Sami

Addd, vecīt neviens neapvainojas, drusku smieklīgi, ka paliec kategorisks spriedumos.

Es taču tev neprasu - Atsūti savas Dāmas kailfoto. Un, ja nesūti, kategoriski uzstāju - Tev nemaz Vecenes nav, tu vispār esi nevainīgs..

apelsins, 23.jūnijs 2016, 10:18


Nav Jums veči kam datorus atņemt, vis rakstāt un rakstāt.
Mans kategorisks spriedums izriet no Jūsu komentāriem par velci, kā panaceju samu ķeršanā. Es to sapratu, ka nopirkt karpu RIMI veikalā, ir daudz grūtāk, nekā tikt pie sama ar velces palīdzību. Man personīgi vobleri Predatek-Viper, Halco Poltergeists un daudzu citu ražotāju spēlītes ir, tikai favorīti mainās atkarībā no laika apstākļiem un gadalaika.
Ja starp brīnumvobleri un savas Dāmas kailfoto ir vienādības zīme, tad tas tiešām ir noslēpums, Apelsīn velcējiet uz nebēdu man nav žēl lai veicas. Tikai ja stāstīsiet ka par velci Jums nav intereses, es neticēšu.
Ne asakas.

Ar cieņu.
27.jūnijs 2016, 15:45 | links
 
Kaimiņam Līgo naktī viens kukainis uz grunteni pieteicās, pēc stāsta 15 kili bija, akmeņi ar zālēm patraucējuši krastā dabūt. Visu piektdienu ar izkapti niedres līdz kaklam pļāva. Manā apkārtnē velcētāju nebija, tikai KVOKA speciālisti plunkšķināja, rezultātus nezinu.
Pats pie galda copēju un Daugavā dzesējos.
27.jūnijs 2016, 15:43 | links
 
Smejat, smejat !! Noķeršu pirmo savu samu ,pārkāpšu principam nefočēt zivis un uztaisīšu erotisko fotosesiju ar samu ! Vēlāk gabaliņu pat Urmāsam atstāšu :)
27.jūnijs 2016, 15:34 | links
 
Pirms daudz,daudz gadiņiem grūtāk bija dabūt ko likt uz āķa nekā noķert samu!Pagaidīsim lai nonārsto un izklejojas!Negaisa laikā man patīk sēdēt mājās,un naktīs arī labāk guļu blakus sievai nekā laivā!)))

willijs, 27.jūnijs 2016, 11:54

Labi. Tu guli un gaidi . Mani sami jau ir iznārstojuši,izvazājušies un gaida jau mani :)

Bralitis, 27.jūnijs 2016, 12:17

Trenējies, trenējies un vēl reiz trenējies. Neatlaidība nesīs augļus-varbūt. :)
27.jūnijs 2016, 12:50 | links
 
brālīt tās vistu aknas pliču bars apskādēja, nākošreiz ņem tītara, būs 15 iznācieni i 9 cops:)
27.jūnijs 2016, 12:44 | links
 
Pirms daudz,daudz gadiņiem grūtāk bija dabūt ko likt uz āķa nekā noķert samu!Pagaidīsim lai nonārsto un izklejojas!Negaisa laikā man patīk sēdēt mājās,un naktīs arī labāk guļu blakus sievai nekā laivā!)))

willijs, 27.jūnijs 2016, 11:54


Labi. Tu guli un gaidi . Mani sami jau ir iznārstojuši,izvazājušies un gaida jau mani :)
27.jūnijs 2016, 12:17 | links
 
Kādreiz katrā ūdenskrātuvē kvokotājus varēja uz rokas pirkstiem saskaitīt. Tagad dauza kam nav slinkums. Jāpāriet uz citām metodēm. :)

urmaas, 27.jūnijs 2016, 12:04

Pļaviņu hesa uzpludinājumā patstāvīgos zināju tikai četrus. 1 no Kokneses, Genka moldovaņins no stučkas, Janka Rīdzinieks un pats. Pā kādam ieklejotājam ari bij.
27.jūnijs 2016, 12:11 | links
 
Kādreiz katrā ūdenskrātuvē kvokotājus varēja uz rokas pirkstiem saskaitīt. Tagad dauza kam nav slinkums. Jāpāriet uz citām metodēm. :)
27.jūnijs 2016, 12:04 | links
 
Pirms daudz,daudz gadiņiem grūtāk bija dabūt ko likt uz āķa nekā noķert samu!Pagaidīsim lai nonārsto un izklejojas!Negaisa laikā man patīk sēdēt mājās,un naktīs arī labāk guļu blakus sievai nekā laivā!)))
27.jūnijs 2016, 11:54 | links
 
Aber neuzminējāt!))))Willijam paģiru nava jo Es ir nelietot!)))Tā īsti jau nekvokoju,tikai pāris vietās uzsitu!Sami tikai šļūca pa apakšu?Tāpēc izdomāju viņus netraucēt!Nu ja tas bija no 8:00-8:30 no rīta!)))Zandari un asari gan bija aktīvi!Starpcitu desmitos no rīta jau bija 31.grāds pēc celsija!Tā lūk!

willijs, 27.jūnijs 2016, 10:38


Bet, starp citu, Superīgais Willij, es domāju īsi pirms un negaisa laikā aktivizējas sami!!
Mūsu kopējais paziņa Auzera kungs to pašu stāstīja pirms daudz, daudz gadiņiem
27.jūnijs 2016, 11:12 | links
 
Aber neuzminējāt!))))Willijam paģiru nava jo Es ir nelietot!)))Tā īsti jau nekvokoju,tikai pāris vietās uzsitu!Sami tikai šļūca pa apakšu?Tāpēc izdomāju viņus netraucēt!Nu ja tas bija no 8:00-8:30 no rīta!)))Zandari un asari gan bija aktīvi!Starpcitu desmitos no rīta jau bija 31.grāds pēc celsija!Tā lūk!
27.jūnijs 2016, 10:38 | links
 
Willijam pēc līgo tas bij jau vakars :) Tad viss vai nu baigi skrien vai notiek kā palēninātā filmā. Nemaz nerunāju par briesmīgajiem trokšņiem visapkārt -piem kaķis iet bam,bam ,kur nu vēl kvoka skaņa !! Uz paģirām pasaule ir briesmīga -saprotu Williju :))
27.jūnijs 2016, 10:15 | links
 
10:00 ir rīts. 22:00 jau vakars. :)
27.jūnijs 2016, 09:56 | links
 
Vakar skaidrais saprātrs teica -Nabs!Tāpēc nedaudz pajigoju žnīšus un pa kādam smukam asarim!Mazliet uzsitu pa samu,bet šis neko citu kā vēlmi šļūkt pa dibenu neizrādija!10:00 saule teica laidies lapās,ko arī steigšus darīju!Tā lūk!
P.S. Nemaz tik ļoti samam negaiss nepatīk!)))

willijs, 27.jūnijs 2016, 08:25


Tu mēgināji kvokot līdz desimtiem rītā vai desmitiem vakarā.
Šķiet, ka no rīta?? 10:00 saule teica laidies lapās,ko arī steigšus darīju!
27.jūnijs 2016, 09:29 | links
 
Vakar skaidrais saprātrs teica -Nabs!Tāpēc nedaudz pajigoju žnīšus un pa kādam smukam asarim!Mazliet uzsitu pa samu,bet šis neko citu kā vēlmi šļūkt pa dibenu neizrādija!10:00 saule teica laidies lapās,ko arī steigšus darīju!Tā lūk!
P.S. Nemaz tik ļoti samam negaiss nepatīk!)))
27.jūnijs 2016, 08:25 | links
 
Biju vakar pirmo reiz ar kvoku. Mani kolēgas mani aizveda 12 km uz augšu un tā es dreifēju pa Daugaviņu uz leju . Mērķis bij mācīties kvokot,izprast visu rīku un palīgrīku pareizu izvietujumu laivā utt. Mērķis nebij uzreiz dabūt samu - tām bij jābūt mācībām bet gala rezultātā 9 uznācieni ,4 copes un nevienu nedabūju ārā . 2 kvoki izrādās smuku plunkšķi taisa un neviltotu interesi samiem. Tikmēr čomi velcēja . Man vismaz kaut kas notika bet viņiem nekā . Velci vairs uz Samiem toč negribu. Kvokošana - sevišķi dreifējot ir superīga . Iznācieni bij līdz 10 no rīta .Karstumā izturējām vēl 3 stundas - tināmies prom. Interesanti par kvoku skaņām . Tās skaņas kas man patika -galīgi nepatika samam :) Ārā nedabūju nevienu jo pārāk rupji rīki . Es biju sagatavojies kā uz haizivi ne samu .

Bralitis, 26.jūnijs 2016, 09:41


Kvokam vajag salīdzinoši labus laika apstākļus. Vējā tā štelle stipri vien sarežģīta. Vakar, šodien ideāls laiks - suta, neliels vējš + negaiss. Negaiss samam parasti dikti tīk. Pēc negaisa parasti praktiski nekas..
Vienīgais, ka lielie droši vien tagad nārsto vai dodas uz nārstu aber jūlija beigas un augusts kvii, kvii cik labi
26.jūnijs 2016, 15:07 | links
 
Predateki arī strādāja,bet Halco Polltergeist ielika šiem vienos vārtos:)

Baltais62, 26.jūnijs 2016, 11:54


Halco Poltergeists man bija rezerves variants.Tas gan zem Jaunjelgavas.
26.jūnijs 2016, 15:04 | links
 
Predateki arī strādāja,bet Halco Polltergeist ielika šiem vienos vārtos:)
26.jūnijs 2016, 11:54 | links
 
Biju vakar pirmo reiz ar kvoku. Mani kolēgas mani aizveda 12 km uz augšu un tā es dreifēju pa Daugaviņu uz leju . Mērķis bij mācīties kvokot,izprast visu rīku un palīgrīku pareizu izvietujumu laivā utt. Mērķis nebij uzreiz dabūt samu - tām bij jābūt mācībām bet gala rezultātā 9 uznācieni ,4 copes un nevienu nedabūju ārā . 2 kvoki izrādās smuku plunkšķi taisa un neviltotu interesi samiem. Tikmēr čomi velcēja . Man vismaz kaut kas notika bet viņiem nekā . Velci vairs uz Samiem toč negribu. Kvokošana - sevišķi dreifējot ir superīga . Iznācieni bij līdz 10 no rīta .Karstumā izturējām vēl 3 stundas - tināmies prom. Interesanti par kvoku skaņām . Tās skaņas kas man patika -galīgi nepatika samam :) Ārā nedabūju nevienu jo pārāk rupji rīki . Es biju sagatavojies kā uz haizivi ne samu .
26.jūnijs 2016, 09:41 | links
 
Ja kādam samu aktīvistam ir vajadzība, kādi pieci vai seši Predateki Bumerangi,dziļākā versija ir saglabājušies no samu gūstīšanas laikiem. Viens no medīgākajiem mānekļiem, vismaz posmā Ķegums -Aizkraukle.
Tel. 27044542
25.jūnijs 2016, 23:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager