Sami

Manam gan liekas ka visa šiā cepšanās no tā ka nevaram neko noķert?)))
14.jūlijs 2016, 08:53 | links
 
Nu ja, tad tagad, lai tiktu no punkta A uz punktu B obligāti būs jābrauc no visām bedrēm vismaz 50m attālumā? :)
14.jūlijs 2016, 08:34 | links
 
sen laiks aizliegt ar motoriem velcēt,tie glisētāji apriebušies
upiks, 14.jūlijs 2016, 07:49

A kur pie mums velcē glisējot? :)

martins_, 14.jūlijs 2016, 07:55
velcēt nē,bet nopurkšķinot gar bedrem un citām perspektīvam vietām laivai purns augsā un slaidā loka atpakaļ un po citi laivotāji ...

upiks, 14.jūlijs 2016, 08:02


upik , izskatās ka tu nemaz nezini ko nozīmē vārds ,, velcēšana ".
14.jūlijs 2016, 08:20 | links
 
sen laiks aizliegt ar motoriem velcēt,tie glisētāji apriebušies
upiks, 14.jūlijs 2016, 07:49

A kur pie mums velcē glisējot? :)

martins_, 14.jūlijs 2016, 07:55

velcēt nē,bet nopurkšķinot gar bedrem un citām perspektīvam vietām laivai purns augsā un slaidā loka atpakaļ un po citi laivotāji ...
14.jūlijs 2016, 08:02 | links
 
sen laiks aizliegt ar motoriem velcēt,tie glisētāji apriebušies
upiks, 14.jūlijs 2016, 07:49


A kur pie mums velcē glisējot? :)
14.jūlijs 2016, 07:55 | links
 
runājot par kolhozu-sen laiks aizliegt ar motoriem velcēt,tie glisētāji apriebušies un neizskatas veci onkuļi kuriem airus grūti pacilāt,uzreiz būtu tikai normali copmaņiLikteņupē
14.jūlijs 2016, 07:49 | links
 
Ai lasot jūsu runas pašam tā sagribējās braukt uz samiem un tāpēc rītā nolēmu braukt uz samiem!
Vieta Daugava no Rīgas hesa līdz zelta tiltam!
13.jūlijs 2016, 12:40 | links
 
Ko jūs te jemās. Zināmajās vietās sen jau kā nevar ar laivu normāli izbraukt-kolchozs tāds kā pie kases algu sajemot sovdepa laikos.
13.jūlijs 2016, 09:06 | links
 
Īpaši negribīgam piecdesmitniekam es liktu 18.nummura ākīti uzsietu uz 0.6mm pītenes,un gala vienu piņķīti un trīs motilīsus,kurus vēlams āķēt aiz vidus lai negribīgais nerauj nost!)))
13.jūlijs 2016, 08:54 | links
 
Tad OK!Es sev nozvērējos ka nevienu virs 20.kg nost nesitīšu!)))Un zem piečuka arī.
12.jūlijs 2016, 21:49 | links
 
Viņš pajem vienu, labi ja....kādreiz, 90-tajos jēmis vairāk, tagad žēl viņam tos monstrus.

"Prokurors mājās kādu maigu zifftiņu grib" ;)
12.jūlijs 2016, 21:46 | links
 
Var jau būt,var jau būt?Nu man nav gadījies kad dvacars un uz augšu tirinātu!?Nu aber onka izkalusās tāds stipri gaļniecisks(par katru cenu)?Laikam no samiem vien pārtiek?Nu gluži kā ,,Zelta tilta personāžs A.Dz.
Man vienkārši-Ņem labi,ne meklēju gribulīgāku,Cērmes un gliemjus neizmantoju,tikai dzīvo uz 9/0 vienžubura(drošības absvērumu pēc nekādi troiņiki ne dvoiņiki)Un vispār ne visai man tas sams vajadzīgs(beigts)!Jādīrā,jākūpina!(((Baigā ņemšanās,labāk zandarts(viens vai divi)un miers mājās!Nu nevajag man čupu ar samu līķiem,ciematu pabarot,radiņus vai dies nedod , tirgot!Tā kaut kā.
12.jūlijs 2016, 21:31 | links
 
Kā zināms, kur es un mani komrādi ķeram, Daugava ir citāda, vēl "dzīvā" upe..

Pagājušogad devāmies copē un gadījās man aprunāties krastā ar cilvēku, jau stipri gados onkulīti. Man kvoks-kā balets, man spinings ir primārais, bet te vnk bija interesanti parunāties. Cilvēks ķer un taisa kvokus pats no 80-tajiem gadiem. Kvoku ap 20 gabalu. Parasta 2.40 laiva, roku stiprumam motoru neliek, atstāj mašīnas bagažniekā, parasti tikai airē. eholote, Kamatsu āķis uz šņores, bumbulis-40 gr. ķer no Piedrujas līdz Rīgas Hesam. Tad nu lūk, laivā ideāla kārtība, parasti saka vajadzīga ēsmu dažādība-dzīvais, mirušais zifftiņš, vardes, gliemeži no upes, vīngliemeži, burtuļi-jebšu naktstārpi, zemes tārpi un sarkanās sliekas, aknas un pārējo neliek, uzskata, ka tikai augstākminētais strādā vislabāk.

Tad nu lūk, kad ir tie "tirinātāji", tie var būt arī 20-tnieki un vairāk-vnk nejem. Viņa pēdējais gājiens-samazina šnores izmēru, āķis tas pats, bet 2 reizes mazāks un virsū-pusburtulis un murskulis ar sarkanajām sliekām.....teica viņš, ka tā ir viena no iespējām tikt pie "negribīga" sama. Foto telefonā-80-nieks, 50-nieks, čupa ar 40-20-kiem.

Ienīst velcētajus, kuri "specializējas uz samiem".

Vot i viss stāsts.

Bet es turpināšu spiningot ;)
12.jūlijs 2016, 21:16 | links
 
Labāk ķert bez pludiņiem, sevišķi, ja gribas operatīvi karināt samam pie deguna dažādos dziļumos lūrot eholotē.
Grūstīt pludiņu augšā lejā ir garām.
Pludiņa pretestības efektu var panākt pieregulējot multjika bremzi.
12.jūlijs 2016, 13:39 | links
 
)))! Sīkie tirinātāji!D. Normāls sams neko netirina! Vienkārši noliec 100-200.gr kātu ūdenī un viss! Var mierīgi pagūt aizpīpēt pirms staipīšanās, tad nesteidzīgi piecirst un pumpēt ārā! Tirinās kurkuļi!)))Es runāju par SAMIEM!
12.jūlijs 2016, 12:12 | links
 
Faktiski visiem samiem, ko esmu noķēris, āķis ir ieķēries lūpas kaktiņā. Tai vietā ir mīkstums, āķim ir kur iedurties.

Augšlūpa un apakšlūpa ir pārklātas ar tādu kā plāksni ar zobiem. Tai neviens āķis nevar cauri izdurties. Esmu mēģinājis jau noķertam samam tur ar āķi iebakstīt - tikai āķi nolauzu...

Rīkle samam ir liela un mīksta, tur āķim būtu kur ieķerties, bet acīmredzot jāgaida, jāgaida un vēlreiz jāgaida, lai ēsma tur nonāktu.

Es parasti sagaidu, kad pēc pieminētās purināšanas un pludiņa iegremdēšanas parādās konkrēts stiepiens, tad cērtu.

Sestdien norāvu pavadiņu... nu nevar likt pītajai pamatauklai mono pavadiņu, nevar :(
12.jūlijs 2016, 09:37 | links
 
Brālīti!
Ieej youtuba un krieviski uzraksti kā noķert samus un paakaties video atri viss bus skaidrs es ari ta dariju!
12.jūlijs 2016, 00:05 | links
 
Pēdējā cope jau izskatījās smuka bet vēl daudz lietu man nav skaidrs. Nav skaidrs kurā brīdī piecirst. Lieta tāda .Izdevās vairākas reizes uzaicināt pie galda samu(lielo vai mazo nesapratu) . Str'pas bij un copes bij 3x. Tad sākas pats interesantākais . Sāk tirināt pludu ,pavelk nedaudz ,atkal tirina,viegli piecērtu - no tārpu kušķa -maza ādiņa . Nākošā cope - sāk tirināt,nedaudz parauj uz priekšu,uzreiz cērtu -atkal tas pats . Nesaprotu kurā brīdī cirst . Čomam tā pati kļūda kas man pirmajā reizē -pa lielu ākis(3 nieks) -maza cope un prom . Kad jāpiecērt ? Dodiet padomu . Sapratu ka sams ir vēl trakāks sūkātājs kā līnis .Ko viņš tur čakarējas ? Vai viņš neņem kā līdaka vai vēdzele ?? Izskaidrojiet man - iesācējam ,citādi miedziņš nenāk .

Šoreiz šāvu pa 2 zaķiem un izdevās. Kamēr ēsma pār bortu uz samu un dreifējam ar parašūtu bij arī laiks padesot . 2 zanderi pieteicās . Tā kā kvokošana un Ds ošana ir apvienojama - ja nedzer aliņu :)
11.jūlijs 2016, 23:33 | links
 
Tanii pusee kjer uz shnjoreem,patiesiibaa ja nav pavadziimes var sanaakt nesaprashanaas ar PVD
11.jūlijs 2016, 21:27 | links
 
http://www.jekabpils.lv/lv/jaunumi/2016-07-04/jekabpils-aicina-nogarsot-ipaso-delikatesi-daugavas-samu

Man interesē, kur tie restorāni un kafejnīcas tos Daugavas samus ņem. Vai tik ne no makšķerniekiem un pašpatēriņa zvejniekiem.... Pašvaldība netieši aicina pārkāpt likumus.
11.jūlijs 2016, 21:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager