Sami

Tie 500 Ls ir piliens dīkī, mans rezumē, Jums ir ļoti aptuvens priekštats par velci, turklāt tik vieglos apstākļos.

Mans rezumē par tevi:
1. Tev ir ļoti aptuvens priekšstats par mani kā velcētāju;
2. Tu esi iztērējis velcei vairāk par 500 Ls;
3. Tu esi Dīvainītis.
23.jūnijs 2016, 09:21 | links
 
addd, domāju, ka zēniem nebūs grūti paeksperimentēt un atrast īsto, sevišķi, ja modeļi tik 2 vien ir.. Es savulaik vobleru eksperimentos kādus Latus 500 nosviedu. Tas tikai par vobleriem, neskaitot laiku, benzīnu uc.

apelsins, 23.jūnijs 2016, 08:01


Tādas problēmas nosaukt vienu TOP variantu?

Negribu nosaukt savu summu, lai pārējos forumiešus neviļņot, un man nav grūti nosaukt savu favorītu diemžēl tos ūdeņus neesmu apguvis.

Tie 500 Ls ir piliens dīkī, mans rezumē, Jums ir ļoti aptuvens priekštats par velci, turklāt tik vieglos apstākļos.
Ne asakas.

Ar cieņu.
23.jūnijs 2016, 09:13 | links
 
Redz Bračiņ manu samu jau neviens nenoķers!)))Tautas daudzums jau sen mani nemulsina jo-Nu Tu mani saprati!)))Aigars tajā raidijumā noķēra uz Rapalas tail danceri!Nu negribu es vairs velcēt,negribu un viss!Ja kas Storms,dziļais,zilais ar oranžo vēderu arī labi šancē!!Priecīgus Jāņus!

willijs, 23.jūnijs 2016, 08:37


Tev gan, willij, laba sirds!
23.jūnijs 2016, 08:49 | links
 
Redz Bračiņ manu samu jau neviens nenoķers!)))Tautas daudzums jau sen mani nemulsina jo-Nu Tu mani saprati!)))Aigars tajā raidijumā noķēra uz Rapalas tail danceri!Nu negribu es vairs velcēt,negribu un viss!Ja kas Storms,dziļais,zilais ar oranžo vēderu arī labi šancē!!Priecīgus Jāņus!
23.jūnijs 2016, 08:37 | links
 
Es savukārt ķēru Predatek vobleriem. Modeli nepateikšu, nav saglabājies iepakojums.
Šķiet, ka krāsa nav tik būtiska, cik voblera spēle. Tai jābūt asai. Nu grūti izstāstīt. Vobleri nevajag lielu ar 8 - 10 cm pilnīgi pietiek, lai 60 kg to grābtu.
Velcēšanas princips ļoti vnk viens gar grunti 8 -10 m, ejot pa kanti un lūrot eholotē, otrs turpat aiz motora. Var ieregulēt eholoti, ka vobleris redzams ekrānā (nu tas, kas uzreiz aiz laivas). Tad interesantāk..
apelsins, 23.jūnijs 2016, 00:42

Mans draugs 2014g. janvārī džigojot noķēra 50 kg. samu, un tas nebija vienīgais, katru copi 2_3 gab. līdz ledus sezonai.
Redziet Predatek vobleru modeļu klāsts nav liels, nebūs jau tik grūti rekomendēt copmaņiem un Bralitim kaut vienu, bet konkrēti.

http://rybalka.ru/voblers/predatek-viper

http://rybalka.ru/voblers/predatek-boomerang

Ar cieņu.

addd, 23.jūnijs 2016, 07:49


addd, domāju, ka zēniem nebūs grūti paeksperimentēt un atrast īsto, sevišķi, ja modeļi tik 2 vien ir.. Es savulaik vobleru eksperimentos kādus Latus 500 nosviedu. Tas tikai par vobleriem, neskaitot laiku, benzīnu uc.
23.jūnijs 2016, 08:01 | links
 
Es savukārt ķēru Predatek vobleriem. Modeli nepateikšu, nav saglabājies iepakojums.
Šķiet, ka krāsa nav tik būtiska, cik voblera spēle. Tai jābūt asai. Nu grūti izstāstīt. Vobleri nevajag lielu ar 8 - 10 cm pilnīgi pietiek, lai 60 kg to grābtu.
Velcēšanas princips ļoti vnk viens gar grunti 8 -10 m, ejot pa kanti un lūrot eholotē, otrs turpat aiz motora. Var ieregulēt eholoti, ka vobleris redzams ekrānā (nu tas, kas uzreiz aiz laivas). Tad interesantāk..
apelsins, 23.jūnijs 2016, 00:42


Mans draugs 2014g. janvārī džigojot noķēra 50 kg. samu, un tas nebija vienīgais, katru copi 2_3 gab. līdz ledus sezonai.
Redziet Predatek vobleru modeļu klāsts nav liels, nebūs jau tik grūti rekomendēt copmaņiem un Bralitim kaut vienu, bet konkrēti.

http://rybalka.ru/voblers/predatek-viper

http://rybalka.ru/voblers/predatek-boomerang

Ar cieņu.
23.jūnijs 2016, 07:49 | links
 
Bet, kā jau minēju, velce ar pareizajiem vobleriem ir rezultatīvāk/

apelsins, 18.jūnijs 2016, 08:00

Jūs laikam esat ļoti zinoš šai lietās, tad nu rekomendētu pareizos voblerus, konkrēti pa modeliem, krāsām, darba dziļums, labākie laika apstākļi copei un tt.

Ar cieņu.

addd, 22.jūnijs 2016, 18:01


Zinošs, nezinošs grūti teikt. Gadus 10 atpakaļ aktīvi nodarbojos ar samu velcēšanu. Pirms tam bija kvoks, bet, kad sākās kvokošanas bums, apnika.
Uz velcīti ir tīri OK. Zivē bij' tāds Krampis (Aigars A.) zinu, ka viņš šancēja uz atsevišķiem YoZuri modeļiem. Pirmais Oltes raidījums par samiem bija par novelcēto Krampja samu. Es savukārt ķēru Predatek vobleriem. Modeli nepateikšu, nav saglabājies iepakojums.
Šķiet, ka krāsa nav tik būtiska, cik voblera spēle. Tai jābūt asai. Nu grūti izstāstīt. Vobleri nevajag lielu ar 8 - 10 cm pilnīgi pietiek, lai 60 kg to grābtu.
Velcēšanas princips ļoti vnk viens gar grunti 8 -10 m, ejot pa kanti un lūrot eholotē, otrs turpat aiz motora. Var ieregulēt eholoti, ka vobleris redzams ekrānā (nu tas, kas uzreiz aiz laivas). Tad interesantāk..
Uz velcīti ņem arī oktobrī, kad kvoks vairs nestrādā. Ir vilkts arī lietū un vilnī, kad neceļas uz kvoku.
Kvokotāji droši vien ir pamanījuši, ka sams ceļas uz motoru. To vajag izmantot. Zinu, ka citi velcējot uzdauza ar kvoku, man šķiet, kas tas nestrādā.
23.jūnijs 2016, 00:42 | links
 
Jānīts lielo samu vilka,
Līgo,Līgo,
Kūpeklīti domādamis,
Līgo,
Sams vis gan tā nedomāja,
Līgo,Līgo,
Jānim auklu pušu rāva,
Līgo,
Līga krastā lamājāsi,
Līgo,Līgo,
Kam tik švaku auklu pirki,
Līgo.
Priecīgus Līgo svētkus!!!
Prātīgi pie un uz ūdeņiem!
P.S.Ja nenoslinkošu,tad svētdien iebraukšu upē kādu ūsaini pačamdīt!)))

willijs, 22.jūnijs 2016, 22:13


Tev ar priecīgu Līgo. Cik zinu svētdien pilnīgi visi mani paziņas vai nu uz žaņiem vai samiem uz Daugavu laiž .Vietas nebūs Willij - brauc uz jūru :)
22.jūnijs 2016, 22:30 | links
 
Jānīts lielo samu vilka,
Līgo,Līgo,
Kūpeklīti domādamis,
Līgo,
Sams vis gan tā nedomāja,
Līgo,Līgo,
Jānim auklu pušu rāva,
Līgo,
Līga krastā lamājāsi,
Līgo,Līgo,
Kam tik švaku auklu pirki,
Līgo.
Priecīgus Līgo svētkus!!!
Prātīgi pie un uz ūdeņiem!
P.S.Ja nenoslinkošu,tad svētdien iebraukšu upē kādu ūsaini pačamdīt!)))
22.jūnijs 2016, 22:13 | links
 
Man šovakar atveda kvokus . Paldies K. Ja kāds domās ka Siguldā Gaujmalā kāds ir nojūdzies jo kvoko Gaujā ,un grib saukt ātros lai ved uz psiheni - nedariet to. Tas būšu Es kas trenēsies Gaujas krastā :)

Bralitis, 22.jūnijs 2016, 21:31
Brauc uz jauno matiņu, Rolis savulaik it kā dažus samēnus ielaida,skat mosh atsaucas:)

uldeens, 22.jūnijs 2016, 21:42


Tur netrenēšos - tie daži jau laikam ir izauguši-kuli nokodīs labākajā gadījumā :)
22.jūnijs 2016, 22:09 | links
 
Man šovakar atveda kvokus . Paldies K. Ja kāds domās ka Siguldā Gaujmalā kāds ir nojūdzies jo kvoko Gaujā ,un grib saukt ātros lai ved uz psiheni - nedariet to. Tas būšu Es kas trenēsies Gaujas krastā :)

Bralitis, 22.jūnijs 2016, 21:31

Brauc uz jauno matiņu, Rolis savulaik it kā dažus samēnus ielaida,skat mosh atsaucas:)
22.jūnijs 2016, 21:42 | links
 
Man šovakar atveda kvokus . Paldies K. Ja kāds domās ka Siguldā Gaujmalā kāds ir nojūdzies jo kvoko Gaujā ,un grib saukt ātros lai ved uz psiheni - nedariet to. Tas būšu Es kas trenēsies Gaujas krastā :)
22.jūnijs 2016, 21:31 | links
 
Bet, kā jau minēju, velce ar pareizajiem vobleriem ir rezultatīvāk/

apelsins, 18.jūnijs 2016, 08:00


Jūs laikam esat ļoti zinoš šai lietās, tad nu rekomendētu pareizos voblerus, konkrēti pa modeliem, krāsām, darba dziļums, labākie laika apstākļi copei un tt.

Ar cieņu.
22.jūnijs 2016, 18:01 | links
 
Tas bij mans sams Willij. Manējais nevienam nedodsies rokās:)

Kāds ir mēģinājis vienkārši dreifēt un pludināt ēsmu virs grunts bez kvokošanas?

Bralitis, 17.jūnijs 2016, 22:39

Diez ko populāri tas nav. daudz nianšu-grunts, sama esamība-tajā horizontā kur ēsma, ēstgriba un tā tālāk. Drīzāk zinot, kur lielie var agrozīties stacionārā ūda palīdzēs. 1 izmēra trijžuburis, sapals ap kilo un ķeģelis....daugavas ikdiena

Copmann, 18.jūnijs 2016, 04:40


Copman taisnība, labākā no receptēm kas strādā, kaimiņš vēl liek lielus pušķus no dēlem vai gliemenēm. Agri vai vēlu sams baroties izies, rezultāts garantēts.
22.jūnijs 2016, 17:54 | links
 
Tur jau tā lieta ka neko jau onka nevilka, tik spoli trinkšķināja!Samuks mierīgi peldēja pusūdenī.Jā samuks jo pēc strīpas ehī nebija nekāds dižais, a lielais sen būtu visu izbeidzis! Tā kā Bračiņ brauc vien uz augšu, pret Liepkalniem, jo tas kā teici Tavs sams!Viņš Tevi tur gaida!)))
21.jūnijs 2016, 18:57 | links
 
Nekāds jau dižais nabija,nu vismaz pēc ctrīpas!Vnk onka jau viņu nevilka,bet turot kātu gaisā kā karogu trinkšķināja spoli!)))Vajadzēja pumpēt ārā,bet vecais neklausijās ne par ko!Viņam katrā acī pa gaļas gabalam rēgojās!Aukla jau arī droši ka aizpērnā gada bija!)))Tomēr 0,4 ir nopietns izmērs!Pats ar 0,5 šancēju,tik galā 0,7 fļuriks!Neviens lops man neko nav pārrāvis ne noplēsis,a vilkti ir oi kādi!))))

willijs, 18.jūnijs 2016, 08:53


iedomājos tos makšķernieka stāstus pēc tam, ko šis stāstīs - 0.4 auklu pušu - LV rekords bija stabili, maza zemūdena utt :D
21.jūnijs 2016, 12:06 | links
 
žēl ka nesaprotu pa krieviski https://www.youtube.com/watch?v=nWV58Noe0_k

vlDream, 20.jūnijs 2016, 18:27


Filma tik forša ka atradu arī 1 daļu un man tā filma tagad ir kā ābece. Žēl ka nesaprotu krievu valodu :( Tiešām džeks visu skaisti istāsta un parāda visu gan par samiem gan par kvokošanu gan visādus knifiņus.
21.jūnijs 2016, 09:58 | links
 
žēl ka nesaprotu pa krieviski https://www.youtube.com/watch?v=nWV58Noe0_k
20.jūnijs 2016, 18:27 | links
 
20.jūnijs 2016, 18:24 | links
 
Un vēl ir jāpadzīvo uz ūdeņiem viens otrs gadiņš dažādos laika apstākļos lai saprastu kas,un kā darāms!Savādāk nekur tāļāk par standarta kurkuli netiksi!)))))
18.jūnijs 2016, 18:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager