Engures ezers

Ļoti interesē cope Engures erā
Cope 17.06.13.
No 15.00 - 22.00
Neviena cope.
Beigās ākstoties uz popera asaris...
Un divi zemmēri (pietrūka tikai kādi 40cm)
:)
Pēc laikapstākļiem vajadzēja būt labai copei, bet nu tā ir un paliek Engure.
Vienīgi pilns ar jūras kraukļiem...
Lkm kāda kolonīja atvilkusies... Domāju ka iespaidos copes nākamajos gados.
Zinu ka daudzkur viņus izšauj...
Vajadzētu atklāt medību sezonu (lkm esmu ļauns :( )
18.jūnijs 2013, 16:12 | links
 
Cope laba Daudz zemmēru! :D
Man 9 virsmēra līdakas, lielākā 3,4 uz džerka. Viss plašums ar līdakām. cope pavāja, tikai daža līdaka kamp vizuli otrreiz.
16.jūnijs 2013, 11:54 | links
 
Nu, kādas atsauksmes no atklāšanas?
15.jūnijs 2013, 18:45 | links
 
Laikam kļūdījos. Kam negadās?
3.jūnijs 2013, 22:17 | links
 
Trešā. Vismaz pagaišgad tā bija.
3.jūnijs 2013, 22:11 | links
 
Vai pēc noteikumiem nebija jūnija otrā sestdiena, t.i. 8 jūnijs?
3.jūnijs 2013, 22:11 | links
 
Ja nekas nav mainījies, tad 15. vajadzētu būt.
3.jūnijs 2013, 18:38 | links
 
No kura datuma Engures ezera atklasana spiningosana no laivam ?
3.jūnijs 2013, 18:00 | links
 
Tad jau ezerā ūdens līmenis ir augšā,..-parasti copes nav!
14.aprīlis 2013, 22:47 | links
 
Arī šodien pabijām. Meiginājām pie dzedrupes ruduļus. Pilnīga 0. Asari tas pats
Ledus kvalitāte - kopumā vēl ir staigājams, bet ļoti jauzmanās jo vietām ir izveidojušies plankumi ar putru un 3-5 cm ledus.
No Dzedrupes puses piebraukt nevar!!! Ceļš zem 20-40 cm ūdens
14.aprīlis 2013, 18:54 | links
 
Atskaite-

Tātad iebraukt uz Ķūļciema bāzi var tikai ar džipu ,lai gan viens čalis ar 100 audi arī tika iekšā -iespējams quattro hz...bet ar vieglo labāk nevajag mēģināt.....Vēl arī ir viens labs cilvēks kas ieved un izved ar bobiku ja viņam piezvana! Gar Dzedrupi pat nemēģinājām braukt iekšā jo līmenis ir augšā!Ledus kvalitāte ir vēl diezgan laba -savi 50 centimetri noteikti ,tikai augšējā kārta apmēram 10 cm ir palikusi tāda mīksta -bet ledus vēl šodien bija labs ...ar tendenci katru stundu palikt švakākam.Uz ledus vietām ir ūdens .
Par zivīm...khm...ši ziema man bija pirmā kad aizbraucu uz Engures ezeru februāra sākumā un biju patīkami pārsteigts par neparasti labo copi salīdzinot ar citiem ezeriem uz kuriem braucu,jā varbūt tas izmērs nav tāds pārāk patīkams bet bonusi tomēr bija un priekš galvas izvēdināšanas tāda cope bija prīmā!!!!Bet sākot ar marta vidu cope palika arvien švakāka un švakāka un līdz beidzot šodien viņas vairs nebija vispār- 8 mazi asari man, 6 raudas čomam.Makšķerēju līcī gan pie zālēm gan nost ,gan pa vidu gan uz vienu malu gan uz otru-tad iegājām ezera vidū un tur arī nekā...es nezinu kā gāja pārējiem un ko tas bars ar večiem pa vidu tur ķēra ,bet apkārt viņiem man neķērās vispār- tik švaki nav gājis nekad Engurē .Tāpēc tika nolemts 14.00 mest Engurei mieru un atpakaļceļā ieskriet Pļavu ezerā-bet diemžēl tur vairs virsū nevar tikt ,tad piestājām vēl arī pie Rideļu ezera :) pilnīgs tukšums tāpat, un kopsapulcē tika izlemts slēgt šo sezonu ar sakāvi un gatavoties grunteņu sezonai.

Lai jums visiem kājas sausas un veiksmi vasaras sezonā,ziemas copei pielikts punkts.
Ne zvīņas!!!!:)))
14.aprīlis 2013, 18:22 | links
 
kccompany!Ceram uz atskaiti!
14.aprīlis 2013, 14:19 | links
 
Taisos rīt braukt uz Dzedrupes galu--kā tad tur ir ar to iebraukšanu?Gar upi gan jau ka nevar vairs ,bet kā ir ar to bāzi?Un kāds ir ledus?
13.aprīlis 2013, 20:53 | links
 
kā ar copi, vai kāds ir bijis ?
13.aprīlis 2013, 18:58 | links
 
aagguru
Pēdējā laikā nav būts jo bija breksīši jāpatrenkā nu un kas gan var būt labs ja ledus ir 60cm ruduļi diez vai jo apakšā labi ja 10-20cm tas kur es ķēru un uz asariem 60cm biezāledū iet un borēties meklēt kur ir asari nevis asarīši piekāšu nav tik daudz spēka!:(
12.aprīlis 2013, 16:13 | links
 
antonsb
Tad es saprotu ka esi bijis nesen un kautko dabūjis. Jo nav skaidrs vai pēc tam kad zivis esot slāpušas vispār vēl kas ķerās!
12.aprīlis 2013, 15:44 | links
 
aagguru
Kas māk tam ir!
12.aprīlis 2013, 15:28 | links
 
Patrols
Nu varbūt tā arī ir man teica pa ceļa uzturēšanu bet tas lai paliek viņu ziņā!Ja nebūs izbraucams ceļš neviens nebrauks paši tik būs vainīgi!Es jau nemaz nesatraucos šogad esmu atvilcies ritīgi ruduļus un tāpat netrūks ezeru kur doties copēt un tuvāk mājām ar!:)
12.aprīlis 2013, 15:27 | links
 
Bet kā ar copi, vai kāds ir bijis ?
Visi tik pa ledu un piebraukšanu.
Ruduļi vai asari ķerās ar?
12.aprīlis 2013, 15:26 | links
 
2ls ne jau par ceļu, bet kā saka viņi, par sakārtoto infrastruktūru...(: Būs jau labi, nestreso, daudzi ceļi Latvijā nav izbraucami. Tev jau ir iespēja nolikt auto uz ceļa un ar K2 maukt ezerā iekšā (:
12.aprīlis 2013, 15:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager