Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Šodien Babītē 7 līdakas, divas ap 2kg, 3 labi mēri un 2 zemmēri. Daudz nerealizētas copes. Ap gāti.
18.oktobris 2014, 18:41 | links
 
Šodien ar darba kolēģiem pabijām pacopet. Neredzējām copes un zivis tikpat kā, izņemot 1.100kg kas paņēma uz MJ. Bet redzējām kā pretī spūņņupes bāzei meistars 30min laikā uz dzīvo 3merus iecēla laivā bet uz jig un twich nekā... A un uz velci vēl paziņām 2meri. Apmēram viss
18.oktobris 2014, 17:09 | links
 
Sestdien sačos,nepiedalijos,bet divatā ar koleģi bijām Babītē kanālā,kas pretī Krieviem.Rezutāts man 5,6 kg koleģim 2,5kg.Man5mēri(no50-53cm)un kaudzīte ar strīpaiņiem-kolēģim divi mēri (lielākā 1.5kg)un ar idrusku strīpaiņi.Vel divus zemerus palaidu,bet viena modele ar modernu pīrsingu peld tālāk,jo izmantoju ultralaight ar o,25 ''fļuriku''un nr.2 rotiņu čomam lidzīgi kā man.kad pārtaisija kātu cope aizgāja.
13.oktobris 2014, 13:29 | links
 
Sestdien SilverScale sacensībā bija pieteikušies 58 copmaņi. Laiks apmācies, neliels vējš. Cope "jēla", daudz mutuļu, uz āķa neuzsēžās, otreiz neķer. Trīsreiz gūstījām lielu līdaku, taču neveiksmīgi! Palikām (Emīlija) 4. vietā ar 4 līdakām, 6 zemmēri. Pirmajām divām vietām pāri par 6 kg, trešajai vietai- līdaka 5,6 kg! Gadu nebijām tur copējuši. Zivis redzējām un dzirdējām pietiekami! LJ festivālam toč palika! :D
13.oktobris 2014, 08:41 | links
 
It kā neplānojot šāda veida pasākumus rīkot nākotnē - esot doma ko mainīt.
Tiesa gan, iepriekš arī kas tāds jau runāts, tā ka nav izslēgts, ka nākošajā gadā arī tiksimies turpat.
12.oktobris 2014, 21:38 | links
 
Shini (LJ)pasakuma piedalijos pirmo reizi - jasaka paldies draugam. Iespaidi kopuma pozitivi. Dazas nianses tomer likas nekorektas, bet kopuma labprat piedalitos vel. Rezultata cope nebija, kaut gan zivi redzeju. Bija dalibnieki kas guva cienijamus rezultatus. Paldies organizatoriem un dalibniekiem par jaunu pieredzi un iespaidiem.
12.oktobris 2014, 20:44 | links
 
Mēs katrs dabūjām pa mēra līdakai plus es dabūju 3 zemmērus. Viena laba aizgāja pie laivas 13.30 apmēram. Līdakas tika nokertas no 11.00 līdz 13.30
12.oktobris 2014, 17:36 | links
 
piekrītu - cope bija tikai līdz 10-tiem..pēc tam zero.mēs ar bračkum ar lielo balto titāniku laidām :D
12.oktobris 2014, 16:57 | links
 
Ehh žēl cl.lv profilus nevar salinkot ar reāliem cilvēkiem, tā varētu iepazīties :D Arī ar kolēģi bijām LJ. Man 5 zemmēri, kolēģim 3, copes bija daudz, arī notrūka pāris, bet visas bija kriminālas, tikai viens mutulis liecināja par skaistu izmēru, bet... ehhh, laiks super, žēl nedeva makšķerēt līdz plkst. 3 vai 4, man nedaudz v;el gribējās pacopēt. Tā kā man no LJ ir tikai gumija (bija līdz šodienai), tad ķēru ar dažādiem grīdijiem, ķēra vienādi labi/slikti visas krāsas. Apsveicu tos, kas mācēja atrast mēra zivi un galvenais pierunāt to. ;) Paldies organizatoriem!
12.oktobris 2014, 16:52 | links
 
Bijām ar 2 laivām. Vienai ekipāžai (t.sk. man) līdaka 50 cm un vēl daži copi.
Otrai ekipāžai gāja labāk - kādas 8 līdakas + vēl copi. Tiesa gan, mērs bija tikai 1 (51 cm) un par ieskaiti varēja domāt varbūt tikai 1 līdaka, kas nokrita. Viss notika aptuveni pirmās stundas laikā klājumos. Pēcāk arī viņiem diezgan patukši.
[reāli viss uz gumijām. Rotiņi vai vobleri pa tukšo]

Laiks tiešām diezgan nelāgs. Kam bija labāks apģērbs, tiem labi, kas nebija sagatavojies, tam nu bij kā bij...
12.oktobris 2014, 16:19 | links
 
šodien LJ festivāls...apm 14 ieksaites zivis (60+cm). Lielākā apm. 70cm. Laiks skarbs, lietus gāza...pašam zero :D Bračkam zemmērs. ...
12.oktobris 2014, 16:08 | links
 
Šodien tiešām bija karsti, ūdens kā spogulis, pilnīgs bezvējš un attiecīgi arī cope nekāda. Divi piesitieni un tas arī viss
4.oktobris 2014, 23:10 | links
 
Ar pasauļojos Babītē. Laivā 2 līdakas , knapmērs un 1.5 kg. Pēdējā vobleru pakampa tā, ka pavadai (25 cm laikam) tik 1-2 cm no mutes laukā.
jocīgi ka nekādi neizdodas atrast asari. pa visu dienu viens uz gramiem 50...
4.oktobris 2014, 20:22 | links
 
Šodien Babītē sauļošanās maratons varēja drīzāk notikt. Pilnīgs bezvējš, saule spoža - kastrums labs. Kādas 40min bez maikas pat pavadīju.
Ja par copi, tad tā kā jau pie šādiem laikaapstākļiem gaidāms bija - bēdīga. Divas copes ar gariem zobiem (pēc 5m sportiņa atlaists māneklis) un vēl divi piesitieni.
Pozitīvi, ka ar rokām asari noķēru. Nu labi, ieraudzīju pludu peldam un cēlu ārā. Liels bija pārsteigums, kad žilka man pirkstos labi iegriezās. Asaris uz 400-500 grami un peld vien tālāk pēc atsvabināšanas, bet man par piemiņu pluds :)
4.oktobris 2014, 16:29 | links
 
Šodiem Babite uz dzivo no krasta 2 meera liidakas un daži pannas asari, tas viss 7-11.
2.oktobris 2014, 20:09 | links
 
Kārtējā skaistā diena ezerā. Saulīte spīd, viegls vējiņš, uzaicināju līdzi tēvu - viņš šogad pirmo reizi ezerā. BET... vienu mēru gan dabuju no rīta, bet pēc tam visu dienu klusums. Vismaz tētis mammai zivi aizveda. Toties pa visiem šiem gadiem, ko tur braucu, pirmo reizi satikām inspektorus ar motoreni. Šie teica, ka citiem ko satikuši vispār nekā neesot, tā ka varēju sev vēl sist uz pleca.
2.oktobris 2014, 18:59 | links
 
Sestdien Dzelzs zivs mačos no 42 laivām 15 laivām bija tikai ieskaites zivis. Pirmajai vietai mazliet virs 4 kg, otrai (otrā mums ar kolēģi) un trešajai pāri pa 3 kg. Ezers pa pirmo, bet zivis galīgi nevarēja atrast.
29.septembris 2014, 21:28 | links
 
Nekas nav Lielupē notinies. Visiem kam prasi, ieskaitot pašam šodien praktiski pa 0 (Babītes rajonā)
29.septembris 2014, 18:32 | links
 
Ezerā vēl sīko līdacēnu laiks, sestdien līdz 16:00 8 gab. visas zemmēri, process bija, bet tāda pēcgarša savāda, vai tik lielās jau nava uz Lielupi notinušās!

Baits, 29.septembris 2014, 12:46



Man vēl savādāka sajūta: vai viņas vispār tā īsti šogad ir bijušas ezerā...
29.septembris 2014, 15:45 | links
 
Ezerā vēl sīko līdacēnu laiks, sestdien līdz 16:00 8 gab. visas zemmēri, process bija, bet tāda pēcgarša savāda, vai tik lielās jau nava uz Lielupi notinušās!
29.septembris 2014, 12:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager