Sami

Tā!Es nu ir apakaļ civilizācijā!Tūdaliņ došos dzīvos lūkot un rīt pēc ūsaiņa!Baigi sagibējās cepeti!)))
25.jūnijs 2016, 17:50 | links
 
par to kvokošanu, noskatījos , kur vīri kvoko, kad tie beidza braucu uz turieni un bija ūsainais, bet varbūt, tā bij tik sagadīšanās pēc vietējā copmaņa krējumu nosmelt! :)
25.jūnijs 2016, 04:59 | links
 
nee preadek nebija bet bija TEAM CORMORAN BELLY DIVER 4.5 m, 78mm, 28g floating.
25.jūnijs 2016, 04:53 | links
 
Nu teikšu tā biju pirmoreizi Daugava un Aiviekstes satecēšanas vietā, velcēju - viens sams zem 4kg un līdaka 1.4 kg, tas bija vakar.
Vajag būt mazliet poņai, drusku čuikai un veiksmei.
Sams paņēma 6 metros, līdakas 4 metros.

opusums, 24.jūnijs 2016, 20:54

Bet vai tas bija manis ieteiktais Predatek. Ceru ļoti, ka jā, bet, ja nē uz ko un neslēp modeli voblerim!

apelsins, 24.jūnijs 2016, 22:28
Apelsin,
Vai tad to Predatek maz var nopirkt šodien??? Man vēl no veciem laikiem pārītis ir saglabājies... :-)

dakterp, 24.jūnijs 2016, 22:52

Dakter, Vecais vīr, šķiet, ka Ēsmā varētu būt!!

apelsins, 24.jūnijs 2016, 22:55
Var jau būt, var...
Alus ir labsss...:-D

dakterp, 24.jūnijs 2016, 22:58


Tas sirmām, viedām Galvām. Man tomēr brendijs;)
24.jūnijs 2016, 23:01 | links
 
Nu teikšu tā biju pirmoreizi Daugava un Aiviekstes satecēšanas vietā, velcēju - viens sams zem 4kg un līdaka 1.4 kg, tas bija vakar.
Vajag būt mazliet poņai, drusku čuikai un veiksmei.
Sams paņēma 6 metros, līdakas 4 metros.

opusums, 24.jūnijs 2016, 20:54

Bet vai tas bija manis ieteiktais Predatek. Ceru ļoti, ka jā, bet, ja nē uz ko un neslēp modeli voblerim!

apelsins, 24.jūnijs 2016, 22:28
Apelsin,
Vai tad to Predatek maz var nopirkt šodien??? Man vēl no veciem laikiem pārītis ir saglabājies... :-)

dakterp, 24.jūnijs 2016, 22:52

Dakter, Vecais vīr, šķiet, ka Ēsmā varētu būt!!

apelsins, 24.jūnijs 2016, 22:55

Var jau būt, var...
Alus ir labsss...:-D
24.jūnijs 2016, 22:58 | links
 
Nu teikšu tā biju pirmoreizi Daugava un Aiviekstes satecēšanas vietā, velcēju - viens sams zem 4kg un līdaka 1.4 kg, tas bija vakar.
Vajag būt mazliet poņai, drusku čuikai un veiksmei.
Sams paņēma 6 metros, līdakas 4 metros.

opusums, 24.jūnijs 2016, 20:54

Bet vai tas bija manis ieteiktais Predatek. Ceru ļoti, ka jā, bet, ja nē uz ko un neslēp modeli voblerim!

apelsins, 24.jūnijs 2016, 22:28
Apelsin,
Vai tad to Predatek maz var nopirkt šodien??? Man vēl no veciem laikiem pārītis ir saglabājies... :-)

dakterp, 24.jūnijs 2016, 22:52


Dakter, Vecais vīr, šķiet, ka Ēsmā varētu būt!!
24.jūnijs 2016, 22:55 | links
 
Nu teikšu tā biju pirmoreizi Daugava un Aiviekstes satecēšanas vietā, velcēju - viens sams zem 4kg un līdaka 1.4 kg, tas bija vakar.
Vajag būt mazliet poņai, drusku čuikai un veiksmei.
Sams paņēma 6 metros, līdakas 4 metros.

opusums, 24.jūnijs 2016, 20:54

Bet vai tas bija manis ieteiktais Predatek. Ceru ļoti, ka jā, bet, ja nē uz ko un neslēp modeli voblerim!

apelsins, 24.jūnijs 2016, 22:28

Apelsin,
Vai tad to Predatek maz var nopirkt šodien??? Man vēl no veciem laikiem pārītis ir saglabājies... :-)
24.jūnijs 2016, 22:52 | links
 
Willijs. Tev ar to pašu ar to pašu galu. ;)
p.s. Šodien čābīgi. Rīt furpināšu. ;)
24.jūnijs 2016, 22:37 | links
 
Nu teikšu tā biju pirmoreizi Daugava un Aiviekstes satecēšanas vietā, velcēju - viens sams zem 4kg un līdaka 1.4 kg, tas bija vakar.
Vajag būt mazliet poņai, drusku čuikai un veiksmei.
Sams paņēma 6 metros, līdakas 4 metros.

opusums, 24.jūnijs 2016, 20:54


Bet vai tas bija manis ieteiktais Predatek. Ceru ļoti, ka jā, bet, ja nē uz ko un neslēp modeli voblerim!
24.jūnijs 2016, 22:28 | links
 
Nu teikšu tā biju pirmoreizi Daugava un Aiviekstes satecēšanas vietā, velcēju - viens sams zem 4kg un līdaka 1.4 kg, tas bija vakar.
Vajag būt mazliet poņai, drusku čuikai un veiksmei.
Sams paņēma 6 metros, līdakas 4 metros.
24.jūnijs 2016, 20:54 | links
 
addd neņemiet ļaunā - atceros pirms gadiem 10+ kad apelsīns ķēra samus un lika lielu zivju bildes, tad vobleri 25 ls+ nemaksāja :)

Akmens_Viesis, 23.jūnijs 2016, 12:37


Kā ta, ka nemaksāja. Protams, ka nevajag mērīt copes priekus naudā, bet beigu galā esmu mazliet tuvāk iepazinis nopietnu un cieņas pilno Addd kā arī šķietami bezrūpīgo un super, duper puperīgo Williju. Līgi, Līgo!!!
23.jūnijs 2016, 18:05 | links
 
Tā gan,tā gan,bet tas uz velci!Uz kvok ir savādāk.Pārbrauc,skaties,liekas kas interecants,uzsit un nāk puiškans,nāk.Vīņš tak nav vienai vietai piesiets!Nu ne man jumsīm stāstīt!)))
Priecīgus Līgo Urmaas!
23.jūnijs 2016, 17:31 | links
 
Man ar kas šajā sadaļā sakāms. :) Cik jau nu mana necilā pieredze rāda, tad sami parasti trāpās +/-vienās un tajās pašās vietās. Citur reti, ja nu vienīgi uzej jaunu "točku". Tie kuri zin vietas, tie ari velk. :)
23.jūnijs 2016, 14:27 | links
 
addd neņemiet ļaunā - atceros pirms gadiem 10+ kad apelsīns ķēra samus un lika lielu zivju bildes, tad vobleri 25 ls+ nemaksāja :)
23.jūnijs 2016, 12:37 | links
 
Tie 500 Ls ir piliens dīkī, mans rezumē, Jums ir ļoti aptuvens priekštats par velci, turklāt tik vieglos apstākļos.

Mans rezumē par tevi:
1. Tev ir ļoti aptuvens priekšstats par mani kā velcētāju;
2. Tu esi iztērējis velcei vairāk par 500 Ls;
3. Tu esi Dīvainītis.

apelsins, 23.jūnijs 2016, 09:21

Garām, es esmu neatgriezeniski slims, un man tas patīk.

Mūsu apstākļos tikai Daugavas nodeva sezonā pāri 100 eiro stabili.
Jebkuram copmanim ir savi top modeļi, un nekādi nevaru saprast, kā tos var neatcerēties.

Lūdzu neapvainoties.

Ar cieņu.

addd, 23.jūnijs 2016, 10:02


Addd, vecīt neviens neapvainojas, drusku smieklīgi, ka paliec kategorisks spriedumos.

Es taču tev neprasu - Atsūti savas Dāmas kailfoto. Un, ja nesūti, kategoriski uzstāju - Tev nemaz Vecenes nav, tu vispār esi nevainīgs..
23.jūnijs 2016, 10:18 | links
 
Tie 500 Ls ir piliens dīkī, mans rezumē, Jums ir ļoti aptuvens priekštats par velci, turklāt tik vieglos apstākļos.

Mans rezumē par tevi:
1. Tev ir ļoti aptuvens priekšstats par mani kā velcētāju;
2. Tu esi iztērējis velcei vairāk par 500 Ls;
3. Tu esi Dīvainītis.

apelsins, 23.jūnijs 2016, 09:21


Garām, es esmu neatgriezeniski slims, un man tas patīk.

Mūsu apstākļos tikai Daugavas nodeva sezonā pāri 100 eiro stabili.
Jebkuram copmanim ir savi top modeļi, un nekādi nevaru saprast, kā tos var neatcerēties.

Lūdzu neapvainoties.

Ar cieņu.
23.jūnijs 2016, 10:02 | links
 
Ups!Vienmēr gatavs!Izņemot variantu-Es Tev samaksāšu un Tu man parādīsi kā to lietu dara!
23.jūnijs 2016, 09:35 | links
 
A ko tur slēpt?Nu brauc,skaties viens zvetē,nu un braucu tāļāk!)Par to lopiņu ir jābūt nu tādai kā poņai savādāk sen būtu tukš!Leiši jau savējos sen ir izvelcējuši.Viņiem topā bija Yo-Zuri un Daiwas kranki,bet nu citi dziļumi!Te tik vienkārši nebūs!))500ls izdot par grabuļiem?Nu tad nav bijusi tā poņa!)))
Nu tā kaut kā!)))
23.jūnijs 2016, 09:32 | links
 
Willij meistarību nevar nodzert .( Piebilde šim teicienam : Ja smadzenes vēl nav nodzertas:) Zinu tavu meistarību . Ir ko pamācīties no tevis. Te dažs ir gadiem aplauzies -simtiem voblerus mēģinājis bet tāpat tupi velcējis. Man pietiek ar dažiem aplauziem lai saprastu ka katra zivs suga ir jāķer ar tai vispiemērotāko un jau gadu simtiem pārbaudītām metodēm . Un tad kad tas apgūts var kaut ko savu ielikt ,atrast savu mazo knifiņu .Vienīgais + uz velci ir tas ka pa ceļam var zandarts vai līdaka paņemt . Velce man patīk .Nepatīk regulāri palikt bez mērķa zivs. Ja es eju samu tad man nevajag ne zandartu ne līdaku . Esmu jau nedaudz zanderus ar šogad saķēris - maz. Bet lai apetīti apmierinātu man pietiek . Kamēr iepriekšējos gadus trenējos viņus ķert -tad gan tas bij kā sports ,kā azarts. Tagad ja vajag konkrētu zivi zinu ko darīt ,zinu kādas uzpariktes vajag . Vajag ašukus -ņemu vienus rīkus,vajag žaņus -ņemu citus rīkus utt. Ja pieķeras cita suga - labi ,bet tā ir loterija un veiksme . Azartspēles vispār nespēlēju - mākslīgajai veiksmei loterijā vispār neticu . Patiesai veiksmei gan ticu. Tagad man ir rīki ,atliek tikai apgūt to lietu . Būs man jautājumi( un viņi būs) gatavojieties Willij ,Add un citi meistari - mieru nelikšu :) Līgo !

Bralitis, 23.jūnijs 2016, 09:27


Brālīt, tu tik ļoti esi ņēmis ļaunā mūsu Politikas sadaļas ēverģēlības, ka nepieskaitīji mani meistaru sarakstam;)
23.jūnijs 2016, 09:31 | links
 
Willij meistarību nevar nodzert .( Piebilde šim teicienam : Ja smadzenes vēl nav nodzertas:) Zinu tavu meistarību . Ir ko pamācīties no tevis. Te dažs ir gadiem aplauzies -simtiem voblerus mēģinājis bet tāpat tupi velcējis. Man pietiek ar dažiem aplauziem lai saprastu ka katra zivs suga ir jāķer ar tai vispiemērotāko un jau gadu simtiem pārbaudītām metodēm . Un tad kad tas apgūts var kaut ko savu ielikt ,atrast savu mazo knifiņu .Vienīgais + uz velci ir tas ka pa ceļam var zandarts vai līdaka paņemt . Velce man patīk .Nepatīk regulāri palikt bez mērķa zivs. Ja es eju samu tad man nevajag ne zandartu ne līdaku . Esmu jau nedaudz zanderus ar šogad saķēris - maz. Bet lai apetīti apmierinātu man pietiek . Kamēr iepriekšējos gadus trenējos viņus ķert -tad gan tas bij kā sports ,kā azarts. Tagad ja vajag konkrētu zivi zinu ko darīt ,zinu kādas uzpariktes vajag . Vajag ašukus -ņemu vienus rīkus,vajag žaņus -ņemu citus rīkus utt. Ja pieķeras cita suga - labi ,bet tā ir loterija un veiksme . Azartspēles vispār nespēlēju - mākslīgajai veiksmei loterijā vispār neticu . Patiesai veiksmei gan ticu. Tagad man ir rīki ,atliek tikai apgūt to lietu . Būs man jautājumi( un viņi būs) gatavojieties Willij ,Add un citi meistari - mieru nelikšu :) Līgo !
23.jūnijs 2016, 09:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager