Engures ezers

Ļoti interesē cope Engures erā
kad ienāk no jūras tad jā, bet savādāk nez nez.
vienam māte otram meita, trešam kleita ;)
29.augusts 2012, 09:58 | links
 
runaajot par ashukiem,te arii Engurei nestaav liidzi Kanjieris.
29.augusts 2012, 09:55 | links
 
svarīgi arī ir ierasties īstajā brīdī - uz razdaču
29.augusts 2012, 09:19 | links
 
Viss ir kaartiibaa Imants tieshaam labi orienteejas Enguree:)Godiigi sakot man Engure atstaaja labaaku iespaidu kaa Kanjieris,varbuut ja es tur buutu pabijis veel TAJOS laikos,varbuut uz lietaam skatiitos citaadaak,bet nu skatos kaa tagad ir.
29.augusts 2012, 00:02 | links
 
Ja tu, I. Tiltiņ tik labi orientējies Engures ezerā, tad taču vajag piedalīties mačos, kuri notiks 8.septembrī laivu bāzē Mazsaliņas. Mačus rīko klubs Silverscale. Tad varēsi parādīt meistarību. Sīkāka info www.silverscale.lv
28.augusts 2012, 21:41 | links
 
marti, man kjau likās, ka I.Tiltiņš tīri ok orientējas, es Enguri nepazīstu tik labi...
28.augusts 2012, 20:47 | links
 
marti- par kurām strīpām runā? Un, vai esi tās 30cm strīpas apmeklējis darba dienās? Un, ja nav noslēpums, kā un uz ko pats ķer līdakas Engures ezerā?
28.augusts 2012, 20:24 | links
 
par kaņieri neko sliktu nevar teikt, esmu bijis vienu reizi, un prieksh pirmas reizes ap desmit liidakaam nebija slikti. meers gan tikai viens.
27.augusts 2012, 20:54 | links
 
man usma pēc daugavas likās tīrā leiputrija - met un velc...un tas viss tēmā engure... :DDD
27.augusts 2012, 20:25 | links
 
tiltiņ - nākamreiz papēti tos seklumus. tur ir gan robi, gan tādas taisnas strīpas :) protams viss ezers nav ar tīkliem noklāts. bet gan jau drīz būs tā pat kā usmā :( un tad atliks tikai valsts mežu pasargātie ūdeņi.
27.augusts 2012, 20:23 | links
 
Janis.a., jā tīkli ir darba dienās, bet varu pateikt noslēpumu :), tīklus nevar ielikt, tur kur laivas dibens velkās pa Engures "sūkli" kurā ir tādas kā alas un/vai padziļinājumi, kur arī sēž zaļsvārces, un ja, esi pamatīgāk iepazinis ezeru, tad tādas platības ir vairākumā, nu vismaz padsmit Kaņieri, ja ne vairāk.
P.S. Es jau tikai par reāliem faktiem, un Kaņieris ir arī pa pirmo! ezers.
27.augusts 2012, 19:20 | links
 
Kanjierii toties vairs nav saiknes ar juuru
26.augusts 2012, 20:19 | links
 
Nevaru pilnībā piekrist, jo Engures ezerā ir spiediens no zvejnieku puses. Darba dienās paskaiti tīklus, tad sapratīsi presingu. Kaņierī rūpnieciskās zvejas nav.
26.augusts 2012, 20:18 | links
 
He, he, kāds sakars ar jaunību, braukāju uz Babīti un Kaņieri pietiekoši bieži, un fakti ir fakti, lomi ir, bet daaudz mazāki kā Engures ezerā. Un tīri objektīvi makšķernieku "spiediens" uz 1 ha,
Engurē ir vismazākais, tāpēc arī visvairāk llīdaku.
26.augusts 2012, 20:09 | links
 
tiesi tā jaanis.a! ir un var noķert, iespējams I.Tiltinu jaunības maksimālisms moca, bet nekas, jo jaunība ir vienīgais netikums, kas pāriet pats no sevis :D bet man der tāda reklāma šim ezeram...
26.augusts 2012, 08:19 | links
 
Es gan nesauktu Kaņieri par mutes bļodu. Divu nedēļu laikā tagad augustā mēs ar kolēģi bijām Kaņierī 3 reizes un kopā par visām reizēm bija 18 mēra līdakas, lielākā 3,2kg. Zemmērus neskaitījām, bet daži desmiti bija. Es domāju, ka katrā ezerā ir savs knifiņš. Ja atkod, zivis ķeras. Visiem ne asakas.
25.augusts 2012, 22:48 | links
 
Nu ko par Enguri...
Bagātākais līdaku ezers 120km rādiusā ap Rīgu.
Un arī šīs dienas cope to pierādīja, kādi 20mit zemmēri, bet dažas divniecītes paņemtas.
Otrajā dienā pēc atklāšanas dažas virs 4kg, bet zem 5.
Uz ko?
Tvičīngu- mazās šķībacaino mailes un parabolu vieglie šūpiņi.
P.S. Babīte salīdzinoši ir sūds pilnīgs, nerunājot par mutes bļodu Kaņieri.
25.augusts 2012, 17:58 | links
 
biju ornetalogos no pasa rita 14 asari 150-200 gramiem un dažas zemmēra līdakas bet beigas pie tās budas kas tur ir ūdenī paņēma 3kg līdaka uz mailes gumijas zivi.
15.augusts 2012, 13:25 | links
 
pareizi... Jūs salīdziniet pēdējos 3 -5 gadus a es salīdzinu ar to kas bija pirms 30 gadiem :)))
15.augusts 2012, 11:30 | links
 
Nav jau tik traki. Domāju, ka Engure joprojām ir un būs viens no zivīm bagātākajiem ezeriem. Tā jau var čīkstēt par jebkuru ezeru vai upi... :)
14.augusts 2012, 17:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager