Sami

Es jau šogad paēdos,tā kā siekaloties nesanāks!))
16.jūnijs 2016, 10:16 | links
 
Bralitis
Par kvokiem parunā ar savu draugu Raihu :) Šams man liekas taisīja un tirgoja kādu laiku.
16.jūnijs 2016, 09:25 | links
 
Uztaisīšu savu kvoku ,atradīšu savu trobeli ar kuru viņu piesaistīt , piešaušos un ķeršu viņus lērumiem .Cepšu,kūpināšu un ēdīšu pilnu muti . Par cik lomus nefočēju - fočēšu sagatavotu uz šķīvja lai Daddy un Willijs siekalojas :)Latiņa man nolikta -sākot no 1 metra un 10 kg :)
16.jūnijs 2016, 09:23 | links
 
Kā to ņem?Filejas izmērcētas sālītā pienā(noņem specifisko garšu),rīvmaizītē apviļātas un uz karstas pannas-Vai siekalas mutē saskrēja!)))Kūpinātus esmu atēdies!
16.jūnijs 2016, 08:30 | links
 
Viegli gan!)))Uz Jāņiem viens derēja,bet nava laika!Rīt jābrauc stiklačus pamedīt!Arī garšīgs!)))

willijs, 16.jūnijs 2016, 08:19

stiklači man liekā ir garšīgāki par ūsainiem
16.jūnijs 2016, 08:24 | links
 
Viegli gan!)))Uz Jāņiem viens derēja,bet nava laika!Rīt jābrauc stiklačus pamedīt!Arī garšīgs!)))
16.jūnijs 2016, 08:19 | links
 
Kad iemācās ko un kā pareizi darīt noķert samu nav problēmu, ja vien ir kaut cik piemēroti laika apstākļi! Nu ar kuru katru puļķi ar nebūs līdzēts! Vēl jau vajag iebraukt kad uzkvokot un kad nē, kā arī kur to darīt.Man sams sākas no metriņa un beidzas ar pusotru(apēšanai).Tad pie metra arī paliksim!
P.S.Ne katra strīpele uz ekrāna ir sams! Tas lielajiem samu spečukiem!)))Nu ja Rīgas hesā samu nav, tikai zem Pļaviņu hesa un Koknesē!

willijs, 16.jūnijs 2016, 06:49

tev viegli teikt
16.jūnijs 2016, 07:33 | links
 
Kad iemācās ko un kā pareizi darīt noķert samu nav problēmu, ja vien ir kaut cik piemēroti laika apstākļi! Nu ar kuru katru puļķi ar nebūs līdzēts! Vēl jau vajag iebraukt kad uzkvokot un kad nē, kā arī kur to darīt.Man sams sākas no metriņa un beidzas ar pusotru(apēšanai).Tad pie metra arī paliksim!
P.S.Ne katra strīpele uz ekrāna ir sams! Tas lielajiem samu spečukiem!)))Nu ja Rīgas hesā samu nav, tikai zem Pļaviņu hesa un Koknesē!
16.jūnijs 2016, 06:49 | links
 
Vai, vai grūti Brašiņam ies pa pārkvokoto Daugavu. Kāds kurkulis vēl jā, bet 10 kg tā jau būs Cūkas laime:D

apelsins, 15.jūnijs 2016, 23:43


tā vajag! :) citādi teiks - SAMS? tas ir vienkārši...
15.jūnijs 2016, 23:44 | links
 
Sams sākas ar 5 kilo.

apelsins, 15.jūnijs 2016, 23:22

davai, labāk 10kg?? lai Brālītim latiņa augstāka... :DDD

daddy_j, 15.jūnijs 2016, 23:31


Vai, vai grūti Brašiņam ies pa pārkvokoto Daugavu. Kāds kurkulis vēl jā, bet 10 kg tā jau būs Cūkas laime:D
15.jūnijs 2016, 23:43 | links
 
Sams sākas ar 5 kilo.

apelsins, 15.jūnijs 2016, 23:22


davai, labāk 10kg?? lai Brālītim latiņa augstāka... :DDD
15.jūnijs 2016, 23:31 | links
 
Īstenībā no tā sama jau nekā nava - 1/3 vēders ar atkritumiem, 1/3 galva, ko var zupā izvārīt (smeķīga zupa) un 1/3 baltas labas gaļas ar maz asakām... aste trekna un garda, bet cik ta viņas ir tādam "mērniekam"...

daddy_j, 15.jūnijs 2016, 23:21


Sams sākas ar 5 kilo.
15.jūnijs 2016, 23:22 | links
 
Īstenībā no tā sama jau nekā nava - 1/3 vēders ar atkritumiem, 1/3 galva, ko var zupā izvārīt (smeķīga zupa) un 1/3 baltas labas gaļas ar maz asakām... aste trekna un garda, bet cik ta viņas ir tādam "mērniekam"...
15.jūnijs 2016, 23:21 | links
 
uz kvoku ņēmēji nāk pusūdenī...lejā tie tādi ostītāji...

downrigers ir interesants, diemžēl man uz viņu vairāk zandartu nekā samu...

daddy_j, 15.jūnijs 2016, 23:07


Jā, zanderiņi arī trapās
15.jūnijs 2016, 23:14 | links
 
uz kvoku ņēmēji nāk pusūdenī...lejā tie tādi ostītāji...

downrigers ir interesants, diemžēl man uz viņu vairāk zandartu nekā samu...
15.jūnijs 2016, 23:07 | links
 
Uz velci samu var pavilkt tīri labi. Vajag pareizos voblerus, vienu turēt pie grunts otrs iet 15 m aiz laivas, jo sams smuki nāk aukšā ne tikai uz kvoku, bet arī uz motora purkšķi. Reizēm biežāk ņem pusūdenī.
15.jūnijs 2016, 23:05 | links
 
sveiki saminieki!

jautājums, vai kaut kur Rīgas apkārtnē, +/- 40-50km, būtu iespējams un vērts mēģināt noķert samu, vai vismaz cerēt uz to? doma, par ķeršanu no krasta, ar grunteni. uz nakts copi.

Abavnieks, 15.jūnijs 2016, 18:08


tepat pie dienvidu tilta (labais krasts) ir bedre, kurā sami dzīvo. Par nelaimi turpat ir arī truba, pa kuru kakas nāk :(
15.jūnijs 2016, 23:01 | links
 
Viens krievs kas samus ķer stāstīja jūtubē statistiku...

Bralitis, 15.jūnijs 2016, 20:14


Ja Tu uz krievu ūdeņiem taisies - karogs Tev rokās, ņemu visus savus tekstus atpakaļ. Mani teksti bija bar Daugavu, kura ir pārkvokota.

VARBŪT var mēģināt ķīsī vai lielupē, bet daugava šai laikā skan kā tukša muca...
15.jūnijs 2016, 22:58 | links
 
lielie "kvokotaji" vēl nav piekvokojušies "pilni" kā mārki :D ?
bet ja nopietni ,tad kāda jēga no kvokošanas un sama celšanas augšā ,ja tāpat var taču uz dzīvo ar gruntenes palīdzību turpat apakšā viņu mānīt?

vitjka, 15.jūnijs 2016, 20:23

Vitjka man ar tāda doma bij .Vienkārši nolaid ēsmu gar grunti un dreifē . Domāju ka tas dotu daudz lielāku rezultātu nekā parastā velce. Bet fiška jau tajā ka laikam tā nav , jo šim ir kaut kāds klikšķis uz plunkšķi un viņš iet lūrēt . Tas kvoks viņu dienas laikā izsit no miega . Barojas ta viņš vakarā un naktī .

Bralitis, 15.jūnijs 2016, 20:36



bralit, barojas pa dienu bieži vien-ij redzēts rīkojam medības, ij ar tikko noķerta sapala vai līņa asti no mutes karājamies izvilkts.
15.jūnijs 2016, 21:00 | links
 
lielie "kvokotaji" vēl nav piekvokojušies "pilni" kā mārki :D ?
bet ja nopietni ,tad kāda jēga no kvokošanas un sama celšanas augšā ,ja tāpat var taču uz dzīvo ar gruntenes palīdzību turpat apakšā viņu mānīt?

vitjka, 15.jūnijs 2016, 20:23


Vitjka man ar tāda doma bij .Vienkārši nolaid ēsmu gar grunti un dreifē . Domāju ka tas dotu daudz lielāku rezultātu nekā parastā velce. Bet fiška jau tajā ka laikam tā nav , jo šim ir kaut kāds klikšķis uz plunkšķi un viņš iet lūrēt . Tas kvoks viņu dienas laikā izsit no miega . Barojas ta viņš vakarā un naktī .
15.jūnijs 2016, 20:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager