Sami

Bračiņ. Lai tiktu pie pirmā sama, pareizini savu ciparu vismaz ar 10!!! :)
18.jūnijs 2016, 18:01 | links
 
kvokam,lai paliek bik siltaaks :)
18.jūnijs 2016, 16:36 | links
 
JĀ!Darbojos gan ,bet ne šobrīd jo tagadiņās man žaņi galvā!Kad žanis aizvērsies tad pievērsīšos mellajiem!))))
18.jūnijs 2016, 09:31 | links
 
Nekāds jau dižais nabija,nu vismaz pēc ctrīpas!Vnk onka jau viņu nevilka,bet turot kātu gaisā kā karogu trinkšķināja spoli!)))Vajadzēja pumpēt ārā,bet vecais neklausijās ne par ko!Viņam katrā acī pa gaļas gabalam rēgojās!Aukla jau arī droši ka aizpērnā gada bija!)))Tomēr 0,4 ir nopietns izmērs!Pats ar 0,5 šancēju,tik galā 0,7 fļuriks!Neviens lops man neko nav pārrāvis ne noplēsis,a vilkti ir oi kādi!))))

willijs, 18.jūnijs 2016, 08:53


Willij tu ar kvoku darbojies?
18.jūnijs 2016, 09:15 | links
 
Nekāds jau dižais nabija,nu vismaz pēc ctrīpas!Vnk onka jau viņu nevilka,bet turot kātu gaisā kā karogu trinkšķināja spoli!)))Vajadzēja pumpēt ārā,bet vecais neklausijās ne par ko!Viņam katrā acī pa gaļas gabalam rēgojās!Aukla jau arī droši ka aizpērnā gada bija!)))Tomēr 0,4 ir nopietns izmērs!Pats ar 0,5 šancēju,tik galā 0,7 fļuriks!Neviens lops man neko nav pārrāvis ne noplēsis,a vilkti ir oi kādi!))))
18.jūnijs 2016, 08:53 | links
 
Tas bij mans sams Willij. Manējais nevienam nedodsies rokās:)

Kāds ir mēģinājis vienkārši dreifēt un pludināt ēsmu virs grunts bez kvokošanas?

Bralitis, 17.jūnijs 2016, 22:39

Tā var darīt - slīdi ar ūdens buru pa vējam un lūrē eholotē kā dzīvais vai naktstārps iet gar grunti. Vajag provēt pa bedrēm un to kantēm. Starp citu, var redzēt, ka ik pa brīdim kāds pielien paskatīties, nu un tad vajag drusku pacilāt. Reizēm diezgan rezultatīvs pasākums.
Bet, kā jau minēju, velce ar pareizajiem vobleriem ir rezultatīvāk/

apelsins, 18.jūnijs 2016, 08:00


Pa 2 gadiem (šis otrais) esmu provējis daudz "pareizos " voblerus. Viens iesaka ,otrs, es tik pērku . Arī dziļumā nolaišanas iekārta ir . Visu daru pareizi bet kļova nebij. Nebraucu jau viens un aplaužos ar ne jau viens pats :)'Vietas ar diezgan labas. Dabīgā ēsma ir dabīgā un iespējas palielinās .
p.s. Pie pirmās vēdzeles ja kas tiku tikai pēc 7 aplauzieniem :)
18.jūnijs 2016, 08:49 | links
 
Tas bij mans sams Willij. Manējais nevienam nedodsies rokās:)

Kāds ir mēģinājis vienkārši dreifēt un pludināt ēsmu virs grunts bez kvokošanas?

Bralitis, 17.jūnijs 2016, 22:39


Tā var darīt - slīdi ar ūdens buru pa vējam un lūrē eholotē kā dzīvais vai naktstārps iet gar grunti. Vajag provēt pa bedrēm un to kantēm. Starp citu, var redzēt, ka ik pa brīdim kāds pielien paskatīties, nu un tad vajag drusku pacilāt. Reizēm diezgan rezultatīvs pasākums.
Bet, kā jau minēju, velce ar pareizajiem vobleriem ir rezultatīvāk/
18.jūnijs 2016, 08:00 | links
 
Tas bij mans sams Willij. Manējais nevienam nedodsies rokās:)

Kāds ir mēģinājis vienkārši dreifēt un pludināt ēsmu virs grunts bez kvokošanas?

Bralitis, 17.jūnijs 2016, 22:39


Diez ko populāri tas nav. daudz nianšu-grunts, sama esamība-tajā horizontā kur ēsma, ēstgriba un tā tālāk. Drīzāk zinot, kur lielie var agrozīties stacionārā ūda palīdzēs. 1 izmēra trijžuburis, sapals ap kilo un ķeģelis....daugavas ikdiena
18.jūnijs 2016, 04:40 | links
 
Tas bij mans sams Willij. Manējais nevienam nedodsies rokās:)

Kāds ir mēģinājis vienkārši dreifēt un pludināt ēsmu virs grunts bez kvokošanas?
17.jūnijs 2016, 22:39 | links
 
I mumsim vajadzētu liegumu no 15.maija līdz 30.Jūnijam - vismaz vagotāji mazliet pierimtu!Šodien vienam vagotājam bija piekēries!Cik liels nezinu ,bet beidzās sāpigi onkam!Ne vobļera ne sama!Teica ka jau stundu cīnoties?Kāts stiklašķiedras lupata aukla mono 0,4,spolei bremze vaļā!?Ta i nepacēla!Domāju ka nekas lielāks par 20. nebija jo lilāks jau sen visu butu nokārtojis ar Tādu muļļāšanos!D)))
17.jūnijs 2016, 21:19 | links
 
Ja nemaldos, tad mazgātie krievi jau ko līdzīgu ir īstenojuši dzīvē.
17.jūnijs 2016, 18:04 | links
 
Ņemot vērā samu slaktiņu (reti negausīga fīša), varētu lielumu līdz 70 cm pagarināt un neļaut ķert nārsta laikā-parasti pie mums ir jūnijs, kam i jūlijs līdz beigām. tak što naff ko irst-ketč end relīz, ja gribat kukaini pēc 3 gadiem
17.jūnijs 2016, 18:00 | links
 
Varbūt virzamies uz laivām, kas ir aprīkotas da jeb ar kādu motoru - Aizliegumu tvičot, džigot, špiņingot da jeb kādos vaļējos ūdeņos.Tad gan sāktos Samu Eldorādo !!!:)
17.jūnijs 2016, 17:53 | links
 
Bruni, Tev to pašu ;)!
17.jūnijs 2016, 17:12 | links
 
Copmann,Čpokš!
17.jūnijs 2016, 17:02 | links
 
Man ir proposal, es zinu Tavu māsīcuy, viņa zin mani, nodod sveicienu, bet man nav vēlmes vairs apgūt Vidzemes ūdeņus-apguvis, pietiek. Ko es vēl LV varu darīt, foreles, samus, baltās straumē, džiga, tviča, klasikas bekgraunds man ir, te naff ko irst vairs. REd hot čilli izlaida jaunu albumu-laikam tas ir tas...bet ir man pāris lietas, kas man ir "svēto" lomā, bet es zinu-ja gribi samu-tu viņu dabūsi.
17.jūnijs 2016, 16:58 | links
 
Ir jāpalielina sama vidusmērs-līdz 70 cm minimums

Copmann, 17.jūnijs 2016, 16:34


Fiksi jāpaceļ jo es sākšu nopietni tai lietai pieiet .Tāpēc ja ?
17.jūnijs 2016, 16:37 | links
 
Ir jāpalielina sama vidusmērs-līdz 70 cm minimums
17.jūnijs 2016, 16:34 | links
 
Elementāri, sami šamā upē ir visur. izņemot upes vidu, eh mums tādas samu vietiņas:)

sidla5, 17.jūnijs 2016, 16:25


ir mums, tik sami nepaceļami da i "mednieku" daudz.Kvokšķinieki 40 kg paceļ, 32, 16, 17, ffsjo, bedr e tukša
17.jūnijs 2016, 16:33 | links
 
Elementāri, sami šamā upē ir visur. izņemot upes vidu, eh mums tādas samu vietiņas:)
17.jūnijs 2016, 16:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager