Engures ezers

Ļoti interesē cope Engures erā
Kā ir līdaku un asaru copi Engures ezerā?
1.septembris 2010, 12:50 | links
 
grozs> jājautā tik gugles mātei:
Engures ezera laivu bāzes
30.augusts 2010, 17:36 | links
 
Vai kungi būtu tik laipni un ieklabinātu 1. un 2. bāzes telef?
30.augusts 2010, 12:28 | links
 
Es ieteiktu sākt pie zālēm un tad pamazām sākt meklēt dziļumu
27.augusts 2010, 13:40 | links
 
Kur labāk meklēt līdakas engures ezerā, tuvāk pie zālēm vai pa vidu? Un visu laiku jāmaina ir vieta?
27.augusts 2010, 11:53 | links
 
Galvenais,lai būtu tumša,apmākusies diena.Ja nepazīst ezeru,tad tikai ar mānekļiem,kuri vadāmi pat seklāk pa 0.5m.Pats neesmu bijis tagad,bet jābūt baigi seklam.Ja uztrāpīsi uz asariem,tad būs interesanti.
26.augusts 2010, 20:21 | links
 
Pilnīgi piekrītu Modzha, vislabāk man ir gājis uz grabošo poperi vai mūdzi burkāniņu vai baltu Nr 3 Aglia
26.augusts 2010, 16:57 | links
 
nav man tā brīvā laika tik daudz,bet labprāt pamačotos,a to tuvākie sači 26 septembris.
26.augusts 2010, 16:47 | links
 
Esmu Engurē arī uz šūpiņa (mazs, smags ,18 gr) dabūjis līdaku. Maz gan ar to spiningoju, bet copes bija. Drīzāk 2 nr. rotiņi, gumijzivs, sekli ejošie vobleri un protams poperi/walkeri. Uz poperi varētu būt īstais laiks. Tik viena lieta, seklais ezers- vajag tālus metienus...
26.augusts 2010, 16:05 | links
 
momox
moš uzorganizē kaut ko tādu. Lai arī ķīsī esmu pāris reizes nedēļā un tur mačoties kaut kā pašam liekas nebūtu tik interesanti, jo tad vienīgais, kas ir vajadzīgs ir veiksme, pārējais jau zināms - vietas, dziļumi utt, bet labprāt piebiedrotos tāda veida mačiem. Cita lieta ir sacensības ezeros kur nav būts, kā piemēram tās, kas tagad notiksies Engurē - jābrauc, jāmeklē, jātaustās, jāeksperimentē :))))
26.augusts 2010, 15:19 | links
 
Bļitka> tā jau ir, šitajos seklajos ezeros kur barības papilnam un kur līdaku koncentrācija liela, tās var noķert praktiski uz jebko. Arī šūpiem, tik neteiksim ka tie ir rezultatīvāki par vobleriem vai lielo roteri. Kaņierī ar šūpiem tā aktīvi strādāja brekšu cemmerētāji pa dziļumiem, īpaši rudenī kad tie savācas lielākos baros :) Alkatīgākie pat lika priekšā otru trojņiku.
26.augusts 2010, 15:05 | links
 
a ķīsītī kāds savējais negrib uzrīkot? varētu pamačoties.
26.augusts 2010, 14:59 | links
 
Bljitka, paldies,
momox, tie tādi savējie ap 50 cilvēkiem novāksies un provēs ko parādīt :)))))
26.augusts 2010, 14:56 | links
 
kas par sačiem?
26.augusts 2010, 14:38 | links
 
Kaņierī vieglie slaidie šūpiņi arī labi strādā...vēl 2-daļīgie un 3-daļīgie mūdži..lēni grimstošie...seklie vobleri un poperi...seklajiem piejūras ezeriem ir savs arsenāls..dziļajiem ezeriem un upei savs....seklajos ezeros jāskata lēni grimstošie un seklie mānekļi...un svarīga ir spēle kā to mānekli izdancināt lai plēsoņu sakacinātu:):):)
Lai veicās:)
26.augusts 2010, 14:29 | links
 
danke schōn!!!! :))))
26.augusts 2010, 14:22 | links
 
Zivnieks> nu nezin par tiem šūpiem, nav īstais ezers tiem manuprāt. Pats tur esmu bijis 2reiz un sapratu ka identisks Kaņierim, kur savukārt esmu copējis simtiem reižu. Uz līdaku labi strādā vobleri un lieli roteri, bet viegli, jo vairumā vietu apakšā ir hāru audzes. Gumijzivis bez džiggalvas ar aizies. Īstais ezers arī poperiem, eksperimentē tik ;)
26.augusts 2010, 14:13 | links
 
labas dienas kungi,
tā kā pēc pāris nedēļām briest nelielas sacensības iekš šitā ezera, gribējās vietējiem ekspertiem šo to uzjautāt. pašam tur nav sanācis nevienu galu pamērcēt tāpēc štukoju uz ko labāk koncentrēties - meklēt ašukus un strādāt ar roterveidīgajiem, vai tomēr ir arī labas iespējas tikt pie kāda ščukāra? Pašam seklajos ezerus dikti patīkās ar šūpiņveidīgajiem strādāt, bet vot sēžu un štukoju, vai meklējot līdakas ar šūpiņiem neiebraukšu auzās. Katrā ziņā būšu dikti pateicīgs par jebkura veida padomu par šito ezeru.
paldies!
26.augusts 2010, 12:00 | links
 
vakar bija daudz zemmeru,un ašuki gan bija smuki!!!
16.augusts 2010, 20:29 | links
 
Svētdien. Bezjēgā zemmēra līdaciņu, bet kompensācijai smuki(400-500g) ašuki.
16.augusts 2010, 08:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager