Laivu reģistrācija

Zivniek nu bet tak tepat kautkur ap ostas teritoriju?
17.septembris 2010, 09:54 | links
 
manā krajā nav nekādas ūdens policijas, nekad nav bijusi, un nebūs.
17.septembris 2010, 09:53 | links
 
mefisto
es šogad esmu 3 reizes pārbaudīts :)))
17.septembris 2010, 09:52 | links
 
nav ko stresot sogad uudens policijai budzets degvielai ir ~0. :DD
17.septembris 2010, 09:50 | links
 
šovasar pārrakstīju 5hp motoru, CSDD par to 20 ls noplēsa(uz sava vārda pārrakstīju, ja nu kādreiz vēlētos pārdot), laivu arī gribēju pārrakstīt, jo vecais īpašnieks ir miris, no kura pirku, par to man arī 20 ls prasīja, tad nu es padomāju- laivas dokumenti man ir, uz vecā īpašnieka vārda, un nakuj man tos 20 ls maksāt, tā nu braukāju tgd ar laivas pasi uz vecā īpašnieka vārda. neiešu lāpīt LV budžetu. un vēl - interesanti, kur tā nauda par laivu un motoru reģistrāciju aiziet? par mašīnu vēl var saprast- kautkas ceļu fondam. bet uz ūdens tač ceļu nav, un kur aiziet manis samaksātā nauda par laivas motora pārrakstīšanu- 20 ls.
17.septembris 2010, 09:40 | links
 
Zivinieks piedāvā reālu variantu :)
17.septembris 2010, 09:18 | links
 
andrimkk ir 100 % taisnība. Gan laivu, gan motoru var reģistrēt un saņemt atsevišķu tehnisko pasi. Taču tas maksā naudu. No otras puses, ņem motoru un liec uz jebkura pūšļa virsū un vizinies. No savas prakses varu pateikt to, ka Ūdens policija pēdējo gadu laikā, kad vizinājos ar Progresu, ne reizi nav prasījusi uzrādīt motoru reģistrācijas dokumentus ne 30 ZS, ne 50 ZS motoriem. Vadītāja apliecība un reģistrēts kuģis ar glābšanas aprīkojumu ir viņu galvenā prasība, kas jāievēro. Ja viņi prasītu dokumentus motoriem, būtu grūti pierādīt to izcelsmi. Pirkti no rokas dažādās eiropas valstīs.
17.septembris 2010, 09:17 | links
 
daddy_j
pasarg dies :DDDDD
17.septembris 2010, 09:14 | links
 
eerglis
a vai ta nevar to apliecību izmest ārā??? un aizbrauc to laivu piereģistrē no jauna - noplēs veco numuru nost, dabūsi jaunu un āmen....es tā izdarīju ar savu laivu - bija piereģistrēta uz vectēva, diemžēl nepaspējām pārreģistrēt uz mani, nu tad man bija divi varianti - 1) iet pie notāriem un kārtot lietas caur viņiem, tas sanāca ap 60 Ls, vai arī aizbraukt uz CSDD un pateikt, ka esmu uzbūvējis jaunu laivu, kas izmaksāja laikam 6 Ls
17.septembris 2010, 09:13 | links
 
paldies!
17.septembris 2010, 08:12 | links
 
Motoru vari piereģistrēt arī uz atsevišķas reģistrācijas apliecības, tad tev būs divas - laivas un motora.
Piereģistrējot motoru, nav nepieciešama laivas reģistrācijas apliecība. Nu, vismaz no manas pieredzes, kad reģistrēju savus rīkus.
17.septembris 2010, 00:10 | links
 
Apliecīibu man iedeva.
Vairi, ja es gribēšu reģistrēt motoru, tad arī? vai ta bez tā nevar iztikt?
Jāreģistrē motors virs 5 hp?
16.septembris 2010, 23:42 | links
 
eergli, a tu sataisi ziepes kadas ar to laivu, viņš pats Tevi ātri vien sameklēs! :))
16.septembris 2010, 18:51 | links
 
Nekādīgi, vajag vai nu pašu veci vai notāra apstiprinātu pilnvaru. Viņš tev vismaz laivas reģ apliecību atstāja? Ja ir tad rullē tālāk, līdz vajadzēs mainīt īpašnieku vai piereģistrēt dzinēju!!
16.septembris 2010, 15:57 | links
 
EErgli, īpašnieks būs vajadzīgs ja gribēsi atkal pārdotun pircējs būs uzstājīgāks.

īpašnieks vēl nepieciešams, lai konstatētu, kas ir taisījis ziepes uz ūdens - licis tīklus, pārkāpis noteikumus utt., bet lai jau fricim tiek :-))
16.septembris 2010, 14:49 | links
 
veči ko darīt. Nopirku BU laivu. laiva forša reģistrēta CSDD, viss ok. Bet nopirku no veča, kas pārvācās dzīvot uz Vāciju, un tā arī savaču laivu samaksāju naudu un runājām, ka šis kad būs atpakaļ no GER atgriezies lai uzzvana, tad arī pārreģistrēsim.

Bet šis man tā arī nav piezvanījis, un telefonus jau sen kā pazaudēju.

īsāk sakot jautājums:
es vizinos ar laivu, kas reģistrēta uz svešu personu, es pat nezinu kur tā persona tagad ir :)
Kā var pārreģistrēt viens pats laivu uz sevi, un otrs jautājums vai to vispār vajag :D
16.septembris 2010, 14:39 | links
 
zivniek - tu arī trubiņā piedāvājies iepūst, lai iet uz visu banku :))

donka - hmm??! man līdzīgi, tikai bez līdakas...varbūt falšu papīrīti iedeva??! :)
16.septembris 2010, 14:19 | links
 
Mācīties vajag caur CSDD mājas lapas eksāmenu. Es pat nezinu, kur var iegūt VISAS zināšanas, kuras ir eksāmenu jautājumos:)
16.septembris 2010, 14:05 | links
 
Donka
tieši tā..ir rakstīts, kas ir motorlaiva - tā sākas no 5 zirdziņiem, pārējās ir kā airu laivas, savādāk Tev arī pūslis ir jāreģistrē un tev uz viņa vajag tiesības :)))) man ir tiesības, bet manai laivai ir 2.5 zirdziņi, esmu apstādināts vairākas reizes, ne reizi nav prasītas tiesības, lai arī esmu brīvi piedāvājis tās parādīt :)))
16.septembris 2010, 13:56 | links
 
P.S. Eksāmenu patiešām nebija grūti nolikt. Pieteicos eksāmenam, divās dienās mājās sagatavojos, trešajā ieguvu apliecību, ceturtajā jau biju uz daugavas un noķēru savu lielāko līdaku.
16.septembris 2010, 13:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager