Sami

ir ir
Sveiciens copmaņiem!

Jautājums rīdziniekiem - vai Lucavsalas rajonā ir sami?

Paldies, par info!

Edisons, 5.augusts 2015, 09:21
5.augusts 2015, 09:23 | links
 
Sveiciens copmaņiem!

Jautājums rīdziniekiem - vai Lucavsalas rajonā ir sami?

Paldies, par info!
5.augusts 2015, 09:21 | links
 
LV sams ņem abas.

zaļā ir baigi žirgta un lecīga, parasti pamūk un noslēpjas laivā.

vardei jābūt pēc iespējas lielākai.

āķis jāliek aiz lūpas, nevis dibenā un ik pa 30-60 min jāizvelk paelpināt gaisu, tad varde ilgi dzīvo.
4.augusts 2015, 16:25 | links
 
Sveiciens Samistiem.Esmu kaut kur krievu tekstos lasījis par samam apetīti neraisošo dzīvo ēsmu- zaļo vardi.Vai ir kādi vērā ņemami ieteikumi par copi ar parasto ,un ar zaļo vardi?
4.augusts 2015, 15:09 | links
 
.. jā, gāju katru vakaru viena laikā!
Visādi megināju turēt plaukstu, beigās nostrādāja, kad: ja plaukstu noliec uz galda, visi pirksti ciesi kopa, un īkški paliec zem rāditājpirksta, iekšpusē izveidojas gaisa telpa,,,ar tādu tad ari horizontāli pa ūdeni viegli uzsitot tāds dobjšs plunksķis sanāk!
3.augusts 2015, 09:25 | links
 
nostrādā, kkādi instinki, kā saka Domaataajs!
.. no sākuma tuvāk par metru nenāca un ēda tikai udenī iemesto,,vālak jau no rokas, jau otra vasarā!
Diemžel dzīves likloci ir neizdibināmi, pārcelos citur, moš tie sami jau izķerti un apēsti.
3.augusts 2015, 07:32 | links
 
Plikšķināšana parasti zivīm asociējas ar kaut ko ēdamu, kas, piemēram, iekritis ūdenī. Vai vienkārši nepiesardzīgi rotaļājas, līdz ar ko ir viegls laupījums.
3.augusts 2015, 00:01 | links
 
gintsgg,

Zini,pat nedomāju par mēriem vai zemmēriem,ne tas bij prātā,vienkārši vieglāk pielāgojas maziņi,nekā lieli.
2.augusts 2015, 23:00 | links
 
bushmans,

Kā pieradināji viņus atsaukties plikšķināšanai?
Vai tas viņiem instinktīvi saistās ar kaut ko līdzīgi kvokošanas radītajām skaņām?
2.augusts 2015, 22:52 | links
 
Aldenss, +10:)
2.augusts 2015, 06:50 | links
 
Likumīgi, nelikumīgi, sūds ar visu! Vajag rīkoties pēc savas sirdsapziņas, savā laikā esmu atvedis un ielaidis piemājas Lielupē kādus padsmit gabalus.
1.augusts 2015, 21:25 | links
 
Vienīgi tas, ka tie tiek pārvietoti uz citu ūdenstilpni, kas īsti likumīgi gan laikam nav.
1.augusts 2015, 21:05 | links
 
...ja tiks ielaisti piemājas dīķī, tad formāli, tie zemmēri netiek paturēti :)
es savulaik savā dīķī ielaidu divus ap 60 cm, uzskatu, ka jo mazākus ielaiž, jo lielāka iespēja viņiem pielāgoties!
...tad nulūk pēc pāris gadiem, ciemiņiem varēju rādīt atrakciju, kā pieejot pie dīķa un papļakājot ar plaukstu pa ūdeni...ūsas no ūdens ārā un sami nāk vakariņās...maizi no rokas ņēma un čāpstināja, kā cūči :)
1.augusts 2015, 18:23 | links
 
Toto , kas tad man , es netirgoju ne 20 centimetrīgos , ne 2 metrīgos , bet tiešām izklausās aizdomīgi jā cilvēkam vajag obligāti zemmērus . Bet mazos samukus saķert patiešām nav problēmu , parastā gruntene , slieku pušķis , un velc atspēries .
1.augusts 2015, 18:06 | links
 
Tagad jau tantes ar pautiem paliekot arvien vairāk :)
1.augusts 2015, 17:04 | links
 
Edgars 1982.

Kas būtu,ja būtu tantei pauti...

gintsgg.

Der arī 50,60,70....
Vienkārši iedomājos ,ka lielākus varbūt neviens negribēs dot,jo biznesu ar viņiem netaisīšu.
Un tagad uzraksti,ka par ''milzu''naudu tu esi gatavs atvest man 2-metrīgu,vai vēl kaut ko tikpat gudru.

Neesmu bijis Daugavā ne reizi iemērkt makšķeri,tāpēc īsti neticu,ka var ''mierīgi''noķert (taču pieļauju)''nezinot neko no vietas un šīs zivs tikumiem.

Taču,lai jums nebūtu iemesla satraukties par zivju resursu noplicināšanu Daudavā,esmu jau dabūjis to,kas mani interesē.
Paldies cilvēkam,viņš zinās,kurš te domāts,kurš vienkārši,bez liekām,pārgudrām runām palīdzēja.
1.augusts 2015, 16:19 | links
 
Vo , vo , interesanti kāpēc neder piemēram 70 cm gari , kāpēc vajag tieši 30 - 40 cm ?

gintsgg, 26.jūlijs 2015, 12:50


Tāpat kā dīķim ļauži nereti izvēlas līdaku zemmēru, nevis 50+cm - parasti tīri transportēšanas iemeslu pēc.
27.jūlijs 2015, 10:26 | links
 
Vo , vo , interesanti kāpēc neder piemēram 70 cm gari , kāpēc vajag tieši 30 - 40 cm ?
26.jūlijs 2015, 12:50 | links
 
Jā jā Toto! Un beigās tu izrādiisies inspektors, un uzliksi 1500 eiriku sodu! Brauc pie Staburaga un pats tu tur tos beernus saker, ja nekeras normaali tad tadus var pa nakti briivi nokert
26.jūlijs 2015, 12:32 | links
 
Puikas bija aizlaiduši kaut kur uz Daugavu. Pa tukšo. Satikuši kaut kādus, kas jau pāris nedēļas nesekmīgi mēģina ķert samus.
26.jūlijs 2015, 11:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager