Sami

)))!Man no rītdienas vēl 20.gadi līdz varēsu braukt katru dienu upē plukšķināt!)))Protams ja līdz tam laikam nepacels pensijas vecumu?Jāni tava kvoka galva atrada pielietojumu!pazīstams čoms jau pirmos ir noķēris tā ka viss ir bumbās!Man pagaidām labāk sanak ar paša pieslipētiem koka puļķiem!Atradu formu uz kuru nāk!)))Vēl jau ir laiks pakvokot,jo ūdens ta silts!

willijs, 1.septembris 2016, 19:49

Willij, man nav nekādu slimīgu aizspriedumu psr to, vai uz maniem kvokiem vīri ķer, vai nē. Ja ķer, tas patiesi mani priecē. Es kā jau juvelieris centos radīt kvalitatīvu instumentu, ar kuru viegli klapēt. Vai uz to ķeras sami, to nu vērtējiet paši. Centos no sirds un dvēseles. Un noteikti ne dēļ piķa. Anyway man tas ir noiets etaps.
2.septembris 2016, 00:56 | links

Ja kas līdz Rīgas hesam ūsainie ir sakustējušies pat necerēti labi, sen nebija bijuši vairāki 10+ svarā, bet nu kurkuļi konkrēti tārpus zog, brīžiem pat pa 2 gab reizē uzbrūk tārpam. Un kā jau Raihs, Gintsgg saka labāk šeit ir klusēt, jo šo zivi gandrīz visi grib, bet nu viņa tik viegli rokās nedodas, ja neloba info no rūdītiem Vīriem.
1.septembris 2016, 19:57 | links

)))!Man no rītdienas vēl 20.gadi līdz varēsu braukt katru dienu upē plukšķināt!)))Protams ja līdz tam laikam nepacels pensijas vecumu?Jāni tava kvoka galva atrada pielietojumu!pazīstams čoms jau pirmos ir noķēris tā ka viss ir bumbās!Man pagaidām labāk sanak ar paša pieslipētiem koka puļķiem!Atradu formu uz kuru nāk!)))Vēl jau ir laiks pakvokot,jo ūdens ta silts!
1.septembris 2016, 19:49 | links

Samu, tāpat kā lašu cope, ir ļoti diskrēta un jūtīga joma, un ir jāpriecājas, ja kāds vispār padalās ar piedzīvojumiem un pieredzi.
1.septembris 2016, 14:14 | links

Nu pilnīgi pareizi , jā Wilijs prot kaut ko noķert , tad nemēģināsim ar viņu padalīties pieredzē , izlobīt kaut ko priekš sevis , bet ap-irsīsim viņu no galvas līdz kājām , kamēr šis vispār vairs neko nerakstīs . Nevaru saprast vai tādi -irsēji jau piedzima par idiotiem , vai arī kaut kādos speciālos kursos gāja ?
Es arī svētdien samu dabūju , bet pateicoties šādiem -ļūtītājiem , nebūs ne apraksta , ne bildes , kaut tādas ir uzņemtas . Es sen šeit neko nelieku , un pareizi vien daru ! Nu nav man vēlēšanās un laika kasīties ar skauģiem un neveiksminiekiem , kuri paši neko noķert nejēdz .
Wilij , neņem šos pamuļķus galvā , jo Tu atšķirībā no viņiem , proti un vari , bet šiem nav lemts .

gintsgg, 1.septembris 2016, 08:37

+++
1.septembris 2016, 14:12 | links

a varbūt tas apd-rsējs sev uzmanību meiģināja pievērst un arī pievērsa,
Daugavā samu pietiek gan no krasta, gan no laivas, no katra raksta var kaut , ko izlobīt priekš sevis, tāpēc visiem ir jāraksta sava copes pieredze un nav jāņem vērā dabas abižotie!
:)
1.septembris 2016, 09:10 | links

Jezus Marija, cik visi jūtīgi. Ne copmaņi bet kaut kādi pankūku cepēji, sedziņu tamborētāji. Nē vairs kādu dirst spēj pasūtīt neko. Tikai čīkstēt un sūdzēties, ka apvainoti un vairs nespēlēsies :D Bobu runas.

Slinkais, 1.septembris 2016, 09:06

Ha Ha desmitniekā! Un tomer jautri palasīt :)
1.septembris 2016, 09:09 | links

Jezus Marija, cik visi jūtīgi. Ne copmaņi bet kaut kādi pankūku cepēji, sedziņu tamborētāji. Nē vairs kādu dirst spēj pasūtīt neko. Tikai čīkstēt un sūdzēties, ka apvainoti un vairs nespēlēsies :D Bobu runas.
1.septembris 2016, 09:06 | links

Nu pilnīgi pareizi , jā Wilijs prot kaut ko noķert , tad nemēģināsim ar viņu padalīties pieredzē , izlobīt kaut ko priekš sevis , bet ap-irsīsim viņu no galvas līdz kājām , kamēr šis vispār vairs neko nerakstīs . Nevaru saprast vai tādi -irsēji jau piedzima par idiotiem , vai arī kaut kādos speciālos kursos gāja ?
Es arī svētdien samu dabūju , bet pateicoties šādiem -ļūtītājiem , nebūs ne apraksta , ne bildes , kaut tādas ir uzņemtas . Es sen šeit neko nelieku , un pareizi vien daru ! Nu nav man vēlēšanās un laika kasīties ar skauģiem un neveiksminiekiem , kuri paši neko noķert nejēdz .
Wilij , neņem šos pamuļķus galvā , jo Tu atšķirībā no viņiem , proti un vari , bet šiem nav lemts .
1.septembris 2016, 08:37 | links

Wilij Boriss ir invaliids un varu tev galvot ka viss ir likuma ietvaros.Nejau katru dienu tie 50kg kjeraas,tas nu taa.Apstaakljos kaados vinjsh kjer,es vispaar nespeeju aptvert kaa vinjsh ar savu ekipeejumu un iespeejaam to dabuu gatavu.Taa ka nenokjengaasim,jo tieshaam tanii pusee tas cilveeks ir legjenda
1.septembris 2016, 08:25 | links

visu cieņu lielmeistaram,bet sami nav mans iztikas avots.Ja būtu droši vien ķertu tikai samus,un darītu to no maija līdz novembrim.Pazaveraties copes lietu intervijas bildēs.Tur striķos meistaram kurkulīši dominē.Kādā badā jābūt lai septiņus mazos stieptu mājās? Nu ūdeni es varētu tikai uz kapu vāzīti viņam aiznest.Sory ja kāds sajutās apdir.... .
1.septembris 2016, 06:03 | links

Klausies willij tev nav apnicis plātīties . Tu laikam sevi uzskati par visu vareno samu guru. Visi pārejie ir nekas. Besī. Un vel. Borisam Spaskovam tu varětu ūdeni pienest. Vińś savus samus ir noķěris TIKAI uz spininga un tikai mětājot. No vińa ir ko pamācīties. Un beidz ap.....t citus makśķerniekus.

Zigs, 1.septembris 2016, 00:05

Labprat Jūsu stastus cienitais palasiitu,lai nebesiitos un citaadi viss butu kartibaa.
;-)
1.septembris 2016, 01:44 | links

Jaa Borisu satiku shovasar,tieshaam cepuri nost vinja priekshaa.Daudzi sheit nesaprot kaa vinjsh kjer tos lielos
1.septembris 2016, 00:16 | links

Klausies willij tev nav apnicis plātīties . Tu laikam sevi uzskati par visu vareno samu guru. Visi pārejie ir nekas. Besī. Un vel. Borisam Spaskovam tu varětu ūdeni pienest. Vińś savus samus ir noķěris TIKAI uz spininga un tikai mětājot. No vińa ir ko pamācīties. Un beidz ap.....t citus makśķerniekus.
1.septembris 2016, 00:05 | links

To pats izdomāji,vai kāds priekšā pateica?Es copē neiespringstu-Ja ir labi,ja nē tad mājās!Starpcitu vakar arī biju tikai pa citu tēmu.
30.augusts 2016, 08:23 | links

Mjā, šis vīrs nav tālu no tā, lai samus sauktu par kropļiem, citus copmaņus par pederastiem un sevi par napoleonu. Vai tad dzīvē bez makšķerēšanas nekā cita nav, ka tā jāiespringst?
29.augusts 2016, 22:52 | links

Labi ieklačots!labs pastāsts veliks!)))Tagadiņās par tēmu!Sams uz jiga nav mans sapnis!Nav,nebūs un nekad nav bijis!Ne uz tā komplekta ar kuru eju uz zandartu!Nu uzsēdās,noplēsa,un tad ?Ko man raudāt vajadzētu?Nav jau pirmā reize!Uz samu man ir citi štrumi-Kāts-80-180,muļķiks,mono pamataukla 0,5+0,8 fļurika pavada ar 9/0 āķīti galā!Ar šo komplektu nevienam lopam nekad neesmu kapitulējis!Ja skaitītu visus kas ir mērā domāju sanāktu vairāk ka Spaskovam!)))Ne tas ir mans mērķis!!!Savus virs 2.m esmu atstaipījies.Nu nepatīk man tie ceļa ruļļi,nepatīk un viss!Viss sportiskākie ir tādi ap 15-20.kg!Paskrien,paspiež,patrako,nevis nospiež lejā un vazā tevi pa pus Upi!Kverpļi zem metra mani sen vairs neinteresē!Vakar arī biju iebraucis un rezultāts priekš manis nekāds!Cēlās daudz,pat ļoti daudz!Tikai tie tādi gramstītāji!Viens otrs dabūja pa zobiem!Izmērs nekāds!Nu stipri daudz to klopētāju bija!Lielākai daļai joprojām šķiet ka jo skaļāk-jo labāk!Jā-šis nav padevies gads priekš sama-nepastāvīgs laiks,krasas spiediena maiņas u.t.t!Nu ja teiksiet sliktam dejotājam arī bumbas maisa?A pa lielam man ir ,,Edgars"(Po) uz to kurš ko domā!Mans izmērs viens ir nokerts un miers mājās!Nu nav tas melnais dzīvnieks mana mērķa zivs,Nav!Man labāk smeķē zandarts,un tos esmu atvilcies nejēgā!Drīzāk man prieku sagādāja cope ar pludiņu kādā tāla Latgales upē.kur uz maņņuku kērās smukas raudas,lielas un daudz,un kuras visas tika palaistas brīvībā!Nu ja vakar bija vairāk neka divdesmit pacēlienu un neskaitāmas mazo nerātnieku copes un tikkai viens bija ievērības cienīgs,bet laikam par ilgu tika ieturēta pauze(Kāts jau labu brītiņu bija noliekts līdz ūdenim,un lēnām liecās vēl!))) )Laikam jau gribējās Tā pa smuko,kā agrāk-kad retu reizi,kaut kur tālumā varēja dzirdēt pieklusinātus guldzienus,kas tiešām bija kvoka skaņas-retas,ar garām pauzēm,tik satraucošas un reizē arī baisas-Prasmīgu roku radītas,no robustām koka laiviņām,nevis piecmetrīgiem monstriem,apgreidotiem ar milzu ekrāniem,un pilotmotora vietā iekarinātu eglīti,vai manā gadījumā veco,labo tirgus somu!Atliek tik vēl kādam uzgreidot elektrisko kvoku un būs laime pilnībā!)))Nez vai kādreiz atgriezīsies Tie labie laiki?Domāju ka ne!
P.S. Nostaļģija parāva ibio!Tas nozīmē ka jābrauc copēt!)))
29.augusts 2016, 10:03 | links

Par to kukanu,jaa koks ar diviem galiem,ja copee vairaakas dienas un veelies saglabaat svaigu zivi :)nu nav citu opciju,bet taas zivis kas noraujas un kaut kur kliist ar visu kukanu,traki.Sho maiju pat Burtniekaa nokjeeraam liidaku ar kukanu mutee,vareeja redzeet ka izdilusi un nomociita.Tieshaam gruuti teikt kaa labaak
29.augusts 2016, 09:34 | links

+ atskaitei, vismaz, kā dzīvē notiek !
29.augusts 2016, 07:32 | links

Veliks Paldies.
29.augusts 2016, 07:29 | links

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu

Creative templates for Google Ad Manager