Paldies par info! Cik liels izpletnis būtu ok? Ņemot vērā dziļumu laikam 80, bet vējā jau tas laikam neko netur, jo gribētos panākt lēnu kustību. Vispār kādu kombināciju sanāk biežāk izmantot?
Enkurs -
Kāds risinājums labāks, ja brauc ar plastmasnieci, viens bez pārinieka?
Līdz šim ar bremžu kluci, šķiet ka nav tas labākais. Skatos ka parašūti ir mazāki 80 un lielāki 120cm, tikai nesapratu vai tas ir diametrs.
Varbūt kāds ir mēģinājis arī ar garu kārti, vai tur ir pārāk dziļš dūņu slānis?
laidlaiiet, 27.novembris 2024, 13:34
Jā, 80, 120, 140 tas ir diametrs. Daži Babē izmanto kārti, pats neesmu mēģinājis. Bremžu kluci var izmantot tikai nelielā vējā, stiprāka vēja laikā es to, dažreiz, izmantoju kopā ar izpletni, jo netur tas joks, tikai biku piebremzē. Stiprā vējā vajag normālu enkuru garā striķī, ieteizams siet laivas priekšgalā, bet tad neērti celt ārā, toties laiva stāv uz vietas arī vējā 20+ m/s.
MT9, 27.novembris 2024, 13:49
27.novembris 2024, 14:54 | links