Sami

Nu tēzes ir izvirzītas-gaidam autora komentāru!

raihs, 8.jūlijs 2015, 08:36


Pipeļmeister, uzkrāmē 30-nieku uz Kokneses pilsdrupām. Nu labi-25.
8.jūlijs 2015, 23:57 | links
 
Visas šīs diskusijas izklausàs pèc sūdīgas kvoka skaņas ūdenī...un "mēs" nenozīmē, ka ka kāds ir ko nelegālu izdarījis. Būsim iecietīgāki!
8.jūlijs 2015, 23:07 | links
 
Vairs neiedziļinoties rakstītprasmes sīkumos, gribētu pievērst uzmanību dīvainajam mēs. Kā tas ir - mēs noķērām? Kā var noķert vienu zivi daudzskaitlī? Kopīgi par pēdējo naudu pirkts kāts? Viens turēja kātu,otrs tina spoli? Varbūt kopīgi pa nakti piemētājuši visu Daugavu ar vanagalus divlitrenēm(čangaļu ūdām)?
Vai nu es noķeru zivi,vai arī viņš(draugs,kolēģis,laivasbiedrs,utt). Šādu mēs parasti izmanto tad,kad zivi ir noķēris viņš, bet nu baigi gribas palielīties:) Bija te viens cits putns forumā,kurš vienmēr izmantoja šo maģisko mēs,kad samu izvilka laivasbiedrs:)

raihs, 7.jūlijs 2015, 19:34


elementaari - es turu elektrodus uudenii, coms ar kjeseli velk zivis. vai arii otraadaak.

mefisto, 8.jūlijs 2015, 09:53



Labs! :D
8.jūlijs 2015, 12:22 | links
 
Vairs neiedziļinoties rakstītprasmes sīkumos, gribētu pievērst uzmanību dīvainajam mēs. Kā tas ir - mēs noķērām? Kā var noķert vienu zivi daudzskaitlī? Kopīgi par pēdējo naudu pirkts kāts? Viens turēja kātu,otrs tina spoli? Varbūt kopīgi pa nakti piemētājuši visu Daugavu ar vanagalus divlitrenēm(čangaļu ūdām)?
Vai nu es noķeru zivi,vai arī viņš(draugs,kolēģis,laivasbiedrs,utt). Šādu mēs parasti izmanto tad,kad zivi ir noķēris viņš, bet nu baigi gribas palielīties:) Bija te viens cits putns forumā,kurš vienmēr izmantoja šo maģisko mēs,kad samu izvilka laivasbiedrs:)

raihs, 7.jūlijs 2015, 19:34



elementaari - es turu elektrodus uudenii, coms ar kjeseli velk zivis. vai arii otraadaak.
8.jūlijs 2015, 09:53 | links
 
Nu tēzes ir izvirzītas-gaidam autora komentāru!
8.jūlijs 2015, 08:36 | links
 
Labi, "mēs noķērām" definīcija copmanim vulgaris-viens velk, otrs komentē un asistē ar uztveramo tīkliņu. Tālāk var būt dazādi scenāriji! ;)
8.jūlijs 2015, 08:16 | links
 
Raih , Tev nav taisnība , var MĒS noķert vienu zivi ! Piemēram , es ar Tev , tātad MĒS , aizbraucam pie upes , MĒS ielikām tīklu , MĒS noķērām abi vienu un to pašu zivi . D
8.jūlijs 2015, 07:58 | links
 
Diemžēl copes forumos ir diezgan paliela pirdienu koncentrācija. Bet neskatoties uz visu, zivis sakasa pat vairāk kā doktori, kas it kā jocīgi...
8.jūlijs 2015, 00:37 | links
 
Vairs neiedziļinoties rakstītprasmes sīkumos, gribētu pievērst uzmanību dīvainajam mēs. Kā tas ir - mēs noķērām? Kā var noķert vienu zivi daudzskaitlī? Kopīgi par pēdējo naudu pirkts kāts? Viens turēja kātu,otrs tina spoli? Varbūt kopīgi pa nakti piemētājuši visu Daugavu ar vanagalus divlitrenēm(čangaļu ūdām)?
Vai nu es noķeru zivi,vai arī viņš(draugs,kolēģis,laivasbiedrs,utt). Šādu mēs parasti izmanto tad,kad zivi ir noķēris viņš, bet nu baigi gribas palielīties:) Bija te viens cits putns forumā,kurš vienmēr izmantoja šo maģisko mēs,kad samu izvilka laivasbiedrs:)
7.jūlijs 2015, 19:34 | links
 
Pirdien, pirdien, raih! ;DDDD āhahaha, LABS
Ainār, neviens nenodirš, maģistru filoloģijā arī nepieprasa, tikai vienkāršu cieņu pret sevi, citiem un mūsu kopējo valodu, tas arī viss.
Trofeja super, apsveiciens! Tikai 1cm īsāks par mani ;))))
7.jūlijs 2015, 18:41 | links
 
Pamatā piekrītu par pareizas rakstības lietošanu, bet no otras puses nevar jau gaidīt, ka visi copmaņi būs ar filoloģijas maģistra grādu :). Mums pat ministri visādi nolasīti, ko tur vēl gaidīt no prastiem reņģu bendēm :)
Tomēr aiz cieņas pret valodu un citiem copmaņiem vajadzētu jau nu gan rakstīt skaidrāk vai vismaz "Latvija" ar lielo burtu.....
7.jūlijs 2015, 12:34 | links
 
kadam vnk skauz, ja nepatik nelasi - ja pats zinatu gramatiku, tad zinatu, kaaaaa TEV ir jaraksta
7.jūlijs 2015, 11:36 | links
 
sezdien vai varbūt piegdien? Vai tomēr pirdien? Neciešu deģenerātus,kas pat savas valsts nosaukumu neprot uzrakstīt pareizi! Un kaut vai simtnieku būtu noķēris,tas nemainītu to,ka rakstītājs ir deģenerāts!
6.jūlijs 2015, 23:19 | links
 
gribeju padalities sava prieka pa zivi bet tevi nodirs pa pareizrakstibu

ainars80, 6.jūlijs 2015, 21:58

Mani arī loti kaitina tā modernā nepareizrakstība bet neņem galvā jo sams ir smuks un piedzīvojums noteikti bij vēl labāks
6.jūlijs 2015, 23:00 | links
 
gribeju padalities sava prieka pa zivi bet tevi nodirs pa pareizrakstibu
6.jūlijs 2015, 21:58 | links
 
pamegini no telefona salikt
6.jūlijs 2015, 21:35 | links
 
Es ar piekrītu, ka kaut kādas garumzīmes un pieturzīmes jāieliek, bet gadās, ka korķa iespaidā sanāk ieklabināt greizi :) Bet sams smuks, man gadus 10 atpakaļ līdzīgs aizmuka.....
6.jūlijs 2015, 21:15 | links
 
nja... kāda atzīme tev bija latviešu valodas gramatikā?

televiks, 6.jūlijs 2015, 19:58


Un Tev?
6.jūlijs 2015, 21:05 | links
 
nja... kāda atzīme tev bija latviešu valodas gramatikā?
6.jūlijs 2015, 19:58 | links
 
sezdien ar kolegiem biju aizlaidam pkert kadu zivi kamer latvija krita karatuma rekordi mums krita mums krita musu zivs rekords ap pulkstens11 diena pieteicas sams ieraudIjam tikai pec stundas vinu pasiem gandeiz bail palikas vel pec min30 dabujam pie krasta tad bija lielie prieki sversana un merisana bija svara 43 kg un 188 cm emocijas un pardZivojumi pietiks ilgam laikam novelam katram ko tadu piedZivot
6.jūlijs 2015, 19:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager