2021, 16:47 | links
 
Pirms pāris gadiem Gaujā, Robežkalna hesā veči bija pavilkuši sešiniekus.
30.jūnijs 2021, 01:42 | links
 
Es pavasar Kurmenē Mēmelē noķēru maziņo uz balto tārpu..
29.jūnijs 2021, 19:28 | links
 
Pirms gadiem pieciem aptuveni kaimiņš pie mums Gaujas lejtecē izvika nepilnu sešinieku uz Lucky John Long John mānekli (atvada). Un gadu iepriekš pa to pašu bedri kaut kādi mudaki ar palielu laivu vazājās, pilnīgi pa nullēm (mudaki), bet beigās izvilka 7-8 kg samu, gaviles skanējušas līdz pat jūrjai (1,5 km attālumā). Vairāk pēdējos 15 gados nav redzēti.

andreiko, 29.jūnijs 2021, 16:33

Nu tad jau būt ir.
29.jūnijs 2021, 17:04 | links
 
Pirms gadiem pieciem aptuveni kaimiņš pie mums Gaujas lejtecē izvika nepilnu sešinieku uz Lucky John Long John mānekli (atvada). Un gadu iepriekš pa to pašu bedri kaut kādi mudaki ar palielu laivu vazājās, pilnīgi pa nullēm (mudaki), bet beigās izvilka 7-8 kg samu, gaviles skanējušas līdz pat jūrjai (1,5 km attālumā). Vairāk pēdējos 15 gados nav redzēti.
29.jūnijs 2021, 16:33 | links
 
Gaujā samu kāds ir noķēris?
29.jūnijs 2021, 16:28 | links
 
Davis-Di [29.06.21]: ar live. bet nesaceraties ka tas viegli. bet protams, ja neticat, nopeerkat un pārbaudat:)

svens76, 28.jūnijs 2021, 21:25

Sven, beidz aizstāvēt livescope un panoptix pie katra posta.
Ne tu zivju rīmas atrunāsi no tā, ne ko - pēc pieciem gadiem būs gandrīz katram trešajam un lielās būs dziļumos sadurstītas ka ar livescope/panoptix nemaz tā neņems ...
nevienu neaizstāvu. zivs paliek gudrāka un tas ir ļoti labi
29.jūnijs 2021, 12:48 | links
 
ar live. bet nesaceraties ka tas viegli. bet protams, ja neticat, nopeerkat un pārbaudat:)

svens76, 28.jūnijs 2021, 21:25


Sven, beidz aizstāvēt livescope un panoptix pie katra posta.
Ne tu zivju rīmas atrunāsi no tā, ne ko - pēc pieciem gadiem būs gandrīz katram trešajam un lielās būs dziļumos sadurstītas ka ar livescope/panoptix nemaz tā neņems ...
29.jūnijs 2021, 10:56 | links
 
KristapsS [29.06.21]: AndrisL [Vakar]: šodien man darbā kolēģis parādīja video ar samu, kas nupat kādam Daugavā murdā noķerts - uz 90 kg- monstri ir, bet diemžēl tiek murdiniekiem un tīkliniekiem - kaut viņus velns ellē piķī ar visiem štrumiem vismaz 1000 mūžības vārītu............Pirms Līgo Staburagā ar gruntenēm niekojos.Divus knēveļus no 4 copēm izvilku...Otrā dienā piebrauc cilvēks ar laivu,prasu,kas murdos iet.Tikai sami,atbildPag.ned. esot vienā gājienā bijuši 50kg,30kg un 7 gab. pa 10kg.Man žoklis vēl 3dienas karājās!Tā ka sami ir,vajag tikai rakt!
Oficiālo murdu licējiem gan jau jāuzskaita viss loms un sezonas beigās atskaite jānodod atbildīgajām instancēm. Varbūt kādam ir kāds info cik tad ar murdiem galu galā tiek noķerts? Mazliet ap dūšu paliek šķērmīgi, ka vienā murdā tik daudz tomēr ieiet. Ja onka noķer kopsvarā 150kg samu, tad teorētiski sezonu var beigt un ģimene ēst zivis visu gadu.
29.jūnijs 2021, 09:29 | links
 
AndrisL [28.06.21]: šodien man darbā kolēģis parādīja video ar samu, kas nupat kādam Daugavā murdā noķerts - uz 90 kg- monstri ir, bet diemžēl tiek murdiniekiem un tīkliniekiem - kaut viņus velns ellē piķī ar visiem štrumiem vismaz 1000 mūžības vārītu............
Pirms Līgo Staburagā ar gruntenēm niekojos.Divus knēveļus no 4 copēm izvilku...Otrā dienā piebrauc cilvēks ar laivu,prasu,kas murdos iet.Tikai sami,atbildPag.ned. esot vienā gājienā bijuši 50kg,30kg un 7 gab. pa 10kg.Man žoklis vēl 3dienas karājās!Tā ka sami ir,vajag tikai rakt!
29.jūnijs 2021, 01:20 | links
 
šodien man darbā kolēģis parādīja video ar samu, kas nupat kādam Daugavā murdā noķerts - uz 90 kg- monstri ir, bet diemžēl tiek murdiniekiem un tīkliniekiem - kaut viņus velns ellē piķī ar visiem štrumiem vismaz 1000 mūžības vārītu............
28.jūnijs 2021, 23:22 | links
 
Pie ako šos ir vērts pa nakti mēģināt ķert no krasta ar grunteni? Neesmu nekad bijis uz samu copi, gribētos pamēģināt
28.jūnijs 2021, 22:59 | links
 
Davis-Di [28.06.21]: Willy [Vakar]: JANKA87 [17:46]: Mans trešais samiņš šosezon :)Pastāsti sīkāk!;)...daudziem interesē tā lieta!Kā jau lielākā daļa, skatījos visu ziemu youtube com na kvok un nolēmu pamēģināt. Sapirku visu nepieciešamo un sāku mēģināt. Maija mēnesī viņi tādi neaktīvi, lielāka izdevība maijā dabūt uz donku, (uz grunteni) bet pēc kārtīga pērkona, kāds bija līgo naktī, viņi ir aktīvi.
Es izeju tikai uz kvokošanu. Pirmās reizes ņēmu arī spiningu līdz, ar domu, pakvokošu, kamēr neceļas neviens augšā, tikmēr padžigošu, bet beigās sapratu, ka šīs divas lietas ir nesavienojamas, ja ej uz mērķa zivi, tad ņem tai visu nepieciešamo. Ļoti interesants pasākums, ja ir pacietība un neuzvedīsies skaļi laivā, būs liela iespēja ko dabūt. Ehalotē ļoti labi redzams kā sams paceļas no grunts pēc sērijas sitieniem (parasti 5 sitieni pa ūdeni) ar kvoku. Vakar divus noķēru, šis bija beidzot mērs, ko arī paturēju. 68cm un sešas copes. Nekādu baigo Ameriku arī jums neatklāšu, pagaidām esmu tikai iesācējs, kā jau minēju - youtube - com na kvok un tur ir neskaitāmi video, no kuriem visu lielāko daļu samācījos. Bet no īsās pieredzes saku, ka nevajag baigi ar tām pavadām pārspīlēt ko tur rāda, jo man nekas vispār neķērās. Vajag 150gr slīdošo svinu un 50cm zemāk āķi. Vismaz man vairāk līda klāt pie nakts tārpiem, aknu ignorēja. Par vietām nemācēšu pateikt, vajag meklēt bedres, kvokot un lūrēt ehalotē.
Nezinu vai kko jaunu kādam pateicu, bet vēlreiz atgādinu, ka neesmu nekāds eksperts, ko redzēju dzīvē, ar to arī padalījās. Ne asakas vīri!

JANKA87, 27.jūnijs 2021, 20:45


Drīz būs laikam Copes Garša video Armands Ērglis ar Kasparu Holmu samus paķēra, bet izskatās ar LiveScope.

https://www.facebook.com/kaspars.holms/posts/4505670612789916?__cft__[0]=AZVa73Mk5XbD8WtGQHm9zLT8SmZGQY7GeHW4sgj8Ik7AwJPyKZWdpAwfZvaeH_aDwfBjsbmOcxllyIStCQXpYDUnEw_VGLLkihtnSO05WePFCLTiHfOQJGh3LCas2L1P7aXZRpFHSIG8C9V_omPfSqklJgC3on31Yi-6w4x280xXiQ&__tn__=%2CO%2CP-R
ar live. bet nesaceraties ka tas viegli. bet protams, ja neticat, nopeerkat un pārbaudat:)
28.jūnijs 2021, 21:25 | links
 
Willy [Vakar]: JANKA87 [17:46]: Mans trešais samiņš šosezon :)Pastāsti sīkāk!;)...daudziem interesē tā lieta!Kā jau lielākā daļa, skatījos visu ziemu youtube com na kvok un nolēmu pamēģināt. Sapirku visu nepieciešamo un sāku mēģināt. Maija mēnesī viņi tādi neaktīvi, lielāka izdevība maijā dabūt uz donku, (uz grunteni) bet pēc kārtīga pērkona, kāds bija līgo naktī, viņi ir aktīvi.
Es izeju tikai uz kvokošanu. Pirmās reizes ņēmu arī spiningu līdz, ar domu, pakvokošu, kamēr neceļas neviens augšā, tikmēr padžigošu, bet beigās sapratu, ka šīs divas lietas ir nesavienojamas, ja ej uz mērķa zivi, tad ņem tai visu nepieciešamo. Ļoti interesants pasākums, ja ir pacietība un neuzvedīsies skaļi laivā, būs liela iespēja ko dabūt. Ehalotē ļoti labi redzams kā sams paceļas no grunts pēc sērijas sitieniem (parasti 5 sitieni pa ūdeni) ar kvoku. Vakar divus noķēru, šis bija beidzot mērs, ko arī paturēju. 68cm un sešas copes. Nekādu baigo Ameriku arī jums neatklāšu, pagaidām esmu tikai iesācējs, kā jau minēju - youtube - com na kvok un tur ir neskaitāmi video, no kuriem visu lielāko daļu samācījos. Bet no īsās pieredzes saku, ka nevajag baigi ar tām pavadām pārspīlēt ko tur rāda, jo man nekas vispār neķērās. Vajag 150gr slīdošo svinu un 50cm zemāk āķi. Vismaz man vairāk līda klāt pie nakts tārpiem, aknu ignorēja. Par vietām nemācēšu pateikt, vajag meklēt bedres, kvokot un lūrēt ehalotē.
Nezinu vai kko jaunu kādam pateicu, bet vēlreiz atgādinu, ka neesmu nekāds eksperts, ko redzēju dzīvē, ar to arī padalījās. Ne asakas vīri!

JANKA87, 27.jūnijs 2021, 20:45



Drīz būs laikam Copes Garša video Armands Ērglis ar Kasparu Holmu samus paķēra, bet izskatās ar LiveScope.

https://www.facebook.com/kaspars.holms/posts/4505670612789916?__cft__[0]=AZVa73Mk5XbD8WtGQHm9zLT8SmZGQY7GeHW4sgj8Ik7AwJPyKZWdpAwfZvaeH_aDwfBjsbmOcxllyIStCQXpYDUnEw_VGLLkihtnSO05WePFCLTiHfOQJGh3LCas2L1P7aXZRpFHSIG8C9V_omPfSqklJgC3on31Yi-6w4x280xXiQ&__tn__=%2CO%2CP-R
28.jūnijs 2021, 21:17 | links
 
JANKA87 [28.06.21]: Willy [16:41]: JANKA87 [44m]: Willy [11:56]: Čomam pirms pāris gadiem!1,7m.40kgNu jā :D šitādu dabūt būtu psc vienkārši. Viņš kvokojot vai uz velci noķēra?Uz kvoku,ūdenskrātuvē!Pagāšg.bijām 5x,bet neko...redzējām daudz,cēlās arī daudzi,bet...interesantas medības!:)6d domāju starp dienvidu un salu tiltu, viņiem tur ir jābūt
Visur ir!pie kam biezā slānī!;)
28.jūnijs 2021, 19:33 | links
 
JANKA87 [28.06.21]: Willy [16:41]: JANKA87 [44m]: Willy [11:56]: Čomam pirms pāris gadiem!1,7m.40kgNu jā :D šitādu dabūt būtu psc vienkārši. Viņš kvokojot vai uz velci noķēra?Uz kvoku,ūdenskrātuvē!Pagāšg.bijām 5x,bet neko...redzējām daudz,cēlās arī daudzi,bet...interesantas medības!:)6d domāju starp dienvidu un salu tiltu, viņiem tur ir jābūt
Viņi tur ir. Slepeni avoti ziņo par nesliktiem rezultātiem.
28.jūnijs 2021, 19:26 | links
 
Willy [28.06.21]: JANKA87 [44m]: Willy [11:56]: Čomam pirms pāris gadiem!1,7m.40kgNu jā :D šitādu dabūt būtu psc vienkārši. Viņš kvokojot vai uz velci noķēra?Uz kvoku,ūdenskrātuvē!Pagāšg.bijām 5x,bet neko...redzējām daudz,cēlās arī daudzi,bet...interesantas medības!:)
6d domāju starp dienvidu un salu tiltu, viņiem tur ir jābūt
28.jūnijs 2021, 17:02 | links
 
JANKA87 [28.06.21]: Willy [11:56]: Čomam pirms pāris gadiem!1,7m.40kgNu jā :D šitādu dabūt būtu psc vienkārši. Viņš kvokojot vai uz velci noķēra?
Uz kvoku,ūdenskrātuvē!Pagāšg.bijām 5x,bet neko...redzējām daudz,cēlās arī daudzi,bet...interesantas medības!:)
28.jūnijs 2021, 16:41 | links
 
Willy [28.06.21]: Čomam pirms pāris gadiem!1,7m.40kg
Nu jā :D šitādu dabūt būtu psc vienkārši. Viņš kvokojot vai uz velci noķēra?
28.jūnijs 2021, 16:08 | links
 

Čomam pirms pāris gadiem!1,7m.40kg
28.jūnijs 2021, 11:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager