Sami

Kaut kā sami ceļās uz kvoku, bet ņēmt negrib...

igis190, 5.jūlijs 2016, 16:39

Tieši tā arī man bij.

Bralitis, 5.jūlijs 2016, 17:03


To ēsmu takš vajag patirināt!!! Sams slikti redz tomēr
5.jūlijs 2016, 18:21 | links
 
Kaut kā sami ceļās uz kvoku, bet ņēmt negrib...

igis190, 5.jūlijs 2016, 16:39


Tieši tā arī man bij.
5.jūlijs 2016, 17:03 | links
 
Kaut kā sami ceļās uz kvoku, bet ņēmt negrib...
5.jūlijs 2016, 16:39 | links
 
Mans sams vēl mīlas priekos .Cope ir forša :)
4.jūlijs 2016, 21:40 | links
 
 
Brālītim.mošk ķer citas zivis.;)
2.jūlijs 2016, 21:29 | links
 
divas dienas biju pie upes,redzeju kvo.....tajus,apluzas,velctetaji ari,nu vismaz mana rrajona,viens gavileja ap 5 no rita,lai veicas,mums tik kurkulji,lai dzivo talak
2.jūlijs 2016, 17:39 | links
 
Kļūdies Bračiņ,kļūdies!Es visus šitos draņķus neizmantoju!Pēc balatajiem priekš brekša biju,priekš brekša!Pacieties līdz augustam1Tad gan nervus pabendēšu!
2.jūlijs 2016, 10:31 | links
 
star citu uz pusbrekšiem arī labi ķeras sami, bet man labākā esma naktstārpi....!

opusums, 1.jūlijs 2016, 22:41


Tiko suns man lāča pakalpojumu izdarīja . Klusiņām lavos pa dārzu un ķeru naktstārpus -šie žiperīgi ,ja nepaspēj paķert -alā iekšā . Pēkšņi mans suns dipu dapu pa priekšu -skatos visi strauji pazūd -paliku bešā . Iešu pēc 10 min. Rīt ēdienkartē gliemeži -to gan ir daudz un naktstārpi .Suni ieslodzīju .
1.jūlijs 2016, 23:56 | links
 
Labākais gabals ir par zirga pautiem...
1.jūlijs 2016, 22:56 | links
 
Laba humora deva lasot pēdējo lapu:D
1.jūlijs 2016, 22:55 | links
 
star citu uz pusbrekšiem arī labi ķeras sami, bet man labākā esma naktstārpi....!
1.jūlijs 2016, 22:41 | links
 
Liekat mieru samiem, ķersat breksīšus.
1.jūlijs 2016, 13:19 | links
 
Blēņas, LV sams vardi ņem ļoti labi, ar visdām acīm. tik lielu vajag.

Uz zemesvēžiem un lielajiem sienāžiem, kas krievu saitos skaitās laba ēsma, neko neesmu dabūjis.

Uz lauku peli (nededzinātu) viens sams pa visu manu "karjeru" :)

Pie "ekstrēmām ēsmām" nonāk visai drīz, kad milzum daudz samu vazājas ēsmai līdzi bet neņem... kas tik nav mēģināts :)

daddy_j, 1.jūlijs 2016, 12:48


Nevaru pat iedomāties kā tu to peli dzīvu uz āķa stutēji? :))) yeak ....
1.jūlijs 2016, 13:12 | links
 
Blēņas, LV sams vardi ņem ļoti labi, ar visdām acīm. tik lielu vajag.

Uz zemesvēžiem un lielajiem sienāžiem, kas krievu saitos skaitās laba ēsma, neko neesmu dabūjis.

Uz lauku peli (nededzinātu) viens sams pa visu manu "karjeru" :)

Pie "ekstrēmām ēsmām" nonāk visai drīz, kad milzum daudz samu vazājas ēsmai līdzi bet neņem... kas tik nav mēģināts :)
1.jūlijs 2016, 12:48 | links
 
par vardēm- runā, ka āda par acīm jāpārvelk, jo samam it kā nepatīk viņas acis :) ?

opusums, 1.jūlijs 2016, 10:33


Jo sams baidās dabūt varžacis.
Viņš tak' arī cilvēks : ))
1.jūlijs 2016, 11:07 | links
 
par vardēm- runā, ka āda par acīm jāpārvelk, jo samam it kā nepatīk viņas acis :) ?
1.jūlijs 2016, 10:33 | links
 
Ni! Tūdaliņ braukšu uz lielo pilsētu pēc paikas un trāpiem! Vieta ta laba!)))
Ups ne pa tēmu! Samus ar aknām nebarošu!

willijs, 1.jūlijs 2016, 07:58


Uz lielo pilsētu pēc samu ēsmas ??? Man jau šķiet ka tieši otrādāk ir. Svaigos gliemežus un vardes toč nevienā veikalā nevar nopirkt , naktstārpi gan ir copes bodēs un ar reti kurā. Gaujā es knapi 1 m2 ,5 minūšu laikā pielasīju 5L spainīti ar gliemežiem ,naktstārpi naktī ar lukturīti pa dārzu daudz , vardes gan vēl neesmu mēģinājis noķert. pagāšreiz izmantoju knapi 1L ar gliemežiem -pārējais pār bortu lai aug Daugavas plašumos . Vēl protams -apdedzināta žurka , izmērcēts kaķēns ,zirga pauti un citi eksotiskie nostāsti lai paliek ekstrēmistiem :))
1.jūlijs 2016, 09:48 | links
 
Tā,laiks dziedēt padsmitnieka dveseles traumu kad sami ar gumijeni mani vazaja Likteņupē,ekipejums sagadats-iesakiet ēsmas ko ūsainim labak piedāvāt,trokšņot netaisos,klusi,rāmi ar pludu piegādāt šiem pie deguna ēdamo...brīvdienās tad jāsagādā ko ieteiks šeit speci jo līdz pirmdienai upē nebūs ko darīt to motoru par daudz
1.jūlijs 2016, 08:15 | links
 
Ni! Tūdaliņ braukšu uz lielo pilsētu pēc paikas un trāpiem! Vieta ta laba!)))
Ups ne pa tēmu! Samus ar aknām nebarošu!
1.jūlijs 2016, 07:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager