Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Davis-Di [19:12]: Tad Varkalī tā līdaka piestāj starp ezeru un tiltu un citreiz pat diezgan ilgiJā, pietiekoši ilgi ,lai veči no ledus var kapitāli atvilkties.
Ir gadi, kad ir vilkts nemērā. Tāds slaktiņš :( līdaku ka biezs. Pamatā visi kapā uz vibiem, urbums ik metru, copmaņi bez maz klēpī viens otram sēž, bet velk.
Hvz kas līdaku tur piesaista.
Veči runā, ka ienākusi citi , ka iestrēgusi.

RaimisD, 13.novembris 2023, 20:26


Pirms ledus tur ir cemerētāju slaktiņš!
13.novembris 2023, 20:47 | links
 
Davis-Di [13.nov]: Tad Varkalī tā līdaka piestāj starp ezeru un tiltu un citreiz pat diezgan ilgi
Jā, pietiekoši ilgi ,lai veči no ledus var kapitāli atvilkties.
Ir gadi, kad ir vilkts nemērā. Tāds slaktiņš :( līdaku ka biezs. Pamatā visi kapā uz vibiem, urbums ik metru, copmaņi bez maz klēpī viens otram sēž, bet velk.
Hvz kas līdaku tur piesaista.
Veči runā, ka ienākusi citi , ka iestrēgusi.
13.novembris 2023, 20:26 | links
 
Tur ja, sacensibas bija gruti, bet tev vienkarš Dredainais pateica ka Ezerkrasti puse ir dulkaiņa udeni, un tu labi trapija, bet visiem 100m no tevis bija čupiki:DD

KingofLake, 13.novembris 2023, 19:26


Aptuveni jā! Jurģis tai galā dienu iepriekš ķēra asarus, tāpēc prasīju viņam vai nebija kur duļķis, jo Svētdienu solīja saulainu un gandrīz bez vēja un skaidrs bija ka bezvējā un saulē citur pie dzidra ūdens būs auzas.
Rezumē 6x bija duļķī, 3x bija citā vietā, kur nebija īpaši duļķis.
Toreiz labi arī aķīti notestēju, jo braucu no Vecupeniekiem līdz Melnajam caurumam :D
13.novembris 2023, 19:37 | links
 
Davis-Di [13.nov]: Izsenis es Gātē raudas,kādu lìni un ķīšus no krasta grabināju!:)
..bet lielo lìdaku gājienu no Babes caur Gāti nav nācies piedzīvot!tas esot pirms saliem!.. pirms 2g.man Lielupe Gāte oktobrī bij 5 metri!šog.hu...no sava necilā stāža varu teikt,ka katru gadu ir savādāk!jūnijs laikam Babē ražīgs+- katru gadu.pašlaik zivs manā skatījumā uzvedas kā janvārì,kad jau novembrì bij ledi,sali utt..februārì šog.upē izšāva!:)

Willy, 13.novembris 2023, 18:58

Par šo tēmu esmu runājis ar daudziem, tad tā teorija varētu būt ka Gātei tā līdaka izskrien cauri diezgan ātri un nepiestāj, ja nu kāda tavā točkā uz stūrīša aizķeras, vēl ezerā apendicītos kādi bariņi aizķeras, bet tā dodas pakaļ vimbai vai arī dodas sagaidīt salaku.
Tad Varkalī tā līdaka piestāj starp ezeru un tiltu un citreiz pat diezgan ilgi, laikam brekšus ēd nezinu un tad tikai dodas medīt salaku barus.

Bet noteikti visas nemigrē un liela daļa paliek ezerā arī par ziemu, lielākoties domāju atkarīgs no līmeņa ezerā arī.
Jāvaktē!:)...bet esmu dzirdējis,ka Gāte pilna laivām un ķer uz dajebko!...kùlies tur esmu kad malas jau ciet,bet nekā prātìga!šog.bij pat tā, ka Gāte visa ciet,stundu ar lāpsu kā ledlauzus lídz upei!:)...līmenis jā,svarìgi!ja zems,drîzāk skries Varkalī!??
13.novembris 2023, 19:33 | links
 
Davis-Di [13.nov]: Es te prātoju jau vairākus gadus, ka vēlā rudenī līdakas migrē uz upi no ezera, protams, ka ne visas, bet ļoti liela daļa, tāpēc to ir tik grūti noķert, jo viņu vienkārši ezerā paliek daudz mazāk. Ko jūs domājat par šo?

Arkso, 13.novembris 2023, 14:45

Līdakas noteikti migrē, gan par Gāti, gan par Varkaļu kanālu, rudenī izsenis Varkaļu kanālā tās sagaida cemerētāji, bet Gātē vaktē Willy :D
Bet kā teica MT9 ezerā tā pat viņu ir daudz tik rudenī tās ir cimperlīgākas un ne katru reizi sanāk atkost, piemēram tieši gadu atpakaļ man Babītē bija 9 mēra līdakas, bet kādam foruma dalībniekam tai dienā bija 0, bet tas laikam jo sacensībās piedalījās, bet es nē
Tur ja, sacensibas bija gruti, bet tev vienkarš Dredainais pateica ka Ezerkrasti puse ir dulkaiņa udeni, un tu labi trapija, bet visiem 100m no tevis bija čupiki:DD
13.novembris 2023, 19:26 | links
 
Izsenis es Gātē raudas,kādu lìni un ķīšus no krasta grabināju!:)
..bet lielo lìdaku gājienu no Babes caur Gāti nav nācies piedzīvot!tas esot pirms saliem!.. pirms 2g.man Lielupe Gāte oktobrī bij 5 metri!šog.hu...no sava necilā stāža varu teikt,ka katru gadu ir savādāk!jūnijs laikam Babē ražīgs+- katru gadu.pašlaik zivs manā skatījumā uzvedas kā janvārì,kad jau novembrì bij ledi,sali utt..februārì šog.upē izšāva!:)

Willy, 13.novembris 2023, 18:58


Par šo tēmu esmu runājis ar daudziem, tad tā teorija varētu būt ka Gātei tā līdaka izskrien cauri diezgan ātri un nepiestāj, ja nu kāda tavā točkā uz stūrīša aizķeras, vēl ezerā apendicītos kādi bariņi aizķeras, bet tā dodas pakaļ vimbai vai arī dodas sagaidīt salaku.
Tad Varkalī tā līdaka piestāj starp ezeru un tiltu un citreiz pat diezgan ilgi, laikam brekšus ēd nezinu un tad tikai dodas medīt salaku barus.

Bet noteikti visas nemigrē un liela daļa paliek ezerā arī par ziemu, lielākoties domāju atkarīgs no līmeņa ezerā arī.
13.novembris 2023, 19:12 | links
 
Davis-Di [13.nov]: Es te prātoju jau vairākus gadus, ka vēlā rudenī līdakas migrē uz upi no ezera, protams, ka ne visas, bet ļoti liela daļa, tāpēc to ir tik grūti noķert, jo viņu vienkārši ezerā paliek daudz mazāk. Ko jūs domājat par šo?

Arkso, 13.novembris 2023, 14:45

Līdakas noteikti migrē, gan par Gāti, gan par Varkaļu kanālu, rudenī izsenis Varkaļu kanālā tās sagaida cemerētāji, bet Gātē vaktē Willy :D
Bet kā teica MT9 ezerā tā pat viņu ir daudz tik rudenī tās ir cimperlīgākas un ne katru reizi sanāk atkost, piemēram tieši gadu atpakaļ man Babītē bija 9 mēra līdakas, bet kādam foruma dalībniekam tai dienā bija 0, bet tas laikam jo sacensībās piedalījās, bet es nē.
Izsenis es Gātē raudas,kādu lìni un ķīšus no krasta grabināju!:)
..bet lielo lìdaku gājienu no Babes caur Gāti nav nācies piedzīvot!tas esot pirms saliem!.. pirms 2g.man Lielupe Gāte oktobrī bij 5 metri!šog.hu...no sava necilā stāža varu teikt,ka katru gadu ir savādāk!jūnijs laikam Babē ražīgs+- katru gadu.pašlaik zivs manā skatījumā uzvedas kā janvārì,kad jau novembrì bij ledi,sali utt..februārì šog.upē izšāva!:)
13.novembris 2023, 18:58 | links
 
Es te prātoju jau vairākus gadus, ka vēlā rudenī līdakas migrē uz upi no ezera, protams, ka ne visas, bet ļoti liela daļa, tāpēc to ir tik grūti noķert, jo viņu vienkārši ezerā paliek daudz mazāk. Ko jūs domājat par šo?

Arkso, 13.novembris 2023, 14:45


Līdakas noteikti migrē, gan par Gāti, gan par Varkaļu kanālu, rudenī izsenis Varkaļu kanālā tās sagaida cemerētāji, bet Gātē vaktē Willy :D
Bet kā teica MT9 ezerā tā pat viņu ir daudz tik rudenī tās ir cimperlīgākas un ne katru reizi sanāk atkost, piemēram tieši gadu atpakaļ man Babītē bija 9 mēra līdakas, bet kādam foruma dalībniekam tai dienā bija 0, bet tas laikam jo sacensībās piedalījās, bet es nē.
13.novembris 2023, 18:24 | links
 
Es te prātoju jau vairākus gadus, ka vēlā rudenī līdakas migrē uz upi no ezera, protams, ka ne visas, bet ļoti liela daļa, tāpēc to ir tik grūti noķert, jo viņu vienkārši ezerā paliek daudz mazāk. Ko jūs domājat par šo?

Arkso, 13.novembris 2023, 14:45

Gan jau, ka mazāk paliek, bet vienalga pietiekami daudz, lai būtu laba cope. Jau ilgu laiku tās ņem gariem zobiem, neraksturīgi novembrim :) Liekas, ja jau tu guli uz grunts, aplipusi dēlēm, bet te tu saņemies, seko māneklim, patērē enerģiju, tad paņem to no sirds nevis iebaksti kā vasarā un atkal guli tālāk... :)) Tā teorija par līdakas racionālo enerģijas tērēšanu galīgi nestrādā. Mīts lauzts! :D
13.novembris 2023, 17:50 | links
 

Pirms pāris dienām, kad rezervēju laivu šodienai, likās, ka būs normāla cope, bet, atbraucot no rīta, sapratu, ka nebūs viss tik rožaini :)) Nu ko lai saka, šodien ezers nebija man dāsns, no 4 copēm, realizēju tikai vienu (66 cm). Tagad nedēļu atpūšos no makšķerēšanas, nedaudz arī jāpastrādā un tad jau manīs, būs vēl ūdens vai varēs jau bļitkām āķus asināt :)
13.novembris 2023, 17:36 | links
 
Vigulis [13.nov]: Turpinot par mezgliem, tad re kur vēl ekstrēmāks mezgls un neko ķer un iegūst medaļas.

https://youtu.be/w139z-t8Cdg?si=Rg8UQVxESFtvncsG

Davis-Di, 28.oktobris 2023, 23:53

Par šo reāls paldies, 0.8mm fluoro pavada plus 0,33 fluoro pamataukla-ideāli.
Kapēc Tu tik "spītīgi" lieto fluo pamatauklu!?0,33 tak ir BB aukla!??saprotu,ka strādā ar smalkiem multiem!kas tur tāds ir!??:)
13.novembris 2023, 17:22 | links
 
Es te prātoju jau vairākus gadus, ka vēlā rudenī līdakas migrē uz upi no ezera, protams, ka ne visas, bet ļoti liela daļa, tāpēc to ir tik grūti noķert, jo viņu vienkārši ezerā paliek daudz mazāk. Ko jūs domājat par šo?

Arkso, 13.novembris 2023, 14:45

Nedomāju, ka viss ir tik vienkārši. Līdaka jau pati par sevi nav nekāda lielā ceļotāja atšķirībā no zandarta, piemēram. Nav īsti skaidrs par kādu ezeru un cik lielu upi iet runa, bet ir vairāki apstākļi kas liek zivīm migrēt no vienas ūdens tilpnes uz citu.
1. Ja upē līmenis uz ziemu ceļās, varbūt.
2. Ja aizsalis ezers sāk slāpt, tad upē visdrīzāk būs vairāk skābekļa un zivis migrēs uz upi.
3. Strautā, mazupē "ieņemta" līdaka augot virzīsies uz lielākiem un dziļākiem ūdeņiem.
4. Ja ēdamo zivju bars aiziet uz upi, gan jau līdaka arī seko līdzi.
5. Varbūt ezerā līdaka paliek uz ziemu pasīvāka nekā upē un tādēļ rodas tāds priekštats, ka tās upē ir vairāk.
Katrā ziņā pieņēmumu un minējumu var būt daudz. Ja tās līdakas netiks sačipotas un atkārtoti noķertas, mums te tad sanāk tukša runāšana.
13.novembris 2023, 16:44 | links
 
Turpinot par mezgliem, tad re kur vēl ekstrēmāks mezgls un neko ķer un iegūst medaļas.

https://youtu.be/w139z-t8Cdg?si=Rg8UQVxESFtvncsG

Davis-Di, 28.oktobris 2023, 23:53


Par šo reāls paldies, 0.8mm fluoro pavada plus 0,33 fluoro pamataukla-ideāli.
13.novembris 2023, 16:26 | links
 
Kad riņķos sāks veidoties ledus, tad tikai cope sāksies:D
13.novembris 2023, 16:01 | links
 
Os555 [13.nov]: 66 un 67. Vairs ne copes. Pietiks šodien:)
Traks tādā laikā!:)galvenais jau rokas!
13.novembris 2023, 14:52 | links
 
Es te prātoju jau vairākus gadus, ka vēlā rudenī līdakas migrē uz upi no ezera, protams, ka ne visas, bet ļoti liela daļa, tāpēc to ir tik grūti noķert, jo viņu vienkārši ezerā paliek daudz mazāk. Ko jūs domājat par šo?
13.novembris 2023, 14:45 | links
 
66 un 67. Vairs ne copes. Pietiks šodien:)
13.novembris 2023, 13:35 | links
 

Provēs
13.novembris 2023, 08:20 | links
 
Labs vakars!
Bet rodas sajūtas ka lv citu ūdeņu izņemot Pierīgas nav)))
12.novembris 2023, 22:41 | links
 
ko pats nebrauci pārmācīt šos?

svens76, 12.novembris 2023, 21:06
Prakse rāda, ka tur vīri krietni labāk par mani zivis prot noķert :)

MT9, 12.novembris 2023, 21:12


Tad nesaņēmies to lāstu reiz lauzt.
12.novembris 2023, 21:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager