Engures ezers

Ļoti interesē cope Engures erā
engurē ir baigie dziļumi... :))
20.septembris 2011, 09:27 | links
 
šajā brīdī vēl ir gan tur gan tur
20.septembris 2011, 09:20 | links
 
Kā ir tagad līdakas vēl pa seklumiem vai jau dziļumā?
20.septembris 2011, 09:13 | links
 
šodien pēc ilgāka laika paķemmēju engures ezeru. neteiksim, ka bija laba cope, bet kaut ko sakasīt varēja. man viena 55cm, viena 60cm un viena 65cm. ap 20 zemmēru. kodiens sākās, kad braucām jau krastā, kad sākās lielais vējš. bet nebija vairs laika to baudīt.
18.septembris 2011, 20:47 | links
 
Breks Runa nav par slinkumu. Izsmelt protams var. Bet, pirmkārt ir mazliet neomulīgi sēdēt, kā vannā ar ūdeni, ja vēl kājās ir krosenes ne gumijnieki, otrkārt samirkst arī mantas laivā, treškārt, smeļot tiek zaudēts laiks copei, sevišķi tad, kad īsti necopē. Bet katram jau ir savi uzskati. Tāpēc paliksim katrs pie saviem. Ne asakas.
11.septembris 2011, 17:05 | links
 
janis.a
Sliņķis, kas ūdeni grūti pasmelt?
Tā nav kārtīga laiva, kas ūdeni garām nelaiž.

Tad sēdi savā mašīnā un dročī tur! Nebrauc copēt!
11.septembris 2011, 16:25 | links
 
Vakar biju Engurē, laivu daudz, bet domājams sakarā ar sacensībām, kas tur notika. Diemžēl cope neizdevās neko laba, noķēru vien 6 zemmēra līdaciņas un vienu nelielu ašuku. Kolēģim 5 zemmēra līdaciņas un arī viens knaps ašuks. Pēc atsauksmēm visiem negāja neko labi, kādam gan bija pāris mēri, bet visumā pašvaki. Sačos draugs startēja, teica, ka kādam izdevās arī pa 2niecei i 3niecei paņemt, bet arī teica, ka rezultāti nebija visai augsti. Pats ganījos gar salu dziļumos un Bebru bāzi.
11.septembris 2011, 13:03 | links
 
19.08.biju Engurē.laivu ka biezs,gandrīz vai nav kur mest.copē gāja labi.
22.augusts 2011, 21:58 | links
 
Man nevajag luksu. Galvenais. lai laivas būtu drošas un netecētu. Pārējais var pieciest. Vai tiešām ir patīkami sausā laikā vairākas reizes smelt ūdeni no laivas?
15.augusts 2011, 21:42 | links
 
janis.a;negribi nebrauc.brauc tie. kuriem apmierina tāda kārtība.brauc uz luksuss vietām!!!
15.augusts 2011, 21:30 | links
 
Par laivām domāju tā: ja jau pieņemts likums, ka drīkst braukt ezerā tikai no laivu bāzu laivām, tad jābūt arī stingrām prasībām šīm laivām (arī ierakstītām likumā): stabīlām, numurētām, ūdeni necaurlaidošām. Bāzē pie Artūra taču arī nav īstas kārtības: laivas nav numurētas (ir dažreiz konflikti starp makšķerniekiem), dažas cauras (pēdējo reizi ar kolēģi copes laikā reizes 5 smēlām ūdeni).
15.augusts 2011, 07:10 | links
 
par to visu jums daljeeji taisniiba ir. es daru gan taa, gan taa. galvenais - lai kjeras ;)
14.augusts 2011, 23:44 | links
 
Arī es sestien biju aizlaidis uz Mērsraga kausa 2. posmu.Ar mūsu 4,7 kg palikām tikai 12. vietā.Veči baigi bija savilkuši, 1. vietai tā aŗī bija ap 20 kg (divas lielākās līdakas ap 5 kg), pārējām 3-5 vietām daudz asaru (pārsvarā asari, tikai pa kādai līdakai).Kopā piedalījās 23 laivas, bet tikai dažas bez loma.Visā visumā laba cope!
14.augusts 2011, 22:49 | links
 
Sorre Streem.
:))
14.augusts 2011, 21:49 | links
 
Sreem
Tieši par to ari iet runa.Nafig atdot piķi hvz kur ,kam un par ko,ja var iebraukt ar savu laivu ,kura ir vienmēr kārtībā.
14.augusts 2011, 21:48 | links
 
Urmas, nav runa par ekonomiju, bet par to, ka es varu braukt ezerā ar normālu laivu, nevis kurai izļurkātas duļļu vietas, nevienāda izmēra airi, kas dažreiz ir sapuvuši un ezera vidū pārlūzt, un arī ir droša laiva, nevis kaut kāds Samveidīgais brīnums, kas jebkurā brīdī draud apgāzties. Turklāt, ja man jau ir laiva.... un nav mazsvarīgi, ka laiva arī jebkurā brīdī pieejama
14.augusts 2011, 21:43 | links
 
Es no Tavas bildes vienkārši nogriezu nost visu lieko jo manuprāt preiskurants vai menju ir pats intresantākais :DD
14.augusts 2011, 20:59 | links
 
Te ir viss izcenojums - laba viela Urmaas ieteiktajām pārdomām!!
14.augusts 2011, 20:53 | links
 
Latvietis Latvieti pabaros.Sarēķiniet pa cik copes reizēm Engurē,ieekonomēsiet savai laivai!
:))
14.augusts 2011, 20:50 | links
 
Kaut kur bilde redzēta:-))))))
14.augusts 2011, 20:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager