Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Nu ko, šodien metriem labs vējiņš.

Os555, 19.oktobris 2020, 12:45


Diezgan traks tas vējš šodien - dzeltenais brīdinājums (potenciāli bīstams), jāgaida vakars gan jau MT9 atskaiti iemetīs.
19.oktobris 2020, 13:31 | links
 
Nu ko, šodien metriem labs vējiņš.
19.oktobris 2020, 12:45 | links
 
Otrdien no rita,kads gatavs braukt un sastadit kompaniju?
19.oktobris 2020, 07:44 | links
 
nipijs38 [18.10.20]: Jolantaartis [18:03]: Nesaprotu kur jūs tās līdakas atrodiet ;)) !
Man no gaismiņas līdz 15.00 viena uzsēdās braucot uz bāzi bet tā pati norāvās ! Laikam jāzin vietas un jāmāk ķert ;) ! Dzirdēju ka metru kāds šodien ar bija dabūjis ! No Vecupenieku bāzes .Chau chau.es jau minēju.no jumta līdz Rīgas liegumam.tie ir liekas kādi 5km,un izbraukati krustu skersu,tātad visi 15km kopā.
Nē nu visu cieņu vīri , labi !
Es ļoti tālu nebraucu jo bez motora laidu . Pagājušo gadu gandrīz pa burbuli aizgāju baigā vējā Babē ! Māciba uz mūžu :) ! Šodien arī solīja bet nekā nebija no tā vēja !
18.oktobris 2020, 23:14 | links
 
Sodien divas 72, 70 cm, un vel paris copes lidz pusdienlaikam. Saka celties udens limenis un pamainijas laiks, tad zivs attiecas sadarboties.
18.oktobris 2020, 20:35 | links
 
Jolantaartis [18.10.20]: Nesaprotu kur jūs tās līdakas atrodiet ;)) !
Man no gaismiņas līdz 15.00 viena uzsēdās braucot uz bāzi bet tā pati norāvās ! Laikam jāzin vietas un jāmāk ķert ;) ! Dzirdēju ka metru kāds šodien ar bija dabūjis ! No Vecupenieku bāzes .
Chau chau.es jau minēju.no jumta līdz Rīgas liegumam.tie ir liekas kādi 5km,un izbraukati krustu skersu,tātad visi 15km kopā.
18.oktobris 2020, 20:28 | links
 
Tāpat kā TU kolēģi MT9 ! Tas ir talants ;)) !!! Cepuri nost jūsu priekšā ! ;)
18.oktobris 2020, 20:07 | links
 
Tas jau makšķernieks no DIEVA
18.oktobris 2020, 20:03 | links
 
Dzirdēju ka metru kāds šodien ar bija dabūjis ! No Vecupenieku bāzes .

Jolantaartis, 18.oktobris 2020, 18:03

Jā, 110 cm. Tas pats puika, kurš nesen pieveica rekordlīdaku 128 cm ;)
18.oktobris 2020, 19:02 | links
 
Nesaprotu kur jūs tās līdakas atrodiet ;)) !
Man no gaismiņas līdz 15.00 viena uzsēdās braucot uz bāzi bet tā pati norāvās ! Laikam jāzin vietas un jāmāk ķert ;) ! Dzirdēju ka metru kāds šodien ar bija dabūjis ! No Vecupenieku bāzes .
18.oktobris 2020, 18:03 | links
 
Pabijām uz ūdens arī mēs,laiks likās labs.
Reāli lielos ignorē.lai gan vienā vietā uz 28cm gumijas viens knapais mēģināja aplaizit.
Uz mazajiem un vidējiem manekliem kopā ap 15gab no kurām 2vas varbūt mērā.50-55cm.

Zivis izkaisītas pa visu ezeru no jumta līdz varkaļu liegumam.
18.oktobris 2020, 17:52 | links
 
pāris stundas bigbaits un jerks, 0 copes.

labi kaut kads mazais iekoda draugam jaunā gumijā, bet to par copi es nesaucu
17.oktobris 2020, 22:14 | links
 
Šodien uz 54 copmaņiem 6 līdakas /JMB mači/
17.oktobris 2020, 20:24 | links
 
renoks4 [17.10.20]: Kā šodienas skaistajā laikā veicās Babītē? Lomiem vajadzēja būt..
Bezvējš. Tiem kam jautāju visiem švaki, vai 1 (nez vai mēra) vai ne-1. Vienam uz dzīvo esot asari. Pašam uz lieliem daiktiem nekas, uz mazām gumijām kādi 3 zemmēri, izgājieni kādi 10, bet nekas iespaidīgs. Sakarā ar bezvēju uz saulīti toties visi bija saskatījušies līdakas, lielas un mazas
17.oktobris 2020, 18:31 | links
 
Kā šodienas skaistajā laikā veicās Babītē? Lomiem vajadzēja būt..
17.oktobris 2020, 17:50 | links
 
VilnisL [18m]: Davis-Di [Vakar]: Davis-Di
Tu citreiz pamēģini vienkāršāk !:)...

https://lv.wikipedia.org/wiki/Korel%C4%81cija

snipiens, 15.oktobris 2020, 21:18
O0
Tev atsauce ir uz statistikas nozīmi, pamatā korelācija apzīmē saikni starp divām vai vairāk lietām, līdz ar to manā skatījumā vārds lietos pareizā kontekstā, jo konvenciālā lauksaimniecībā izmanto slāpekli ar nitrātiem un arī fosfātus, kas ir ūdenī šķīstoši minerālmēsli, jeb augu barības vielas, kas ar notekūdeņiem nonāk grāvjos, grāvji ietek upēs kā Lielupe un to pietekās un tad jau ūdens tiek līdz Babītes ezeram, kur spēj arī nosēsties - un ja ūdenī ir daudz augu barības vielu tad tas izraisa eitrofikāciju, jeb ūdens augu kā aļģu pastiprinātu vairošanos un ūdens kvalitātes samazinājumu.

Praksē spiests lietot un strādāt ar dažāda veida korelācijām tiesa gan citā jomā, līdz ar to bieži lietots vārds, protams varēju lietot citu/s :))

Kas attiecas uz Babītes ezeru patreiz man zināmās šodienas atskaites ir skumjas, lai arī laiks likās labs un līmenis ezerā sācis celties.Kā Norčam Lielupē!dabuja kko??

Willy, 15.oktobris 2020, 21:55
Vai tad viņš arī tur pa Gātes galu savus ķieģeļus mētā? Tur pie Gātes ietekas Lielupē citi bliezēji ir manīti arī.Ķieģeļus nemanīju...lielas gumijas zivis,saucas bb!;)kāti visi skanīgi!:D

Willy, 16.oktobris 2020, 21:02


tavi komentāri gan reti neskanīgi.
16.oktobris 2020, 21:11 | links
 
VilnisL [16.10.20]: Davis-Di [Vakar]: Davis-Di
Tu citreiz pamēģini vienkāršāk !:)...

https://lv.wikipedia.org/wiki/Korel%C4%81cija

snipiens, 15.oktobris 2020, 21:18
O0
Tev atsauce ir uz statistikas nozīmi, pamatā korelācija apzīmē saikni starp divām vai vairāk lietām, līdz ar to manā skatījumā vārds lietos pareizā kontekstā, jo konvenciālā lauksaimniecībā izmanto slāpekli ar nitrātiem un arī fosfātus, kas ir ūdenī šķīstoši minerālmēsli, jeb augu barības vielas, kas ar notekūdeņiem nonāk grāvjos, grāvji ietek upēs kā Lielupe un to pietekās un tad jau ūdens tiek līdz Babītes ezeram, kur spēj arī nosēsties - un ja ūdenī ir daudz augu barības vielu tad tas izraisa eitrofikāciju, jeb ūdens augu kā aļģu pastiprinātu vairošanos un ūdens kvalitātes samazinājumu.

Praksē spiests lietot un strādāt ar dažāda veida korelācijām tiesa gan citā jomā, līdz ar to bieži lietots vārds, protams varēju lietot citu/s :))

Kas attiecas uz Babītes ezeru patreiz man zināmās šodienas atskaites ir skumjas, lai arī laiks likās labs un līmenis ezerā sācis celties.Kā Norčam Lielupē!dabuja kko??

Willy, 15.oktobris 2020, 21:55
Vai tad viņš arī tur pa Gātes galu savus ķieģeļus mētā? Tur pie Gātes ietekas Lielupē citi bliezēji ir manīti arī.
Ķieģeļus nemanīju...lielas gumijas zivis,saucas bb!;)kāti visi skanīgi!:D
16.oktobris 2020, 21:02 | links
 
Davis-Di [Vakar]: Davis-Di
Tu citreiz pamēģini vienkāršāk !:)...

https://lv.wikipedia.org/wiki/Korel%C4%81cija

snipiens, 15.oktobris 2020, 21:18
O0
Tev atsauce ir uz statistikas nozīmi, pamatā korelācija apzīmē saikni starp divām vai vairāk lietām, līdz ar to manā skatījumā vārds lietos pareizā kontekstā, jo konvenciālā lauksaimniecībā izmanto slāpekli ar nitrātiem un arī fosfātus, kas ir ūdenī šķīstoši minerālmēsli, jeb augu barības vielas, kas ar notekūdeņiem nonāk grāvjos, grāvji ietek upēs kā Lielupe un to pietekās un tad jau ūdens tiek līdz Babītes ezeram, kur spēj arī nosēsties - un ja ūdenī ir daudz augu barības vielu tad tas izraisa eitrofikāciju, jeb ūdens augu kā aļģu pastiprinātu vairošanos un ūdens kvalitātes samazinājumu.

Praksē spiests lietot un strādāt ar dažāda veida korelācijām tiesa gan citā jomā, līdz ar to bieži lietots vārds, protams varēju lietot citu/s :))

Kas attiecas uz Babītes ezeru patreiz man zināmās šodienas atskaites ir skumjas, lai arī laiks likās labs un līmenis ezerā sācis celties.Kā Norčam Lielupē!dabuja kko??

Willy, 15.oktobris 2020, 21:55

Vai tad viņš arī tur pa Gātes galu savus ķieģeļus mētā? Tur pie Gātes ietekas Lielupē citi bliezēji ir manīti arī.
16.oktobris 2020, 20:52 | links
 
Viss jau būtu ok ,ja vien Varkaļu slūžas tiktu kontrolētas ,lai regulētu ūdens līmeni ezerā
16.oktobris 2020, 20:02 | links
 
Tikai to neviens nedarīs, jo dārgi. Ja nu vienīgi par premjeru nebūs davis vai mt...:)
16.oktobris 2020, 19:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager