Sami

Aizmirsu veel shiirantu piemineet.

Lohs kas lohs.
24.februāris 2020, 16:25 | links
 
Tuupljagjiimi, atradi naakamo, kuru apdirst?

Tad paaraugushais delfiins, tagad alkonauts.

Tupljagjimi tu esi norupejies drochila.
24.februāris 2020, 16:25 | links
 
Lietotājs Alcans.!
Veikto aktivitāšu nav. Sekotāju nav. Tik vien, kā aizcemmerēts krabis profila bildē!
Bet uz komentēšanu ahuni aktīvs!:)
24.februāris 2020, 15:35 | links
 
Abi lielmeistari kaut ko par tēmu arī var? Negribat privāti savu žulti gāzt?!!! Mazie ar tak pēta... Apdomājieties, kas tiem ir jālasa. IZBEIDZIET!!!
24.februāris 2020, 15:33 | links
 
Viens vakar un viens šodien reģisrējušies īpatņi. Abi izskatās bezgala viedi. Labs vārdu krājums.
24.februāris 2020, 15:26 | links
 
Tuupplagjimi, tas shirants tevi kartigi bus apbizhojis skolas gados.

Kad tu atver muti tad ir dzirdama skanja "fljerrkkkkt" un virtualo telpu piepilda neizturama fekaliju smaka. :)))))))
24.februāris 2020, 15:16 | links
 
irseejs mārtiņš šīrants ne kad nav bijis copmanis. Viņš šeit tikai un vienīgi ir klejojis pa sadaļām un centies izpausties, pārsvarā ar savu tupumu, nekompetenci un bravūru. Bet tg, kad admins viņu beidzot ir nobanojis, čalim vispār širmis aizvērās! Viņa Ego ir iedragāts! Viņš ir izmests uz ielas, visu pamests un nevienam nevajadzīgs! Tā pēc ar viņš te ir sataisījis n-tos irseeeeej profilus un ārdās uz adminu un uz visiem CL apmeklētājiem!
Smags gadījums! :(
24.februāris 2020, 15:03 | links
 
Dažiem totāli pietrūkst komunikācijas. Varbūt psihoterapeits var līdzēt.
24.februāris 2020, 14:49 | links
 
Ņemot vērā dažu personību izpausmes, rodas jautājums ko vispār saprot no copes un ko meklē šai portālā.
24.februāris 2020, 14:18 | links
 
Labriit tuuplagjiimi, shodien baigaas pohas vai ne?
24.februāris 2020, 14:14 | links
 
Tupais adminstrators te neko nekontrolē.
24.februāris 2020, 08:09 | links
 
Tu off? Ko tu tirs tagad. Es off, saprati.
23.februāris 2020, 22:52 | links
 
Kungi!
Jūs sapratāt?! Mārtiņš Šīrants tiko atzinās, ka ir riktīgs pidars!
Puika reāli sviestā sagāja!
Es of. Lai puika komunicē pats ar sevi, ar saviem visiem klona profiliem!:)
23.februāris 2020, 22:50 | links
 
Bet tu esi vislielākais pidarasu pidars tuupljagjiimi. Pie tam lohs. :))) pat delfins tagad tevi aptirsiis
23.februāris 2020, 22:43 | links
 
Mārtiņš Šīrants visticamāk ir riktīgs pidars. Raitis Poikāns ir pidars. Un Aivars Luters arī ir pidars.
23.februāris 2020, 22:40 | links
 
Irseeeejs [23.02.20]: Tev taa mutee njemshana baigi tuva teema
Vēl viens citāts no mudaka un nobanotā irseeja, kas apliecina, ka šis elements ar n-tajiem irseeeeej profiliem ir tas pats, visiem zināmais dzērājs Mārtiņš Šīrants.! Šito tu jau esi rakstījis! :)
23.februāris 2020, 22:34 | links
 
Irseeeejs [23.02.20]: Tev taa mutee njemshana baigi tuva teema, varbut paprasi tam savam martinjam lai vinsh tev panjem uz zoba.

Vo bljin pidarasi te savakushies...
Vai Mārtiņš Šīrants ir pidars?
23.februāris 2020, 22:29 | links
 
Tev taa mutee njemshana baigi tuva teema, varbut paprasi tam savam martinjam lai vinsh tev panjem uz zoba.

Vo bljin pidarasi te savakushies...
23.februāris 2020, 22:27 | links
 
Irseeeejs [23.02.20]: Martinjsh noteikti sauc tavu senci kursh aiz misenem njem mute. Mani ta nesauc tuplagjiimi. Piedod, bet man ar to lohu shirantu nav nekada sakara. Tas ir tupljagjimja slimas fantazijas auglis no vina anusa. :)))
Vari palabot un uzrakstīt pareizi, ka tev ar to lohu un mutē ņēmēju Mārtiņu Šīrantu nav ne kāda sakara?
Citādi tu tā viltīgi dirs virsū kaut kādam Martinjsh Shirants.:)
Tādu mēs nezinām un par to persònu arī jautājumu nav!
23.februāris 2020, 22:22 | links
 
Mārtiņš nevis Martinjsh ! Tā es rakstiju! Beidz tak vienreiz āzēties Mārtiņ. Cik var! Kas te notiek par ārprātu!?
Admin! Labrīt!
23.februāris 2020, 22:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager