Sami

Es nedomaju ka viņš ir vainigs. Nu būsim godīgi. Beigta zivs pūst no galvas. Vins ir suda vatenis, es ka ists latvietis viennozimi aizstavesu latvijas un musu dzimtenes interes. Bet no otras puses es vinam nevaru parmest ka vins tirgo. Un es vinam nedrikstu parmest to ka vins ir okupants.

Mes dzivojam demokratiska, tiesiska valsti un ta tam ir jabut.

Lsi uzdarbojas riepu dureji un upes saimnieki. Vini parmacis tiesi tapat ka @svens parmacija sakuma. :)

L200, 2.septembris 2023, 02:39



1. Nav un nevar viņš būt okupants - labākajā gadījumā okupantu pēctecis, jo ne jau viņš ievācas nošauto, represēto vai izsūtīto mājā vai iebrauca, lai strādātu rūpnīcā vai kolhozā un piešķīra viņam daudzstāvenē dzīvokli okupācijas vara!
2. Tu diezgan bieži sūdzies par situāciju valstī, bet atbalsti pretlikumīgas darbības, un Latvijas resursu iznīcināšanu, jeb nesaimniecisku rīcību. Tev neliekas, ka tu appis pats sevi?

Daļai sabiedrības točna ir problēma ar pūšanu no galvas vai pūšanu galvā, tam es piekrītu!
2.septembris 2023, 19:58 | links
 
PiNky [30.aug]: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02RHFqXTmLzc2K8co6saFCAQ4LUZbhptsU7FWwg6zfWdYZ4Cq5uFJURb1XCSuo9VMHl&;id=100029105634518&sfnsn=mo

svens76, 30.augusts 2023, 09:24

Teikšu tā...pret vēl vienu Vitāliju cieņa ir zudusi...
Domaju ka viņam poh yz tevi
2.septembris 2023, 13:26 | links
 
L200 [2.sep]: Abavnieks [59m]: L200 [3:14]: Abavnieks [Vakar]: L200 [Vakar]: Kā tad beidzās samu killera sāga? Sadurtas riepas, terases dēlis, adminstratīvais sods? :DddNekā arī nebeigsies :D un nebeigsies arī tas, kas notiek pie ūdeņiem, sekojoši tam arī nebeigsies glupi mn likumi, takā dzīvojam kā dzīvojam bez lieka stresaTu esi tipisks cietējs draugs. Tu paskaties uz sevi. Kad mes maucam toreiz uz juru es tu un Niknais, tu ka liels lamzaks sedeji uz pakalbenka tiko nopirkta subaru foreter xt un tu neko par lupinu nevareja parsplaut. Neko! Piecelies ludzu no ķebĺa draugs. Sita runasana par likumiem ir pedeja huiņa un es ceru ka pats to saproti. Pasiem ir jasaprot kas ir pareizi.Tagad viss skaidrs! Biji foršs onka toreiz, kas notika, vecums, alkohols? Likumi, un šeit runāju par makšķerēšanas noteikumiem, mani īsti neietekmē un nav vajadzības neko pārkāpt, bet paskatot plašāk, tiem ir daudz nepilnību, kas rezumējas muļķībās gan uz vienu gan uz otru pusi. Un tad arī katram otrajam sanāk - daru kā pats uzskatu par pareizu, plus vēl “likumīgi” . Kad beigsim domāt tikai par savu pakaļu šobrīd un tagad, tad varbūt arī būs mn tādi, kas zivīm dod vairāk labuma nekā tagad. Par citiem likumiem nerunāju, tādēļ noliec glāzi un nomierinies ar kaut kādiem apvainojumiem. Diez vai Tu gribi, lai par Tevi kaut ko publiski uzrakstu Mārtiņ :)Nu nezinu vai man butu jauztraucas attieciba pret taviem publiskajiem izteikumiem pret mani. Varbut pats glaziti noliec. Jautajums ir par to ka talak par vaimanam netiec, es te gan citur saskatu realu darbibu, bet tu tur galigi nepiedalies. Bet tu tads biški pec dukšdirseja vaimanologa, ja godigi, izklausies. Ar to mes šo sarunu ari varam beigt. :)
Kļūdies, vienkārši katram savs redzējums, celt savu pašapziņu forumos vai darīt lietas, ko uzskati par pareizu un par to nerunāt. Varam beigt sarunu, Tu gan atklājies publikai, nevis sēdi zem l200, citādi vairs nav interesanti lasīt ko raksti, drīzāk skumji un smieklīgi, kad zināms, kas esi :)
2.septembris 2023, 05:08 | links
 
Abavnieks [2.sep]: L200 [3:14]: Abavnieks [Vakar]: L200 [Vakar]: Kā tad beidzās samu killera sāga? Sadurtas riepas, terases dēlis, adminstratīvais sods? :DddNekā arī nebeigsies :D un nebeigsies arī tas, kas notiek pie ūdeņiem, sekojoši tam arī nebeigsies glupi mn likumi, takā dzīvojam kā dzīvojam bez lieka stresaTu esi tipisks cietējs draugs. Tu paskaties uz sevi. Kad mes maucam toreiz uz juru es tu un Niknais, tu ka liels lamzaks sedeji uz pakalbenka tiko nopirkta subaru foreter xt un tu neko par lupinu nevareja parsplaut. Neko! Piecelies ludzu no ķebĺa draugs. Sita runasana par likumiem ir pedeja huiņa un es ceru ka pats to saproti. Pasiem ir jasaprot kas ir pareizi.Tagad viss skaidrs! Biji foršs onka toreiz, kas notika, vecums, alkohols? Likumi, un šeit runāju par makšķerēšanas noteikumiem, mani īsti neietekmē un nav vajadzības neko pārkāpt, bet paskatot plašāk, tiem ir daudz nepilnību, kas rezumējas muļķībās gan uz vienu gan uz otru pusi. Un tad arī katram otrajam sanāk - daru kā pats uzskatu par pareizu, plus vēl “likumīgi” . Kad beigsim domāt tikai par savu pakaļu šobrīd un tagad, tad varbūt arī būs mn tādi, kas zivīm dod vairāk labuma nekā tagad. Par citiem likumiem nerunāju, tādēļ noliec glāzi un nomierinies ar kaut kādiem apvainojumiem. Diez vai Tu gribi, lai par Tevi kaut ko publiski uzrakstu Mārtiņ :)
Nu nezinu vai man butu jauztraucas attieciba pret taviem publiskajiem izteikumiem pret mani. Varbut pats glaziti noliec. Jautajums ir par to ka talak par vaimanam netiec, es te gan citur saskatu realu darbibu, bet tu tur galigi nepiedalies. Bet tu tads biški pec dukšdirseja vaimanologa, ja godigi, izklausies. Ar to mes šo sarunu ari varam beigt. :)
2.septembris 2023, 04:41 | links
 
L200 [2.sep]: tuniitis [Vakar]: Kā tad beidzās samu killera sāga? Sadurtas riepas, terases dēlis, adminstratīvais sods? :Ddd

L200, 1.septembris 2023, 18:57
Tur, visticamāk, ka Vorobjova kungs dabūs pa galvu no sava amata brāļiem, jo lai arī cik skumji nebūtu, tā samu sitēju kompānija ir ļoti liela. Un viņiem nemaz nav vajadzīgs, lai kaut kāds zīmulis ar uzmanības trūkuma kompleksu pievērstu viņu biznesam lieku uzmanību un jauktu gaisu ar stulbu lielīšnos sociālajos tīklos...Es nedomaju ka viņš ir vainigs. Nu būsim godīgi. Beigta zivs pūst no galvas. Vins ir suda vatenis, es ka ists latvietis viennozimi aizstavesu latvijas un musu dzimtenes interes. Bet no otras puses es vinam nevaru parmest ka vins tirgo. Un es vinam nedrikstu parmest to ka vins ir okupants.

Mes dzivojam demokratiska, tiesiska valsti un ta tam ir jabut.

Lsi uzdarbojas riepu dureji un upes saimnieki. Vini parmacis tiesi tapat ka @svens parmacija sakuma. :)
neesmu viņam vēl pirkstu piedūris:)))
2.septembris 2023, 04:35 | links
 
L200 [2.sep]: Abavnieks [Vakar]: L200 [Vakar]: Kā tad beidzās samu killera sāga? Sadurtas riepas, terases dēlis, adminstratīvais sods? :DddNekā arī nebeigsies :D un nebeigsies arī tas, kas notiek pie ūdeņiem, sekojoši tam arī nebeigsies glupi mn likumi, takā dzīvojam kā dzīvojam bez lieka stresaTu esi tipisks cietējs draugs. Tu paskaties uz sevi. Kad mes maucam toreiz uz juru es tu un Niknais, tu ka liels lamzaks sedeji uz pakalbenka tiko nopirkta subaru foreter xt un tu neko par lupinu nevareja parsplaut. Neko! Piecelies ludzu no ķebĺa draugs. Sita runasana par likumiem ir pedeja huiņa un es ceru ka pats to saproti. Pasiem ir jasaprot kas ir pareizi.
Tagad viss skaidrs! Biji foršs onka toreiz, kas notika, vecums, alkohols? Likumi, un šeit runāju par makšķerēšanas noteikumiem, mani īsti neietekmē un nav vajadzības neko pārkāpt, bet paskatot plašāk, tiem ir daudz nepilnību, kas rezumējas muļķībās gan uz vienu gan uz otru pusi. Un tad arī katram otrajam sanāk - daru kā pats uzskatu par pareizu, plus vēl “likumīgi” . Kad beigsim domāt tikai par savu pakaļu šobrīd un tagad, tad varbūt arī būs mn tādi, kas zivīm dod vairāk labuma nekā tagad. Par citiem likumiem nerunāju, tādēļ noliec glāzi un nomierinies ar kaut kādiem apvainojumiem. Diez vai Tu gribi, lai par Tevi kaut ko publiski uzrakstu Mārtiņ :)
2.septembris 2023, 04:00 | links
 
Abavnieks [1.sep]: L200 [Vakar]: Kā tad beidzās samu killera sāga? Sadurtas riepas, terases dēlis, adminstratīvais sods? :DddNekā arī nebeigsies :D un nebeigsies arī tas, kas notiek pie ūdeņiem, sekojoši tam arī nebeigsies glupi mn likumi, takā dzīvojam kā dzīvojam bez lieka stresa
Tu esi tipisks cietējs draugs. Tu paskaties uz sevi. Kad mes maucam toreiz uz juru es tu un Niknais, tu ka liels lamzaks sedeji uz pakalbenka tiko nopirkta subaru foreter xt un tu neko par lupinu nevareja parsplaut. Neko! Piecelies ludzu no ķebĺa draugs. Sita runasana par likumiem ir pedeja huiņa un es ceru ka pats to saproti. Pasiem ir jasaprot kas ir pareizi.
2.septembris 2023, 03:14 | links
 
Vel es velos piebilst ka nevajag uztvert visu personigi, bet suda vateņi vairs nav welcome. Es tik ta. Pa draugam. :)
2.septembris 2023, 02:41 | links
 
tuniitis [1.sep]: Kā tad beidzās samu killera sāga? Sadurtas riepas, terases dēlis, adminstratīvais sods? :Ddd

L200, 1.septembris 2023, 18:57
Tur, visticamāk, ka Vorobjova kungs dabūs pa galvu no sava amata brāļiem, jo lai arī cik skumji nebūtu, tā samu sitēju kompānija ir ļoti liela. Un viņiem nemaz nav vajadzīgs, lai kaut kāds zīmulis ar uzmanības trūkuma kompleksu pievērstu viņu biznesam lieku uzmanību un jauktu gaisu ar stulbu lielīšnos sociālajos tīklos...
Es nedomaju ka viņš ir vainigs. Nu būsim godīgi. Beigta zivs pūst no galvas. Vins ir suda vatenis, es ka ists latvietis viennozimi aizstavesu latvijas un musu dzimtenes interes. Bet no otras puses es vinam nevaru parmest ka vins tirgo. Un es vinam nedrikstu parmest to ka vins ir okupants.

Mes dzivojam demokratiska, tiesiska valsti un ta tam ir jabut.

Lsi uzdarbojas riepu dureji un upes saimnieki. Vini parmacis tiesi tapat ka @svens parmacija sakuma. :)
2.septembris 2023, 02:39 | links
 
Kā tad beidzās samu killera sāga? Sadurtas riepas, terases dēlis, adminstratīvais sods? :Ddd

L200, 1.septembris 2023, 18:57

Tur, visticamāk, ka Vorobjova kungs dabūs pa galvu no sava amata brāļiem, jo lai arī cik skumji nebūtu, tā samu sitēju kompānija ir ļoti liela. Un viņiem nemaz nav vajadzīgs, lai kaut kāds zīmulis ar uzmanības trūkuma kompleksu pievērstu viņu biznesam lieku uzmanību un jauktu gaisu ar stulbu lielīšnos sociālajos tīklos...
1.septembris 2023, 21:29 | links
 
 
Francūzim samu copē gadījās neliels pārsteigums...:))
1.septembris 2023, 20:28 | links
 
L200 [1.sep]: Kā tad beidzās samu killera sāga? Sadurtas riepas, terases dēlis, adminstratīvais sods? :Ddd
Nekā arī nebeigsies :D un nebeigsies arī tas, kas notiek pie ūdeņiem, sekojoši tam arī nebeigsies glupi mn likumi, takā dzīvojam kā dzīvojam bez lieka stresa
1.septembris 2023, 20:04 | links
 
Kā tad beidzās samu killera sāga? Sadurtas riepas, terases dēlis, adminstratīvais sods? :Ddd
1.septembris 2023, 18:57 | links
 
Martels [1.sep]: daddy_j [38m]: skumji, ja tas izrādīsies daudzāķu cemmeris...

uz dabisko ēsmu neredzēju īpašas priekšrocības ar live, ja viņš ēd, tad ēd, ja ne, tad ne... Ok, var redzēt kā šis grozās, izmērs saprotams, var redzēt kur priekš, kur pakaļa... bet ēšanu tas neietekmē ...Domāju, ka priekšrocība ir tā, ka pamanot livescopā samu, uzdauza mērķtiecīgi kvoku un un viņš pienāk pie ēsmas, neaizbaidot ar liekiem sitieniem. Samam esot pie ēsmas (slieka,akna) to var raustīt, cilāt augstāk zemāk un vērot sama reakcijas. Ar parasto ehalota to tik precīzi nevar izdarīt.
tieši tā. parastajā ehā šķiet ka sams (resnā, treknā līnija ehā) stāv zem ēsmas un to aplūko, bet live tu redzi ka īstenībā tas stāv pāris metrus prom. vnk ehas starā atrodas, un tā atrašanās vieta var maldināt
1.septembris 2023, 09:21 | links
 
daddy_j [1.sep]: skumji, ja tas izrādīsies daudzāķu cemmeris...

uz dabisko ēsmu neredzēju īpašas priekšrocības ar live, ja viņš ēd, tad ēd, ja ne, tad ne... Ok, var redzēt kā šis grozās, izmērs saprotams, var redzēt kur priekš, kur pakaļa... bet ēšanu tas neietekmē ...
Domāju, ka priekšrocība ir tā, ka pamanot livescopā samu, uzdauza mērķtiecīgi kvoku un un viņš pienāk pie ēsmas, neaizbaidot ar liekiem sitieniem. Samam esot pie ēsmas (slieka,akna) to var raustīt, cilāt augstāk zemāk un vērot sama reakcijas. Ar parasto ehalota to tik precīzi nevar izdarīt.
1.septembris 2023, 08:49 | links
 
un vislabākie rezultāti nebūt nav uz dropšota maili vai gumiju kā vairums provē ķert

svens76, 31.augusts 2023, 19:07


...ja jau iesāki, tad pabeidz :))

skumji, ja tas izrādīsies daudzāķu cemmeris...

uz dabisko ēsmu neredzēju īpašas priekšrocības ar live, ja viņš ēd, tad ēd, ja ne, tad ne... Ok, var redzēt kā šis grozās, izmērs saprotams, var redzēt kur priekš, kur pakaļa... bet ēšanu tas neietekmē ...
1.septembris 2023, 08:41 | links
 
raihs [31.aug]: Ar Panoptix tos samus cērt ne pa jokam(protams tie, kas māk). Paziņas paziņa pāris mēnešos to uzparikti(ap 4k) gaļu tirgojot atsita... Drīz tie sami te izbeigsies.
un vislabākie rezultāti nebūt nav uz dropšota maili vai gumiju kā vairums provē ķert
31.augusts 2023, 19:07 | links
 
Ar Panoptix tos samus cērt ne pa jokam(protams tie, kas māk). Paziņas paziņa pāris mēnešos to uzparikti(ap 4k) gaļu tirgojot atsita... Drīz tie sami te izbeigsies.
31.augusts 2023, 18:41 | links
 
Mani 5 centi.

Lai cik jocīgi neizklausītos, bet restorāniem nav izdevīgi pirkt zivi no kaut kāda tur vateņa un maksāt viņam naļikā. Vieglāk un ērtāk ir nopirkt no zivju audzētavas.

Ok. Bet ja tomer tirgo, tad kādēļ tas ir kas nosodāms?

Pilns centrāltirgus ar brakaru karūsām.
No kurienes tur ir tie zandarti?
Un kas tie par tādiem labdariem, kas Zemmopības Ministrijas vecenēm piegāda ikru burciņas sezonas laikā?

Kāpēc carnikavā un salacā pāris izredzētie drīkst smelt nēģus un tirgot? Daugavā tepat pretī geja pilij tas pats.

Ja viņi drīkst, tad kāpēc vatenis nedrīkstētu, ar ko viņš sliktāks par tiem citiem?
31.augusts 2023, 15:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager