Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Karūsas un līņi izķerti :)
Atklāšanas dienas vakarā nakti nosēdēju bez copes. Pēc tam reizes trīs esmu bijis ar spini, cik ar kolēģiem aprunājos, neviens neko labu nesaka. Hvz, kas noticis. Gadus trīs atpakaļ es tās Babītes karūsas nezināju kur likt, mājās pilns āra baseins peldēja un sīčiem bija žēl pēc tam viņas cept. Tagad es otro gadu nevienu karūsu tur nevaru noķert.
9.jūlijs 2010, 14:06 | links
 
Windguru solīja normālu laiku (bik vēsāks, apmācies, lietutiņš...), tāpēc sarosījos šorīt uz Babīti. Laika apstākļu dēļ tā bija tikai otrā reize šajā gadā un vissliktākā reize pēdējo pāris gadu laikā. No 4 līdz 10 bija tikai viens piekodiens, kas pēc dažu sekunžu cīkstiņa veiksmīgi atbrīvojās no āķā. Vairāk nevienas dzīvības pazīmes. No vizuļu kastes cēlu ārā pat tādas mantas, kas nebija kustinātas vairākus gadus. Nekā!
Ja šodienas necopi nevar norakstīt uz tiešu laiku apstākļu ietekmi (saule; vējš), tad uz pastarpināt gan. Pēdējo nedēļu lielais karstums, pluss pēdējo trīs dienu ūdens līmeņa nenormālās svārtības darīja savu. Izskatās ka zivju ezerā nav, jo nemanīju pat nevienu sīkzivju baru, kas citkārt rēgojas katrā brīvajā ūdens pleķītī. Cik esmu aprunājies ar citiem, tad pēdējā laikā visiem, kas bijuši, rezultāts ļoti līdzīgs.
26.jūlijs 2010, 15:33 | links
 
Nu nesteigsimies ar pārsteidzīgiem secinājumiem. Ir taču jūlijs, pati tveice ar visām no ta izrietošajām seklūdeņu necopēm. Pagādām vismaz augustu-virsminieku laiku :)
26.jūlijs 2010, 16:58 | links
 
Šodien no 14 līdz 19 uz diviem 11 copes. Laivā pa vienai: 1.9, 1.5, 1.3 sīkās amnestētas.
26.jūlijs 2010, 21:13 | links
 
I kāc bijis ar pēdējā laikā?
30.jūlijs 2010, 20:16 | links
 
Šorīt no 4 līdz 11. deviņas laivā un desmitā nopurinājās pa ceļam. Tikai neviena no tām neturēja mēru. Mazāka vien 22cm gara. Laiks bija labs, tikai žēl, ka nebija drusku vējiņa. Lielās ļoti uzmanīgas rāmā laikā. Kopumā rīts labi pavadīts.
31.jūlijs 2010, 20:11 | links
 
Vai ir Babītē kāda vieta, kur var piebraukt ar mašīnu un ielaist savu laivu nevienam nemaksājot?
5.augusts 2010, 12:46 | links
 
gaates kanaals no kalnciema puses
5.augusts 2010, 12:48 | links
 
Bet vai tad Babītē nebij kā Kaņierī, ka copēt var tikai no bāzes laivām, vai arī vietējie iedzīvotāji, kuriem zemes gabali pie ezera? Nu tā lai nesanāk šaize ar sodiem..
5.augusts 2010, 13:18 | links
 
Cik esmu pētījis šo jautājumu, tad ar savām laivām drīxt.
5.augusts 2010, 13:20 | links
 
MK noteikumi Nr.115, punkts:
15. Dabas liegumā "Babītes ezers" aizliegts izmantot peldošus transportlīdzekļus ar mehāniskajiem dzinējiem (izņemot zinātniskajai izpētei, apsargāšanai, kā arī aizsardzības un izmantošanas noteikumu ievērošanas kontrolei).
5.augusts 2010, 14:08 | links
 
Ar mašīnu piebraukt un ielaist var arī pašā ezerā no gātes gala, bet piebraucot no ventspils šosejas puses.
5.augusts 2010, 14:57 | links
 
Kā ķeras babītes ezerā?
15.augusts 2010, 21:48 | links
 
Palasi Čas=udočka.
16.augusts 2010, 00:33 | links
 
Sakarā ar brīvdienu pavadīšanu ķemeros,tad doma ir sestdien apmeklēt Babītes ezeru no spuņciema laivu bāzes ar mērķi spiningot,mosh kāds grib satusēt kopistiskā copē,exelenti būtu vēl ezera zinātājs:)
26.augusts 2010, 18:00 | links
 
uldeens - Esot Ķemeros, grēks būtu nebraukt uz Kaņieri:D Uz Babīti jau paspēs :DDD
26.augusts 2010, 18:05 | links
 
Kadi panaakumi tad sheit?
14.septembris 2010, 17:57 | links
 
savu laivu var uz babiiti ņemt..? var kaads atbildeet..? paldies.. ;)
15.septembris 2010, 09:39 | links
 
Var ar savu laivu, var ar īrētu laivu.
15.septembris 2010, 09:45 | links
 
vakar pirmo reizi babiitee- 6 njeemieni uz voblera, 3 laivaa, no taam viena tik meera. Viena uz aci ap 1.5-2kg uztaisiija sveci un nopurinaajaas...kaa paraadiijaas saule- cope pazuda
15.septembris 2010, 10:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager