Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Esi kluss uz ūdens, jo tur ir sekls un zivis līdz ar to ir uzmanīgākas :)
4.jūlijs 2009, 17:49 | links
 
Nem tadu pasu laivu ka pats esi izskrasojies un loms garantets:)Parove poperus pa seklumiem,bet tada veja diezvai,,,,
4.jūlijs 2009, 18:12 | links
 
Vai kāds tagad ir bijis Babītē, ir doma brīvdienās aizbarukt līdakās? Te laikam ir arī liela problēma - PĪĻU MEDNIEKI!
14.augusts 2009, 08:21 | links
 
Pagājušo sesdienu biju babītē! Jutos kā šautuvē! Runājot par copi - 2 zemmēri (amnesteti) un viss!
14.augusts 2009, 09:04 | links
 
Pīles gan varēja savākt! Pa visu ezeru - līķi!
14.augusts 2009, 09:06 | links
 
šeit parādās mūsu vienaldzība kā medniekiem tā makšķerniekiem - ka tikai izlādēties, a pēc tam kas notiek ar MAZU medījumu vai lomu, pie kājas! Ja verētu šaut un ēst (kuri ir ēdami) lielos putnus, tad jau nedaudz savādāk!
14.augusts 2009, 11:10 | links
 
šodien galīgi garām, baigais vējš sacēlās! čomam divas 2 nerealizētas copes uz gumiju un citiem trijiem večiem arī noprasīju, galīgi švaki, viena mēra un viss, ŽĒL!!!!
16.augusts 2009, 16:11 | links
 
Man te tāds jautājums, vakar bijām ar čomu uz Babīti, bet bija problēmas izvilkt vizuli bez zālēm...

Ar kādām ēsmām tur vispareizāk strādāt, lai būtu iespējams normāli mētāt, bet zivij arī vēl kāda interese?

Paldies!
16.septembris 2009, 10:55 | links
 
matiszz - normāli - rullē zāļinieki, vai ja nav, tad meklē pleķus bez zālēm:D Babīte ir tā dēvētā "trudovaja " :DDDD
16.septembris 2009, 11:05 | links
 
Skaidrs! Bet ar tie pleķiem bez zālēm ir kā ir :D

Paldies :)
16.septembris 2009, 12:15 | links
 
Sveiki. Man ir daži jautājumi par Babītes ezeru.
1) Vai vajag licenzi vai arī pietiek ar makškernieka karti un ja vajag, kur var dabūt?
2) Vai var izmantot savu gumijas laivu? Ja nevar kādas iespējas?
3) Un kādi Jums pēdējie lomi?
16.septembris 2009, 13:31 | links
 
matiszz - patiesībā variantu ir bezgala daudz - sākot no gumijām, beidzot ar vobleriem... tā vienkārši nevar izstāstīt.
16.septembris 2009, 13:32 | links
 
shabiti-
1) tikai makšķerēšanas karti
2) gan jau ka var sarunāt, ka ielaiž savu laivu, bet iespējams, tad ir jāpiemaksā
3) ar lomiem droši vien dažādi, bet it kā uz vietas teica, ka šobrīd neesot labākā cope.
16.septembris 2009, 13:45 | links
 
mirtins-

nu it kā saprotu, ka variantu ir daudz, tikai skaļi domāju, kadi ir plašak pielietotie varianti.

plus pirkt uz dullo voblerus dikti dargi sanāk, laikam būs jāmēģina vēl ar tām gumijām strādāt..

vienalga paldies!
16.septembris 2009, 13:47 | links
 
Es personigi stradaju ar mudziem. Un ar par tam laivam. Man jau liekas ka poh var ar savu braukt ieksha cik grib. Varbut saimnieks tevi nelaistu no piestatnes ieksha bet kkur citur es domaju mierigi var
16.septembris 2009, 14:44 | links
 
JanKa_K - jā - saimnieki prasa maksu par ielaišanos iekšā, jo ja brauc ar savu laivu, tad tu neizmanto viņa laivas. Babītē es zinu tikai divas vietas, kur var ielaist laivu - Gātē - viena no Liepājas šosejas, otra no Ventspils šosejas puses. Gumijnieci var tikt klāt arī citur, bet normālu laivu no piekabes tikai tur, jo Varkaļa galā pa babīti nedrīkst.
16.septembris 2009, 15:14 | links
 
Skaidrs, ja jau jāpiemaksā, tad jau nav jeega savu ņemt.
Kādas tur cenas laivu nomām?
16.septembris 2009, 15:44 | links
 
Dalderos 6ls laiva ( vienam ideali . Divata arii var )
Bet kaa jau es saku . Man liekas ka ar savu ar var braukt. Vismaz pazinjas brauca.
16.septembris 2009, 15:46 | links
 
matiszz.nopērc relax 75cm gumijzivi ar sarkanu muguru un košu perlamutradzeltenu vēderu(viņai ir mikstāks materiāls,žuve ūdenī rada lielāku pretestību),iever 3-4gr džīgu tā lai, āķis no žuves neizlien vairāk par 5mm un plaucē vasals;)).vajadzības gadījumā varēsi novilkt pa ūdens virsmu.
16.septembris 2009, 22:09 | links
 
atļausiet nepiekrist!nav obligāti jāliek džigs.seklos ezeros pietiek ar gumijā ievērtu,attiecīga izmēra,ievērtu āķi.un šeptē ne jau vienmērīgi velkot,bet imitējot ievainotu zivi.pievelk ar pārtraukumiem.reizēm pat pietiek pastrādāt tikai ar spicīti,pēc tam uztinot lieko auklu.
16.septembris 2009, 22:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager