Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
kraftinsh [24.okt]: Sveiciens Ķenguram (Willy) dzimšanas dienā :) Ne asakas un stipru veselību! Atceries, ka mēs priecāsimies par pirmo atlaistā metra foto vai video :)

Paldies Kraftiņ!tas noteikti notiks!;)
24.oktobris 2023, 09:11 | links
 
Sveiciens Ķenguram (Willy) dzimšanas dienā :) Ne asakas un stipru veselību! Atceries, ka mēs priecāsimies par pirmo atlaistā metra foto vai video :)
24.oktobris 2023, 08:45 | links
 
Tad palikām tomēr pie FC =). Man vajagjaunu auklu nopirkt mazajam multam līdz 50 gr, kādu ieteiksiet? Tagad bija Sunline Cast Away. Laba, bet daudzi saka, ka multam tik glaunu nevajagot.
24.oktobris 2023, 07:52 | links
 
MT9 [23.okt]: Vo es gribētu redzēt!Oskars izvelk metru ar titānu,bet Tev 2x nokož fluru!:.)...pēc mēneša visiem titāns!

Willy, 23.oktobris 2023, 22:12
Sākumā, lai man pārgriež FC pavadu, tad štukošu par citu :) Bet, pat ja pārgriezīs, tad tas notiks pirmo reizi manā lielo mānekļu mētāšanas karjeras laikā un tik reti notiekošu šaizi var piedot :)
Tā jau ir!man šog.5 metri,visi uz FC...taisnìba ir tur ārā!:)
23.oktobris 2023, 22:22 | links
 
Vo es gribētu redzēt!Oskars izvelk metru ar titānu,bet Tev 2x nokož fluru!:.)...pēc mēneša visiem titāns!

Willy, 23.oktobris 2023, 22:12

Sākumā, lai man pārgriež FC pavadu, tad štukošu par citu :) Bet, pat ja pārgriezīs, tad tas notiks pirmo reizi manā lielo mānekļu mētāšanas karjeras laikā un tik reti notiekošu šaizi var piedot :)
23.oktobris 2023, 22:18 | links
 
Varam kādreiz pamēģināt (vēlams jūnijs-septembris) tu mauc uz 0.5mm titānu BB un es uz 1.00mm FC vienā copē, protams viena cope nebūs vēl rādītājs, bet sakums būs :D

Davis-Di, 23.oktobris 2023, 22:03

Vismaz reizes 50 būtu šādā veidā jācopē, lai tiešām to varētu nosaukt par statistiku, jo man ne vienreiz vien ir bijis, ka laivā viens ķer, bet otrs iesūkā :)) Un tu tur vari mainīt gan mānekļus, gan pavadas, negrib šodien tevi zivs, kaut izstiepies. Pat, ja abi ķer ar vienu un to pašu rotiņu, abiem titāna pavadas, abi met vienā pleķī, abi tin vienmērīgi, ķer tikai viens :) Protams, otrs arī kaut ko noķer, bet krietni čābīgāk. Sacensībās arī bieži var novērot, ka viens ķer, otrs tik spēj uztveramo cilāt. Bet, kā jau teicu, ja ir ticība, nav variantu. Katrā ziņā FC pavada ir lunkana, elastīga, tai nav atmiņas un, iespējams, mazāk pamanāma līdakai, tādēļ to arī lietojam :)
23.oktobris 2023, 22:15 | links
 
Davis-Di [23.okt]: ... bet ja salīdzina copju skaitu ar FC seklos ezeros atpaliek ar kārtu! Tāpēc arī esmu palicis pie FC.

Davis-Di, 23.oktobris 2023, 21:34
Kā tad šādu statistiku var iegūt? :) Es visu laiku lielos mānekļus plivinu tikai ar FC pavadām, bet ir ļoti daudz dienu, kad līdakas neēd, kaut tu izstiepies :) Patiesībā šādas dienas ir 80% gadījumu :) Augstas raudzes sportisti pat asarus ar zandartiem ķer tikai ar metāla stīgām, kur nu vēl mēs, parastie mirstīgie :) Bet, ticībai ir liels spēks, tas gan :)

MT9, 23.oktobris 2023, 21:50

Es asariem ar neiespringstu ar diegiem un FC, ja viņš ēd viņš sit ar visu titānu un auklu PE #0,6+ un pat 1,2 :D , ja mazak zobainās un jāskrāpē uzliek fc, bet pa lielam ņems arī ar titāna pavadu!

Bet ja godīgi bija sen atpakaļ, kad džerkam un BB lēkāja no titāna, trose, pītais titāns uz FC, pat dalījām viens ar vienu un tad mainās. To ko ieguvām bija pārliecinoši, ka FC seklajos ezeros ieliek un lielu līdaku skaits uz FC ir arī vairāk.
Protams, kad rudenī duļķainā Lielupē, kad vēl nes zāli strādā 4-7m kanti, kur ir tumšs kā elles peklē vari likt arī 1mm trosi un būs vienalga, bet Babītē pie dzidra ūdens būs starpība!

So ticība ir ka FC seklos ūdeņos dod vairāk copju.
Varam kādreiz pamēģināt (vēlams jūnijs-septembris) tu mauc uz 0.5mm titānu BB un es uz 1.00mm FC vienā copē, protams viena cope nebūs vēl rādītājs, bet sakums būs :D
Vo es gribētu redzēt!Oskars izvelk metru ar titānu,bet Tev 2x nokož fluru!:.)...pēc mēneša visiem titāns!
23.oktobris 2023, 22:12 | links
 
Jo!??...FC ir neredzams!?:)....šitā Tu borē,borē un cilvēki notic!:D
kad nokoda pirmā doma bij!suka Dāvis!:DD

Willy, 23.oktobris 2023, 21:50


A es te domāju kāpēc dažreiz žagas uznāk, bet parasti tie nav top lielo līdaku iznācienu laiki :D
Tak saliec 3x 0.4mm stieples pavadas kopā un būs bumbās, nenokodīs!
23.oktobris 2023, 22:06 | links
 
... bet ja salīdzina copju skaitu ar FC seklos ezeros atpaliek ar kārtu! Tāpēc arī esmu palicis pie FC.

Davis-Di, 23.oktobris 2023, 21:34
Kā tad šādu statistiku var iegūt? :) Es visu laiku lielos mānekļus plivinu tikai ar FC pavadām, bet ir ļoti daudz dienu, kad līdakas neēd, kaut tu izstiepies :) Patiesībā šādas dienas ir 80% gadījumu :) Augstas raudzes sportisti pat asarus ar zandartiem ķer tikai ar metāla stīgām, kur nu vēl mēs, parastie mirstīgie :) Bet, ticībai ir liels spēks, tas gan :)

MT9, 23.oktobris 2023, 21:50


Es asariem ar neiespringstu ar diegiem un FC, ja viņš ēd viņš sit ar visu titānu un auklu PE #0,6+ un pat 1,2 :D , ja mazak zobainās un jāskrāpē uzliek fc, bet pa lielam ņems arī ar titāna pavadu!

Bet ja godīgi bija sen atpakaļ, kad džerkam un BB lēkāja no titāna, trose, pītais titāns uz FC, pat dalījām viens ar vienu un tad mainās. To ko ieguvām bija pārliecinoši, ka FC seklajos ezeros ieliek un lielu līdaku skaits uz FC ir arī vairāk.
Protams, kad rudenī duļķainā Lielupē, kad vēl nes zāli strādā 4-7m kanti, kur ir tumšs kā elles peklē vari likt arī 1mm trosi un būs vienalga, bet Babītē pie dzidra ūdens būs starpība!

So ticība ir ka FC seklos ūdeņos dod vairāk copju.
Varam kādreiz pamēģināt (vēlams jūnijs-septembris) tu mauc uz 0.5mm titānu BB un es uz 1.00mm FC vienā copē, protams viena cope nebūs vēl rādītājs, bet sakums būs :D
23.oktobris 2023, 22:03 | links
 
... bet ja salīdzina copju skaitu ar FC seklos ezeros atpaliek ar kārtu! Tāpēc arī esmu palicis pie FC.

Davis-Di, 23.oktobris 2023, 21:34

Kā tad šādu statistiku var iegūt? :) Es visu laiku lielos mānekļus plivinu tikai ar FC pavadām, bet ir ļoti daudz dienu, kad līdakas neēd, kaut tu izstiepies :) Patiesībā šādas dienas ir 80% gadījumu :) Augstas raudzes sportisti pat asarus ar zandartiem ķer tikai ar metāla stīgām, kur nu vēl mēs, parastie mirstīgie :) Bet, ticībai ir liels spēks, tas gan :)
23.oktobris 2023, 21:50 | links
 
Davis-Di [23.okt]: Titānu garāku par 25cm nekur veikalos neesmu redzējis!?

Willy, 23.oktobris 2023, 21:28

Agrāk džerkam garākās laikam bija 60cm.
Var pats siet vai kniedēt arī, bet BB pat sev neticu trubiņu kniebieniem - ir gan tam plaķenes speciālas, gan trubiņas.
Seklos ezeros ja džerkam lieto titāna pavadu džerks iet drusku dziļāk, tas bieži pie zemiem līmeņiem neder.
Esmu mēģinājis dažādus materiālus arī nerūsējošā tērauda trosītes, kas tur lopā, bet ja salīdzina copju skaitu ar FC seklos ezeros atpaliek ar kārtu! Tāpēc arī esmu palicis pie FC.
Jo!??...FC ir neredzams!?:)....šitā Tu borē,borē un cilvēki notic!:D
kad nokoda pirmā doma bij!suka Dāvis!:DD
23.oktobris 2023, 21:50 | links
 
KingofLake [23.okt]: Willy [17m]: Davis-Di [11m]: Lielās uz zobiem satin tā ka nemetās, it sevišķi ja kāds kasjaks laivā vai ja esi viens un ir pauze ar uztveramo tīkliņu, viņa kustinot galvu uztin auklu uz zobiem kā āzis šļūteni uz ragiem.
ZB bija skrolēt FB, bet man kaut kur ~19 gadā ir bildes ar tēmu kur FC un arī auklas bojājumi virs 80cm.
Pats personīgi lieku ~1.1m un tad kad pārsien apakšu dēļ bojājumiem ir ~80, nākamajā jau sienu jaunu.
Bojājumi ~50cm gadās arī diezgan regulāri, tāpēc man ir skaidrs kāpēc agrāk pat ar 30cm pavadām piecirtiens un auklas gals plīvo, tai pašā laikā var visu sezonu nospningot bez pavadas un būs nokosti 1-2 mānekļi!

Nesaku ka jāliek metrs vai 50cm, paši lieli un gudri, bet šie stāsti ka nenokož un pietiek ar 25cm pavadu ir līdz pirmajām reizēm kad nokož!Titānu garāku par 25cm nekur veikalos neesmu redzējis!?Taisa pec pasutijuma, man ir 60 cm no titana :p
Tev nevar ticēt!:))
23.oktobris 2023, 21:45 | links
 
Willy [23.okt]: Davis-Di [11m]: Lielās uz zobiem satin tā ka nemetās, it sevišķi ja kāds kasjaks laivā vai ja esi viens un ir pauze ar uztveramo tīkliņu, viņa kustinot galvu uztin auklu uz zobiem kā āzis šļūteni uz ragiem.
ZB bija skrolēt FB, bet man kaut kur ~19 gadā ir bildes ar tēmu kur FC un arī auklas bojājumi virs 80cm.
Pats personīgi lieku ~1.1m un tad kad pārsien apakšu dēļ bojājumiem ir ~80, nākamajā jau sienu jaunu.
Bojājumi ~50cm gadās arī diezgan regulāri, tāpēc man ir skaidrs kāpēc agrāk pat ar 30cm pavadām piecirtiens un auklas gals plīvo, tai pašā laikā var visu sezonu nospningot bez pavadas un būs nokosti 1-2 mānekļi!

Nesaku ka jāliek metrs vai 50cm, paši lieli un gudri, bet šie stāsti ka nenokož un pietiek ar 25cm pavadu ir līdz pirmajām reizēm kad nokož!Titānu garāku par 25cm nekur veikalos neesmu redzējis!?
Taisa pec pasutijuma, man ir 60 cm no titana :p
23.oktobris 2023, 21:38 | links
 
Titānu garāku par 25cm nekur veikalos neesmu redzējis!?

Willy, 23.oktobris 2023, 21:28


Agrāk džerkam garākās laikam bija 60cm.
Var pats siet vai kniedēt arī, bet BB pat sev neticu trubiņu kniebieniem - ir gan tam plaķenes speciālas, gan trubiņas.
Seklos ezeros ja džerkam lieto titāna pavadu džerks iet drusku dziļāk, tas bieži pie zemiem līmeņiem neder.
Esmu mēģinājis dažādus materiālus arī nerūsējošā tērauda trosītes, kas tur lopā, bet ja salīdzina copju skaitu ar FC seklos ezeros atpaliek ar kārtu! Tāpēc arī esmu palicis pie FC.
23.oktobris 2023, 21:34 | links
 
Davis-Di [23.okt]: Lielās uz zobiem satin tā ka nemetās, it sevišķi ja kāds kasjaks laivā vai ja esi viens un ir pauze ar uztveramo tīkliņu, viņa kustinot galvu uztin auklu uz zobiem kā āzis šļūteni uz ragiem.
ZB bija skrolēt FB, bet man kaut kur ~19 gadā ir bildes ar tēmu kur FC un arī auklas bojājumi virs 80cm.
Pats personīgi lieku ~1.1m un tad kad pārsien apakšu dēļ bojājumiem ir ~80, nākamajā jau sienu jaunu.
Bojājumi ~50cm gadās arī diezgan regulāri, tāpēc man ir skaidrs kāpēc agrāk pat ar 30cm pavadām piecirtiens un auklas gals plīvo, tai pašā laikā var visu sezonu nospningot bez pavadas un būs nokosti 1-2 mānekļi!

Nesaku ka jāliek metrs vai 50cm, paši lieli un gudri, bet šie stāsti ka nenokož un pietiek ar 25cm pavadu ir līdz pirmajām reizēm kad nokož!
Titānu garāku par 25cm nekur veikalos neesmu redzējis!?
23.oktobris 2023, 21:28 | links
 
Lielās uz zobiem satin tā ka nemetās, it sevišķi ja kāds kasjaks laivā vai ja esi viens un ir pauze ar uztveramo tīkliņu, viņa kustinot galvu uztin auklu uz zobiem kā āzis šļūteni uz ragiem.
ZB bija skrolēt FB, bet man kaut kur ~19 gadā ir bildes ar tēmu kur FC un arī auklas bojājumi virs 80cm.
Pats personīgi lieku ~1.1m un tad kad pārsien apakšu dēļ bojājumiem ir ~80, nākamajā jau sienu jaunu.
Bojājumi ~50cm gadās arī diezgan regulāri, tāpēc man ir skaidrs kāpēc agrāk pat ar 30cm pavadām piecirtiens un auklas gals plīvo, tai pašā laikā var visu sezonu nospningot bez pavadas un būs nokosti 1-2 mānekļi!

Nesaku ka jāliek metrs vai 50cm, paši lieli un gudri, bet šie stāsti ka nenokož un pietiek ar 25cm pavadu ir līdz pirmajām reizēm kad nokož!
23.oktobris 2023, 21:24 | links
 
KingofLake [23.okt]: Willy [20m]: Davis-Di [28m]: Tā es maucu kamēr 23cm cūku un 10cm no pavadas nokoda!
...bildē metrs,knapi 7kg!:)

Willy, 23.oktobris 2023, 18:03

23cm cūku 70 cm līdacēns var iemaukt iekšā visu.Šaubu nav!bet 23+10cm pavadas ir jau 33 un "līdacēnu" es redzēju...
Man jau liekas tas garums pavadai ap metru ir bik pādspīlēts!:))
Kapēc metrs??lai neredz auklu?:DD mož 2 labāk?Tev Oskars vis pareize atbildeja kapec taisam garo pavadiņu ;)
Tu te nemaisies pa vidu,kamēr nezinam vai visp.kātu esi rokā turējis!!:DDD...visu zini,visu saproti!vai tik Oskara minējumam kas esi tomēr nebūs taisnība!.:DDD
23.oktobris 2023, 21:16 | links
 
MT9 [23.okt]: Kapēc metrs??lai neredz auklu?:DD mož 2 labāk?

Willy, 23.oktobris 2023, 20:52
Nē, to metru liek skandināvi, lai gadījumā, kad līdaka aptin apkārt sev pavadu, nenokož auklu. Bet man šādi joki nav bijuši, lai lielās mammas kā krokodili grieztos ap savu asi. Tas, parasti, notiek jau uztveramajā... Vienīgais, kādēļ es lieku 70 cm garu FC pavadu, lai vieglāk būtu pārsieties - gad līdaka saskrāpē pavadu, nogriez nost to daļu un lieto pavadu 60 cm garu, vēlāk 50 cm, tad 40 cm un tad jau sienu jaunu. Pērsiet karabīni aizņem 30 sec, bet pārsiet pilnībā pavadu, sienot pa taisno pie auklas, jau vairākas minūtes. Vēlā rudenī, kad sals pirksti, tas nav viegli :)

Tam iemeslam vienīgajam piekrìtu!lielās nemaz tā negriežas un neārdās kā mazie 2-3kg!...bet rīkle 10+ jau ir nopietna!
23.oktobris 2023, 21:11 | links
 
Willy [23.okt]: Davis-Di [28m]: Tā es maucu kamēr 23cm cūku un 10cm no pavadas nokoda!
...bildē metrs,knapi 7kg!:)

Willy, 23.oktobris 2023, 18:03

23cm cūku 70 cm līdacēns var iemaukt iekšā visu.Šaubu nav!bet 23+10cm pavadas ir jau 33 un "līdacēnu" es redzēju...
Man jau liekas tas garums pavadai ap metru ir bik pādspīlēts!:))
Kapēc metrs??lai neredz auklu?:DD mož 2 labāk?
Tev Oskars vis pareize atbildeja kapec taisam garo pavadiņu ;)
23.oktobris 2023, 21:09 | links
 
Kapēc metrs??lai neredz auklu?:DD mož 2 labāk?

Willy, 23.oktobris 2023, 20:52

Nē, to metru liek skandināvi, lai gadījumā, kad līdaka aptin apkārt sev pavadu, nenokož auklu. Bet man šādi joki nav bijuši, lai lielās mammas kā krokodili grieztos ap savu asi. Tas, parasti, notiek jau uztveramajā... Vienīgais, kādēļ es lieku 70 cm garu FC pavadu, lai vieglāk būtu pārsieties - gad līdaka saskrāpē pavadu, nogriez nost to daļu un lieto pavadu 60 cm garu, vēlāk 50 cm, tad 40 cm un tad jau sienu jaunu. Pērsiet karabīni aizņem 30 sec, bet pārsiet pilnībā pavadu, sienot pa taisno pie auklas, jau vairākas minūtes. Vēlā rudenī, kad sals pirksti, tas nav viegli :)
23.oktobris 2023, 21:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager