Sami

Tev arī laba sirds apelsin!)))

willijs, 30.jūnijs 2016, 08:06

Willij, piekrītu!!;)

apelsins, 30.jūnijs 2016, 15:43

Nepiekrītu. Cilvēki ar labu sirdi citus neaprunā .

Bralitis, 30.jūnijs 2016, 19:52


Vai tu jūties aprunāts, Brālīt?!
1.jūlijs 2016, 01:23 | links
 
Eh.Jums tik sami galvā! Negribu samu, negribu zandartu un asari! Rīt braukšu ķert breksi, tepat pie savām mājām!)))

willijs, 30.jūnijs 2016, 23:00

Jau iebaroji? :)
30.jūnijs 2016, 23:02 | links
 
Eh.Jums tik sami galvā! Negribu samu, negribu zandartu un asari! Rīt braukšu ķert breksi, tepat pie savām mājām!)))
30.jūnijs 2016, 23:00 | links
 
Tev arī laba sirds apelsin!)))

willijs, 30.jūnijs 2016, 08:06

Willij, piekrītu!!;)

apelsins, 30.jūnijs 2016, 15:43


Nepiekrītu. Cilvēki ar labu sirdi citus neaprunā .
30.jūnijs 2016, 19:52 | links
 
Tev arī laba sirds apelsin!)))

willijs, 30.jūnijs 2016, 08:06


Willij, piekrītu!!;)
30.jūnijs 2016, 15:43 | links
 
Tev arī laba sirds apelsin!)))
30.jūnijs 2016, 08:06 | links
 
Ko te h...u dzenājat?Kadas vēl slepenās vietas var būt kvokojot???Pa kluso?Daugava mierīgā laikā,ir kā uz delnas un kvoka skaņa arī ir skaļa.Piekritu,ka ir iecienītas vietas,bet ne slepenas.Tas pats dažiem ar jūru.Viens čoms mani veda uz savu slepeno vietu,bet kad tur ieradāmies,tad vietas tur brīvas nebija. :))Un vispār-nekvokojiet,samus neķeriet un visiem sakiet,ka neķerās. :)

daugavietis, 29.jūnijs 2016, 15:14


Man visa Daugava ir slepena vieta :) Iecienītās vietas visi zin un visu laiku presingo. 14 kilometrus dreifējot katrā vietā kur šie līda uz augšu nospiedu podziņu GPS-ā . Tagad man ir savas iecienītās vietas :)
29.jūnijs 2016, 22:39 | links
 
Dodiet tak tam lopiņam mierīgi nonārstot!!!Katru dienu zvetēpa pauri!Tieši zvetē ne kvoko!Nav gana aplauzienu?Nošņurkuši,kurkuļu apraustītiem tārpiem un aknām brauc malā!)))))Pašlaik labs asaris ķerās!

willijs, 29.jūnijs 2016, 17:52


Lopiņš bedrē nenārsto. Lopiņš pie Spaskova peld, ja vien priekšā nav HES. Lopiņš nārsta laikā uz džiga ņemams salīdzinoši seklās vietās.
Pēc nārsta gan smuki pa bedrēm sasēžas, tad arī var dot pa bundžām. Vai ne, Willij?!
29.jūnijs 2016, 18:04 | links
 
Dodiet tak tam lopiņam mierīgi nonārstot!!!Katru dienu zvetēpa pauri!Tieši zvetē ne kvoko!Nav gana aplauzienu?Nošņurkuši,kurkuļu apraustītiem tārpiem un aknām brauc malā!)))))Pašlaik labs asaris ķerās!
29.jūnijs 2016, 17:52 | links
 
Ventā ar šogad ir pa kādam noķerts, mazam gan, bet ir.
Vēl drošāk Puzē / Rindā sams ir noķerams.
29.jūnijs 2016, 15:33 | links
 
Varbūt tā slepenā vieta ir Lielupe? :)
29.jūnijs 2016, 15:24 | links
 
Ko te h...u dzenājat?Kadas vēl slepenās vietas var būt kvokojot???Pa kluso?Daugava mierīgā laikā,ir kā uz delnas un kvoka skaņa arī ir skaļa.Piekritu,ka ir iecienītas vietas,bet ne slepenas.Tas pats dažiem ar jūru.Viens čoms mani veda uz savu slepeno vietu,bet kad tur ieradāmies,tad vietas tur brīvas nebija. :))Un vispār-nekvokojiet,samus neķeriet un visiem sakiet,ka neķerās. :)
29.jūnijs 2016, 15:14 | links
 
brālīt, šodien satiku kvokotāju, nostājās bedrē un nepārtraukti pukškināja, džigoju netālu, te pēkšņi attapos ka skaitu, bija 56, šis vēl turpināja, sasmējos , tālāk neskaitīju, vēl kādi 30 toč bija- varbūt tāda Tavas veiksmes formula:)

usis, 28.jūnijs 2016, 23:07

1 raksta 500 lasa ,200 ķer kvokus un laiž copēt ,10 apzvana čomus saka ka baigi ņem,tie progresīvās aritmētikas tempos jau paziņo jau saviem čomiem ka kaut kāds specs Brālītis izvilcis 40 gab ,kaut gan bij 4 copes un es biju pirmo reiz ar kvoku :) , tikai neviens nepiefiksēja ka netika vieta pateikta :) Neesmu tak pirmo gadu ar pīpi laivā :) Manu samu tik un tā neviens neizvilks :) Tā tēma mani interesē un ir mērķa zivs šosezon .Varat necerēt ka izpļāpāšos vietas un uz ko un cikos ,bet skaļi priecāšos par savu pirmo samu :) Par nākamajām kā jau parasti būs teksts no Urmāsa krājuma : "Cope ir forša" ,zivi noķēru :)

Bralitis, 29.jūnijs 2016, 00:50


Malacis!Tā turēt!
P.S. Tavu slepeno vietu tāpat zinu,bet neteikšu!)))
29.jūnijs 2016, 07:10 | links
 
brālīt, šodien satiku kvokotāju, nostājās bedrē un nepārtraukti pukškināja, džigoju netālu, te pēkšņi attapos ka skaitu, bija 56, šis vēl turpināja, sasmējos , tālāk neskaitīju, vēl kādi 30 toč bija- varbūt tāda Tavas veiksmes formula:)

usis, 28.jūnijs 2016, 23:07


1 raksta 500 lasa ,200 ķer kvokus un laiž copēt ,10 apzvana čomus saka ka baigi ņem,tie progresīvās aritmētikas tempos jau paziņo jau saviem čomiem ka kaut kāds specs Brālītis izvilcis 40 gab ,kaut gan bij 4 copes un es biju pirmo reiz ar kvoku :) , tikai neviens nepiefiksēja ka netika vieta pateikta :) Neesmu tak pirmo gadu ar pīpi laivā :) Manu samu tik un tā neviens neizvilks :) Tā tēma mani interesē un ir mērķa zivs šosezon .Varat necerēt ka izpļāpāšos vietas un uz ko un cikos ,bet skaļi priecāšos par savu pirmo samu :) Par nākamajām kā jau parasti būs teksts no Urmāsa krājuma : "Cope ir forša" ,zivi noķēru :)
29.jūnijs 2016, 00:50 | links
 
brālīt, šodien satiku kvokotāju, nostājās bedrē un nepārtraukti pukškināja, džigoju netālu, te pēkšņi attapos ka skaitu, bija 56, šis vēl turpināja, sasmējos , tālāk neskaitīju, vēl kādi 30 toč bija- varbūt tāda Tavas veiksmes formula:)
28.jūnijs 2016, 23:07 | links
 
Gribēju pajautāt uz kādu dziļumu kantēm labāk meklēt ūsaino? Ir iepirkts downriger tāpēc principā varu piekļūt jebkuram dziļumam. Vai Rīgā kaut kur ir iespējams nopirkt tos Halco Poltergeist voblerus?
28.jūnijs 2016, 19:42 | links
 
dzirdeeju 22 otrajaa esot bijis knaabiens,ir kas smukus pavilkushi un ir kas laukaa nav vareejushi izstiept :)
28.jūnijs 2016, 00:05 | links
 
Nāksies apbēdināt?Velce man tiešām neinteresē!Pareizāk būtu teikt ka dziļi iekšienē pat riebjas!Bračiņ!Ar nepacietību gaidu pirmo (Latvijā) erotisko sama bildi!)))Tikai neaizmirsti ka lielākie ķeras uz svilināta sivēna un govs tesmeņa kuram katrā cicī pa troiņikam!)))
27.jūnijs 2016, 19:30 | links
 
Addd, vecīt neviens neapvainojas, drusku smieklīgi, ka paliec kategorisks spriedumos.

Es taču tev neprasu - Atsūti savas Dāmas kailfoto. Un, ja nesūti, kategoriski uzstāju - Tev nemaz Vecenes nav, tu vispār esi nevainīgs..

apelsins, 23.jūnijs 2016, 10:18

Nav Jums veči kam datorus atņemt, vis rakstāt un rakstāt.
Mans kategorisks spriedums izriet no Jūsu komentāriem par velci, kā panaceju samu ķeršanā. Es to sapratu, ka nopirkt karpu RIMI veikalā, ir daudz grūtāk, nekā tikt pie sama ar velces palīdzību. Man personīgi vobleri Predatek-Viper, Halco Poltergeists un daudzu citu ražotāju spēlītes ir, tikai favorīti mainās atkarībā no laika apstākļiem un gadalaika.
Ja starp brīnumvobleri un savas Dāmas kailfoto ir vienādības zīme, tad tas tiešām ir noslēpums, Apelsīn velcējiet uz nebēdu man nav žēl lai veicas. Tikai ja stāstīsiet ka par velci Jums nav intereses, es neticēšu.
Ne asakas.

Ar cieņu.

addd, 27.jūnijs 2016, 15:45


Cienītais Addd, no tava sarežģītā teksta man sāka sāpēt galva, johaidī!!
27.jūnijs 2016, 16:57 | links
 
Smejat, smejat !! Noķeršu pirmo savu samu ,pārkāpšu principam nefočēt zivis un uztaisīšu erotisko fotosesiju ar samu ! Vēlāk gabaliņu pat Urmāsam atstāšu :)

Bralitis, 27.jūnijs 2016, 15:34


lai jau Tev tiek :)

PS
fočē izstieptās rokās ar samu priekšplānā, tā šis lielāks izskatās :)
27.jūnijs 2016, 15:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager