Engures ezers

Ļoti interesē cope Engures erā
AivarsGF [07.10.19]: keners [Vakar]: AivarsGF [Vakar]: Šodien bija divi izbraucieni uz Engures ezera 1. bāzi. No rīta (7:20-10) trešajā metienā pieteicās uz lielo džerku, pie laivas nobijās no sačoka un aizmuka:). Izskatījās jau dikti cerīgi, bet tā nepavisam nebija... Vēlāk sākās krusa un lietus, tika noķerta viena 55niece un vēlāk viena nerealizēta cope. Rezultātā abi ar kolēģi(neviena cope) slapji līdz ādai un pārsaluši braucām mājās. Vakarā devos revanšā :), paliku garu degunu- viens zemmērs. Laikam pēkšņais aukstums darīja savu. Ne asakas.Visu mūžu nodzīvoju pue Engures ezera, nekad dzīvē neesmu bijis 1.ja bāzē... Man domāt, ka Mragā ir viss labākā cope, jūra nav tālu, zivis migrē un ir kas sargā migrējošo zivi!Man tuvāk 1. bāze ;) no Mērsraga nekad neesmu braucis iekšā.
Tuvāk sirdij, vai tuvāk mājām? Bērzciems - Mērsrags nieka 12km! Bet nu ja neesi bijis Mraga galā, tad domas par ezeru var mainīties, tur ir pilnīgi cits ezers, pudurs pie pudura īsāk sakot džungļi!
7.oktobris 2019, 13:18 | links
 

Dažas bildes
7.oktobris 2019, 11:09 | links
 
Novēlota atskaite: 29.09. sarīkojām draugu sačus, sākām ap plkst 7:00 un līdz 13:00. No Artūra bāzes startējām 18 komandas (36 cilvēki). Bez zivīm palika tikai 2 ekipāžas.
1. vieta: 6.43 kg ar 4 līdakām (2 ap 2,2 kg);
2. vieta: 4.19 kg
3. vieta: 3.76 kg
Kopā ar 25 kg zivju. Zemmēru copes ļoti daudz, ļoti daudz nerealizētas. Aktivitāte gan gar krastu pa zālēm, gan klajumā.
7.oktobris 2019, 11:06 | links
 
elgreko [07.10.19]: Man atkal Ornitologi-atkodis esmu līdaku koncentrācijas vietas
Ornitologos ar nav slikti it sevišķi maijā :) protams ar brišanu! Pie nosacījuma, ja zems līmenis
7.oktobris 2019, 09:45 | links
 
Man atkal Ornitologi-atkodis esmu līdaku koncentrācijas vietas
7.oktobris 2019, 09:02 | links
 
keners [06.10.19]: AivarsGF [Vakar]: Šodien bija divi izbraucieni uz Engures ezera 1. bāzi. No rīta (7:20-10) trešajā metienā pieteicās uz lielo džerku, pie laivas nobijās no sačoka un aizmuka:). Izskatījās jau dikti cerīgi, bet tā nepavisam nebija... Vēlāk sākās krusa un lietus, tika noķerta viena 55niece un vēlāk viena nerealizēta cope. Rezultātā abi ar kolēģi(neviena cope) slapji līdz ādai un pārsaluši braucām mājās. Vakarā devos revanšā :), paliku garu degunu- viens zemmērs. Laikam pēkšņais aukstums darīja savu. Ne asakas.Visu mūžu nodzīvoju pue Engures ezera, nekad dzīvē neesmu bijis 1.ja bāzē... Man domāt, ka Mragā ir viss labākā cope, jūra nav tālu, zivis migrē un ir kas sargā migrējošo zivi!
Man tuvāk 1. bāze ;) no Mērsraga nekad neesmu braucis iekšā.
7.oktobris 2019, 08:35 | links
 
AivarsGF [06.10.19]: Šodien bija divi izbraucieni uz Engures ezera 1. bāzi. No rīta (7:20-10) trešajā metienā pieteicās uz lielo džerku, pie laivas nobijās no sačoka un aizmuka:). Izskatījās jau dikti cerīgi, bet tā nepavisam nebija... Vēlāk sākās krusa un lietus, tika noķerta viena 55niece un vēlāk viena nerealizēta cope. Rezultātā abi ar kolēģi(neviena cope) slapji līdz ādai un pārsaluši braucām mājās. Vakarā devos revanšā :), paliku garu degunu- viens zemmērs. Laikam pēkšņais aukstums darīja savu. Ne asakas.
Visu mūžu nodzīvoju pue Engures ezera, nekad dzīvē neesmu bijis 1.ja bāzē... Man domāt, ka Mragā ir viss labākā cope, jūra nav tālu, zivis migrē un ir kas sargā migrējošo zivi!
6.oktobris 2019, 23:35 | links
 
elgreko [06.10.19]: Brencis21 lai izdodas.man atkal veselibas dēļ jāatliek
Ja būs, būs atskaite. :)
6.oktobris 2019, 22:53 | links
 
Brencis21 lai izdodas.man atkal veselibas dēļ jāatliek
6.oktobris 2019, 22:15 | links
 
Pilnīgs offtopiks.. Kā lai nomaina profila bildi? Man nesanāk, taisu bildes pat 700*700px, nekā...
6.oktobris 2019, 21:56 | links
 
elgreko [05.10.19]: Priekš Engures pēdējos gadus četriniece ir retums.bet zivs šai ezerā ir tik jāmāk šo sameklēt
Trešdien laikam būs jāpārbauda šī teorija. :)
6.oktobris 2019, 21:50 | links
 
Skaisti skaisti
6.oktobris 2019, 21:47 | links
 
Šodien bija divi izbraucieni uz Engures ezera 1. bāzi. No rīta (7:20-10) trešajā metienā pieteicās uz lielo džerku, pie laivas nobijās no sačoka un aizmuka:). Izskatījās jau dikti cerīgi, bet tā nepavisam nebija... Vēlāk sākās krusa un lietus, tika noķerta viena 55niece un vēlāk viena nerealizēta cope. Rezultātā abi ar kolēģi(neviena cope) slapji līdz ādai un pārsaluši braucām mājās. Vakarā devos revanšā :), paliku garu degunu- viens zemmērs. Laikam pēkšņais aukstums darīja savu. Ne asakas.
6.oktobris 2019, 21:41 | links
 
Ļoti apsveicams rezultāts
5.oktobris 2019, 13:36 | links
 
elgreko [05.10.19]: Priekš Engures pēdējos gadus četriniece ir retums.bet zivs šai ezerā ir tik jāmāk šo sameklēt
Man šajā vasarā četras četrinieces ir bijušas.
5.oktobris 2019, 10:13 | links
 
Priekš Engures pēdējos gadus četriniece ir retums.bet zivs šai ezerā ir tik jāmāk šo sameklēt
5.oktobris 2019, 08:47 | links
 
elgreko [04.10.19]: Nu laikam varēšu beidzot apmeklēt savu iemīļoto ezeru,beidzot var puslīdz kustēties.jāpierunā tik kāds čoms.uh saturās žuves
Viņas turās un gavē joprojām, lielās. :)))
4.oktobris 2019, 23:19 | links
 
Nu laikam varēšu beidzot apmeklēt savu iemīļoto ezeru,beidzot var puslīdz kustēties.jāpierunā tik kāds čoms.uh saturās žuves
4.oktobris 2019, 23:18 | links
 
Kaspars33 [04.10.19]: Skaisti!Bet kas pēdējās dienās ar copi ezerā,gan jau kāds ko pavelk...
Tie, kas brauc katru dienu, tie kaut o sagrabina, bet pa lielam rudens mammas vēl nav manītas
4.oktobris 2019, 22:52 | links
 
elgreko [04.10.19]: Kener ceru ka loms uz2 citādi var ui ui .dďddd.kaut gan loms ir labs
Tēvs airējā, es ķēru ! Līdakas visas bija džungļos
4.oktobris 2019, 22:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager