Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Stichling [21.okt]: svens76 [Vakar]: Davis-Di [Vakar]: RaimisD [59m]: Sprtisti ieteiks Sims ap 500eur un vairāk.Sims pa 500 nemaz nesanāks :(ap 1k sākot uz augšu teiksim ieteiktu skatītiesŠajā forumā kaut kā īsti sportisti maz ir manāmi, ja tādi šeit vispār ir. Apģērbam ir jābūt labam… 1k ir pieņemami, ja bieži copē sliktos apstākļos nu un ja definē sevi kā “sportistu”. Bet parastam makšķerniekam ieteikt kostīmu virs 1k… Cik foruma dalībnieku var to atļauties? 10%? Cik reāli nopirks 1%? Diezgan smieklīgi sanāk.
Protams caur jau pamedīt tos sportfishtackle… bet pārsvarā jau izpirkti vai nekam nederīgi izmēri.
es teiksim ūdenī caurmērā esmu 4 x nedēļā, nu ir liela nozīme apģērbam. svētdienas copmanim varbūt arī iespringt uz dārgo galu nevajag
21.oktobris 2023, 10:49 | links
 
Stichling [21.okt]: Svens, vai tu esi savus kostīmus esi pircis par piemēram eboat cenām?;)
arī esmu, ja ļoti kaut kas iepatīkas un negribas gaidīt:) diezgan pirkts
21.oktobris 2023, 10:47 | links
 
Svens, vai tu esi savus kostīmus esi pircis par piemēram eboat cenām?;)
21.oktobris 2023, 10:41 | links
 
svens76 [20.okt]: Davis-Di [Vakar]: RaimisD [59m]: Sprtisti ieteiks Sims ap 500eur un vairāk.Sims pa 500 nemaz nesanāks :(ap 1k sākot uz augšu teiksim ieteiktu skatīties
Šajā forumā kaut kā īsti sportisti maz ir manāmi, ja tādi šeit vispār ir. Apģērbam ir jābūt labam… 1k ir pieņemami, ja bieži copē sliktos apstākļos nu un ja definē sevi kā “sportistu”. Bet parastam makšķerniekam ieteikt kostīmu virs 1k… Cik foruma dalībnieku var to atļauties? 10%? Cik reāli nopirks 1%? Diezgan smieklīgi sanāk.
Protams caur jau pamedīt tos sportfishtackle… bet pārsvarā jau izpirkti vai nekam nederīgi izmēri.
21.oktobris 2023, 10:39 | links
 
Davis-Di [20.okt]: RaimisD [59m]: Sprtisti ieteiks Sims ap 500eur un vairāk.Sims pa 500 nemaz nesanāks :(
ap 1k sākot uz augšu teiksim ieteiktu skatīties
20.oktobris 2023, 21:54 | links
 
RaimisD [20.okt]: Sprtisti ieteiks Sims ap 500eur un vairāk.
Sims pa 500 nemaz nesanāks :(
20.oktobris 2023, 21:06 | links
 
Kā jau teicu, šodien no 10.00 līdz 17.30 biju ezerā. Noķēru 12 līdakas 8 mēra divas 50+, 4 60+ un 72 un 76 cm. Nekas nenosala, nedaudz rokas appūta vējš, jo cimdus nevilku.
20.oktobris 2023, 21:04 | links
 
Willy [20.okt]: A vējš Babi izpūtīs sausu!:)
Jā, tur, kur vakar džerkoju, šodien vairs nevarēju, bet pārsvarā komfortabli copēt. Rīt vēl papūtīs ārā, varēs lielo līdaku muguras redzēt :D
20.oktobris 2023, 20:55 | links
 
JK7 [20.okt]: Šo biju noskatījis tīri vasaras sezonai / pavasarim!

https://www.sportfishtackle.com/en/artiklar/kinetic-guardian-flotation-suit-olive-black.html?variant=H100-601-M
10000 par maz, izmirksi. Ņem kko ap 20 000
Paņēmu sev Norfin Rebel pro. Ļoti ok. Pavasarim agram rudenim.
Vēlam rudenim, ziemai tomēr ir cita. Nav universāla apģērba. Vai arī maksā kā vienradža asaras.
Sprtisti ieteiks Sims ap 500eur un vairāk.
20.oktobris 2023, 20:54 | links
 

A vējš Babi izpūtīs sausu!:)
20.oktobris 2023, 20:33 | links
 
Šo biju noskatījis tīri vasaras sezonai / pavasarim!

https://www.sportfishtackle.com/en/artiklar/kinetic-guardian-flotation-suit-olive-black.html?variant=H100-601-M
20.oktobris 2023, 20:20 | links
 
Raimi - soderī esi skatījies? Ir tur kāds variants? Nu kaut agram pavasarim/rudens sezonai?

Nu vasarā galvenā prasība ir lietus un vējš! Ar plašķi jūtos perfekti, ir silts, bet jā, nav diez ko ērti, bet tomēr sauss! Arī agrākos vasaras rītos tāpat velku termo + ziemas parastā jaka!
20.oktobris 2023, 20:16 | links
 
RaimisD [20.okt]: Abavnieks [33m]: Peldošajā tāpat nebūs diezko silti. Bet ja to vilksi vēl vasarā, tad aliņš no manisNo manīm kaste užavnieka ,ja atradīsi universālu PELDOŠO kostīmu gan ziemai, gan vasarai :)

Peledošais neelpo, vasarā svīdīs nemērā, termo veļu varēs izgriezt.
Labākais variants daudzslāņu, lai vari novilkt pec vajadzības.

Vasarā tomēr vairāk līst kā snieg.
Ņem labu termoveļu, virsū vesti (es lietoju makitas sildošo ar bačām) un labu ūdens izturīgu vējjaku (elpojošo)

Kājās ziemas ,,kosmonautu" zābīšus ( vēlā rudenī, ne lietainā vasarā)

Ar rokām gan štruntīgi, tà arī neesmu atradis labu variantu.

Ar multu strādājot roka slapja, jātur auksts dzelzs gabals.
Lietoju dažādus cimdus.
Vai ir neerti, vai ir auksti.

Šitādi jāņem!:)
20.oktobris 2023, 20:09 | links
 
Abavnieks [20.okt]: Peldošajā tāpat nebūs diezko silti. Bet ja to vilksi vēl vasarā, tad aliņš no manis
No manīm kaste užavnieka ,ja atradīsi universālu PELDOŠO kostīmu gan ziemai, gan vasarai :)

Peledošais neelpo, vasarā svīdīs nemērā, termo veļu varēs izgriezt.
Labākais variants daudzslāņu, lai vari novilkt pec vajadzības.

Vasarā tomēr vairāk līst kā snieg.
Ņem labu termoveļu, virsū vesti (es lietoju makitas sildošo ar bačām) un labu ūdens izturīgu vējjaku (elpojošo)

Kājās ziemas ,,kosmonautu" zābīšus ( vēlā rudenī, ne lietainā vasarā)

Ar rokām gan štruntīgi, tà arī neesmu atradis labu variantu.

Ar multu strādājot roka slapja, jātur auksts dzelzs gabals.
Lietoju dažādus cimdus.
Vai ir neerti, vai ir auksti.
20.oktobris 2023, 19:57 | links
 
JK7 [20.okt]: Skatos kombinzonu! Soderī! Gribas peldošo! Apnicis tuntulēties!

Meklēt vasaras sezonai vienu un ziemai ņemt citu? Vai ziemā pavelkot papildus jaku zem tā, tāpat būs silts?
Peldošajā tāpat nebūs diezko silti. Bet ja to vilksi vēl vasarā, tad aliņš no manis
20.oktobris 2023, 19:35 | links
 
Skatos kombinzonu! Soderī! Gribas peldošo! Apnicis tuntulēties!

Meklēt vasaras sezonai vienu un ziemai ņemt citu? Vai ziemā pavelkot papildus jaku zem tā, tāpat būs silts?
20.oktobris 2023, 19:32 | links
 
Man apsildāma veste!:)2 pāri cimdu,vieni slēgtie neopr...pirkstaiņi,otri bez pirkstiem.uz maiņām vienu azotē sasildu un normāli.kamēr mults nesalst var dragāt....ā un Svens ieteica labu kurtku!milzìgs viņam paldies!;))

Willy, 20.oktobris 2023, 19:02

Tur jau tā lieta, ka apģērbs man labs, bet auksti paliek, jo sala kājas un rokas. Man arī divi pāri cimdu, neoprēna 3 mm un gumijotie ar silto iekšu. Bet, ja rokas nosalst, kad cimdi tiek novilkti, vēlāk tās grūti sasildīt. Šodien pat eksperimentam cimdā liku sildošo elementu, nedaudz palīdēja, bet pirkstu gali vienalga sala. Ja patur kādu laiku to joku delnā, paliek labāk :)
20.oktobris 2023, 19:09 | links
 
MT9 [20.okt]: Willy [11m]: Nenosali!?..es pa Gāti 3,5h divas sagrabināju.ap 60 un 65 cm
BB mazas ap 60gr gumijas.lielākām kkā nebij ticìbas!:)Nosalu, nākamreiz jāvelk ziemas copes zābaki. Rokas arī sala, bet tur neko nepadarīsi.
Man apsildāma veste!:)2 pāri cimdu,vieni slēgtie neopr...pirkstaiņi,otri bez pirkstiem.uz maiņām vienu azotē sasildu un normāli.kamēr mults nesalst var dragāt....ā un Svens ieteica labu kurtku!milzìgs viņam paldies!;))
20.oktobris 2023, 19:02 | links
 
Willy [20.okt]: Nenosali!?..es pa Gāti 3,5h divas sagrabināju.ap 60 un 65 cm
BB mazas ap 60gr gumijas.lielākām kkā nebij ticìbas!:)
Nosalu, nākamreiz jāvelk ziemas copes zābaki. Rokas arī sala, bet tur neko nepadarīsi.
20.oktobris 2023, 18:52 | links
 
MT9 [20.okt]: Gan jau būs. Lai gan Babītē šobrīd ir tiešām sūra cope. It sevišķi uz lielajiem mānekļiem

Kruizers, 20.oktobris 2023, 18:23
Jā, nav viegli. Gan jau uz mazajiem mānekļiem rezultāts būtu nedaudz labāks, bet rudens tak trofeju laiks, zāle pakritusi, nav variantu, jāmēģina piemānīt tā smukā, tusnīgā pirmsziemas līdaka :))
Nenosali!?..es pa Gāti 3,5h divas sagrabināju.ap 60 un 65 cm
BB mazas ap 60gr gumijas.lielākām kkā nebij ticìbas!:)
20.oktobris 2023, 18:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager