Sami

JANKA87 [27.06.21]: Willy [Vakar]: JANKA87 [17:46]: Mans trešais samiņš šosezon :)Pastāsti sīkāk!;)...daudziem interesē tā lieta!Kā jau lielākā daļa, skatījos visu ziemu youtube com na kvok un nolēmu pamēģināt. Sapirku visu nepieciešamo un sāku mēģināt. Maija mēnesī viņi tādi neaktīvi, lielāka izdevība maijā dabūt uz donku, (uz grunteni) bet pēc kārtīga pērkona, kāds bija līgo naktī, viņi ir aktīvi.
Es izeju tikai uz kvokošanu. Pirmās reizes ņēmu arī spiningu līdz, ar domu, pakvokošu, kamēr neceļas neviens augšā, tikmēr padžigošu, bet beigās sapratu, ka šīs divas lietas ir nesavienojamas, ja ej uz mērķa zivi, tad ņem tai visu nepieciešamo. Ļoti interesants pasākums, ja ir pacietība un neuzvedīsies skaļi laivā, būs liela iespēja ko dabūt. Ehalotē ļoti labi redzams kā sams paceļas no grunts pēc sērijas sitieniem (parasti 5 sitieni pa ūdeni) ar kvoku. Vakar divus noķēru, šis bija beidzot mērs, ko arī paturēju. 68cm un sešas copes. Nekādu baigo Ameriku arī jums neatklāšu, pagaidām esmu tikai iesācējs, kā jau minēju - youtube - com na kvok un tur ir neskaitāmi video, no kuriem visu lielāko daļu samācījos. Bet no īsās pieredzes saku, ka nevajag baigi ar tām pavadām pārspīlēt ko tur rāda, jo man nekas vispār neķērās. Vajag 150gr slīdošo svinu un 50cm zemāk āķi. Vismaz man vairāk līda klāt pie nakts tārpiem, aknu ignorēja. Par vietām nemācēšu pateikt, vajag meklēt bedres, kvokot un lūrēt ehalotē.
Nezinu vai kko jaunu kādam pateicu, bet vēlreiz atgādinu, ka neesmu nekāds eksperts, ko redzēju dzīvē, ar to arī padalījās. Ne asakas vīri!
Ļoti labi!pacietību,un viss notiks!;)
28.jūnijs 2021, 11:53 | links
 
Willy [27.06.21]: JANKA87 [17:46]: Mans trešais samiņš šosezon :)Pastāsti sīkāk!;)...daudziem interesē tā lieta!
Kā jau lielākā daļa, skatījos visu ziemu youtube com na kvok un nolēmu pamēģināt. Sapirku visu nepieciešamo un sāku mēģināt. Maija mēnesī viņi tādi neaktīvi, lielāka izdevība maijā dabūt uz donku, (uz grunteni) bet pēc kārtīga pērkona, kāds bija līgo naktī, viņi ir aktīvi.
Es izeju tikai uz kvokošanu. Pirmās reizes ņēmu arī spiningu līdz, ar domu, pakvokošu, kamēr neceļas neviens augšā, tikmēr padžigošu, bet beigās sapratu, ka šīs divas lietas ir nesavienojamas, ja ej uz mērķa zivi, tad ņem tai visu nepieciešamo. Ļoti interesants pasākums, ja ir pacietība un neuzvedīsies skaļi laivā, būs liela iespēja ko dabūt. Ehalotē ļoti labi redzams kā sams paceļas no grunts pēc sērijas sitieniem (parasti 5 sitieni pa ūdeni) ar kvoku. Vakar divus noķēru, šis bija beidzot mērs, ko arī paturēju. 68cm un sešas copes. Nekādu baigo Ameriku arī jums neatklāšu, pagaidām esmu tikai iesācējs, kā jau minēju - youtube - com na kvok un tur ir neskaitāmi video, no kuriem visu lielāko daļu samācījos. Bet no īsās pieredzes saku, ka nevajag baigi ar tām pavadām pārspīlēt ko tur rāda, jo man nekas vispār neķērās. Vajag 150gr slīdošo svinu un 50cm zemāk āķi. Vismaz man vairāk līda klāt pie nakts tārpiem, aknu ignorēja. Par vietām nemācēšu pateikt, vajag meklēt bedres, kvokot un lūrēt ehalotē.
Nezinu vai kko jaunu kādam pateicu, bet vēlreiz atgādinu, ka neesmu nekāds eksperts, ko redzēju dzīvē, ar to arī padalījās. Ne asakas vīri!
27.jūnijs 2021, 20:45 | links
 
JANKA87 [27.06.21]: Mans trešais samiņš šosezon :)
Pastāsti sīkāk!;)...daudziem interesē tā lieta!
27.jūnijs 2021, 19:29 | links
 
nu ko darīt - mainīt ēsma, meklēt "superēsmas" - šmorēts kurmis :D reizēm var šķērseni vai džigu paraustīt...

daddy_j, 16.jūnijs 2021, 13:31[/quote]

Daddy, kurmju šmorēšanas recepti galdā!!! :):):)
27.jūnijs 2021, 19:21 | links
 

Mans trešais samiņš šosezon :)
27.jūnijs 2021, 17:46 | links
 
Tāpēc jau mums šī lieta patīk, ka tā ir tik daudzveidīga..un taisnība ir visiem.
17.jūnijs 2021, 11:46 | links
 
basks [17.06.21]: Es televizoru skatos mājās, ne dabā. Tas nav pārmetums tiem, kas tā dara, bet mana copes filozofija. Ir mēģināts sekot līdzi tām līnijām ekrānā, kad sirds sāk klukstēt - tūlit, tūlīt būs! ..un nekā! Tāda sava veida masturbācija, bet īstais sekss ir kad viss notiek spontāni. To mēs veči taču zinām, kad stipri gatavojies, tad bieži cerības neattaisnojas. Ar samiem tāpat. Mani vilina iebraukt uz dullo un tai loterija vinnēt. Tā nu gluži uz dullo jau nav, jo līdzi nāk pieredze, grunts lasīšana pēc krasta, izštukotas un paštaisītas pariktes...tas ir mans.
mājās televizoru neskatos praktiski un ar datoru ar maz sanāk stradāt. copē ar tehnoloģijām redzu kā tiek gāzti daudz pieņēmumu stereotipi par kuriem vairums runā ka tā ir. bet tā nav:)
17.jūnijs 2021, 10:06 | links
 
..tirpas gar oliņām, jau tikai pirmsākumos :)
Man tomēr patīk, redzēt, ka VAR būt ņēmiens,,jo visu laiku koncentrēties uz pričindāliem vienalga nesanāk,, un nepatik tā sajūta, ka esi kko nokavējis,,kkas tiek nonests, aizķeras, sapinas.. :)
17.jūnijs 2021, 09:59 | links
 
Es televizoru skatos mājās, ne dabā. Tas nav pārmetums tiem, kas tā dara, bet mana copes filozofija. Ir mēģināts sekot līdzi tām līnijām ekrānā, kad sirds sāk klukstēt - tūlit, tūlīt būs! ..un nekā! Tāda sava veida masturbācija, bet īstais sekss ir kad viss notiek spontāni. To mēs veči taču zinām, kad stipri gatavojies, tad bieži cerības neattaisnojas. Ar samiem tāpat. Mani vilina iebraukt uz dullo un tai loterija vinnēt. Tā nu gluži uz dullo jau nav, jo līdzi nāk pieredze, grunts lasīšana pēc krasta, izštukotas un paštaisītas pariktes...tas ir mans.
17.jūnijs 2021, 09:42 | links
 
daddy_j [16.06.21]: ļoti ļoti bieži tie kas sekundē uzstartē no padsmit metriem līdz ēsmai, to nepaņem.esmu to atskatījies

svens76, 16.jūnijs 2021, 16:46

Sven, tikpat bieži, kā tie kas paceļas 2-3m, jeb biežāk?? :)))

...tie samu ceļi ir neizdibināmi...

Pag gad. Pļaviņu ŪK dzīvojām 3 dienas...2 dienas cope nekāda, nu sīkās zupai... līmenis augsts.. . te vienu vakaru nometa līmeni ~1m, momentā (~2h laikā) man 2 zandarti, znotam 2 sami uz velci... gan jau ja kvokotu , arī būtu...
ļoti, ļoti bieži. un tas starts no grunts ir tāds kad no sākuma ar panoptix sākot copēt notirpa kājstatpē:))tagad tik iesmaidu par to skatu
16.jūnijs 2021, 18:55 | links
 
ļoti ļoti bieži tie kas sekundē uzstartē no padsmit metriem līdz ēsmai, to nepaņem.esmu to atskatījies

svens76, 16.jūnijs 2021, 16:46


Sven, tikpat bieži, kā tie kas paceļas 2-3m, jeb biežāk?? :)))

...tie samu ceļi ir neizdibināmi...

Pag gad. Pļaviņu ŪK dzīvojām 3 dienas...2 dienas cope nekāda, nu sīkās zupai... līmenis augsts.. . te vienu vakaru nometa līmeni ~1m, momentā (~2h laikā) man 2 zandarti, znotam 2 sami uz velci... gan jau ja kvokotu , arī būtu...
16.jūnijs 2021, 17:48 | links
 
daddy_j [16.06.21]: Es šādās situācijās papildinu lielāku slieku pušķi, un pamainu augstumu, kādā atrodas ēsma. Nav tā, ka vienmēr šīs darbības nostrādā, bet gadās, ka pie vainas ir mazs naktstārpu pušķis (šis ir mans novērojums). Biežāk pacēliens ar copi rezultējas, ja ēsma ir atradusies augstak- sams ilgāk nācis pēc tās.

aarchijs, 16.jūnijs 2021, 14:03

Taisnība. potenciālie ņēmēji ir tie, kas uzteš teiksim 10m līdz ēsmai, nevis tie, kuri paceļas 2-3m no grunts... tiem laid pie deguna (tā intuitīvi liekas, ka zivs "nespēj" pacelties :) ), nelaid, viens pīpis...
ļoti ļoti bieži tie kas sekundē uzstartē no padsmit metriem līdz ēsmai, to nepaņem.esmu to atskatījies
16.jūnijs 2021, 16:46 | links
 
Es šādās situācijās papildinu lielāku slieku pušķi, un pamainu augstumu, kādā atrodas ēsma. Nav tā, ka vienmēr šīs darbības nostrādā, bet gadās, ka pie vainas ir mazs naktstārpu pušķis (šis ir mans novērojums). Biežāk pacēliens ar copi rezultējas, ja ēsma ir atradusies augstak- sams ilgāk nācis pēc tās.

aarchijs, 16.jūnijs 2021, 14:03


Taisnība. potenciālie ņēmēji ir tie, kas uzteš teiksim 10m līdz ēsmai, nevis tie, kuri paceļas 2-3m no grunts... tiem laid pie deguna (tā intuitīvi liekas, ka zivs "nespēj" pacelties :) ), nelaid, viens pīpis...
16.jūnijs 2021, 14:16 | links
 
daddy_j [16.06.21]: Pēc 10 uznācieniem bez copes, likās, ka uz vietas stāvoša ēsma neinteresē. Mēģinājām pēc principa, ja “Muhameds neiet pie kalna, tad kalns nāk pie Mugameda”.

P.S. Ja kādam interesē, tad man ir konspekts no visām šīm samu foruma lapām. Tiesa, noderīgi komentāri (ieteikumi, copes atskaites) ir tik 19 gab. Pārējais vairāk vai mazāk par gastroentoloģiju :)

Martels, 16.jūnijs 2021, 13:19

Tā ir parasta lieta, ka uznāk, aposta un dažreiz kā akmens nokrīt lejā (laikam ko sāpīgu atcerējās) dažreiz 10min valkājas līdzi, kad atslābst, uzsit un šis atkal klāt. tāda nu ir tā samu cope...

2x "samu karjeras" laikā (no 2006.g.) man ir bijis tā, ka, kurš ceļas, tas ņem, labi nekādi monstri nebija, bet žors konkrēts...

nu ko darīt - mainīt ēsma, meklēt "superēsmas" - šmorēts kurmis :D reizēm var šķērseni vai džigu paraustīt...
Es šādās situācijās papildinu lielāku slieku pušķi, un pamainu augstumu, kādā atrodas ēsma. Nav tā, ka vienmēr šīs darbības nostrādā, bet gadās, ka pie vainas ir mazs naktstārpu pušķis (šis ir mans novērojums). Biežāk pacēliens ar copi rezultējas, ja ēsma ir atradusies augstak- sams ilgāk nācis pēc tās.
16.jūnijs 2021, 14:03 | links
 
Pēc 10 uznācieniem bez copes, likās, ka uz vietas stāvoša ēsma neinteresē. Mēģinājām pēc principa, ja “Muhameds neiet pie kalna, tad kalns nāk pie Mugameda”.

P.S. Ja kādam interesē, tad man ir konspekts no visām šīm samu foruma lapām. Tiesa, noderīgi komentāri (ieteikumi, copes atskaites) ir tik 19 gab. Pārējais vairāk vai mazāk par gastroentoloģiju :)

Martels, 16.jūnijs 2021, 13:19


Tā ir parasta lieta, ka uznāk, aposta un dažreiz kā akmens nokrīt lejā (laikam ko sāpīgu atcerējās) dažreiz 10min valkājas līdzi, kad atslābst, uzsit un šis atkal klāt. tāda nu ir tā samu cope...

2x "samu karjeras" laikā (no 2006.g.) man ir bijis tā, ka, kurš ceļas, tas ņem, labi nekādi monstri nebija, bet žors konkrēts...

nu ko darīt - mainīt ēsma, meklēt "superēsmas" - šmorēts kurmis :D reizēm var šķērseni vai džigu paraustīt...
16.jūnijs 2021, 13:31 | links
 
daddy_j [16.06.21]: Bet nu restorāni liek bildes ar samiem, tā kā tad jau kāds arī ķer :D



Martels, 15.jūnijs 2021, 18:31

Restorāni dabū no "pašpatēriņa" murdiniekiem...

Nesaprotu, kāpēc ēsma būtu jākarina samam tieši pie deguna ja nemēģina cemmerēt??

Makšķerēšanas princips ir, ka ZIVS pati nāk uz ēsmu, lai to APĒSTU :))
Pēc 10 uznācieniem bez copes, likās, ka uz vietas stāvoša ēsma neinteresē. Mēģinājām pēc principa, ja “Muhameds neiet pie kalna, tad kalns nāk pie Mugameda”.

P.S. Ja kādam interesē, tad man ir konspekts no visām šīm samu foruma lapām. Tiesa, noderīgi komentāri (ieteikumi, copes atskaites) ir tik 19 gab. Pārējais vairāk vai mazāk par gastroentoloģiju :)
16.jūnijs 2021, 13:19 | links
 
Vakar Aizkraukles pusē pavadījām vakaru pie Daugavas, cerībā uz lielo Līgosvētku samu. Uz diviem mums 6 copes, no kurām viena realizēta. Krastā 56cm kurkulīts. Bet vienalga prieks par procesu un pavadīto laiku tika gūts!
Copējām uz gruntenēm, uz āķa naktinieki un cāļu sirdis. Barotavā zeme sajaukta ar cāļu aknām, sirdīm un naktstārpiem.
16.jūnijs 2021, 09:54 | links
 
Bet nu restorāni liek bildes ar samiem, tā kā tad jau kāds arī ķer :D



Martels, 15.jūnijs 2021, 18:31


Restorāni dabū no "pašpatēriņa" murdiniekiem...

Nesaprotu, kāpēc ēsma būtu jākarina samam tieši pie deguna ja nemēģina cemmerēt??

Makšķerēšanas princips ir, ka ZIVS pati nāk uz ēsmu, lai to APĒSTU :))
16.jūnijs 2021, 09:05 | links
 
Izskatsas ka lieleka dala narsto.redzeju kadus 10 gb., bet nelielus. 2gabali pakustinaja, bet turpinajuma nebij
jevgenij, 15.jūnijs 2021, 18:59


O, Raymarine Dragonfly - labs verķīts, ērts. Grozi kā gribi, zīmē arī labi. Man ar tāds, tik mazāku ekrānu.
Žēl neražo vairs šādus ar ābolu...
15.jūnijs 2021, 22:18 | links
 
svens76 [15.06.21]: Willy [15m]: svens76 [18m]: Willy [60m]: Martels [18:23]: Bijām Pļaviņās no 7 - 11. jūnijam. Gruntene ar zemūdens pludiem, parasta gruntene, velce, kvoks - 0 copes. Vienreiz sīkās zivis noskrubināja nakstārpu pušķi. Uz kvoku cēlās sami katrā iebrauciena reizē, bet bez copes. Nezinu, varbūt kaut kā ne tā dauzīju, (mēģināju 4-5 sitieni un 40 sekunžu pauze), vai ēsma bija vajadzīga cita, bet sami līdz pus minūtei pie ēsmas pastāvēja un laidās atpakaļ lejā. Cits diezgan ilgi arī slīdēji līdzi laivai. Mēģinājām kustināt ēsmas, karinājām otru makšķeri deguna galā utt. bet bez rezultātiem.Ņemot vērā, ka pirmo rezi mūžā lietoju kvokoju un sami pie ēsmas nāca, tad tas mazināja bēdu par copju neesamību kā arī viesa cerību, ka no interneta dzīlēm apgūtās zināšanas kaut kad rezultēsies ar ūsaini laivā. Cik pie upes aprunājāmies vēl ar pāris copmaņiem, tad tiem ļoti līdzīgi gājis.Uzjautā Svenam,vai var bez Panoptix un i-pilot nolaist ēsmu samam tieši pie deguna?var.ir čaļi kas bez pilotiem un pano ķer. ar parastām gumijenēm un airiemTo ka ķer skaidrs!tikai šaubos vai viņi var nolaist ēsmu tieši pie deguna un saprast, ka tas tā ir!ar dropu ar var noķert!:)bija inčīgs gadījums reiz. tikko biju nopircis Panoptix un aizbraucu ar to līdz vienam saminiekam uz Salaspils HES. lejasskatā izskatās ka sams stāv zem ēsmas, tobiš līnija zem ēsmas līnijas, bet Panoptix skaidri redzams ka čalis kādus metrus 5 no ēsmas. Abi , gan ēsma, gan sams downscan konusā trāpījuši, abus zīmē kā strīpas.bet dzīvē viss savādāk.
Nu tieši tā!Pie deguna nolikt var tikai ar Panopix un i-pilot!
...ja ir Pano, bet nav i-pilot arī liekas diezgan nereāli!?laiva ar parašutu taču nestāv uz vietas!
15.jūnijs 2021, 20:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager