Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Duglas, riktīgs ekstremāls esi!!!! šādu līdaku ievilkšanas variantu vel nebiju ne redzēji , ne arī dzirdēts...pats arī nemeģināšu!!!!
19.septembris 2011, 10:59 | links
 
Sestdien biju no 6:00-14:00, rezultivitātes ziņā varu pateikt droši, ka man labākā cope šajā desmitgadē! Lielākā gan man bija tikai 2kg.

Līdzīgi kā AkachiTeam, no rīta līdz 10:00 bija diezgan daudz tukšo copju un shodu, bet vēlāk palika drusku retākas copes bet stabilākas!
Strādāja košas krāsas un pa zālēm.

Sesdien lielākai daļai ir bijusi laba cope un cik dzirdēju tad Dalderos tika izvesta 6.5kg, pats gan redzēju, ka no laivas veči izcēla tādu ap 4-5kg.
19.septembris 2011, 09:52 | links
 
Šodien, pl. 7-15, cope Ezerkrastu nomas tuvumā (vēja pusē). Strādājām 2atā, izmēģinājām visu ko, bet strādāja tikai viena tipa suspender vobleris, ātri, asi raustot. Rezultātā manam kolēgam 8 copes un 4 zivis (50-60cm) aizbrauca apsildīts sānus uz grilla, man 1 vājš uzsitiens un totāls fiasko. It kā tehnika bija stipri līdzīga, vobleriem tikai atšķīrās krāsa, strādāja abi (mēs pamainījām), bet man laikam nebija pareizais rāviens, vai ātrums vai arī vienkārši fortūna bija pagriezusi muguru. Līdakas atrodamas jau klajumos puduru tuvumā.
Katrā ziņā vēlreiz pārliecinājāmies par to, kas Latvijas seklajos ezeros strādā teicami.
p.s. esmu laikam kādam parādā alu :(
18.septembris 2011, 18:54 | links
 
Šorīt startēju ap 6:30, līdz kādiem 8:00 bija kādas 10 copes, bet izvilktas tikai 3 līdaciņas 41-45-48, tad kādas stundas 3 bija klusums un ap 11:00 līdz pat 14:00 kad uzradās vējš, tika izvilktas vēl 3 līdakas 42-58-59
17.septembris 2011, 21:16 | links
 
vakar ap 3 āda žuve naoravās , riktīgi bija virs 5, nevaru nomierināties. Sacoks nebija līdzi , bija viļņi un vējš gribēju nospiest ar kāju bortu līdz ūdenim un ievilkt, bet nevarēju līdzsvaru noturēt, netā parāvu un cau. Vot kreņkis
17.septembris 2011, 20:27 | links
 
guntarskl...

Medību likumu palasi... Atbilstoši šī likuma 24. panta 7. punkta i) apakšpunkts nosaka aizliegumu
uz "pusautomātiskus vai automātiskus ieročus, kuros vienlaicīgi var ielādēt vairāk par trim patronām vai ar kuriem var šaut kārtām"...
"Pumpis", kloķene vai revolvera mehānisms ar manuālu gaiļa atvilkšanu NAV pusautomātisks ierocis un attiecīgi ierobežojums par 3 patronām uz tiem nav attiecināms... Ja netici, tad piezvani VMD....
15.septembris 2011, 11:13 | links
 
Vakar biju ezerā ekstrēmos apstākļos. No plkst. 13:00 līdz 17:00 tikai trīs kriminālās un viens atliekts āķis. Braucu speciāli , jo idejas bija , ka lielai vajadzētu izlīst no alām , bet nekā. No plkst. 17:20 tomēr atradām līci , kur zuve bija noslēpusies . Cope bija fantastika , andrenalīns ok !!! No vienas vietas pa trīs līdz piecām līdakām , bet izgājienus un copes nevarēja saskaitīt. Finālā pieci mēri ; 50;50;50;51;53. Pāriniekam trīs mēri uz Raidenu - stop and go . Man visas zuves uz bleķi " sīpoliņš". Lai Jums veicas.
15.septembris 2011, 09:33 | links
 
Akella! Es braukšu un visa mūsu brandža .
15.septembris 2011, 09:18 | links
 
To: mrpocz

Šonedēļ braukšu - pēc pēdējās copes ir juška ka jābūt - it sevišķi vētra padzenās to zivi!


PS> Ja godīgi man vienalga ar ko mednieki šauj, ja nepaliek pilnas zāles un pilna laiva ar beigtiem putniem - tas ir viņu hobijs, bet visā tajā galveinais ir lai citiem gar ausīm nelido skrotis!
15.septembris 2011, 01:25 | links
 
Zaraza, vienalga, vai automāts, vai pusautomāts, vai pumpis, vai kloķējamā....da vienalga kas, vairāk par trim šāvieniem nesanāk, jo ierocī nedrīkst būt vairāk, kā trīs patronas.
Sešus šāvienus var izšaut tad, ja stobrā iestum vienu pistongu un piecas magazīnā:) Tas ir pārkāpums!!!!
15.septembris 2011, 00:16 | links
 
ingvers...

Teorētiski 6 šavieni pēc kārtas vēl obligāti nenozīmē "automātu"... Tur var kāds pilnīgi legāli močīt ar ieroci, kam nav pusautomātiskas pārlādēšanāssistēmas, bet vienkārši uzbūves principrs atļauj ātri manuāli pārlādēt un izšaut vairākas patronas - piemēram "pumpi" vai, teiksim, vēl eksotiskākus variantus, kā kloķējamās gludstobrenes ar magazīnu, Ir pat ar revolvera mehānismu, bet nu tieši tādus Latvijā nesmu gan redzējis, bet "pumpjus" gan gana daudzi izmanto...
14.septembris 2011, 23:09 | links
 
Kurš gan pakalpojuma sniedzējs nebāž naudu kabatā...tikai zeķē nav ko ielikt...
Jau otro gadu LB Dalderi populārākās laivas ir pa 4 un 6 ls...nevis 8ls.

Par vienotu pārvaldes institūciju Dabas liegumā Babītes ez. .
Cik gadus nomāju laivas tik gadus šis jautājums tiek cilāts pašvaldībā,dažādos dabas aizsardzības kantoros,"rautos"...tālāk par parunāšanu nav tikuši, jo-bail radīt demagoģisku institūciju, kura labākajā gadījumā uzturētu pati sevi tāpēc ka ir radīta...
Es lielāku jēgu redzu spēcīgā MEDNIEKU-MAKSKERNIEKU apvienībā...bet arī tā pagaidām ir demagoģija
14.septembris 2011, 23:01 | links
 
..kāds taisās uz "LUCKY J." festivālu???
14.septembris 2011, 22:21 | links
 
It kā jau copēju ilgi, bet godīgi nezinu kas ir Cranki?:D Var kāds bilžu iemest?:)
14.septembris 2011, 22:12 | links
 
strādāja labi cranki, mūdži, sāk garšot arī gumijas.
tik katru dienu cita spēle, un cita vieta.vienu dienu ātra spēle otru lēna
14.septembris 2011, 21:15 | links
 
Hei, politisko procesu apskatnieki!
Copējam arī vai tagad tikai spriežam par to, kas un kā ar tām laivām Babītē un likumiem? Ienācu apskatīties vai kāds nav smuku 6nieci vai pat lielāku zvēru laivā iemānījis, bet te jau kuro dienu tie paši šķēpi tiek lauzti.
Mans ieteikums - uzvar tas, kurš līdz svētdienai lielāko lopu izmāna no ezera, pārējiem tam liek aliņu. Viss godīgi!

p.s. Lūdzu nevienam neapvainoties, tas nav domāts kā uzbrauciens, bet gan atkāpe no tēms.
Paldies par uzmanību.
14.septembris 2011, 21:05 | links
 
Labdien kolēģi:) Šis ir mans pirmais posts, un uzreiz jau jautāju pēc padoma:)
Kolēģis pielauza braukt uz Babītes ezeru, es tur nekad neesmu copējis, tāpēc vēlos pajautāt kādi mānekļi tur ir ejošāki uz līdakām? Saprotu, ka tādas lietas parasti neatklāj, bet nu tomēr:)
14.septembris 2011, 20:57 | links
 
to : kkas

Uz pirmā acu skatien liekās nu baigā naudas bedre - bet īstenībā jau tā nav!
1. Piemēram Dalderos populārākās laivas ir 5-8ls dienā.
2. Reti var redzēt 20laivas no vienas laivubāzes - ja nav sacensības.

3. parēķini ja ir kautvai 2x sargi (pārkāpts darba likums darba slodzei - jābūt vairāk) +/- 500-600lvl aiziet algām.
4. Nākamie izdevumi ko tu nerēķināji ir, elektrība, atkritumu izvešana, video noverošana, dažādas labošanas, jaunu airu iepirkšana, laivu iepirkšana - jo tās pūst, nolietojas un airus lauž, grāmatvedības pakalpojumi, alga pašam īpašniekam.

5. atceries ka sezona lv ir salīdzinoši īsu laiku Babītē visu laiku bija no 1. jūlija līdz ledum (novembris).
Tas nozīmē 5 mēneši - bet infrastruktūra jāuztur 12. mēnešus!

Līdz ar to ar 5 mēnešu ienākumiem jāsedz 12. mēnešu izdevumi - cik tad tur paliek pāri infrastruktūras attīstībai, ja to nedara mērtiecīgi?
14.septembris 2011, 11:24 | links
 
lai neapvainojas laivu bāžu saimnieki, bet es uzskatu ka Dālderi, Engures un pārējās bāzes vienkārši iebāž naudu kabatā. viņi nav ieinteresēti attīstībā, viņiem ir labi, kā ir. Dālderu pēdējais izteikums tikai to apliecina.
piemetīšu ciparus. vienā nedēļas nogalē vien jau tiek iekasēti piemēram 20 laivas x 10 ls x2 dienas = 400 lsx4 ir 1600 ls mēnesī ieņēmumi, tas ir neskaitot darba dienas. PVN šeit neskaitam, jo man neviens nekad nevienā bāzē čeku vai kvīti nav iedevis, oficiāli pieņemu, ka tiek izlaists pats minimums cauri papīriem. kādi, tad ir bāzei mēnesī izdevumi, ja personāls ir labi, ja 2 cilvēki? infrastruktūra arī vienkārša.
es uzskatu, ka pa 10 ls uz dienu laiva ar izļurkātiem duļliem un kura man vēl ir jāiztīra, retu reizi arī ir ar sūci, ir par daudz. + man galīgi nav saprotams, kapēc neviena bāze nepiedāvā elektro motorus un visas bāzes ir 1:1 kā padumjo laikos, reti reizi kkas ir atjaunots. varbūt es kko nesaprotu un tās laivu naudas knapi sedz izdevumus un paši saimnieki nodarbojas ar labdarību...
14.septembris 2011, 09:39 | links
 
tie, kam ir bises, varētu izšaut tos, kas liek tīklus...kaut 3x nedēļā, tad būtu gan zivis, gan pīles :DD
14.septembris 2011, 09:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager