Lubānas ezers

tici man ir veerts...pa zaaleem ar zaaļinieku vizuli var krietni labas liidakas dabuut!
10.jūlijs 2008, 15:10 | links
 
nevajag licenzi brauc un zvejo
13.jūnijs 2008, 19:32 | links
 
Spiningoshanai Lubaanas ezeraa ir vajadzīga licenze, vai arii pietiek tik ar makshkereeshanas karti?
Apmeeram - piebraucu, ielaidu laivu, iemetu, izvilku... :)
13.jūnijs 2008, 11:13 | links
 
Man viens vīrs teica ka rudenī ķeroties labas karpas Lubānā!
Vienīgā problēma ka es tur nekad neesmu bijis.
Varbūt kāds var pastāstīt kādā virienā doties, kādos dziļumos un kādās vietās, uz ko ķert un ar ko barot! Jau iepriekš paldies!
2.oktobris 2007, 21:38 | links
 
drossi uz Lubaanu var braukt ... tiiklos nekas neiet un nekad normaals nekas nav gaajis bet liidakas njem .... ssodien pat biju aiviekstee piecas virs 1.5 izvilku .. esmu apmierinaats ;)
28.septembris 2007, 00:51 | links
 
Nav tik traki protams malikju netrukst bet lidakas ir un tas ir galvenais!!! Ezera vidu gan nav ko melet njem vairak gar malu pa lepem un nomaini parastos akus ar pretzalniekiem+nem savu laivu lidz.Ja un vel ja ir liels vejss tad gan tur nebus ko darit.... pec copes ludzu atraksti ka gaja
31.augusts 2007, 09:41 | links
 
Labvakar copmaņi, ir doma pirmo reizi aizbraukt pašpiningot Lubānas ezerā, bet ir dzirdēts, ka nav vērts, jo darbojas daudz tīklinieku utt... Kāds noteikti varētu pakomentēt situāciju un dot noderīgu info par Lubānu!!!!!
29.augusts 2007, 21:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager