Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
It kā jau copēju ilgi, bet godīgi nezinu kas ir Cranki?:D Var kāds bilžu iemest?:)
14.septembris 2011, 22:12 | links
 
strādāja labi cranki, mūdži, sāk garšot arī gumijas.
tik katru dienu cita spēle, un cita vieta.vienu dienu ātra spēle otru lēna
14.septembris 2011, 21:15 | links
 
Hei, politisko procesu apskatnieki!
Copējam arī vai tagad tikai spriežam par to, kas un kā ar tām laivām Babītē un likumiem? Ienācu apskatīties vai kāds nav smuku 6nieci vai pat lielāku zvēru laivā iemānījis, bet te jau kuro dienu tie paši šķēpi tiek lauzti.
Mans ieteikums - uzvar tas, kurš līdz svētdienai lielāko lopu izmāna no ezera, pārējiem tam liek aliņu. Viss godīgi!

p.s. Lūdzu nevienam neapvainoties, tas nav domāts kā uzbrauciens, bet gan atkāpe no tēms.
Paldies par uzmanību.
14.septembris 2011, 21:05 | links
 
Labdien kolēģi:) Šis ir mans pirmais posts, un uzreiz jau jautāju pēc padoma:)
Kolēģis pielauza braukt uz Babītes ezeru, es tur nekad neesmu copējis, tāpēc vēlos pajautāt kādi mānekļi tur ir ejošāki uz līdakām? Saprotu, ka tādas lietas parasti neatklāj, bet nu tomēr:)
14.septembris 2011, 20:57 | links
 
to : kkas

Uz pirmā acu skatien liekās nu baigā naudas bedre - bet īstenībā jau tā nav!
1. Piemēram Dalderos populārākās laivas ir 5-8ls dienā.
2. Reti var redzēt 20laivas no vienas laivubāzes - ja nav sacensības.

3. parēķini ja ir kautvai 2x sargi (pārkāpts darba likums darba slodzei - jābūt vairāk) +/- 500-600lvl aiziet algām.
4. Nākamie izdevumi ko tu nerēķināji ir, elektrība, atkritumu izvešana, video noverošana, dažādas labošanas, jaunu airu iepirkšana, laivu iepirkšana - jo tās pūst, nolietojas un airus lauž, grāmatvedības pakalpojumi, alga pašam īpašniekam.

5. atceries ka sezona lv ir salīdzinoši īsu laiku Babītē visu laiku bija no 1. jūlija līdz ledum (novembris).
Tas nozīmē 5 mēneši - bet infrastruktūra jāuztur 12. mēnešus!

Līdz ar to ar 5 mēnešu ienākumiem jāsedz 12. mēnešu izdevumi - cik tad tur paliek pāri infrastruktūras attīstībai, ja to nedara mērtiecīgi?
14.septembris 2011, 11:24 | links
 
lai neapvainojas laivu bāžu saimnieki, bet es uzskatu ka Dālderi, Engures un pārējās bāzes vienkārši iebāž naudu kabatā. viņi nav ieinteresēti attīstībā, viņiem ir labi, kā ir. Dālderu pēdējais izteikums tikai to apliecina.
piemetīšu ciparus. vienā nedēļas nogalē vien jau tiek iekasēti piemēram 20 laivas x 10 ls x2 dienas = 400 lsx4 ir 1600 ls mēnesī ieņēmumi, tas ir neskaitot darba dienas. PVN šeit neskaitam, jo man neviens nekad nevienā bāzē čeku vai kvīti nav iedevis, oficiāli pieņemu, ka tiek izlaists pats minimums cauri papīriem. kādi, tad ir bāzei mēnesī izdevumi, ja personāls ir labi, ja 2 cilvēki? infrastruktūra arī vienkārša.
es uzskatu, ka pa 10 ls uz dienu laiva ar izļurkātiem duļliem un kura man vēl ir jāiztīra, retu reizi arī ir ar sūci, ir par daudz. + man galīgi nav saprotams, kapēc neviena bāze nepiedāvā elektro motorus un visas bāzes ir 1:1 kā padumjo laikos, reti reizi kkas ir atjaunots. varbūt es kko nesaprotu un tās laivu naudas knapi sedz izdevumus un paši saimnieki nodarbojas ar labdarību...
14.septembris 2011, 09:39 | links
 
tie, kam ir bises, varētu izšaut tos, kas liek tīklus...kaut 3x nedēļā, tad būtu gan zivis, gan pīles :DD
14.septembris 2011, 09:08 | links
 
To: Dalderi

Par to slodzi varētu piekrist - jo Rīgas reģions ja uz pīlēm tad viena no pirmajām vietām ir Babīte!

Par to kā panākt lai infrastruktūra attīstas un drošība ceļas - hmz:
1. Jums laivu bāzu īpašniekiem vajag apvienoties koperatīvā vai tml. un tomēr legalizēties uz godīgiem principiem - vienojoties ka no katra makšķernieka vai laivas 1ls aiziet ezera apsaimniekošanā, to latu var iekasēt kā licenci ar pašvaldības starpniecību - bet tad tā nauda visdrīzākais tiks izsaimniekota.
Līdz ar to tad varēsiet ieviest gan atzīmes par zonām, gan medniekiem sektoru atzīmes un iespējams algot ar laiku gan sargus/inspektorus, ar laiku uzlabot ceļus un informatīvos materiālus, putnu vērotāju torņus izveidot un iespējams laipu takas utt.

2. Par medniekiem un makšķerniekiem - tas ir jāparedz noteikumos un tur Jums jāgatavo noteikumu projekts - ka sākot pīļu sezonu mednieki drīkst 3x nedēļā un tajās dienās makšķernieki nedrīkst + mednieki drīkst medīt noteiktā sektorā kurā piereģistrējās, pārvietošanās starp laivu bāzi un sektoru tikai atstarojošā sarkanā vai koši dzeltenā vestē!
(tas gan Jums kā laivu bāzu īpašniekiem varētu nepatikt jo samazinātu izīrēto laivu apjomu, bet no otras puses ja ir sakārtota vide tas varētu piesaistīt jaunus klientus)
Vai arī ezeru sadalīt zonās lai viens otru netraucē!


Jums laivu bāzu īpašniekiem jācenšas to visu attīstīt, jo tā tak ir Jūsu maize!

Ja pīles izšaus, zivis ar tīkliem vai savādāk izķers, ptu ptu ptu ja kādu pa laikam nošaus, ko tad Jūs darīsiet!


PS> Zinu, ka viegli ir runāt un spriedelēt, bet nu tāds ir mans viedoklis!
14.septembris 2011, 08:53 | links
 
Gada kartēm ar zivju inspektoriem nav pilnīgi nekāda sakara,jo naudu par kartēm saņem zivju fonds. Kā vini naudu izlieto dievs viņu zin. Zivju inspektora telf. nr.29152158 Gints Zemitāns.
14.septembris 2011, 06:41 | links
 
vot tolks ka gada kartei cenu pacela no 5 uz 10ls ja nav inspektoru kas to kontrole???
13.septembris 2011, 23:49 | links
 
varetu palugt zivju inspektoru numurus ari? kas tiesam strada nevis shad un tad kad nau ko darit aizshauj pavizinaties ar laivu izvelk kadu tiklu ar zivim vakarinam
13.septembris 2011, 23:18 | links
 
Davis-DI un parējie copmaņu kungi,ja ezerā redzat ,ka mednieki šauj uz ūdens,vai ar automātiem ,kuriem ir ielādēti vairāk par trim patronām droši zvaniet malumedību apkarošanas inspektoram Laurim Arājam telf. 27895495 . Jo biežāk zvanīsiet ,jo lielāka būs kārtība. Tā jau ir taisnība ,ka viens otrs iedomājies ,ka ir baigais Rembo,jo viņam rokās plintele,bet pats nezin ne medību likumu, ne īsti zin,ko vispār medībās jādara.Tikai mēs paši varam vest pie kārtības šos varoņus.
13.septembris 2011, 17:59 | links
 
JanKa_K.Precīzi nezinu kā bija agrāk.Pēc loģikas varēja būt tr.no 16-cet.12 un sest.16-sv.12 kaut kā tā varēja būt.
Uz doto brīdi no augusta otrās sestdienas plkst.16, sestdienās,svētdienās,trešdienās.no16.septembra līdz 30.novembrim katru dienu.

Mans personīgais viedoklis-pieņemot to ka Babītes ez. ir putnu atpūtas vieta medību slodze varētu būt mazāka.
13.septembris 2011, 17:57 | links
 
nu vo, a man arī 4 laivas - tūristu smaile, kas bija daudz cietusi krāčainās upēs, un laika zobs viņu sagrauza. ideāla velcēšanai un braukšanai, bet ~stunda kamēr saliek...2 pūšļi, ko dūru un lāpīju, dūru un lāpīju, kamēr sīkie vienu piebeidza, otrs agonijā. un tagad ir plastikātene lota...vadāju volviķim uz jumta. Vajag otru cilvēku, viens pats nekā...
13.septembris 2011, 17:19 | links
 
Laiva ir domāta braukt pa ūdeņiem,nevis celmiem!:DDD
Pa visu savu laiku man ir bijušas 4-ras laivas.No kurām viena kociniece,pārējie trīs pūšļi.Tikai pēdējam pūslim ir ielāps,ierāvu voblera āķi,jemot kātus laukā!!!
:))
13.septembris 2011, 17:10 | links
 
...no otras puses - līdz šim ar palstikāteni apmeties neesmu, bet pūsli uzdūris vai saplēsis gan vairākas reizes :)
13.septembris 2011, 17:05 | links
 
Davis_Di
Ir cilvēki,tai skaitā ari es,kuri pellās samos utt kāpj tikai tad,ja nav alternatīvas.Pūslis,lai ari kāds,vienmēr turēsies uz ūdens.Ko nevar teikt par plastikāta laivām.Kādreiz izmēģini apmestai plastikāta laivai uzsēsties jāteniski.Cik ilgi nosēdēsi???
:)))
13.septembris 2011, 17:02 | links
 
Nu kaa jau saka.
Vienam meita - otram sieva.
13.septembris 2011, 16:57 | links
 
Visi tie, kas ar piepūstu bušinieci braukā uz piekabes liek viņu zem gūltas - nu LOL.

Es neko nesaku ka tie kas pārvadā ar izlaistu gaisu un izjauktā veidā, bet iet runa par tiem kas vadā uz piekabēm un pēctam novieto garāžā vai apsargājamā teritorijā!
13.septembris 2011, 16:55 | links
 
Bušinieci var mājas zem gultas nolikt . To pašu Pellu nevar.
13.septembris 2011, 16:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager