Engures ezers

Ļoti interesē cope Engures erā
vakar biju iebraucis talsos jaunbērziņa veikalā - veči esot aizbraukuši, ledus esot, par copi nezinu.
1.decembris 2010, 20:56 | links
 
Tiko sazvanijos ar vietējo. Šodien trīs asari un līdaka-uz šķērsenes. Ledus apmērām 8cm.
1.decembris 2010, 20:55 | links
 
a kaa tur enguree pie artuura ziema arii brauc? un kadas takses?
1.decembris 2010, 20:53 | links
 
aljo! kas ar enguri notiek!? kāds ir bijis izlūkos?
1.decembris 2010, 19:04 | links
 
Bijām 17.11 -kopumā četras līdakas, trīs zemēri un viana 3,3kg-asari gan bij kaut kur paslēpušies-tas pie Artūra. Doma rīt aizbraukt..
20.novembris 2010, 15:33 | links
 
ehh. shodien bezveejsh, migla. 3 normaala izmeera asari uz rapalas max rap balto ar violeto kaklu. bet nu noskanja bija super tajaa miglaa.
klusums.
ik pa laikam viens iebljaavaas kaut kur vienaa pusee.
tik ilgi ik pa laikam iebljaavaas, ka pat man piebesiija.
beigaas citaa ezera pusee vienam nervi neiztureeja un atbljaava pretii: ko bljauj!
tad bija atkal klusums kaadu laiku :)
bet nu artuurs teica, ka viens esot iznaacis krastaa ar 3,8 kg...
18.novembris 2010, 18:00 | links
 
Bums, var jau savas neveiksmes novelt uz citu goda prātu. Pats mačos tik pat kā nepiedalos, nepātīk man laiku tērēt braukāšanai. Taču esmu dzirdējis par Hondas kausu 2009, kur balvas tika izlozētas, jo neviens nebija "nedēļu iepriekš gatavojies", nebija nevienas ieskaites zivs. Esmu piedalījies divos Kokneses zandartos, kur uzvarētājiem ir bijuši ļoti pieticīgi lomi. Vienmēr kāds noķer vairāk par citiem un to vieglāk protams ir izdarīt labi pazīstamā ūdenstilpnē. Taču bez zināšanām jābūt arī veiksmei. Ne asakas.
2.novembris 2010, 11:24 | links
 
Bijām 31.10. uz 3iem nevienas zivs. neko nesaprotu, ne dziļumā, ne zālēs. Kaut gan zālēs vismaz mazo pārvietošanos manījām... Kā citiem?
2.novembris 2010, 10:21 | links
 
Tāpēc vairs nebraucu nekādos mačos Babīte bija pēdējā Tie kukanu turētāji zajebaļi.Kur tad vari kaut ko izcīnīt ja jau nedēļu iepriekš viss jau salasīts.Var tikai piedalīties tādos mačos kuros tiesneši sēž katrā laivā.Vai arī mačos bez dalības maksas ,lai nebūtu mat .intrese.;((
30.oktobris 2010, 21:38 | links
 
Uz kukanien sprauduši un priekš svara krājuši ;DDDDD
30.oktobris 2010, 21:34 | links
 
shodien viena 2,4 kg. izraadaas shodien bija artuura kauss mazsalinjaas. bet nu tur izskatiijaas ka dzheki pirmajaa vietaa bija visu nedeelju raavushies :D
30.oktobris 2010, 21:10 | links
 
varbūt kāds zin cik maksā laiva otrajā laivu bāzē?
29.oktobris 2010, 18:08 | links
 
shodien viena 4,5 kg, viena 2 kg un viens asaris 0,5 kg. man paveicaas, bet vispaar vechi naaca krastaa neapmierinaati. skaitiijaas necopes diena.
27.oktobris 2010, 22:45 | links
 
Sesdien uz džerka, 6. copes 4ras laivā - viena mēra 3,7kg. visas ar dēlēm.
Tā kā līdaka guļ!
24.oktobris 2010, 20:42 | links
 
Vakar biju pie "vecā brakaņiera" .Rezultātā tikai viena cpe 6 h, maucām tikai uz džerkiem un pa zālēm.Kopumā tomēr baigi švaki, uz kādām 25 laivām tikai viena 3,4;1,8 un 1,2 , kā arī vēl kādi asari (viens smuks 450 gr.)
24.oktobris 2010, 18:25 | links
 
7dien artuura rajonaa no riita stundas laikaa 3 gab meera (ap 60 cm). visas vienaa vietaa dziljumaa (pa vidu). peec tam klusums. neviens asaris.
18.oktobris 2010, 13:08 | links
 
šķiet, ka es arī biju Engures bāzē, kurā ir 25 laiva.
biju ar 2 kolēgām un visi tukšā.
9.oktobris 2010, 21:58 | links
 
Šodien biju engurē pilnīgi neviena cope, un pāŗējām 25 laivām arī nēsot nekas bijis , takā patukšo
9.oktobris 2010, 21:12 | links
 
Vai ir kāds bijis pēdējās nedēļas laikā uz Enguri pie Artūra?
7.oktobris 2010, 20:10 | links
 
-> murgs
izumi ilgi veikalā pētīju, tad žurnālā lasīju, tad tv pārraidēs skatījos - tā arī nenopirku. Man takš ir superīgs YO-Zuri!
Čoms gan neizturēja masīvo reklāmas spiedienu un nopirka - a ka jābrauc uz copi - jāstrādā. Tā arī sēž darbā ar visiem saviem Izumiem pa 8 Ls/gab.
Aizbrauksim kādreiz kopā uz copi - pēc tam redzēsim kas labāks, Izumi vai Yo-Zuri. :)
(A labas lietas jau tik masīvi nemaz nav jāreklamē...)
26.septembris 2010, 21:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager